Skúsenosti s Graco Quattro Tour Elite Travel System - Lemongrass

wild.horses
30. nov 2008

Mate, prosim, niekto skusenosti s tymto travel system. Akekolvek- dobre aj zle. Rozmyslame nad kupou tohoto kocika, este stale mame par mesiacov cas, ale predsa len, radsej sa pytat skor ako neskor.
Budem naozaj vdacna za vsetky pre a proti.
vdaka. 🙂

maja5
7. feb 2009

Ahojte tak už aj my ho máme doma už sme ho aj poskladali a veľmi sa nám páči dúfam, že aj dobre poslúži dostali sme k nemu aj plášť do dažďa, nánožník a aj tašku takže super kúpa za trojkombináciu. ale chcela by som sa opýtať či tú fusakotašku ste dávali len tak do športiaka alebo ste si tam aj niečo podkladali aby sa nezašpinil ja sa v tom tak ešte nevyznám a ani ho moc neviem skúšať lebo manžel ho nechcel mať doma tak je u svokrovcov a kočík vidím len cez víkend (je poverčivý čo už).a ešte sa mi zdá tá strieška dosť nestabilná alebo to treba viac pritiahnuť? nefúkalo vám cez ňu? 🙂

xena22
8. feb 2009

Maja5 a od coho by sa mal zaspinit?Ja nemam v plane nic tam podkladat,aj tak to tam vojde len tak tak...

Babyyy vcera som nahodne zohnala original graco tasku v tom mojom odtieni,taka som rada,tak uz mam komplet,uz len fusak na buducu zimu,ale to uz mi je jedno aky,,,,

Evina veru tuna asi do jari ani igelit nemusim z neho davat dole 😀

Co sa tyka PP tak tam to je tak,ze sa dava dole vanicka a zvlast sa sklada konstrukcia,nie??Mozno preto ti to bolo lahsie na dva krat ked si to davala...
Ja nesoferujem a ked dakde pojdeme tak bude skladat kocik muz,nech si pocvici svalstvo 😀,ja ho uzijem len na prechadzky,kolieska ma dobre,vahu ma dobru,snad sa nezoderiem - ale hodilo by sa mi teda po porode zhodit tak neviem ci si nedam aj nejake zavazia do kosika 😀 nech to aspon vychodim 😉

evina313
8. feb 2009

maja - mne tiež nejak do nej fuka ale ja ju ma ako športak. este ked mam nakup v košíku a nahodou je vonku dazd alebo blato, tak mi to prska do košika ☹
xena - hej , kočik šiel do kufra na 2x, toto je dost hebedo 😝

xena22
18. feb 2009

Tak kocik uz mam v zabehu 😉 zatial spokojnost 😵

majuska0
19. feb 2009

Prosim Vas,
chcela by som tento kocik kupit od ruky, ale obavam sa ci su tie kolieska stabilne, ci neodpadavajú a dalej ma zaujima ci sa da rukovat nastavit na zelatelnu vysku, kedze som trochu nizsia 155 cm. A este by ma zaujimalo, ci nahodou neviete ake su teraz ceny v polsku u kociara graco quattro tour deluxe. Za skore odpovede Vam vopred dakujem.

maja5
19. feb 2009

ahoj na 3 str ho sassi predáva má ho aj na mimibazári ak by ťa zaujímal. a tuším tu končky aj písali tie poľské stránky alebo potom pozri na kočík z e-shop z poľska alebo tak nejak sa volá tá stránka. ale teraz sa veľmi oplatia aj v madarsku a aj v polsku.my sme ho kúpili tak ani nie pred mesiacom za 9500 ale keby sme počkali tak je ešte lacnejší lebo forint voči euru ešte klesol. tak musíš sa len popozerať na nete určite niečo nájdeš my sme kupovali cez net a je to v pohode. skús si na google dať graco quatro tour dlx kosyto complet tsb( my sme kupovali trojkombináciu aj zo sedadčkou) a ono ti to vyhodí všetky stránky. 😉

xena22
19. feb 2009

Majuska0 ten moj nema nadstavitelnu rucku,ale tusim uz tie novsie modely maju...neviem isto,ale ja tiez nie som zrovna najvyssia a je mi akurat a to nosim len topanky s rovnou podrazkou 😀 myslim,ze je to tak akuratne ... myslim,ze uvadzaju vysku 106cm

majuska0
19. feb 2009

maja5 prosim ta, pri tom novom kociku je uz nastavitelna rucka? Mate aj plastenku a nanoznik? Chcela by som ist do Noweho Targu, myslite, ze tam ten kocik budu mat? 😕

maja5
20. feb 2009

ahoj majuska máme aj plástenku a aj nánožník a ešte aj tašku a v poľsku určite budú mať tento kočík lebo oni sú dovozcovia pre celú európu a ináč sú to americké kočíky takže asi žiadny šmejd.s tými kolieskami, dúfam, že budú ok my sme ho ešte neskúšali kedže dietatko čakáme až v marci. Rúčka sa celá nedá nastavovať iba tam hore sa to dá tak sklopiť alebo nechať hore ale pri tvojej výške je to dobré aj ja mám len 160cm a ako som ho skúšala tak mi sadne dobre ináč by som ho ani nekúpila.ale preklápať sa rúčka nedá. ved niekto tu aj dal link kde sa dá pozrieť ako obsluhovať tento kočík len si dobre prečítaj všetky príspevky v tejto téme. 😉

