Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

hviezda22
17. jún 2010

@minitrouble, tie kružky mame aj my doma a nenapadlo ma to takto využívat 😀 , super napad, v zahraničí dostat také origo háky na ručku, napr. na ebay, tie by som velmi chcela
tiez mam tu ladvinku, no skor využívam normal tašku casualplay vanity bag
@sophie1981, ten kočík je super a za super cenu

hviezda22
17. jún 2010

@wodana to peg perego som videla naživo, maju ho v Bratislave v Auparku, aj v Brendone, podla mna uplna hroza 😠 , som tam skušala natrepat Kika do zadu. Maličky priestor pre zadné dieta, nie je tam prístup, to sa im nevydarilo

a tento ste videli? Ja som si ho bola pozriet, lebo som ho velmi chcela, ale je dost mohutny, ale inak pekny
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

dosa
17. jún 2010

@hviezda22 - myslis taketo nieco? ja mam tieto, kupila som ich tu na nete a neboli ani drahe. a vesiam na ne vsetko mozne 🙂
http://www.babybee.sk/p/760/bumbleride_klipsy_n...

hviezda22
17. jún 2010

@dosa take nie, to čo si hodila link mam, ušila som si také, k jednej taške, myslím vyslovene haky, teraz mam nejaku robotku, krpci zaspavaju, ale potom pohladam a hodím link, inak aj v brendone som si ich všimla, no nemam tam teraz cestu, pozri na ich stranku

dejnas
17. jún 2010

@hviezda22 jé, to ma nenapadlo... vanity bag mám tiež doma, tak skúsim 🙂

wodana
17. jún 2010

@hviezda22 paradny. este som tento typ nevidela.

wodana
17. jún 2010

@ivkamt ....no skoda, ze som tvoju otazku nasla az teraz 🙂

wodana
17. jún 2010

PREDA niekto VIBE alebo DASH ?

wodana
17. jún 2010

@sophie1981 zaujimavy kocik.

wodana
17. jún 2010

@hviezda22 aky je mohutny? az tak, ze by sa nevmestil do vytahu klasickeho panelakovho?

sophie1981
17. jún 2010

@wodana ..no myslim tiez...len to by asi trebalo vidiet nazivo, ci je to aj pevne.......ale pozdava sa mi.... 😉 ....snad niekedy aj teto druh bude behat po slovensku.... 😀 ....v nasom meste som bola prva s philom...potom sa tu objavil zeleny sp, a pred necelym rokom prvy vibe.... 😉 ....ale zasa v BA uz z toho nieje az taky rozruch, tam uz vitad P&T sko vsade..... 😉 .....osobne som rada, pretoze z roboty viem aka je to pomoc taky kocik.... 😉 ....ked vidim nejaku maminku s dvoma malymi detmi, hned jej vravim, nech oskusa.....

hviezda22
17. jún 2010

@wodana, to nie, len ta strieška v predu je taka velka........pre prvé dietatko je tam pohodlia až až, druhe je na tom asi ako v kočíku PT. Myslím, že je hlavne širší, ako napr. moj Dash. Je krásny, pre mna bola rozhodujuca aj cena.
Ja ked som zhanala kočík, žiaden normalny inzerat som nenašla, nedavno na bazoš bol v ponuke Vibe komplet za smiešnych 320 euro, hned bol preč.
Ja som ho kupila cez nemecky ebay novy. Na vibe som nemala, škoda, tiez sa mi viac pači.
Este jedna vec je super, ja ho občas využívam aj ako mono kočík, aj dnes som zbehla do Tesca len s Naty, nerada cestujem s obomi, je to naročné

ena
18. jún 2010

ja si dost casto nechavam aj druhu sedacku na kociku, aj ked idem len s jednym, lebo do druhej sedacky potom v obchode nahadzem nakup 🙂

sophie1981
18. jún 2010

ja ten pridavny sedak pouzivam ked ideme von na ihrisko a mala si tam uz sama nabali lobtu, hracky na piesok, odrazadlo....potom vyzerame akoby sme sli na dovolenku a nie na ihrisko.... 😀

maartinkaa
18. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀

duzame
19. jún 2010

Čau Holky, jaké máte zkušenosti s vozením většího dítěte a novorozence? Kočárek se mi moc líbí, ale není tam miminko moc nízko? A jak dobře se např. kontroluje, nebo se s ním manipuluje? Díky.

