Skejt na kočík

marcela22
9. aug 2009

Ahojte všetky už minimálne dvojnásobné mamičky, chcem Vás poprosiť o radu a pomoc. Mám v pláne kúpiť pre staršiu dcérku skejt na kočík, aby nemusela všade chodiť pešo, keď sa jej narodí súrodenec. Mám však problém v tom, že obidva naše kočíky majú krátku rukoväť a obávam sa, že by mi ten skejt iba zavadzal pred nohami a zle by sa mi kočík viezol. Naozaj sa dá skejt používať iba pri kočíkoch s dlhou rukoväťou - kde si dieťa stúpne medzi rukoväť a kočík? Chcem totiž kúpiť skejt použitý z netu, keďže netuším, či sa tam dcérka bude chcieť voziť a nechcem zaň dať zbytočne veľa peňazí. A nemám si to ako odskúšať...ďakujem za všetky názory🙂

marcela22
autor
10. aug 2009

Naozaj nevie nikto poradiť??? 😕

alexandrah
10. aug 2009

jaj, cece, neviem, ale videla som to, niektore kociky to maju priamo ...

emily3
10. aug 2009

marcela nemam s tym skusenosti, ale tiez nad tym teraz rozmyslam...budeme mat 20 mesacny rozdiel, talk to riesime, manzel sa dal na to ze to vyrobi..
a neda sa dohodnut s predavajucimi, ze si to vyzskusas a potom das peniaze alebo vratis?

duplicka
10. aug 2009

ahojte, ja mam concord neo a skejtik,presne to som riesila,ze maleho teda starsieho som musela vsade tahat🙂, teraz naskoci a supito , sme ozaj rychly, marcela skus mi poslat mail poslem ti foto toho mojho

deina
11. aug 2009

Duplicka, ako sa ti s nim jazdi? Nie je problem vyjst na chodnik, na obrubniky a pod? A maly ti tam obstoji?

duplicka
11. aug 2009

ahojte jazdi sa super, jasne , ze ked prechadzam cez vysoke obrubniky, tak zoskoci, som velmi spokojna, nahodila osm si na neho snurku a ked ho nepouzivam, tak si ho prichytim na konstrukciu. presne to som hladala, nieco co mi ulahci fungovanie s dvomi deckami🙂. na ulici som videla aj take klasicke skejty,ale maminy chodili vedla kociara. na concord sa da uchytit iba original, ale je ozaj super a kvalitny, ma protismykovy povrch, kvalitne kolesa, nie je hned znicena ta guma. skejtik je do 20kg, moj starsi ma 16kg. skusim to hodit do mojho fotoalbumu alebo hodte svoj mailik a poslem foto, inac aj s kociarikom som max. spokojna a toto je fakt origos kombinacia, som rychla a starsi to miluje a ked bude maly vacsi, tak sa tiez rad povozi🙂

ginepra
13. aug 2009

aj ja som mala skejtik, od Demy, velmi mi pomohol. nevyhoda pri nestupovani do mhd. ale na dlhsie presuny peso uplne super, mala ho mala strasne rada.

deina
13. aug 2009

Vdaka, Duplicka. 🙂 Ja salen bojim, ze mi tam maly neobstoji, asi by som mala najprv vyskusat, co nan povie. Len neviem, ci ho maju bezne v predajni (napr v Pre deti).

jana3
8. jan 2010

Ahojte, znova otvaram tuto temu... Nevie niekto o skejtiku, ktory by sa dal pripnut za Cortinu Cam X3?
Dakujem

neurologia
8. jan 2010

ahoj toto uz aj mna napadlo...aj ked este nic take riesit nemusim ale mozno toto ale neviem to isto
http://www.lascal.se/web/buggyboard-maxi2.aspx

adam07
8. jan 2010

jana3, kamoska mala prave ten lascal...

jana3
8. jan 2010

adam07: a nevies aky typ kocika ma? Lebo viem, ze pri takych kalsickych kocikoch s dlhou ruckou nie je problem, tam sa dieta zmesti medzi rucku a kocik. Ale pri cortine sa tam urcite nenaprace, takze bude musiet byt este pred ruckou a to neviem, ci nebude pri chodzi zavadzat...

susik77
9. jan 2010

Ahojte. My mame ten lascal , je vynikajuci, mala stoji teda medzi rukovatou a kocikom...prip. akokeby bola opreta o budu kocika...

adam07
9. jan 2010

jana3, no mala prave cam cortinu, maly jej stal vacsinou za ruckou, ak si dobre pamatam, alebo ju mala vytocenu tak uplne hore...
a pri chodzi ti bude kazdy skejt trochu zavadzat.. ja mam teutoniu a ich original skejt a tiez mi niekedy zavadzia, ale da sa to prezit 😉

susy
13. jan 2010

ja mám skejt aj na statie aj na sedenie, je to parada. ak mi z neho ide syn preč, tak mám na kočíku taku gumičku, nadvihnem, uchytím a nič mi nezavadzia 😉

babulina
15. jan 2010

budeme mat rozdiel 2roky a 3mes, myslite ze nam to bude treba? uz teraz neobsedi v kociku a je ako zihadlo, ved je aj neurologicka skonstatovala ze je hyperaktivna, tak neviem, kupovali ste este pred porodom alebo potom?

