Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

zuzi26
13. jan 2011

magimary mimo temy... ty si prfesionalnou maminou a ti dvaja chlapci su vasi? Pozerala som tvoje albumy, klobuk dole. To robite obaja s manzelom na plny uvazok? Minule sme to s manzelom riesili, ze ako sa to da - to musite mat specialny dar, ze ste sa preto rozhodli, ja keby som tie deticky dostala, uz ich neviem nikomu dat dalej. Ja by som sa velmi priputala. Tie deticky, co odisli dopadli dobre? Su v dobrych rukach?

magimary
13. jan 2011

@zuzi26 áno, ale na plný úväzok robím len ja, manžel robí v inej sfére (hoci istý čas, keď sme mali dvojičky, bol zamestnaný so mnou aj on 😉 ), lebo z našich "profesionálnych" platov + hypotékou by sme nevyžili 😉 ,
a dvaja najstarší sú naši porodení, a Tadyk je náš darovaný (už ho máme v pestúnstve 😵 )...
ostatné deti sme odovzdali a sú v tých najlepších rukách a my sme s nimi neustále v kontakte 😵 , sú naďalej i "našimi" deťmi /v srdci navždy/, len sme ich odovzdali ich rodičom a našim novým rodinným známym-vlastne skoro až príbuzným 🙂 , naša rodina rastie a nestrácame nič (aj keď smútok a najmä naviazanie k tomu určite patrí), len získavame 😉 😵
dnes má naše najmladšie Slniečko rôčik a hoci ho milujeme nadovšetko (ako aj všetkých ostatných), súčasne je nám i ľúto, že tieto dôležité narodeninky netrávi už so svojou novou maminou a tatom, lebo si vieme prestaviť ich šťastie, keby už mohol byť s nimi... 😔 ale on svojich nových rodičov ešte nemá a tak našim najväčším želaním preňho je práve toto... našou úlohou je pripraviť ho na to, že z našej milujúcej náruče (ku ktorej je zatiaľ tak veľmi pripútaný) raz prejde do inej, pretože tak to má byť...
skrátka, vieme, prečo to robíme...nerobíme to pre našu naviazanosť (a naplnenie našich potrieb), ale pre ne...pre tie deti... 🙂 😉 😵

lejlocka
13. jan 2011

@zuzi25 ohladom cocoon treba to vyskusat. ja napriklad mam vloznu tasku ABC design a kocik Dash a pasuje super. dokonca mi ju v obchode odporucili, ze je lepsia ako original PT, vacsia a da sa odopinat vrch. kocik mam cerveny a taska je cierna. myslim, ze sa mozes poobzerat aj po inej taske ako cocoon, je naozaj dost mini...

lejlocka
13. jan 2011

sorry @zuzi26

zuzi26
13. jan 2011

lejlocka diky za info, ale asi objednam aj cocoon, lebo sa mi paci ze tam ma tie pracky, ktore ho istia aby nevypadol...a do toho uz fusak alebo deku nepotrebujem? Staci overal?
magimary pravdivo si to napisala, laska nie je sebecka a daruva sa, preto vas to obohacuje - drzim vam palce!!! a vasim detickam tiez!

magimary
13. jan 2011

@zuzi26 ďakujem, podobne aj tebe (a vlastne všetkým 🙂 ) 😉
podľa mňa do cocoon-u podľa toho, ako je zima,
takto ako je teraz (a postupne teplejšie) v pohode už aj bez fusaku,
ale v tých veľkých mínusoch by som asi bez fusaku/deky nešla 😉

zuzi26
13. jan 2011

baby mam novinky - z toho rakuskeho bambani.at mi odpisali, ze doublekit z noveho exporera aj z dashu ide aj na moj sport, ze sa to moze neoficialne kombinovat. Tak ja si uz objednam u nich novy kit Explorer aj so strieskou - jupiiii.

zuzi26
14. jan 2011

inak tu striesku zvlast na dublekit budu na tej rakuskej stranke predavat uz o dva mesiace - su velmi ochotni, na Slovensko posielaju za 10 eur shipping. Dokonca maju aj ten windcover, co mi chyba.. Ta nasa predajna predeti.sk je trapas, tam nic nemaju, na vsetko sa caka 3 mesiace a vraj je to vyhradny dovozca u nas pre PT 😠

andyk
14. jan 2011

vsechny maminky moc zdravim a zaroven chci podekovat za tuhle diskuzi, ktera mi dala spoustu informaci, ktere jsem potrebovala k tomu, abych se definitivne rozhodla poridit P&T 🙂 takze ode dneska mame doma Explorer a i kdyz jsme ho zatim neozkouseli v terenu, jsme moc spokojeni. Nekde jsem cetla, ze v CR bude dostupny az behem brezna, ale neni to tak, objevila jsem internetovy obchudek Lucianek, ktery je prvni a zatim asi jediny, ktery ho uz prodava a myslim, ze zasila i na Slovensko. Ten nas jsme poridili oproti standard cene se slevou, protoze byl vystaveny na prodejne, ale nema nejmensi vadu 😉 za 15 tis. tedy mame kocarek vcetne pridavneho sedatka a double plastenky 🙂 hezky vikend vsem!

