Skúsenosti s Graco Quattro Tour Elite Travel System - Lemongrass

wild.horses
30. nov 2008

Mate, prosim, niekto skusenosti s tymto travel system. Akekolvek- dobre aj zle. Rozmyslame nad kupou tohoto kocika, este stale mame par mesiacov cas, ale predsa len, radsej sa pytat skor ako neskor.
Budem naozaj vdacna za vsetky pre a proti.
vdaka. 🙂

sassi
5. jan 2009

tie videjka som aj ja videla
😉

wild.horses
autor
7. jan 2009

🙂 ten mobi som si vybrala prave kvoli nizsie polozenej carrycot.
Toto bude nase prve babatko, takze naozaj nemam skusenosti ako dlho babatko chce byt v carrycot a pod.
No pre istotu bude mat vacsiu vanicku na zaciatok. 🙂 A mna to robi stastnejsou 😀
Okrem toho aj perovanie a koliecka na mobi nam vyhovuju viac ako na gracu. No a 4 rocna zaruka je tiez fajn 🙂

xena22
13. jan 2009

Wild jasne - kazdemu ako sa paci,ja velmi kocik neriesim,mala som pri dvoch detoch 5 kocikov,tak viem,ze ideal neexistuje,teraz som hladala nieco kvalita vs. cena,takze tak...viem,ze po roku mi to neda a zacnem sa obzerat po nejakych mensich golfkach aspon do auta,tak isto nezostanem len pri jednom kociku 😉

Sassi - mam este par detialov...

Mala si k nemu original tasku?Ja nie,myslela som,ze sa da dokupit extra,ale akosi ju nemozem zohnat v tejto farbe...nasla som na nete taku tmavohnedu,ale dost draha a nahodu mi nesadne odtien 😒 ako si to riesila ty?

No a druha otazka je na igelit,mate original na tento typ kocika,alebo pouzivate nejaky univerzal???Igelit tu mam moznost zohnat,ale zda sa mi ze je taky dost narocny na pouzivanie,ze sa tam musi kdesi pripinat a celkovo posobi dost nemotorne na mna...ale necham si poradit,skor nez kupim blbost 😉

sassi
13. jan 2009

tašku nemám, ja mam bežovo-oranžový a kupila som si k nemu bežovu tašku, ale nie origoš kočiarikovsku, skor taku velku kabelu 😉
skus sa popazerať, ale original sa da isto kupiť - objednať, aký maš ročník (farbu)
a igelit som si kupila len na športovu verziu univerzal na buginy (SK vyroba), ale väčší, lebo su 2 velkosti
na hlboku verziu som pršiplašť nemala, ani nepotrebovala, ked lialo aj tak som s miminkom von nechodila
a take mierne mrholenie kočík znesie 😉

katka76
13. jan 2009

nakolko je strieska preklapacia, vacsi univerzalny igelit sadne uplne v poho na obe verzie.

maja5
14. jan 2009

ahojte mohol by mi niekto poradit kde sa da kupit alebo objednat tento kočík na tej polskej stránke sa nedá?

sassi
14. jan 2009

maja da sa v kupiť v Pre deti
alebo http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=30298 tu asi najlacnejšie
cela sada s autosedačkou http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kociky_GRACO-Qu...
skus pozrieť aj na Mimibazari, či niekto nepredáva (predavaju tam aj nove)

sassi
14. jan 2009

na tej poslekej stranke sa tuším nedá, ale v Polsku nie je problem ho kupiť v detských obchodoch, aj my sme doviezli naš odtial, lebo vtedy sa na SK vobec nevozil ešte

xena22
14. jan 2009

Hm pozeram,ze riadne palky na slovensku za neho,teraz tu v irsku ide po 199eur - kocik,vlozna taska,nanoznik,vajicko = baza do auta,,tak ako to mam v albicku... 450 by som nedala ani omylom teda 😒 Viem ,ze som ho nadabila vo vianocnom vypredaji kocikov,ale viac by som za neho asi ani nedala...povodnu cenu mal 390 - stale lepsie...