ena
19. jún 2010

@duzame: my sme zacali pouzivat P&T, ked mal mladsi 4 mesiace a starsi 27 mesiacov.. a cim mensie babo, tym lepsie, lebo nam maly na zaciatku aj tak vacsinu prechadzok prespal, takze mu bolo jedno, ze kde lezi a ze je nad nim druhe sedatko, ked uz bol vacsi, tak som mu tam povesala hrkalky a hracky.

A v pohode vidis na babo, a rychlo sa naucit ho aj vyberat a vkladat na to druhe sedatko.
Ale podla mna, najlepsie vyuzitie ma ten kocik, ked uz mas trocha vacsie deti, teda napr. ked su uz obaja chodiace, vtedy kludne aj dvojicky tam mozes supnut.

Starsi syn ma uz skoro 4,5 roka a v zime ked sme isli do skolky, sup oboch do kocika a nemuseli sme sa suchtat pol hodinu peso 🙂)

@sophie: my mame super, ze na oplotenom ihrisku pri panelaku mame kopu erarnych hraciek,, takze nemusime nic nosit... a velmi nam to vyhovuje, lebo velakrat ideme napr z obchodu a pod a nemame v plane ihrisko, ale deti ma ukecaju 🙂)

krista
20. jún 2010

Ahojky holky,

teda koukala jsem na ty vaše odkazy a tenhle kočárek (OBaby XI Tandem Black - Kiddicare Exclusive) by se mi moooooooooc líbil, jenže k nám do ČR než se dostane tak budou děti chodit na střední 😀

@duzame mě často někdo říká, že se mu nelíbí jak je jedno dítě nízko, že na něj jdou výpary z aut, atd., já bych neřekla že je to pravda, ono to tak jen opticky působí protože ta hlavní sedačka je naopak vysoko, kontroluje se mimi hodně dobře, na mě prcek vždycky čumákoval než usnul přes tu slídu 🙂 na dávání a vyndavání jsem si potřebovala najít svůj "grif" takže jsem kočárek vždycky někde zapřela (aby mi neujížděl, jsem líná používat brzdu, protože ji nemám ochozenou, tak jde z těžka 😀) pak jsem prcka chytla jako když chci mimčo houpat a šup tam s ním 🙂 😉

Já vůbec nelituju že jsem ho koupila, opravdu za to stojí 🙂

@ena erární hračky vám závidím, tady nic erárního neexistuje, krade se tu strašně 🙄

krista
20. jún 2010

A moc se mi líbí jak řešíte ty stříšky pro double kit nebo to krytí, já jsem měla takový štěstí narazit na jednu stříšku z autosedačky, je dokonce i červená, takže mi to bude ladit, ještě přemýšlím jak ji upevnit a budu mít taky originální vozítko 😎

maartinkaa
20. jún 2010

krista, to je vyborny napad s tou strieskou z vajicka, musim vyskusat 😉

a tiez nesuhlasim,ze je dieta v double kite nizko....hocijake golfky su ovela nizsie 😝 a ja tiez nelutujem kupu tohoto kocika 😉 😉 😉

bija682
20. jún 2010

@wodana ja mam na predaj vibe s pridavnym kitom, prsiplastom pre obe deti, kupovala som ho v UK v 9/2009. Velmi zachovaly, skoro ako novy.

ena
21. jún 2010

@krista: to si aj ja pamatam, kym som rozchodila brzdu, aby nesla tak tazko, tak to som sa teda omordovala s nou 🙂)

Mne sa este stavalo, ze som pocuvala komentare, ze ako sa tam tomu spodnemu zle sedi, ze nema vyhlad, ale mam pocit, ze Filip jeden cas sedel este radsej dole, mal to tam zaujimavejsie, ako keby sedel v auticku 🙂 a ked svietilo slnko a nemali sme clonu, tak tam mal aj vacsi tien 🙂

