Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

sophie1981
15. sep 2010

sama sebe pisem... 😝

barboramarek
15. sep 2010

@sophie1981 baby dakujem uz som viac menej rozhodnuta pre tento kocik asi sp. uvidime live 🙂
uz len predat concorda 😉

ena
15. sep 2010

tak potom asi to e3 malo ine popruhy a bez blatnikov..
inak, celkom dobre sa da omrknut tu http://philandteds.com/products/push/classic da sa tam aj tocit, aj detaily
http://philandteds.com/products/push/sport

arrett
15. sep 2010

Jeej, práve som čítala, že obchod v ba na košickej už objednal Explorer. Taak sa teším, lebo by som ho chcela a chcem ho vidieť naživo🙂

deni1304
15. sep 2010

Ahojky maminky a priznivkyne Phil a Ted, prichazim se zeptat o radu ohledne fusaku do Phil a Teda, vy ktere pouzivate double kit a mate v kacarku dve deti, jaky fusak pouzivate??... nevite o nejake spolecnosti a nemusi to byt zrovna Phil a Ted, protoze ti delaji jen takove podobne spacakum 😉 a hlavne nevim, jestli by se dozadu vesel...
Jinak me moooc mrzi, ze se nase mala nenarodila o rok pozdeji🙂))), urcite bychom sli do Explorer, ta kapuce-striska na double kitu super... vim, ze tady jsou i nektere maminky opravdu sikovne a poradi si... 😉
Dekuji Vam mnohokrat za jakoukoliv radu 🙂

barboramarek
16. sep 2010

@ena super dakujem za link, tak je tam este dost rozdiel v polohovani 🙂
ale musim si to ist omakat. este mam tu poslednu otazku, ked uspavate deti nevadi im to veeelke okno co je vlastne ta zadna strana kocika? keby to mojej vadilo, da sa to v poho presit ten priesvitny plast?

joohana
25. sep 2010

Holky, jdu se k vám poradit- jak starý je starší sourozenec, když si kupujete tandem? Dcerce budou právě 2 roky a měsíc až se mimčo narodí a budu muset vodit nejstaršího do školky a z ní, takže 2x denně musím být někde na čas a celkem se toho děsím. Ona sice chodí ráda, ale zatím neujde daleko a okolo bloku nám to trvá hodinu - zastavuje se samozřejmě u každého kamínku atp.
Už jsem trochu zapomněla jak to bylo s nejstarším, ale ve dvou letech chodil už sám, kočárek jsme měli jen na výlety. To je další věc-mimčo se narodí v dubnu a v létě budeme chtít jet na hory a chodit, tam si to bez kočárku pro Annie nedovedu představit. Manžel ale dost kope a tvrdí, že další kočár už není potřeba (no, on ty děti tahat nebude, že.). Pohrávala jsem si s myšlenkou že bude stčit sporťák pro prostřední a miminko do Manducy, ale to teda budu strhaná šíleně.

No a jinak-kde se prosím dá tenhle kočár vidět v Brně? Nejspíš verze Sport? Nějak nemůžu najít kde by ho měli na prodejně. Díky!

petruska86
26. sep 2010

@joohana ahoj...dcera mala 2r a 3mes, ked sa nam narodil syn...sportak som pri nej pouzivala tiez len, ked sme sli niekde na cely den alebo v case, ked mala spat, proste dost zvladla pesi...ale....syn je novembrovy...zo zaciatku sa to este dalo, hoc nam vsetko trvalo dost dlho, tahat sa s malou za ruku a druhou tlacit kocik...no a ked prisiel sneh, tak som veru uz musela nosit pre dceru nosic (a 15kg da zabrat :o) ) - predsalen sa jej tazko chodilo po snehu, a hned ju to unavilo....
takze po takmer 5mes "bojovania" som konecne prehovorila mm a odobril mi kupu phila (mam verziu sport, jazdeny) a veru som mu vycitala, ze som ho na to musela tak dlho prehovarat :D ...hoci som zvyknuta,ze cela domacnost je na mne a tiez, dcera do skolky este nechodi, tak vsade chodim s oboma...tym chcem povedat, ze mi veeeelmi ulahcuje fungovanie s 2detmi 🙂