sassi
15. jan 2009

no to je teda poriadny rozdiel
ja som dala v Polsku 8900 len za kočík + nanožník + taška - teda bez vajíčka
a zo sa vtedy u nas predával cez net za 13.000
a s vajíčkom stale vtedy 17.000

takže aj u nas už dosť zlacnil

celkovo su u nas všetky kočíky asi predražené

sassi
15. jan 2009

inak, je ked vidím, čo su naše mamičky schopne dať za kočík (viz Anketa - Kolko za kočík?)
take sumy že 25000 a viac
tak som v šoku 😕

jasne že potom obchodníci navalaju take ceny, ked sa to napriek tomu bez problemov kupuje

maja5
15. jan 2009

ahoj xena chcela by som sa ťa opýtať či sa ten kočík nedá objednať aj cez net alebo či by si mi nemohla poslať nejakú stránku kde v írsku predaávajú kočíky skúsila by som si objednať lebo u nás sú naozaj drahé a do Polska to máme daleko tak ani to sa mi neoplatí.

sassi
15. jan 2009

maja, ja budem moj na jar predávať http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4587634, ked už nebude sneh

maja5
15. jan 2009

sassi porozmýšlame nad tým ale najradšej by sme kúpili niečo nové aspon môj manžel to tak chce.

maja5
15. jan 2009

a ak by mal niekto záujem o nový tak na aglickom ebay som ho našla za 229libier to je tiež super cena.

maja5
15. jan 2009

mala som veľa kočíkov vybratých a nevedela som sa rozhodnúť ale sassi zo svojimi chválami na tento kočím ma tak zaujala že už iný ani nechcem uplne som sa do neho zamilovala.diataťko sa má narodiť koncom marca tak dúfam, že ho aj dobre využijem podla toho čo ste písali by mi na jesen mal stačiť už len športový kočík a dá sa dať aj úplne do ľahu? nebude to vadiť dietatku?

sassi
15. jan 2009

da sa dať uplne do lahu
ja som kym bol menčí mala v nom aj ten "vankušik" taku podložku pod hlavičku, ale už som to vybrala, aj tak tam mam teraz fusak 😉
kupila som bežovo-bežovy Emitex 3v1 a super sa tam aj zmestí aj farba skoro identická s tou bežovou na kočíku 🙂

xena22
15. jan 2009

Ano da sa dat do lahu uplne super,to u mna zavazilo najviac...

Maja5 neviem ja som ho kupovala normalne v obchode nie cez net a postovne je dost drahe,ale na mozno by sa dal cez Ebay alebo z anglicka,oni maju trochu lepsie dovozove podmienky...skus na to mrknut...

Ja som tiez pozerala,ze kolko su ochotne zeny dat za kocik,ale neodsudzujem to,len ma zaraza,ze za ten isty kocik na slovensku pytaju o par tisic viac ako napr. v taliansku alebo rakusku,,,

sassi
15. jan 2009

ani ja to neodsudzujem, ked na to maju ...
lenže kym sa to bude tie ceny kupovať, dovtedy na SK nezlacneju
možno si to lepšie porovnaju teraz, ked je Euro 😉

maja5
20. jan 2009

ahojte nemohol by mi niekto zmerať tú fusakotasku ktorá sa používa ako vanička nikde na nete som nenašla rozmery dakujem

sassi
20. jan 2009

majka, počkaj, vytiahnem zo spacebagu 😉

sassi
20. jan 2009

ložná plocha ma 58x25 cm, vrch ide viac do dlžky 😉 ale počítaj s týmto rozmerom

mukky
24. jan 2009

ahojte,my sme ho kupili dnes,sportiak a strasne sa nam zapacil na predajni a nevahali sme ani sekundu 😀 tie farby su ale krajsie a jasnejsie,je odfoteny aj s nanoznikom 😀 tak dlho sme nieco hladali..lahucky,prakticky,super cena..bola to velka nahoda,ani som nevedela o tom ze o nom tu diskutujete 😀 zajtra ideme na prvu vychadzku,teda dnes 🙂 je v albume...verim ze budeme spokojni

