Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

keiko
8. sep 2009

getinka na double kit????? to ako kde???? mne sa zdá ako by som mala niaky iný PT mam vibe, a od začiatku nie som spokojna, ale toto ma už dožralo, ešte že som kupila pre malu aj iný tak chodím tak a malého vláčim na rukách...keby si náhodou mala niaku fotos ako to vyzerá ked máš dve dietky prosím pošli alebo hod do albumu, lebo ja už som rezignovala, dakujem moooc krat

qetinka
8. sep 2009

ja mam PT SPORT,tam je iny double kit-foto hodim.pa 😖

petapi
10. sep 2009

zuuzuu, prosím tě, jakou přesně máš tu vložnou tašku do vibe? a když tam není origoš, tak se tím pádem asi ani nijak nepřipěvňuje, jenom vloží a v pohodě to drží?

zuuzuu
12. sep 2009

petapi: ta predavacka povedala, ze tasku ma z nejakej madarskej firmy- znacku nechcela povedat. a vobec ju tam nepripevnujem len vlozim- kocik ma na tej strane pri rucke vyvysenu zadnu cast, takze tam v poho taska zapadne a z druhej strany- ked je tam double kit nemam kam utiect, a ked tam nie je tak ja si pred nu dam tu spodnu cast z popruhov a staci to. Inak uz som skusala mat filipka otoceneho aj tvarou k sebe, ako reva pisala, a je to celkom fajn - vdaka vyrobcom za tu pohybovatelnu striesku.

keiko
13. sep 2009

Ak by mal niekto záujem predávam tašku vibe, červenej farby, ako nová, už viete že sme nepoužívali...ak by bol záujem píšte IP

petapi
13. sep 2009

zuuzuu, tak to jsem ráda, že se tam nijak taška nepřipevňuje, budu mít asi půjčenou nějakou universální od kamarádky, tak aspoň na něčem ušetřím 🙂

jck
15. sep 2009

ahoj holky, mám na Vás všechny veeeeelkou prosbu a předem moc děkuji (třeba za info i do IP, děkuji)

Kamarádka má http://www.ajuty.cz/shop/celek.php?id=1504 ...ale, má s ním velké problémy a této době asi probíhá asi 5 reklamací. Proto Vás prosím o radu...existuje PODOBNÝ KOČÁREK???
Mooooc Vám Všem děkuji 😵

krista
28. sep 2009

Ahojky holky,
kdysi dávno už jsem se tady ptala na rozdíly, dodatečně děkuji Sophie1981 za vysvětlení.

Teď bych se ještě ráda zeptala jaká pasuje vložná taška do Phila kromě originálu? A má tady někdo tu nejlevnější verzi Classic???

sophie1981
28. sep 2009

jeee, krista srdecne blahozelam k Lukaskovi..... 😵 😵 😵 ....

co sa tyka tasky, ja ti neporadim, ja mam original, ale niekto sa urcite najde...Classic p&T som mala moznost len vidiet este ked som robila v UK.....je skoro rovnaky ako sp...pozriem jeden link, tam su vypisane rozdiely.....hodim to tu...

krista
28. sep 2009

Sophie to budeš moc hodná když mi ten link hodíš! 🙂
Děkuju za gratulaci, jsem hloupá s tím kočárkem, mysleli jsme si, že to vyřešíme jinak a teď musíme na rychlo kupovat ten PT, hlavně kvůli naší malý, protože s ničím jiným nespolupracuje, zítra se chceme jít podívat do jednoho velkého obchodu tady, tam maji myslím ten SP a zkusíme to s dětma, snad to bude vyhovovat, jinak budu snad děcka tahat na rukách 😝

sophie1981
28. sep 2009

krista, hladam, hladam, ale nemozem najst...este raz mrknem, ked mala zaspinka...inac ak si s BA, tak sestra tam kupovala P&T sport, zakladnu zostavu zanejakych 12 tisic.....co sa celkom da na phila.....ked zavola, tak sa jej spitam, v akom obchode kupovala...(dnes ich prepustaju z porodnice, tak snad zavola)

krista
28. sep 2009

Sophie já jsem z Budějovic v ČR, to je hodně kilometrů 😀 já jsem si našla toho Classica za dobrou cenu 😵 teď jsem jim ještě psala dotaz, jestli maji v základu ty tyčky abych to mohla použít pro novorozence a batole a taky kdy bude dodání, protože maji dodací lhůtu 14 dní, tak snad je to závazný, protože já nemůžu čekat třeba měsíc 😖

qetinka
28. sep 2009

Krista ahoj.tiež gratulujem k malinkemu 😵 😵
ja som uvazovala nad taškou do PT nakoniec som nekupovala ziadnu,dala som fusak(emitex) a uplne nam to postacovalo...podla mna tašku nepotrebujes..pokial nebudes nosit malinkeho čo javiem poschodoch pešo...domov..
skus len fusak.. 🙂

sophie1981
29. sep 2009

jemine...krista...vidis materska demence.....pises po cesky a ja ze si z BA..... 😝 .....