no a co sa tyka tych hor.....podla mna je to kocik vyborny do mesta na rozbite chodniky, mhd tiez bez problemov (ak nejde nizkopodlazny spoj, dokazem ho sama dvihnut aj s pridavnym sedadlom a synom, co ma cez 10kil, plus nejake veci dole v kosiku)....ale doteraz mi chyba odpruzenie 🙂 boli sme v lete v tatrach, a veru, pokial je to asfaltka, strkova cesta alebo "hladky" lesny chodnik, tak uplne v poriadku aj s dvoma detmi a "nakladom"....ale v tazsom terene sa uz clovek natrapi aj s 1 dietkom...tot moja skusenost

a este, dcera mi doteraz spava aj poobede, ale nema presny cas, takze, ak zalomi niekde vonku, tak nemame problem 🙂 a hlupe pohlady, ze co vozim este 3rocne decko v kociku si ludia mozu strcit niekam...nie su to oni, komu davaju moje deti cely den zabrat

deni1304
26. sep 2010

@joohana - my jsme meli vekkovy rozdil 16 mesicu, kdyz jsem zacala pouzivat P@T, nejdrive to vypadalo, ze jej moc nevyuzijeme, protoze maly chodil moc rad pesky, ale ted a hlavne na zimu super, do skolky na chozeni a hlavne kdyz spechas 😉 😉 , na hory take super, ale pozor na ostruzini...previt 😉 🙂
Vim, ze jej mami v Chicco Baby Expert v Brne, ted jeste cekam na potvrzeni jestli ani nebo ne 😉 😉
Nebylo by levnejsi koupit kocarek second hand anbo online, bude vas to stat daleko mene penez,kdyz tak mi napis na IP... 😉

drobec33
26. sep 2010

ahojte maminy, mám vážny záujem o kúpu kočíka Phil and teds Vibe alebo SP. Dosť súrne! Ak niektorá predávate, alebo o niekom viete, napíšte mi prosím do IP. Veľmi pekne ďakujem 🙂

petapi
26. sep 2010

@joohana jj v tom Chiccu vedle Ikea PT Sport mívali, už jsem tam od té doby, co máme náš kočárek nebyla, ale koukali jsme tam na něj tehdy.

qetinka
27. sep 2010

Deni1304,ja som kupovala vlani čierne fusaky kaiser...obom chaano..kocik mame zeleny....výbore to vypadalo a fusaky su super..teplucke... 😎 😉

qetinka
27. sep 2010
deni1304
28. sep 2010

@qetinka Dekuji moc za tip, jsi zlata 😉

wodana
28. sep 2010

Aj v sobotu v Pliešovciach som videla PT pieskovej farby 🙂

atuska24
29. sep 2010

Ahojte,prosim vas ako mozem nahrat fotku do diskusie....dakujem

atuska24
29. sep 2010

Ahojte,uz som na to prisla...mate niektore tento kocik???Aky je???

minitrouble
29. sep 2010

@atuska24 bola som ho pozerat v predeti.sk na kosickej a teda nic moc - akoze imageovka je to paradna ale inak je to kocik pouzitelny naozaj len na rychle presuny - strechu ma normalne ze len obyacajna tenka latka - ktora musi aj premoknu aj prefukat ...ten kocik je take akoby plastove vajicko a teda podla mna vhodny tak maximalne do 1.5roka potom sa tam uz dieta ani nenarve
akoze je to fakt nadherny designersky kusok ale total neprakticky pre dieta ... 😝

romule
29. sep 2010

Ahoj, prosím o radu. Mám kočárek Phil and Teds Vibe a novorozence a 2,5 letou holčičku. Včera jsme poprvé vyjeli, ale potřebovala bych poradit, jaký nánožník používáte pro starší dítě v Double Kitu. Jen tak tam sedět nemůže, když fouká vítr, je jí tam zima. Díky za vaše odpovědi.

atuska24
29. sep 2010

@minitrouble dakujem za radu 🙂 🙂

petruska86
30. sep 2010

@romule ahoj. sice mam verziu sport, ale mozno pomozem...tak pre dceru (3r a 2mes, meria 99,5cm) mam emitex univerzalny pre vacsie trojkolky, je dost dlhy a da sa uchytit na 4 miestach - 2dole pri nohach a 2hore...
no a pre maleho mam este z predosleho sportiaka od ivemababy univerzalny na male sportove kociky.. a ten je o dost mensi, dceru do neho nevtrepem (horny limec jej konci na stehnach)...
sice som ten emitex kupovala narychlo, ale som spokojna