sassi
24. jan 2009

mukky, tak nech sa dobre jazdí 🙂 dufam, že tiež budeš môcť pochváliť 😉
čo ste mali predtým, aký kočík?
ty maš trojloku, jaj ma 4-kolku, trošku iny typ, ale myslím, že všetky su dobre urobené 😉

maja5
24. jan 2009

ahojte, tak už sme sa definitívne rozhodli pre tento kočík a v pondelok ho ideme aj objednať ale z maďarska lebo bývame nedaleko hraníc a teraz je aj dobrý kurz na forint tak nás 3kombinácia vyjde na 9000 Sk čo je veľmi dobrá cena oproti tomu čo stoja na slovenku len sa nevieme rozhodnúť pre farbu lebo majú len modré a takú bežovo sivú mne sa páči modrá al manželovi tá béžová neviete poradiť ktorá by bola vhodnejšia?podla mna tá modrá lebo sa nebude tak špiniť. keď ja sa neviem rozhodnúť. 🙂 🙂 😢

sassi
24. jan 2009

http://www.autosedacky-kocarky.cz/originalni-zi...
tu su všetky farby čo sa sem vozia - mne osobne sa páči GASHA, GEMMA (tá najviac) a GIANNI ta bledá je fakt dosť svetlá
ja mam oranžovo-bežový, ale bežové je len vnutro a zadok, takže to sa tak nemaže
nanožník periem v práčne na 30°C ale zvyšok čistíme len na kostre, zhodene som to mala len 1x
zaleží aj kde bývaš ... u nas na Kysucich ked navalí sneh a kym sa to rozpustí, aj často je mokro, prší ... ja by som osobne do svetlej farby nešla

maja5
24. jan 2009

mne sa páči Gianni lebo tá kombinácia tmavomodrej , bledomodrej a bielej a tá Gemma je pre mna trochu tmavá ale každemu sa páči niečo iné.

sassi
24. jan 2009

no ved teraz su moderne až čierne kočíky, ale aj biele, to je otázkou vkusu
ta modra je taka neutrálna ... a myslím bude stále moderná, aj keby si chcela potom kočík pre dalšie dieťa, prípadne predať 😉
ja mam tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4587634 ... vtedy bola moderna oranžová
a okrem tejto bol ešte modrý (ale velmi tmavý), čierno-zelený a taky hnedo-bežový (ten som chcela, lenže by sme nan čakali aj 2-3 týždne, lebo to bola vychytená farba)
a ročník 2006-ky boli take jednofarebne a vo vnutri kombinovane s karovaným vzorom v tej istej farbe - bordovy, modrý ...
v UK sa robia uplne ine farby., krásne, škoda že sa sem nevozia ☹
Ale ak možem poradiť, fusak si kup iny, podla mna celkom fajn su KAISER alebo EMITEX, tie ich su tenke a tiež dosť male 😉

xena22
24. jan 2009

Zrazu kolko priaznivcov kocikov Graca,mne sa tiez velmi paci,uz som ho nazad ani nezlozila 🙂 ked idem okolo tak si trosku pokocikujem a pohladkam a cakam,kedy tam uz cosi v nom bude 😉

Neviem ake farby to mate na mysli,tuna su trosku odlisne od tych na Sk alebo okoli,ale ja by som tmavy nebrala,ale ani nie uplne bledy,ten co mam ja v albume mi celkom sedi,spina na nom vidno nebude a je trochu smrncnuty tou limetkovou zelenou,tak nie je taky fadny...ale hovorim,nebala by som sa aj bledsich farieb,skor tych uplne tmavych,ci to nevyprasivie.A najlepsie je vidiet nazivo,mne sa napriklad tento moj na fotkach absolutne nepaci 😀

Sassi videla si ten Graco fusak nazivo??? Uz som ho skoro objednala,ale hovorim si ,ze teraz fusak nepotrebujem este a na rok kupim...zvazovala som original Graco alebo ten Emitex...ale teraz si mi dala chrobaka do hlavy,,,ono tazko cosi vyberat podla fotky z netu,to je pravda a tie emitexy dost chvalia.... 😒 no uvidime,este tasku objednam a ten igelit a mala by som mat uz komplet vsetko co potrebujem...