Skúsenosti s Graco Quattro Tour Elite Travel System - Lemongrass

wild.horses
30. nov 2008

Mate, prosim, niekto skusenosti s tymto travel system. Akekolvek- dobre aj zle. Rozmyslame nad kupou tohoto kocika, este stale mame par mesiacov cas, ale predsa len, radsej sa pytat skor ako neskor.
Budem naozaj vdacna za vsetky pre a proti.
vdaka. 🙂

sassi
27. jan 2009

moj koš ma nosnosť 5 kg
ale už som v nom viezla aj viac 😉
ale teraz už tam nevozím nič moc ťažke, lebo maly už ma 16kg, tak aby nam kočiarik do jari vydržal ešte 😉

neviem ake hviezdy presne, ale už som videla parkrát v časáku GRACO kočíky, aj De luxe ale ja ine Mojo a tak ... asi sa v Amerike robia aj ine typy ešte

xena22
27. jan 2009

Ano je ich viac...ja som nevedela ktory si vybrat,ale len tento mal tu vloznu tasku a tak nebolo o com rozhodovat....

Inak vidavam tu zeny vozit v tom brutal velke nakupy aj pakel mineraliek 😀 ale ja ho tak pretazovat nebudem,kto by to tlacil hore kopcom?

www.graco.com

xena22
27. jan 2009

Ten link je zly ,tu je dobry.... www.gracobaby.com

mukky
29. jan 2009

sassi xena......pekne tiez kociariky mate,co to ale mate na ruckach take cierne????To ja nemam

sassi
29. jan 2009

myslíš hore na madle?
no tam su take 2 boxy, uzatváratelné, pultík pre rodiča a tiež digitálne zabudovane hodiny a teplomer 😵

mukky
29. jan 2009

hej na madle 😀 hmmm,tak toto ja nemam..

sassi
30. jan 2009

to ma len Graco tour de Luxe
ostatne kočíky to nemaju 😉
my sme na to, že su tam 2 boxy prišli asi po 2 mesiacoch používania 😀 myslela som že len jeden 😀 😀 😀

mukky
30. jan 2009

sassi a ako ze si to nevidela....to sa nejak otvara..nevidno to velmi dobre na fotkach.. 😕

sassi
30. jan 2009

jeden sa otvára dovrchu, tam kde su tie hodiny a to som si nevšimla 😀 že to je aj box
a druhy je podtým a ten sa zasa vyklápa
vojde mi tam penaženka, mobil aj papierove vreckovky, takže všetko čo potrebujem mať na dosah mam tam, nemusím furt hrabať v taške 🙂

xena22
30. jan 2009

Sassi ten spodny je original na slnecne okuliare 😉 vraj... tak pisu v navode 😀

sassi
30. jan 2009

aj tie sa zmestia 😀 😀 😀 v lete okuliare a v zime vreckovky 😀

sassi
30. jan 2009
sassi
30. jan 2009

dívala som sa na nete, že nove Tour de luxe už nema tie uložne boxy 😕 ale zasa ma na kočíku vzadu take vrecko
mne sa tie boxy zdaju velmi prakticke, ale urobili vyškovo nastavitelnu ručku, tak asi preto to už tam nemohli dať 🙄

mukky
30. jan 2009

sassi ano 🙂

sassi
31. jan 2009

tak ten som ešte naživo nevidela, len starší typ trojkolky ... musíme sa stratnuť asi 😀 😀 😀
ale ja som chcela štvorkolku ...

mukky
31. jan 2009

sassi asi 😀

sassi
31. jan 2009

ved nas delí len asi 300km 😀

mukky
31. jan 2009

ved peso s kociarom si tu v pohode 😀 😀

sassi
1. feb 2009

to by bola teda riadna vychádzka 😅

mukky
1. feb 2009

😀

evina313
4. feb 2009

kočky prosim vas aky mate k tomuto kočiku pršiplast? ja mam kočik ten de luxe ale nemam k nemu prsiplast. použivate original na ten kočik? skusila som kupit obyčajny, vraj univerzalny na šport. kočiky, ale kdeže, tie su o dost mensie a na ten svoj ho nenatiahnem

sassi
4. feb 2009

evina, ja mam univerzálny na šport. kočík, ale su 2 velkosti a ja mam ten menší na buginu CAM APOLLO a väčší na Graco a v pohode sa da používať
Original stojí okolo 30 € univerzál len okolo 10 €

evina313
4. feb 2009

no ved ja viem, preto som zhanala ten vacsi. predavačka mi povedala že je to ten vacsi ale ja ho tam nenatiahnem. Kočik je quattro de luxe. dala som tam tu plastenku z klasickeho hlbokeho, ale to a maleho kvapka voda z neho ked prsi. 😀 A ko vlastne sa tam dava ta plastenka, normalne to prevlečiem cez kočik? sassi už som si s tebou pisala ohladom tohto kočika 😉 ale ja som asi pako. ja tam mam este taku latku, ta je pre babatka? ta je akoby navlečena na tom kočiku, čiže ked lezí, nefuka nanho. a ako cez to prevlečiem prsiplast ked ta latka je pripevnena na ručkach? 😕

xena22
4. feb 2009

No ja som zrovna vcera zohnala ten igelit na kocik,nakoniec nam zapasoval univerzalny igelit na travel systemy od mothercare,da sa pouzit aj na hlboku verziu aj na sportovu aj na kombinaciu vajicko+ sportiak,no tak som si vydychla,ze to paslo aj ked to nie je original graco,lebo ten som nezohnala.Len teraz neviem,ci je na slovensku Mothercare... 😅

No a este ma napadlo,ze sa da zohant original igelit cez internet,skus vygooglit,zda sa mi ,ze som ho kdesi zahliadla len za 29 eut - to ja som vysolila 40 😠 ale co uz...

sassi
4. feb 2009

ja som na MMB videla origoš GRACO za 1000 sk, a to sa mi zdalo dosť vela
a neviem, od akej mam firmy, ale bola to SK vyroba
univerzálny na buginy

evina313
4. feb 2009

dakujem, skusim este popozerat. tu je aj predajna mothercare, ale predpokladam že tam bude cena dost podobna ako original na graco 😠

xena22
5. feb 2009

Su drahe tie igelity jak svina,ja som tiez predychavala tu sumu,ale uz ho budem potrebovat co nevidiet,v pondelok je babo na svete a tu v irsku tie dazde a vetriska,,,, musela som zainvestovat 😀 dufam,ze sa neroztrha pri prvom pouziti,,, este mi chyba taska 😒 nemozem zohnat ten odtien co mam kocik a inu nechcem...

xena22
5. feb 2009

http://www.dory.sk/kociky/doplnky-ku-kocikom/or...

aha co som nasla 😉 original a lacnejsi ako ten moj univerzal,,,,

evina313
5. feb 2009

xena dakujem, pozerala som si tvoj album, pekny kočik, pekna farba 😉 ja som maleho do 6 mesiacov vozila v hlbokom PP a ten sa mi zdal uplne lahučky oproti tomuto. Ked ho niekedy vytahujem a davam do auta, mam dost 😝 inak ja byvam sice na Slovensku, ale vo veternej časti a to vtedy ani s malym von nechodim, je to citlivka 😀 pravdepodobne budeš chodit u vas stale so sklopenou strechou 😀 ked tam stale fuka.
a držim palce 😉