anavila
1. okt 2010

ahojte..aj ja sa pridavam do funclubu tohot kocika, chystame sa ho kupit, ale nieje mi jasne niekolko veci, preto vas prosim o radu. Ide o to, ze ja by som ho chcela pouzivat pre novorodenca a pre rocne dieta, k tomu este v zime - v januari sa nam ma narodit babo. Pozerala som videa o tom, a nechapem ako tam to male mrnatko vopcham dole a este k tomu to ma nejaku divnu foliu vzadu, to mu tam bude pohodlne, nebude ho tam rusit svetlo co prejde cez foliu??? a to starsie dieta bude tak hore na tej zime chudatko? ked som dobre videla, tak ked je pridavne sedadlo hore, tak sa strieska neda dat nad neho. Ako to mam vyriesit???prosim som zufala...co mi k tomu treba dokupit a aky typ mam zvolit????prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

minitrouble
1. okt 2010

@anavila tu mam nafotene Vibe tak si pozri ak chces https://www.modrykonik.sk/fotoblog/minitrouble/... za tym su este 2 dalsie fotky
odpovede na tvoje otazky ale hovorim o VIbe
- tiez sme mali mladsiu dceru narodenu 31.12. - mala byt januarovka ...
1 - kupidla som jej fusak Lodger Bunker a nosila som ju v tom - ten original cocoon som tym padom nepotrebovala lebo VIbe ma vynikajuco robeny ten chrbatik, takze je dost pevny
2 - folia vzade jej rozhodne neprekazala - ved aj v kociku mas otvor kade na dieta svieti slniecko - ta folia bola prave pocas prvych 3och mesiacov super vyhoda lebo mi na malu nefukalo - takze super spokojnost 😵
3 - malo som tam vkladala vzdy spolu s fusakom a najprv som dala ju a na to som nasadila tu pridavnu sedacku
4 - starsia bola hore ale uplne v pohode - na Vibe je ta strieska normalne nad sedackou a bola prikryta teplou dekou - ale viem si tiez predstavit ze by tam mala pripnuty nejaky fusak - lodger alebo hociaky iny ktory je poddajny a dostatocne makky

musim povedat ze v zime to bolo super ...u nas nastal problem skor potom ked uz mala mala 3 mesiace a zacala kopat nohami ze sa mi potom odtlacala v tom kociku a teraz uz su u nas "hadky" o to kto bued vpredu a kto vzadu ak ideme nahodou kocikom vsetky 3 spolu 😎 😝 😀

sophie1981
2. okt 2010

@anavila ja ma sp, a dokazeme to iste ako minitrouble s vibe.... 🙂 ...tej presvitnej folii budes este vdacna, kedze bez problemov uvidis na male a nebude ti do kocika fukat...aj ked je pravda, ze my sme maleho synovca vozili v zime bez tej folie, bol zababuseny vo fusaku aj v prenosnej taske, v pohode sa tam v zime zmestil a to sa narodil 4 kilovy.... 😉 ....no a ked mam malu pod strieskov v sedadle, tak v pohode na nu dam striesku 😉 ...takze toho by som sa nebala.... 😉

pridavam foto, ako sme prezili zimu my..... 😉

drobec33
2. okt 2010

Ahojte baby, chcela by som vás poprosiť o radu. Viete mi niektorá poradiť, kde sa dá zohnať adaptér na Maxi Cosi na Phil and Teds SP? Neviem to nikde zohnať. Ďakujem vám za typy.

petruska86
4. okt 2010

@drobec33 a neskusala si kontaktovat niektory z obchodov, ktore mate v BA a maju v ponuke kociky znacky P&T, ci ti to nevedia objednat? popripade sa popytat mailom, ci nemaju na predajni?
(pre deti, babymarket, kocikovo, babyland )

petruska86
4. okt 2010

@drobec33 alebo potom kupit v cechach...nasla som v ponuke napr. na tejto stranke
www.babydracek.com

drobec33
4. okt 2010

@petruska86 dakujem za typy. 🙂 Lenze vyzera to dost biedne, tych predajcov je vo vseobecnosti na SVK malo ☹ A tie cechy su fajn, lenze zasa nechcu posielat na Slovensko. 😒 Tak uvidim.

luciakubista
5. okt 2010

@petruska86 ahoj , nemohla by si prosim hodit nejaky link na ten nanoznik? nasla jsem jen na mensi trojkolky.
moc dekuji 😉