Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

saska124
20. jan 2013

@garzonka DAKUJEM NAOZAJ VELMI PEKNE,to vsetko okolo toho kocika ma mrzi viac ako si myslite,snazila som sa jej to slusne bez akehokolvek obvinovania napisat tak som zvedava ako zareaguje,dam Vam potom vediet
Vam velmi pekne dakujem za podoru,velmi ste mi pomohli...naozaj vdaka 😉

garzonka
20. jan 2013

@saska124 Nie je vobec za co, hlavne aby si si stala za svojim , pretoze ten kocik (hlavne predne koleso) nie je v poriadku. Budem cakat na reakciu predavajucej, ale rovno to potom pis do tej temy, lebo tu sa rozoberaju skor ine veci 😉
budem drzat palce, nech sa to dobre vyriesi!
(prepac za tykanie, ale tu vo verejnom fore sa tak nejak automaticky tyka 😅 , takze mozes aj ty mne / nam) 😎

saska124
20. jan 2013

Za Vykanie sa ospravedlnujem,ja sa to raz naucim...na reakciu si pockam a dam vediet...urcite...uz ked som sa do toho pusila..a prepacte za zamotanie sa do nespravnej temy...az tak to tu este dobre neovladam...iba bazar a to je vsetko 😒

garzonka
20. jan 2013

@saska124 Praveze do teto temy si pisala spravne - co sa tyka samotneho kocika, lebo si chcela vediet , ci je to koleso takto v poriadku.
Len potom veci ohladne bazaru a skusenosti s predavajucimi /kupujucimi sa zase pisu inde . Lebo vacsinou tie prispevky, ktore nesuvisia s danou temou, su vymazane.
Cize ak sa v buducnosti budes chciet spytat, co a ako funguje na tomto kociku, tak pokojne pis sem, ......ale ak budes chciet poradit ako mas postupovat , ak si kupis vec a uklaze sa ze je nefunkcna,alebo ti predajuca neposle napr. tovar ak si uz zaplatila a pod.... tak pis zase do temy so skusenostami s predavajucimi na MK (ten odkaz)

mirkson
21. jan 2013

Holky, potrebuju poradit. Premyslim, ze si koupim Phil&Teds, ale jedna vec me porad odrazuje. Kdyz se da sedatko do polohy na lezeni, nefouka tam na miminko, kdyz je to cele otevrene? Nebo se prodava neco, na zakryti toho otvoru? Diky moc. Porad nevim, jak se to da uzavrit

dana3262
21. jan 2013

@mirkson je tam slida a u verve jsem mela i takovou hustou černou sitku. Ta u explorera uz nebyla.

dana3262
21. jan 2013

@dzejnysek ja mela verve a vyměnila jsem za explorer.

dzejnysek
21. jan 2013

A nevíte, kde by se dal koupit nějaký použitý?? Sháním jakýkoliv do 4000 Kč..

garzonka
21. jan 2013

@mirkson vacsinou sa kocik kupuje uz s krytom (priehladnym), z materialu ako je plastenka a pripevnuje sa to tam, aby to bolo chranene.
Kuk sem: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/garzonka/alb...
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/garzonka/alb...

Over si to vsak u predajcu, ci je to sucastou balenia. Ak nie, tak sa to da dokupit.

littlebubu
21. jan 2013

ahojte maminky, chcem sa spýtať, ... 🙂
v marci sa nám narodí miminko, no už od októbra používame PT VIBE 2 ako jednokočík.
Zatiaľ som nepoužívala ten igelit zadný kryt, ale pri miminku to bude musieť vytiahnuť. A neviem, či to stačí, alebo si tam treba dať ešte niečo dorobiť...došiť. Ak to riešite keď svieti slniečko? alebo keď je teplejšie a len fúka dáky vánok...dávate tam stále ten igelit? Mne to príde ako vo fóliovníku.. 🙂
A ešte sa chcem spýtať, nemám ku koČíku slnečnú clonu. Mám si nejakú zohnať, alebo je to zbytočnosť? (myslím tú čo je aj proti hmyzu.. )
ďakujem VÁM 🙂

garzonka
21. jan 2013

@littlebubu Napisem za seba, dalsie maminky mozu mat inu skusenost:
- ten zadny priehladny kryt som pouzivala uplne bezne, aj ked fukalo, aj ked svietilo slnko (ci zima, ci teplo), jedine ked maly spal tak som mala taku malu decku a tu som pouzila aby mal tien (kedze cez to presvitalo). inak sa da dokupit taky isty kryt, ale cierny, robi clonu.
- nikdy som nemala pocit ze dieta je ako foliovniku, hoci moze to tak posobit 😅
- slnecnu clonu som si nekupovala, pretoze strieska sa da preklapat dopredu a robi clonu pred dietatom, cize mne by to prislo zbytocne 😉

littlebubu
21. jan 2013

@garzonka ďakujem Ti ... idem pozrieť na nete ten kryt, ak by to bolo za priateľnú cenu.... ak nie, kašlem na to, deciek máme kopu 🙂...

