Skúsenosti s kočíkmi CAM?

dellilah
31. júl 2006

Ahojte. Som pred kupou prveho kocika a chcela by som sa popztat, ake mate skusenosti s kombinovanymi kocikmi znacky CAM. Za vsetky prispevky dakujem!

ervotoc
31. júl 2006

Je ja tiez rozmyslam aj nad cam ale uz sportovy

palma
31. júl 2006

ahojte.ja som mla komb.kočik CAM,ale pred 10.rokmi.v tom čase som bola spokojna,nenastal žiaden problem ani s kolieskani ani s konštrukciou.Teraz čakame 2.babatko,ale vybrala som si CHICCO TRIO S3,pretože sa mi zda lahučký,a perfetne skladatelný do auta.Držim palce pri kúpe CAM. 😉

tilly
31. júl 2006

ahoj, no suseda mala cam, také tie golfáče s naklikávacou sedačkou a vaničkou. Ona si ho veľmi pochvaľovala, používala ho tri roky veľmi veľa a okrem toho, že bol špinavý, tak bol v super stave, keď ho predávala, tak ho nádherne vyčistila a vyzeral ako nový... a to s ním chodievali na dovolenkách po horách a nešetrili ho, lebo ho pôvodne nechceli predať.

ona bola veľmi spokojná, stále o ňom básni... kupovala ho za 15000 a po troch rokoch predávala za 5000, tak si myslím, že aj cenu si pekne udržal.

bika
13. aug 2006

ahojte,
moja sesternica ma CAM APOLLO a je s nim velmi spokojna. maly sa jej narodil v oktobri a od zaciatku ho v nom vozila. bez problemu do MHD, kocik je lahky, pohyblivy. je s nim spokojna. dcerku mala v nom pred dva a pol rokmi, kocik vyzera zachovalo. tiez na nom nic nemenili, vsetko je ok.
rozmyslame, ze si ho asi tiez kupime.

bybi
13. aug 2006

bika, ako je mozne, ze si v 76tt? 😀

ervotoc
13. aug 2006

apollo sa mi tiez paci,ale mam info ze na ten nevyrabaju nanožnik

kattum
13. aug 2006

aj mne sa pacia, no pozor, je tam vraj nejake hmotnostne obmedzenie, tak na velke deti nic moc, ale to som len pocula

aktak
14. aug 2006

aj ja budem mat CAM 😀

zebricka
14. aug 2006

Bika, uprav si datum poslednej menstruacie.... lebo podla udajov v pase si mala uz minuly december porodit... 😀 😀 😀 😀 😀

tilly
22. aug 2006

bika ty si slonica? tie sú tehotné dva roky 😀 😀 😀
ervi, vyrábajú, ale taký tenučký o ničom 😉

tomaslavka3
23. feb 2009

ja mam tiez Cam,som spokojna,je to 5kombinacia a vsetko sme vyuzili.Tiez by sa mi ich islo popredat.

gabika53
25. feb 2009

ahojky, tak ja som sa šporťáku akurát zbavila, otrasný!!!!môj najhorší kočík a to mám už 3.-tie dieťa a kočíkov som mala asi 10...celý sa rozhegal, strieška padala pri väčšom nápore vetra, koliesko sa ulomilo, dali sme ho reklamova´t, porobili ho a ja som ho za 1400,- predala, za nový som dala 9000.- strašné, túto značku neodporúčam ani zďaleka, terez mám PP Plico a Quinny speedy na korčule a je pokoj.. 🙂