Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

minitrouble
16. aug 2010

@arrett odporucam ti ist na kosicku do predeti.sk a tam si ten rozdiel pozriet nazivo - cokolvek ti tu napiseme ti nepokryje to co uvidis ked si tie kociky nazivo obzriet 😉 🙂 ...chrbatik sa da polohovat vsade ale len ten jeden - pridavne sedatko je nepolohovatelne ....a naozaj chod si to nazivo obzriet - to ti najviac pomoze - ja som to studovala a pozerala obrazky a jedna navsteva v predeti.sk ma presvedcila o uplne inom ako som si myslela 😉

arrett
16. aug 2010

@minitrouble asi to tak urobim🙂 Myslis, ze by som ho mohla zacat pouzivat uz teraz??? Alebo ho mam kupit, az ked sa narodi druhe???

minitrouble
16. aug 2010

@arrett urcite ze ho mozes pouzivat uz aj teraz - napriklad ten nas VIbe je uplne paradny ako samostatny sportak 😵 😵 ...dokonca pre jedno dieta je este lepsi ako pre 2 ...som to teraz parkrat tak oskusala ze som bola len s mladsou a normalne som zacala chapat preco si ho mamicky kupuju aj ako samostatny kocik len pre 1 dieta 😵

ivkamt
16. aug 2010

ahoj, neviete mi náhodou poradiť kde sa dajú zohnať nejaké nahradne diely na tento kočík? konkrétne bz som potrebovala predné koliesko, lebo mi nejako doslúžilo

krista
17. aug 2010

Ahojky,
já chtěla Phila prodat, ale stupátko se jaksi neujalo, tak si počkám na zimu a právě bych asi potřebovala sehnat madlo, takže by mi taky bodlo kdyby někdo věděl kde sehnat náhr. díly, určitě je toho kopec v UK nebo na ebay, ale já bych teda ráda český internetový obchod 😖

minitrouble
17. aug 2010

@ivkamt kontaktuj vyhradneho dovozcu predeti.sk a oni ti podla mna objednaju - len to moze dlhsie trvat 😉

ivkamt
18. aug 2010

@minitrouble dakujem, už som im písala, tak čakám na odpoved 🙂

sophie1981
19. aug 2010

@ivkamt A AKY TYP KOCIK MAS?....

inac akurat sme v londyne....boze, tu je kazdy druhy kocik phil and teds.....ale na moje prekvapenie, vibe je tu malo, ale zato dash a sport na kazdom krotku...celkom fajn zapadnu s kocikom do davu..... 😅

krista
19. aug 2010

@sophie1981 a co Classic, ten moc nefrčí? 😀

ivkamt
19. aug 2010

@sophie1981 ja mám ešte ten prvý E3

paulie
19. aug 2010

Ahojky 🙂 našla jsem tenhle kočárek na netu a moc se mi líbí ... jen jsem zjistila, že je jich nějak moc typů 😅
Vizuálně jsou malinko odlišné, ale jak je to s technickou stránkou věci? Jsou mezi nimi nějaké výraznější rozdíly?
Mám v tom zmatek 🙂

sophie1981
19. aug 2010

@krista no, clasic som tu za tu celu dobu, ktoru som stravila v Lodyne, cize 4 roky stretla len raz 😀 ......v detskom centre a hned som studovala rozdiely.....teda podla mna tam okrem malickosti niesu ziadne......
@arrett ja pouzivam sport a mam len jedno babo.....odporucam.... 😉
@ivkamt a aky system vkladania je na tej tvojej e3?....

arrett
20. aug 2010

Ja sa bojom hlavne nového miminka, ako tam bude vzadu ležať. Hlava mu bude trcat, ničím nechranena. Ako športiak super, ale ako novorodenec a dojca... Uvidíme.

krista
20. aug 2010

@arrett já si nemyslím, že by tam hlava trčela... já jsem fakt ráda za to že jsem ho měla 🙂

@sophie1981 jůů tak to je co říct, že tam ten classic moc neni 😅

@paulie kdysi tady někde @sophie1981 krásně detailně popisovala ty rozdíly mezi jednotlivými typy, jen nevím už kde na kterých stránkách to je 😉

beranek
20. aug 2010

Ahoj 😉
Já jsem Phila měla a super kočárek, jednoduchý, zcela bez problémů, byli jsme zcela nadšení, teď pokukuji pro syna po Phil&Teds smart 😉

Kočárek je super i pro jedno dítě, opravdu, já bych neměnila, ale jezdím MHD a potřebuji lehčí a skladnější variantu 😅

minitrouble
20. aug 2010

@arrett nechapem ako myslis ze by mu tam trcala hlava 😕 ...pozri do mojho albumu ...ja som si ho kupovala pre novorodenca + 2rocnu slecnu ...a nikomu netrcala hlava 😕 😝 ...fakt neviem co tym myslis 😅

sophie1981
20. aug 2010

@beranek joj, uzasne vyzera smart...som ho pred tyzdnom drzala v rukach, krasne lahucky, aj malej sa pozdaval...len skdoa ze nemame nazvys 160 libier.....inac by uz bol hned nas....... 😉 .....