Inak, plati, ze tazsie dieta dopredu, ale ja som ich neskor davala prave naopak, lebo mladsi ked este velmi nechodil/resp. viacej sedel v kociku ako starsi, tak bolo jednoduchsie mladsieho dopredu, starsieho dozadu, lebo starsi kazdu chvilu vybiehal von a keby my vyliezol z prednej sedacky, tak by sa mi kocik iba s jednym dietatom vzadu prevratil. Teraz je medzi nimi cca 2 kilovy rozdiel, tak je to uz jedno, ktory kde sedi 🙂

ja som s kocikom velmi spokojna, samozrejme, ma tiez par nedostatkov, ale vyhody prevladaju.. ja chodim vsade peso/MHD , a s P&T sa v pohode cestuje... a hlavne na zaciatku, ked bolo P&T vidiet len sem tam, tak bolo podarene sledovat prekvapenie ludi, ze a vy tam mate este jedno dieta ?🙂)

bubadlo27
21. jún 2010

ahojte, poradte kde ste kupovali vibe, chcela by som totiz vsetky nase tri kociky vymenit za jeden, aj z druhej ruky by mohol byt , tak hladam nejaku prijatelnu cenu, diky 🙂

krista
21. jún 2010

@ena ano ty překvapený výrazy to mě baví asi nejvíc, lidi se otáčí a šuškaji si a jsou v šokuuuu 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀
Ta brzda mi dává celkem zabrat, asi to nikdy nerozchodím jak ji vůbec nepoužívám 😀

Holky dneska mi malá počmárala kočárek pastelkou, tak jsem to chtěla celý prdnout do pračky, no bohužel v tom hlavním sedátku je jakýsi drát tak to nejde ohnout, ale double kit i stříšku jsem tam dala tak jsou jako nový a ten hlavní sedák jsem vyprala v ruce, ale už jsem to jednou takhle prala a jak to schlo tak mi tam zůstaly fleky (ne špinavý, ale prostě jak to blbě uschnulo) a taky jsem chtěla sundat košík, je to tam na šroubek a ten šroubek se mi protáčí, tak to mě vytočilo 🙄 🙄 😢 😔 sundat mi to teda nejde a to by se mi hezky vešlo do pračky ☹

Taky jsem dneska zjistila, že na double kitu jsou jedny nevyužitý cvoky, nevím na co? Ale mě se tam hezky připnula ta stříška, jukněte 😵

sophie1981
21. jún 2010

@krista tie cvoky su na upnutie potahu na double kitu....pozri na latku a najdes.... 😉 ...ale ta strieska je fajn...... 😉

krista
21. jún 2010

@sophie1981 to jo, ale když to upínám tak používám stejně jen jedny ty cvoky ne 😕 takže druhý zůstanou volný, asi jako když napínám stříšku na hlavní sedačce.

krista
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sophie1981
21. jún 2010

@krista a ty mas sp alebo dahs...bo ja kukam na nas kit, a ja tam mam len po jednom cvoku na strane....a akurat to pasuje na ten potah... 😅

krista
21. jún 2010

@sophie1981 ani jeden 😀 já mám Classic 😀 double kit mám uchycený a ještě mi tam právě jedny nevyužitý zbydou 😀 všimla jsem si toho dneska když jsem to celý sundavala a prala 🙂

brugi
22. jún 2010

Caute baby, ja uz mam vase forum precitane od prvej do poslednej stranky 🙂 Konecne som predala moj tandem kocik takze mozem ist kupit PT Vibe. Stale sa ale neviem rozhodnut lebo ja byvam na Novom Zelande a ked citam recenzie na ten kocik tak sa ludia velmi stazuju na predne kolecko ze sa zasekava a na kolesa ze maju stale defekty. Ale co poznam ludi co ho maju tak su spokojny. Ja som teraz nasla tento ale je len v Australii a na Novy Zeland dorazi za 2 tyzdne a je este lacnejsi ako PT Vibe. Ale ked mne sa ten Vibe tak lubi, stale ho chodim do obchodu skusat 🙂