jana3
25. feb 2010

Ahojte, znova otvaram tuto temu...
Chcela by som kupit skejtik za kocar Cortina Cam X3...
Tie co mate lascal, ktory konkretne typ mate, resp. aky je rozdiel medzi buggyboard mini a buggyboard maxi? Resp. je mozne na tychto typoch zavesit ich na snurku, ked sa napouzivaju?
A mate niekto aj Litaf?
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
Mam v tom chaos, neviem, pre ktory sa mam rozhodnut....

jana3
1. mar 2010

Tak som objednala jazdeny litaf... som zvedava, co mi dojde;)

1zuzicka
14. máj 2010

Ahojte, ja mám skejtík ku kočíku, ale ak mám pravdu povedať, tak moc nie som spokojná. Dcérka akosi na ňom stáť nechce, lebo ju bolia rúčky ako sa musí držať rukoväte kočíka a na chodník sa mi výjsť s ním nedá, iba ak malú z neho vyberiem. Ak by mal niekto záujem, môžem ho predať... 🙂 🙂 🙂

ivanahh
18. júl 2010

Ahojte baby neviete poradit kde by som mohla kupit skejtik litaf aj so sedatkom na sedenie?dakujem za info!

poohie
15. nov 2010

Ahojte, ma niekto skejt na kociku quinny speedi? vraj by mal byt s nim kompatibilny uz spominany buggyboard mini alebo maxi zn. lascal. pri tom maxi vsak pisu, ze ho neodporucaju pre tento kocik, lebo dieta by muselo mat hlavu az za ruckou kocika. mate s tym niekto skusenost?
alebo aspon viete poradit, kde mozem zohnat byggyboard mini? akosi vsade vidim len ten maxi...

zuzik1983
10. jan 2012

ahojte kocky, uvazujem nad skejtikom ku kociku a chcela som sa spytat, ci ma niektora z vas kocik v travel, ci nan pasuje skejtik nejaky

akika722
10. jan 2012

ahojte
aj ja som mala skejt,trošku mi zavadzal pri chodeni..Ale inač som bola velmi velmi spokojna 😉 značku si nepamätam 😅 ale bol univerzalny..dala sa nastaviť širka a aj vzdialenosť od kočika-skusim najsť niekde foto na nete 😉

akika722
10. jan 2012
akika722
10. jan 2012

a aj na chodnik -obrubník som s nim vyšla uplne v pohode-dieťa na nom stalo po cely čas 😉

dabe
13. jan 2012

ahojte, ma niekto skejt ku kociku babysmile v-max? V obchode mi odporucili kiddy board ride on od ABC design, ale nemali ho, musela by som si ho jedine zavazne objednat.

tatya
24. máj 2012

@jana3 ahoj, prave riesim ako budem vozit malu, ked sa narodi druhe babo... budu mat rozdiel 2 roky...
Ako si bola spokojna s tym stupienkom? Ja mam kocik cam, ale so 6 kolieskami (mbx6) a tiez mam polemiku nad tym, ze mala sa mi nezmesti medzi vanicku a rukovat... nebol by lepsi bugypod na strane kocika? Alebo to sedadielko do vanicky? Som uplne nestastna, ze co pre malu vymyslim ☹

jana3
27. jún 2012

@tatya neviem, ci je to este aktualne, ja som bola spokojna, mala sa zmestila medzi rukovat a vanicku v pohode. Akurat, po roku pouzivania po nom riadne poskakala a skejt sa zlomil. Od vtedy sme ho neopravili, zvykli sme si aj bez neho....
Ale ete viac ako skejt sme pouzivali to, ze si sadla dopresu nakolecko na cortine atak sa vozila.... Ale chce to odvahu🙂
A potom sme este pouzivali peg perego pliko, ten ma stupienok

jana3
27. jún 2012

je pravda, ze trochu zavadzal pri chodzi a tiez bol trosku problem vyliezt na vyssie obrubnik, ale dalo sa to zvladnut, trochu som si pomohla nohou....

tatya
28. jún 2012

@jana3 dakujem, ze si sa ozvala :o) boli sme vyskusat aj bugypod, ale na nasom kociku to vobec nesedelo, tak som objednala ten skejtik a uz aj vyskusala :o) normalne som to zapla za sportovu cast a tak sme sli do obchodu :o) tam sa mal celkom dobre zmestila a slo to v pohode, ked som sa ponahlala trosku to zavadzalo pri chodzi, ale dalo sa :o) este uvidime, ako to bude s vanickou...