littlebubu
21. jan 2013

@lucosko môžem poprosiť značku vajíčka ktoré máte nakliknuté na kočíku na fotkách? ď

mirkson
21. jan 2013

@garzonka diky moc. Tak tu plastenku nechci. Asi si koupim Mountain Buggy Urban

dana3262
21. jan 2013

@littlebubu ahoj! Mame explorer a u verve byla ve tvaru te slidy i černá hustá sitka, ale u expl. nebyla. Nechala jsem ji ušít, ale paní svadlena ji usila s asi 0,5cm oky, takze neni vhodná ani proti slunci ani proti větru. Do podzimu jsem si tam dala šátek. Takovy pruzny uplet, takze šel natáhnout i za dk kdyz byl vzadu. Na fotce je to černé kytkovane. Je to bohuzel hur vidět protože je tam prehozena hnědá bunda. Uvazala jsem roztrizene kousky satku za ty gumicky na slidu a nahoře ho prichytila na suchý zip. Drzel tam dobře.

dana3262
21. jan 2013

@littlebubu ja tezce nesu neprodysne veci a igelity a plastenky atd 🙂

littlebubu
21. jan 2013

@dana3262 ďakujem 🙂

saska124
24. jan 2013

Ahojte maminy,mozem Vas poprosit,tie ktore mate kocik Vibe,rok vyroby 2009,mozem Vas poprosit o fotku predneho kolesa,odfoteneho rovno....dakujem pekne

sophie1981
25. jan 2013

@saska124 ahoj...ja nemam vibe....ale pozrela som si tie fotky toho tvojho...a veruze takto koliesko na pt urcite nevyzera... 😝 .....vyzera to riadne vyhnute.... 😕

sophie1981
25. jan 2013

@saska124 http://philandteds.com/nz/Products/Push/vibe#360 tu ked si natocis tak vidiet ze koliesko ma byt rovno

amicek1
26. jan 2013

Ahojky holky, prosím, neuvažejete nekterá , že byste phila prodali?? Já sháním🙂
Tak kdyby byly nejaké nabídky, byla bych ráda.
Díky moc.
Věrka 🙂 😉

kitty88
29. jan 2013

ahojte, mate niektora kocik smartbuggy? potrebovala by som vediet v skratke plusy, minusy, proste vase skusenosti s nim... hladam golfac, co sa lahko sklada a neviem sa rozhodnut 😅

veronikaka
29. jan 2013

Maminky, jezdíte některá na předním DK ve fusaku bez pásů? Malá někdy hodně vyskakuje a naskakuje a nebaví mě vázání, ale mám strach, abych jí neztratila 😀 . Myslím si, že by jí fusak mohl udržet....

martula3
31. jan 2013

ahoj holky, nemáte nebo alespon neznáte někoho, kdo by prodával zadní pláštěnkový kryt( nebo něco podobného) ke kočárku Phil and Teds vibe?? nebo mi někoho doporučili kdo by mi to na rychlo ušil?? nebo mi někdo něco poradil??jsem už zoufalá, nikde to nemůžu sehnat a za 2 týdny už mám termín na druhého raubíře.tak nevím jak ho budu vozit.díky a mějte se

garzonka
31. jan 2013

@martula3 průběžně hledám, a našla jsem tento inzerát, a v textu je napsané: ".... 2x na míru šitý zadní kryt boudy (bez něj je bouda zezadu zcela otevřená),"
...tak asi je to ten pláštěnkový kryt, který ti schází. Tak mě napadlo, napsat mu (vpravo je mail prodávajícího martin.lalousek@seznam.cz ) a zeptat se ho, zda by ti nedal kontakt na toho kdo jim to šil (předpokládám, že střih by měl ještě mít) . 😉

garzonka
31. jan 2013

@martula3 A ještě jsem našla toto 😉
http://www.emimino.cz/detail-fotky/?imageId=838...

je to vlastně poměřeno takže už jen najít paní, co by to ušila (já jsem kdysi dávala na Vibe šít nánožník u této paní z mimibazaru, tak se zeptej, za jak dlouho by to šlo, ale myslím že ty 2 týdny by stačily )
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=277387
tak ať se to brzy povede ! 😵

martula3
1. feb 2013

děkuji moc jsi užasná, tak doufám, že to stihnem🙂 děkuji a hezký víkend

martula3
1. feb 2013

ahojda ještě tě jednou otravuju, ohledně nánožníku, tohle to fakt má PaT nedomyšlené. stačil ti výškou nánožník, když si vozila obě děti??tedy toho staršího v předu na double kitu a menší ti spalo v tašce??taky o tom přemýšlím, ptž mi malý odmítá pláštěnku,☹ děkuji za odpověd a za super rady a pomoc🙂

veronikaka
1. feb 2013

@martula3 Já jsem kupovala na Explorer nánožník univerzální od Emitexu a krásně tam sedí.

dzejnysek
1. feb 2013

A muzu se zeptat proc jste vymenila Verve za Explorer?? Ja teda uvazuji nad koupi Promenade..druhym favoritem je prave Verve a tretim Jane Twone.. Jenze at hledam sebevic,nemuzu najit vubec nikoho,kdo by tyto kocarky mel vyzkousene ☹ Vubec nechapu proc?Mela bych par otazek..Dekuji za odpoved.