Skúsenosti s Graco Quattro Tour Elite Travel System - Lemongrass

wild.horses
30. nov 2008

Mate, prosim, niekto skusenosti s tymto travel system. Akekolvek- dobre aj zle. Rozmyslame nad kupou tohoto kocika, este stale mame par mesiacov cas, ale predsa len, radsej sa pytat skor ako neskor.
Budem naozaj vdacna za vsetky pre a proti.
vdaka. 🙂

sassi
24. jan 2009

ja mam EMITEX a vojde tam super, aj farieb je vela, takže sa da doladiť... a ešte chvália ten Kaiser
ja som GRACO nechcela, lebo ma len nejakých 90 cm a naš maly je valibuk, bala som sa, že mu bude primalý. EMITEX ma 110 cm cely, a da sa spodok odzipsovať, takže sa da využívať od narodenia až do 3 rokov. Dokonca sa da nasukať ak do autosedačky, ked treba (ale my už v sedačke fusak nepoužívame. proste sa mi zdal super variabilný. http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/fusaky... presne v tej bledej farbe ho mam, ale sa da prať v pračke, tekže neva. A ešte som ho ani neprala, ved v snehu sa neušpiní.

xena22
24. jan 2009

No ved na rok uvidim,z tych emitexov mi moc neladia farby k nasemu kociku,ale to by som neriesila...ved mam aj nanoznik na zakrytie,,, a mala si aj autosedacku Graco? Kolko mesiacov tam maly vliezol?Mala si aj tu bazu do auta? Mne sa zda,ze s tou bazou to uz nie je tak nalezato,asi budem zo zaciatku priputavat len pasmi...

sassi
24. jan 2009

nemala som sedačku, lebo som mala po dcere CHICCO, ale inak sa mi fest lubila,hlavne kvoli tej báze, že nemusíš stale šermovať s tými pásmi ... no ale nebudem kupovať za 3000 novu, ked som mala ...
ten fusak, ked ho zapnem ani nevidno, vidno len to vnutro a troška ten lem hore

xena22
24. jan 2009

A pouzivala si to s bazou hned od narodenia?

sassi
24. jan 2009

žial, CHICCO bazu nemá, nemám s tým skusenosť

mukky
24. jan 2009

maja5 ako som pisala aj my sme ho vcera kupili,stal ma super...sportiak s nanozniko-fusakom 😀 a plastenkou 6.500 sk,preto sme nevahali absolutne 😀 mam ho v albume 🙂 aj ja som chcela ist do madarska no ten majitel je madar ma aj tam obchod kde chodime,tak sme kupili tu aj s 5% zlavou..a s darcekovymi predmetmi este.spokojnost na oboch stranach..a kolesa vyzeraju ako na mercedese tak aj ho uz volame mercedes 😀 a ocko je z neho vyjaveny,dnes sme boli na prechadzke a isiel taak pysne chi chi 😀 😀 😀

mukky
24. jan 2009

sassi dik 🙂

sassi
25. jan 2009

mukky a je to toho tvojho aj fusakotaška? Že sa da od narodenia?
Lebo Graco tour de luxe sa predava rovno s tou taškou a nanožníkom a stojí okolo 8000 - 8500 na SK + sedačka vajíčko okolo 3000

mukky
25. jan 2009

sassi..urcite sa da,na rucke je aj to co sa da nato nakliknut vajicko..ale ja mam len sportovu cast s fusakonanoynikom a plastenkou,,za 6.500...som papula no,tak bola zlava 😀 😀 na nete stoji okolo 8.tis a v inzch obchodoch som nevidela,len v tom a hned sa mi yapaycil...no najprv manyelovi 😀

sassi
25. jan 2009

ani ja som tento typ na nete nevidela
my mame blizko do Polska, tiež je tam lacnejší
naš stál 1000 Zlotých a teraz je Zloty čosi nad 7 korun, takže pod 8000 určite tam vyjde

sassi
25. jan 2009

DIVALA SOM SA NA NET, TAK V pl SA DA KUPIť Už ZA 800 zLOTýCH, teda pri dobrom kurze a dobrej cene sa da zmestiť už do 6000 korun základ bez sedačky!

mukky
25. jan 2009

este si chcem dokupit tasku,na nete stoji 82osk 😲 budem hladat dalej 😝 😖 😀

xena22
25. jan 2009

Mukky velmi pekny je ten kocik,,,trojkolky som tuna u nas ani nevidela,aj ja este potrebujem tasku a igelit ,,, o rok fusak 😉 stale cosi....

mukky
25. jan 2009

xenna 🙂 a pohodlny hlavne pre maleho,to je zaklad 🙂 mala som vybraty jeden ktory sa mi nepacil velmi ale bol prakticky a stal 5.ooosk a mal preklapaciu rucku..no tento je aj pekny aj prakticky,,,dnes siel doslova sam 😀

sassi
26. jan 2009

mne na tomto ta nepreklapacia ručka ani nechýba, ked je preklapacia buda, ked bol Alex menší, tak som si tu budu tak odsunula, aby som ho videla, alebo otvorila ten priezor navrchu, a tiež ked som mu potrebovala niečo podať, alebo popraviť, len som prehodila budu, nemusela som vždy cely kočík obiehať 🙂

mukky
26. jan 2009

sassi ano.to preklopenie je fajn 🙂 ale vcere trochu fukal vietor a chcela som to preklopit...myslis ze by na mna ludia nekukali divne preco ma dietatko pred tvarickou budu?? 😀 😀 😲 a to kukatko 😀 je tiez dobre velke 🙂

xena22
26. jan 2009

Vidite to ma ani nenapadlo,ze ta buda ma aj taketo vyuzitie... 😉 no uz by som najradsej aj ja vyrazila s tym kocikom do ulic...