majuska0
20. feb 2009

Holky este sa Vas chcem opytat, ci planujete pouzivat ten kocik aj ako buginu do 2 az 3 roku dietata, alebo planujete kupit nieco mensie a lahsie. Ja by som uz nechcela investovat do dalsich kociarikov.
A este ma zaujima, cia sa da hojdat babo v tomto kociku, alebo je cely pevny a s nim nepohnem?
Asi Vas budem este otravovat, lebo nazivo som tento kocik videla len raz.

arsiamons
20. feb 2009

Ahoj majuska0 ja tento kociarik predavam aj s prislusenstvom aj autosedackou za 199Eur, ja som s nim bola spokojna, pouzivala by som ho aj dalej, ale maly je neposedny a v kociariku nebude ani nahodou.. bucha do mna, aby som si tam vliezla ja, a ze ma bude kocikovat.. kociarik ma 2 roky, ked budem mat druhe, chcem jednoznacne tento.. ja som mala maleho v septembri a v pohode .. nemala som pocit, ze mi donho fuka, ale ani maly nebol chorucky, ani zapal ziaden, ani nic, do fusakotasky sa mi zmestil do 6tich mesiacom aj s fusakom.. mam ho cely odfoteny, tak ak chces, tak ti poslem fotky..je to najpraktickejsi kociarik aky som kedy videla .. dam ti jeden link, ktory ta presvedciiiiii... a v zime je super, prejde snehom ako traktor..je pravda, ze sa medzi skarky na kolese voojde sneh, ale keby boli kolieska hladsie, nalepoval by sa na nich sneh a po 10 minutach by si prechadzku vzdala... a s vyskou opierky a striesky je to naozaj tak.. vojde sa to tam kazde vysoke babo... odúporuuuuucam...

https://www.youtube.com/watch?v=psdssPrdPjE
majuska0
20. feb 2009

arsiamons a preco chces predat tento a potom kupovat takyto isty znova? Nevydrzi viac deti? Lebo ja planujem viac a len pri jednom kociku. Chcem jeden poriadny kociarik. 😉

xena22
20. feb 2009

Tak ja ho planujem pouzivat minimalne dva roky,ale chcem kupit este aj jednu golfku do auta,pretoze tento nam zaberie cely kufor 😖 a obcas sa nam to nehodi...inak na prechadzky a na spanie jednoznacne tento.Inak ked sme ho kupili tak sa tam nasankoval moj 5r syn a v pohode tam vosiel sediet ,takze je to aj do tych 3-4r a dieta tam nevyzera divne...
Hojdat sa v nom babo da v ramci moznosti do stran a trochu aj na rovno,lebo je mierne odpruzeny,ale vyslovene hojdaci kocik to nie je...

arsiamons
20. feb 2009

majuska0.) no lebo ja teraz babatko neplanujem... a keby som mala babo o 3 roky, mohol by sa j aneviem, nejako v pivnici zamosit,alebo nedajboze by ho chytila nejaka hrdza... je to ako s autom, hoci nanom nejazdis a nemas podmienky na ustajnenie, opdlieha vonkajsim vplyvom... aj keby som ho zabalila, nahodou by zapesnel , ja neviem, myslim, ze pokial nechystam druhe, je lepsie ho posunut..myslim, ze na tom nieje nic zvlastne..

mukky
21. feb 2009

arssia.... super link 🙂 ja som maximalne spokojna 🙂

majuska0
21. feb 2009

A co kolieska, su do kazdeho terenu? Nevrzgaju? Neodpadavajú?

arsiamons
21. feb 2009

sikovny muz kolieska podotahuje, neopadavajuuuuu🙂 mukky, ja viem, mna namotkal🙂

mukky
23. feb 2009

arsia 😀

maja5
13. mar 2009

ahoj xena tak čo ako slúži kočík my sa už nevieme dočkať kedy ho môžeme používať ale ešte nám pár dní zostáva tak ak máš niečo nové ohľadne kočíka mohla by si napísať. 🙂

mukky
5. apr 2009

maja tak ako?Mas uz kocik,si spokojna?

djana
7. apr 2009

ahojte
aj ja uvazujem nad kupou kocika graco, ale paci sa mi vivo pripadne graco quatro deluxe. nemate ho niektora? ja by som ho chcela pouzivat pre starsie dieta tak od 1,5 az do 2,5. kedze mala rada v kociku spi oplati sa mi ho kupovat? teda myslim vzhlADom NA DZLKU LOZKA? NEMOZETE MI HO NIEKTORA ZMERAT? DAKUJEM

supocka
30. jún 2009

Keby som sa mohla este raz rozhodnut,uz nikdy v zivote by som ten kocik nekupila.Myslim si,ze pre male babatka je velmi uzky a vojdu don maximalne do troch mesiacoch(do vanicky).
Videl sa mi sikovny,malinky,ale uz by som sa pren nerozhodla.Takze tym,ktore nad kupou len rozmyslaju ,neodporucam.

