Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

barboraj
8. máj 2013

@mellani28 ja som ho kupila za 300 eur. Inak je moznost opytat sa v tescu ci vy ti ho vedeli objednat respektive stiahnut z ineho tesca napr. z Blavy, alebo obehat predajne kde predavaju kociky a spytat sa na moznost objednania. Ale ak ti nevadi aj pouzivany tak na bazaroch ich je tiez zopar. Aj ja svoj predavam lebo uz mi tam drobci nechcu sediet🙂

katkabac
9. máj 2013

babenky este sa spytam pouzivali ste aj v lete fusakotasku alebo obycajnu prenosnu vanicku do P&T kocika(na babatko).Z akeho materialu su tie cocoon tasky.Aka dlha prenosna vanicka-taska tam vojde.Doma mam jednu -len je siroka a nevojde mi tam.Mam moznost kupit fusakotasku(nie original) tak ci malickej v nej nebude horuco(aj ked vrch dam dole).Vnutro je z fleesu a v zime sa da urobit na fusak.Tak neviem teraz..

laleal
11. máj 2013

Ahojte,prosím vás,tie čo máte tento kočík -tuším že explorer (kde je to prídavne sedatko so strieškou) dá sa tam nasadiť klasická vanička phil&teds a k tomu toto prídavne sedadlo dolu?či tak sa to nedá? 😕 dakujem 😉

dana3262
11. máj 2013

@laleal s hlubokou korbou sedatko doublekit neni kam nasadit (hlavni sedadlo musi byt totiz v lehu), ale s autosedackou tam doublekit jde.

dana3262
11. máj 2013

@katkabac my jsme tasku nemeli vubec. 1.je strasne mala a 2.kdyz je doublekit nahore, tak je miminko krasne ochranene.

katkabac
11. máj 2013

@dana3262 zatial nemam ani ja prenosnu tasku.Len sa mi zle mimino vybera(ked je DK hore).Tak ju davam dnu v zavinovacke (perinke)aby som ju mala pevnejsie a rozbalim ju tam aby jej nebolo horuco.Tiez rozmyslam ci mi to treba na leto......

hemetre
11. máj 2013

@mellani28 v tescu v TT som dneska videla Obaby , cena 150 Eur, mali tam -20%, len neviem co vsetko bol v tom, je tam aj vystaveny.

katkabac
13. máj 2013

@hemetre fiha paradna cena.Aspon co pisali pred tym tak tento kocik je komplet vybava....

hemetre
13. máj 2013

@katkabac tiez som pozerala na tu cenu, lebo viem ze stal do 250 až 300 eur. Ale s PT sa neda porovnat.

katkabac
14. máj 2013
hemetre
14. máj 2013

@katkabac fešák🙂

mary939
15. máj 2013

@katkabac aka siroka je ta taska, ktora Ti do kocika Phil and teds nevojde?

katkabac
17. máj 2013

@mary939 merana z vnutra 34cm ja mam dosku vo vanicke.Ona vojde ale len do tej leziacej casti ta je sirsia ale strci vonku.Tam kde sedi dieta je uzsie a tam ju uz nenasusniem.

katkabac
18. máj 2013

@mellani28 preklopena strieska dopredu(len tam nemam madlo ale DK) ale ide este viac preklopit. A na druhej mi mama usila taku moskytieru na leto.Zatial namiesto tej gumenej clony

bea_t
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mm77
23. máj 2013

@lenkaks
ja som kupila phil teds sport z 3tej ruky a uz by som to nerobila, kocik je trochu rozhegany, co by az tak nevadilo, ale zacala sa parat sietka, co je na pridavnom sedadle po stranach pod zadkom. ja neviem, preco spravil vyrobca taku blbost a na take zatazovane miesto dal sietku... teraz beham po opravach oblecenia a obuvy a calunnictvach a nikde mi to nevedia opravit... takze ked by som sa mala este raz rozhodovat pre kupu kocika, tak len z 2. ruky, a vsimala by som si aj stav toho pridavneho sedatka... pripadne novy - to je podla mna vyborna cena a mozes to potom dobre predat..