Preklapacia rucka mi nevadi,moje decka aj tak chceli kukat na cestu a nie na mna 🙂 a vlastne kociky sa s preklapacou ruckou uz velmi ani nepredavaju,lebo zopar chytrych matiek pricviklo pri preklapani dietkam ruky a potom sa chceli este aj sudit 😀 a mozno v amerike by taky sud aj vyhrali 😨

Mukky a preco by na teba kukali,tu v irsku mame obcas hrozne pocasie,ze niekedy fakt ani nevidim,ci maju dieta v kociku alebo nie,take zabarikadovane...tuna tieto kociky dost letia a ani sa nedivim preco,je to ako obrneny transporter,nema tam kade zafukat,kolesa aj do terenu aj do mesta ,skladanie jednou rukou ...nie je tazky,takze dobre sme si vybrali dufam,,, ved uvidime,kolko ho budem pouzivat...

Sassi a ako dlho sa ti vmestil maly do tej vloznej tasky?Ja som dneska tak na to pozerala a hmkala,ze som aj rada,ze mi na sone povedali,ze babo bude skor mensie,ziaden klacek 😉

sassi
26. jan 2009

mukky, tak to mne vobec netrapi, čo si kto myslí, hlavne že je dieťa v pohode 😀 nech čumia, ak take ešte nevideli 😀 😀 😀

naš mal pri narodení 45 cm a vošiel sa do 3,5 mesiaca, aj s perinou najskor, potom už len v deke ... a potom šiel do šporťáku, ved sa da dať uplne naležato, ked bolo chladnejšie tak do deky a nanožník a v pohodke 🙂

sassi
26. jan 2009

mam tam preklep, maly mal 54 cm a 3500g

mukky
26. jan 2009

xena sassi 😀 😀 mate link ake mate presne vy tie kociariky??A ake farby?? 🙂 zajtra ideme zas von s mercedesom.manzel dnes umyl mu kolesa,mamka zaspinila v blate 😀 😀

xena22
27. jan 2009

Ja ho mam v albume... 😉

maja5
27. jan 2009

ahojte tak dnes sme už aj my óbjdenali tento typ kočíka a to v modrej farbe Gianni iný už ani nemali na sklade. už sa neviem dočkať kedy mi ho donesu a môžem si ho doma vyskúšať na premiéru po meste si ešte dva mesiace počkáme ale to už nejak vydržíme.

evina313
27. jan 2009

ja mam tiež tento kočík, kupila som ho za velmi dobru cenu aj s autosedackou a taskou pre babatko. čo som sice ani raz nevyužila, ale bola to dobra kupa tak som to musela zobrat cele. len sa bojim aby sme kočik nejak neznicili, aby som to aj cele mohla predat 😉 kočik je super, akurat ma stvu tie kolesa. všetko v nich ostava - kamienky, blato, sneh... ☹ jedine negativum. a este je dost tažky. ale inak som veeeelmi spokojna 😉

xena22
27. jan 2009

Evina tazky???Ved ma nieco cez 15kg aj s vajickom dokopy... to je este slusna vaha - no nie je to 5kilova golfka zrovna,ale na kocik tohto typu je este dost lahky,polske herky maju aj 18kg bez vajicka....

evina313
27. jan 2009

no, mala som predtym hlboky PP a tam je rozdiel 🙂 a Graco nie je polsky? 😕

sassi
27. jan 2009

moj je Made in Luxemburg 😉
Poliaci ho len dovažaju, pre celu strednu Europu 😉

sassi
27. jan 2009

inak je to americká značka, aj holywoodske hviezdy v časáku som videla s "mojim" kočíkom 😀

mukky
27. jan 2009

ahojte 🙂 aj ja som sa vcera docitala ze je to americka znacka 🙂 vase kociariky okukam trosicku neskor ked prebalim 🙂 ake hviezdy napr?? 😀 😀 😀 my sme boli opat von,maly zababuseny v tom fusaciku 🙂 joj som ho neodfotila..a ani Vam nehovorim kolko nakupu sa mi tam zmestilo 😀 😀 to manzel ze sa tam zmesti. 😀 no musim zistit do kolko kg sa tam mozu dat veci 😀 2,5 kg pomleteho maska om tam mala a spustu ineho 😀 a aj cervenou kabelkou,celenkou a svetrom som sa doladila 😀 😀 😎

xena22
27. jan 2009

No ja som chcela povodne PP plico ale vahovo boli rovnake...

Graco je americka znacka...dost uznavana,takze by som nepovedala,ze je to nejaky ksunt,,,,ale teda teraz su uz aj kociky inych kalibrov... ale takemu PP sa kludne vyrovnaju....