maja5
4. sep 2009

ahojte kočík nám slúži prefektne a som s ním spokojná len teraz príde naša prvá zima v tomto kočíku a tak by som sa chcela opytať či vám stačil ten nánožník alebo ste si kúpili nejaky iný na tento kočík mne sa zdá byť trocha malí je nejak moc dopredu a potom na malom nie je nič.ako ste ho používali v zime?

skyso
2. jan 2010

Caute zeny. Moja zienka taketo fora len cita, tak som sa ja rozhodol, ze tu aj prispejem.

Nas termin je april 2010..malo by sa narodit dievcatko a rozmyslame nad kocikom od Graca, ale nad novou radou 2009 Graco Quattro Tour Sport http://www.gracobaby.pl/pl_PL/product/6B85/GBI/ .

Ako som toto vlakno cital, dost je tu pozitivnych reakcii na tento kocik (rada de luxe). Az teda na tu predposlednu od "supocka". Sassi, maja5 mate valibukov a v pohode sa vam tam do vanicky do 3-4 mesiaca zmestia, tak ratam s tym, ze dievcatko tam bude moct polezat o take 2-3 mesiace dlhsie 🙂..

Na ebayi je "nas" kociar za celkom prijatelnu cenu - co sa tyka vybavy http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem... .Vsetko co je na obrazku davaju za nejakych 239libier + postovne. Co si myslim, ze nie je zla cena za to vsetko.

Ale co chcem ja od vas, zeny. Potrebujem vediet Vas nazor, ako uspesne odsluzilych mamiciek, na konkretne moj kociar 🙂..Pozrite sa nan, je to v podstate podobny kociar ako de luxe, len novsia rad, teda mali by byt muchy pri kociari de luxe odchytane..

Chcem vediet od vas, co sa mi na nom nebude pacit, co je prehnane, ktora packa mi bude vadit, a podobne veci z ktorymi vy uz mate skusenosti.

Dik moc.

PS: prve babatko 🙂

adriana174
2. jan 2010

Ahojte nemam vela casu ale v skratke Vám dam moju skusenost, ja som ho kupila ked moja mala mala rok, mam typ quatro de luxe - gilda. bol to posledny kus kupila som ho za super cenu 240eur inak stal 332 na internete.a miesto predaja Pieštany - predajna Sandra len odporucam...
inak kočik trochu vrzga pri pohybe rukoväte ale okrem toho by som prijala aj vyssi nanoznik smerom hore ale aj to som riesila prehodenim strechy.
moja mala sa tam zmesti v pohode aj tam rada spí.vanicku sme nepouzivali bola uz velka ale predstavujem si to tak ze ak bude druhe po narasteni vanicku odlozim - su tam 5bodove bezpečnost. pásy tak nemam obavu.a

ocenujem hlavne priestranny kosik a pult kde som malej mohla dat nejake to mnamko atak,
co ma trochu zaraza je váha kocik sama nedvihnem som sice utla no aj s dietatom je tazky. a kryt do dazda nema ziadny otvor zhora tak treba davat pozor aby siel dietatku vzduch..
pochvalit mozem rýchle skladanie a super kolesa ja mam teda cierny podvozok stými traktor. kolesami.

po zlozeni je dost siroky nakolko sa nesklada podvozok ani neoddeluje ale inak kto auto nema tak je to jedno.
tak ak mate ine otazky kludne mi napíste RP
🙂

denisach
24. nov 2010

ahoj, ja si ho planujem kupit, len ma niekto vystrasil tym, ze na nejake americke kociky boli zle recenzie, ze sa zasekavaju kolecka pri jazde ci co..taketo problemy ste s nim nemali,diky moc, deni

gilmorka
10. jan 2011

ahojte. Uvazujem nad Graco Quattro Tour Deluxe, ake mate skusenosti, hlavne negativne, nech zas nekupim blbost. Chcem pohodlny sportovy kocik pre pol rocne dieta. Dakujem za pomoc.

salvinka
15. feb 2011

halooo funguje to tu este?? 😀

ja by som sa chcela spytat, daju sa vymenit kolieska (mame quattro tour deluxe) ma ide rozhadzat ked idem ako hrkalka!!! dakujem za vsetky rady 🙂

@gilmorka dufam ze neodopvedam neskoro 🙂
my sme len nedavno kupili tento namiesto buginy na leto
zatial som nenasla nic negativne okrem tych hrkajucich koliesok 😒 neviem ako som si to mohla nevsimnut!

salvinka
15. feb 2011

a pridavam link :-P nejak mi ho nezobralo..
http://www.dladzieci.euro-trade.pl/sk/nasza_ofe...

emachelsea
22. jan 2014

...baby zmestí sa mi tam 2 ročne 93 cm dieťa? povozíme sa ešte aspon rok?...