minitrouble
20. aug 2010

@sophie1981 to mate na mysli ktory smart? ten novy ci ten stary? bo ten stary model co bol to malo len take kolesa vzadu a teraz taky novy bol co vyzeral podobne ako VIbe ale mal 4 kolesa a bol mensi a lahsi 😝 ale nazivo som este nevidela tu na SVK 😝

jaroe
20. aug 2010

ahojte uzivatelky PaT, ako dlho sa Vam zmestili babatka na lezato do kocika? Moj maly ma len dva mesiace a ja uz mam hlavu v smutku, Pochybujem ze sa tam vojde do pol roka, resp. dovtedy, kym bude sediet. Tiez ma stve, ze sa v kociku nevyspi ani jedno dieta, ked bude mladsi vacsi. A take babo do roka, spava min. dva krat denne, netusim ako budem s nimi potom chodit von. Ako ste to riesili?

krista
20. aug 2010

@jaroe my máme věk. rozdíl 18měs., malý se mi vešel do ležícího PT zhruba 8měs., po tom už ležet nechtěl, chtěl se dívat po okolí takže jsem předělala na kočárek pro dvě děti sedící, spáváme většinou doma, starší mi v kočárku nespí od roka a malý chodívá spát taky dvakrát denně. Co skončila zima jezdíme v golfkách a starší ťape. Když se nestihnu vrátit z procházky do jeho spaní tak si ustele v golfáči, jinak chodíme ven dopoledne a stíháme všechno ještě než jdou děti spát a pak se mi doma střídají, takže tak do 14h, max. 16h jsme "zabití" tím jejich spánkem 😉

sophie1981
20. aug 2010

@minitrouble ten novy smart.....so 4 kolieskami......mame stastie, kedze sme momentalne o jednu stvrt dalej od ulice, kde je vystaveny.....co som nasla na nete, tak zatial jeden obchod v londyne, kde nazivo v predajni......tak som si tam hned zasla a poobcumovala som si to tam..... 😅 ........pekne kociky tu maju.....len tie ceny su neskutocne vysoke na najnovsie modely...

sophie1981
20. aug 2010

@jaroe ja som v lete mala synovca....ma 10 mesiacov......v pohode sa vyspal na lezmo.......dokonca, ked sme boli v zoo, spala moja dcerka a vtedy mala 16 mesiacov....sice nozicky trcali spod sedatka, ale v pohode si pospala skoro dve hodinky...... 😉 ...jasne ze to nieje nejaky super komfort, ako v single kociku, ale to je myslim celkom fajn kompromis co sa tyka kocika pre dvoch a nie vacsom ako nejaka dvojita stvorkolka........jednoducho nemozes ocakavat komfort pre dve starsie deti na spanok....myslim, ze kocik sluzi najma na pomoc matkam na presun s dvoma detmi.....ak ti ide hlavne o pohodlnost dietata ako pre prakticnost, treba sa poobhliadat po inom, hlavne vacsom tanku ako je phil and teds....moj nazor... 😉

sophie1981
20. aug 2010

inac zajtra planujem ist do argosu, nasla som univerzalny nanoznik na kocik, tak uvidim ci bude pasovat na phil and teds, potom vam dam vediet...... 😉

minitrouble
20. aug 2010

@jaroe mne sa tam deti v pohode vyspia 😕 ked su unavene zaspia a vyspia sa hocikde a je jasne ze kazdy den s nim nechodim tak aby tam obe spali - je to obcas ze potrebujem prespat v kociku obe
na Vibe sa to da lahko prestavit a tak ak chce spat len ta mladsia tak ju dam uplne na lezato a sedatko presuniem nad nu alebo starsia ide peso
...podla mna ked sa chce vsetko sa da - je to o kompromise ...ale teda spanie sa mi zda uplne najmensi problem v tom kociku - sak prave preto som ho kupovala ze sa tam obe vyspia a pritom nemusim tlacit tank .... 😝
neviem preco mas hlavu v smutku 😎 teda neviem aky mas kocik presne a aky mas s nim problem ...ale pri Vibe si dovolim tvrdit ze problem so spanim mladsej dcery nemam ani teraz a to ma 8 mesiacov ....

paulie
20. aug 2010

@krista děkuju, už se to snažím (celý den) hledat 😀

ivkamt
22. aug 2010

@sophie1981 vkladania dieťatka, alebo čoho , nejak nechápem 🙂 ,asi prepracovanosť 😉

sophie1981
23. aug 2010

@ivkamt myslim toho kolieska predneho.......ale aj tak neskoro, ja som sa len pytala preto, lebo tato rodina, co teraz u nej sme tak ma staru e3 a pokazilo sa im zadne koliesko a chcu kocik vyhodit, tak rekuze ci ti nezapasuje ich predne..len oni maju este tu prvu, prvu e3.ale momentalne sme uz na ceste na letisko, 😖

ivkamt
23. aug 2010

@sophie1981 dakujem, že si si na mna spomenula..aj tak ani presne neviem ako sa to tam dáva. myslím, že sa to len zacvakne rurka do rurkz a je tam taký čudlík ako poistka..

hviezda22
26. aug 2010

baby, rozhodla som sa predat Phila, možno by mal niekto zaujem

maartinkaa
26. aug 2010

@hviezda22 preco ho predavas, nie si spokojna? ja som s philkom velmi spokojna 😉