mm77
23. máj 2013

Budem vdacna za kazdu radu - mate niektora skusenosti s opravou pridavneho sedatka phil teds sport- ked sa mi trha ta sietka, ktora je po stranach pod zadkom? Kde by sa to dalo opravit? V opravovniach mi hovoria ze na to treba stlpovy sijaci stol...pripadne kde sa da kupit a kolko stoji nove? Dakujem!!

lenkaks
23. máj 2013

@mm77 ahoj,kúpila som ho,je dobrý,len má ošúchanú konštrukciu.Inak jedna pani z MMB šije aj komplet nové poťahy na kočáre (marinah na českom MMB) ...skús si ju nájsť a uvidíš.Prídavné sedadlo nevyzerá extra používané,že ťá pani,čo nám ho predala ho má po sestre,a má len 4m bábätko,čiže ho veľmi nevyužila...Zatiaľ sme spokojní,snáď nám to vydrží 🙂

katkabac
23. máj 2013

@mm77 tu na MK jedna zienka predava DK pridavne sedadlo na sport.Skus pozriet.A nove sa daju kupit v inter.obchodoch.Minule som prekukavala tak boli aj samotne na predaj aj na sport.

mm77
23. máj 2013

@katkabac dakujem za tip na to sedadlo, neviem, preco sa mi nezobrazilo ked som vcera hladala... mozem ta este poprosit o weby internetovych obchodov, kde maju aj phil & teds? Dakujem!

mm77
23. máj 2013

@lenkaks tak drzim palce, nech sa nic nekazi!! a dakujem za tip!

mm77
23. máj 2013

@katkabac Dakujem!

hemetre
27. máj 2013

ahojte, máte niektorá toto stupátko / skateboard ? Rozmýšlam nad ním 😀

sophie1981
31. máj 2013

@hemetre to je super....dcera ma mini micro skuter a ten nosime vsade..ked je uz unavena, tak ju taham jednou rukou a druhou tlacim pt.....no...ani ma nenapadlo ze existuje nieco podobne a dokonca sa to da tahat za kocikom.... 😀 ....ked bude tretie dieta, urcite si to zadovazim.... 😉 ....kedze minimicro kolobezka je uplne super vecicka a je to skoro to iste co na obrazku

hemetre
31. máj 2013

@sophie1981 to som nasla, da sa to pripojit ku kociku, hlavne je to kolobezka, lebo malý mi na biku neprejde vela - ked sme na prechadzke...... a stacilo mi raz tlacit kocik a este niest aj bicykel, a toto vyzera super, ked nebude vladat tak ho potiahnem spolu s kocikom, no tak objedname. Len som chcela, ci niekto take ma,a je to vyuzite🙂

sophie1981
31. máj 2013

@hemetre nasa na tomto jazdi od jej dvoch rokov..je to super vec...najprv jej robilo problem prist na to ze vytaca svojou vahou..ale po par dnoch na to prisla a teraz je to super pomocka, ci do mesta alebo ked sa niekde musime rachlo presunut.....(popravde, ja jej nestiham, ked sa na tom rozbehne, nastastie caka pri kazdej ceste a priechode)...a syn sa na nej naucil jazdit v zime po dome a teraz sme dokupili aj jemu, tak ked ideme von okolo domu na prechadzku idu obaja na tomto....obaja uplne v pohode...

sophie1981
31. máj 2013

@hemetre my mame toto...len skoda, ze sa to neda uviazat na kocik.... 😀

hemetre
31. máj 2013

@sophie1981 tak tohoto sa bojim najviac, mne staci ked uteka predo mnou a ja zanim s kocikom, tak toto bude este vacsia rozcvicka, ale na leto je to super vec, tak bude prekvapko . Moj ma 3 roky tak , to sa nauci, skor sa obavam kolko nam vydrzi, pri jeho vymyselnosti....

hemetre
31. máj 2013

@sophie1981 aj tato je super, podobne prevedenie, k tomu skateboardu treba dokupit adapter na prichytenie ku PT.