krista
29. sep 2009

Getinka to mě docela těší protože mám doma fusak Emitex Combi 3v1, to bych ušetřila 😵 a ta zádíčka v kočárku jsou pevná?? Já to právě ještě neviděla a bála jsem se používat to bez tašky kvůli zádům. A děkujeme za gratulaci 🙂

Sophie stane se 😀

qetinka
29. sep 2009

hej pevna...nie sice ako v klasickom hlbokom ..v pohode vo fusaku v tomto kociku sa bude mat skvele 😵 😵 😵

krista
30. sep 2009

Qetinka včera jsem se byla podívat v Bejbycentru u nás a měla jsi pravdu, ta zádíčka opravdu pevná jsou, snad nebude ten Classic mít jiná 😲 😅 už ho máme objednaný a měl by přijít předběžně nějak 5.10.2009 tak se řadím do klubu!! 🙂 A snad bude naše Kristý konečně spokojená 😝

sophie1981
2. okt 2009

caute...uz ste videli novy hammerhead od p&t?

no, neviem ale podla mna to pokaslali s kolieskami....

http://www.philandteds.com/hammerhead_index.htm

sophie1981
2. okt 2009

a som zvedava, kto si kupi tu sub4......zacinaju byt nejaky vesmirny.... 😀 😝

http://www.philandteds.com/sub4_index.htm

sophie1981
2. okt 2009

ale tento maly smart by som brala hned....
http://www.philandteds.com/smart_index.htm

sophie1981
2. okt 2009

baby, a mate niektora nanoznik??......alebo mate deti len vo fusaku??....myslim, ked uz sedia....ja rozmyslam nejaky dopasovat....tento by snad aj mohol byt...cena je super, tak snad.....ak mate niektora, tak aky?

http://www.babytrend.sk/chipolino-nanoznik-pre-...

krista
2. okt 2009

Ahojky,
dneska dorazil Phil, ale nebrzdí a blatníky drhnou, nevíte v čem by mohl být problém? ☹

krista
2. okt 2009

Beru zpět, blondýna nasadila blbě kola 😅 ale neni to tak úplně moje chyba, musela jsem chvátat honem do města, takže jsem toho měla blbě nasazenýho daleko víc 😅

rikino
2. okt 2009

Ahojte aj mi sa k vám pridávame s PT Sport, síce sa malá narodí až v januári ,ale zatial je PT perfektný,vozíme tam len malého má 20 mesiacov. 🙂 🙂 🙂 🙂

qetinka
3. okt 2009

😀 😀 🙂 krista to aj ja som raz nahodila jedno koleso blbo 😀 😀 😀 že to čo je??? 😲 😲 potom mi to došlo 😀 😝

qetinka
3. okt 2009

sophie,ten posledny PT e perfiš...cena ???
a davat nA ZIMU BUDEM FUSAK OBOM chalanom,nanožnik neriešim..fusaky mam cierne..kaiser

sophie1981
3. okt 2009

qetinka......cenu som nasla len na polskej web stranke, bolo to okolo 8 tacov....ale este len bude...od jesene...presne neviem kedy...ale velmi sa mi paci...

krista...tak hod foto....ako k nemu pristanete... 😀 😀

ja mam fusak origos P&T, tiez som myslela ze nebudem riesit nanoznik, ale tu pod Tatrami to asi bude dost fucat....tak nech je aspon troska viac schovana pred vetrom.... 😖

krista
4. okt 2009

Qetinka tak to mě to nedošlo, musela jsem se kouknout na youtube na video s Classicem a hledala jsem chybu 😅
Ale kdybyste viděli jak jsme byli nešťastný, že jsme natrefili na šmejda 😅

No holky to mi vůbec nedošlo, já mám fusak jen jeden tak teď nevím jak to pořešit pro Kristý (naše starší) jestli fusak nebo nánožník 😲

Ještě se chci zeptat, jestli někdo nemáte univerzální pláštěnku, moc se mi nechce za originál dávat skoro tisícovku 😖 stejně ven chodit nebudeme pokud bude pršet, takže to bude jen taková pojistka a v zimě když bude hodně sněžit. Koukala jsem na Emitex, dělaji jich hodně, ale kterou si vybrat 😲

sophie1981
4. okt 2009

krista....ja by som na tvojom mieste radsej investovala.....kedze original ti zakryje obe deti...ked ti Lukasko podrastie a bude sediet vzadu, tak univerzal ti ho nezakryje a zmokne..... 😕 ..moj nazor....a a Kristinke by som asi tiez fusak......predsa je teplejsi...mne ide skor o vietor,preto nanoznik, u nas fuci nonstop.... 😝