joohana
16. jan 2011

Holky, jdu se optat-máte některá prosím na P+T nějakou univerzální pláštěnku? A jestli jo, jakou? Potřebuju samozřejmě tu pro 2 děti...Fakt se mi nechce za ten kousek igelitu dávat 900,-...Díky !

skybaby
17. jan 2011

ahojte, prosim vas mate niekto skusenosti s p&t smart buggy? dakujem za akekolvek info 😉
@zuzi26 my tusim mame podobny vkus na kociky 😉 a gratulujem k druhej bambulke 😵

zuzi26
17. jan 2011

ahoj skybaby!!! Tak vy tiez planujete druhe vidim 😉 No u nas je ten kocik tak trochu nutnost, ale aj sa mi paci musim povedat. Aj ked ako monokocik by som si ho nekupovala. Smart sa mi zda len pre male deti, tak do roka, pozri fotky na facebooku - mne sa to zda dost velka imidzovka, ale pre dietatko asi nepohodlne - take plastove vajko 🙂
inak uz dnes budem mat doublekit, tak zajtr testujeme tandem v terene 🙂

sophie1981
18. jan 2011

http://www.sunnydayz.bigcartel.com/

pre sikovne ruky...🙂

@zuzi26 vajko na smart nieje tvrdy plast ale skor vylozene takou akoby penou.....ja som mala v ruke smart len v obchode, je lahucky, vyborne ovladatelny, samozrejme velmi pekny ale maly...na kratke a rychle presuny idealny, ale asi na dlhe prechadzky moc nie...no a vzhladom na velkost kosika len na mini nakupy.... 😅 ....keby som si to mohla dovolit, urcite ho kupim namiesto nasej buginky, ktoru pouzivame fakt len do zoo, rychly obchod alebo presun do MC....ale vzhladom na to, ze nasa buggy stala 50 eciek je to rozdiel 😀 neni mi tak luto ze malo vyuzivame..... 😝

zuzi26
19. jan 2011

sophie to tienidlo je skvele - len ja nie som taka sikovna ☹ ak si chcete niekto zarobit a vyrobite mi take - objednavam si 😀 Ja uz mam sice striesku na doublekit, ale ta je dost mala...

lejlocka
26. jan 2011

ahojte, leteli ste uz niekto s tymto kocikom? normalne ho pristavite pri lietadle, zlozite a oni vam ho zoberu do lietadla aj s pridavnym sedatkom, ci sa mu si dat pri check in ako batozina? dakujem za info.

sophie1981
27. jan 2011

@lejlocka my sme leteli dva krat s PT, prvy krat aj s DK......odniesli sme si ho az ku lietadlu.....dk sme zacvakli na polohu novorodenec a starsie dieta a tak v celku sme to zlozili a nechali tam...takto nam to aj na pas v Londyne doslo, nikto to nerozoberal...len ak mozem poradit, ak sa da, treba si zohnat na to ten cestovny vak, alebo dat usit...nam ten kocik na dva krat riadne zaspinili....a tym co cestovali s nami tiez z PT (anglicky par) im ulomili striesku.....tak ked je to vo vaku, je to iste bezpecnejsie... 😉

lejlocka
27. jan 2011

@sophie1981 diky za odpoved... ja som myslela, ze ked si ten kociar donesiem k lietadlu, tak ho tam potom aj pri vychode z lietadla najdem a rovno ho mozem pouzivat... lebo my budeme napr. prestupovat, a to by sa mi na presun po letisku zisiel...

sophie1981
27. jan 2011

@lejlocka ked sme leteli prvy krat, tak nam dali kocik na pas.....aj ked sme leteli tam aj nazad...leteli sme z Viedne easyjetom, no a druhy krat sme leteli s ryaniars, tam nam nechali kocik hned pri lietadle, aj cestou do uk, aj nazad.....tak asi zalezi aj od spolocnosti.....aj ked ja som si vravela, ze s ryanairs uz nikdy viac, radsej ist do Viedne na easyjet....zlaty sky europe.....s nim sa lietalo najlepsie.....z nizkonakladovych spolocnosti....

lejlocka
28. jan 2011

@sophie1981 aha, dakujem este raz. takze je to taka loteria... 🙂) no radost.

angel78
31. jan 2011

ahojte, ak mate niekto zaujem mam Phill & Teds na predaj🙂 najsuper kocik aky som mala a videla!! 😉

magimary
31. jan 2011

@angel78 jéééj, teba by som tu nečakala 😵 , takže ste vyrástli z kočíka? 😉
ako sa máte? 🙂
júj, veru by som si dala povedať na váš kočík 😉 😅
ale už som si kúpila "jeho" lacnejšiu verziu (resp. asi skôr napodobeninu) 😉
aj keď... 😅 😀
(závislosť moja, neopúšťaj ma 😀 )

angel78
31. jan 2011

@magimary ahoooj, no vidis to🙂 nie sice casto, ale zavitam aj ja v tom svungu s deckami je to tazke🙂 hej vyrastli sme a uz sa decka nechcu vozit, tak posuvame dalej🙂 je uzasny, tak sa mi s nim bude taaazko lucit. by som si ho nechala len tak a vozila ho aj prazdny, hihi🙂 a aku napodobeninu mas? o takom niecom som este nepocula.. a ty ako sa mas?

magimary
31. jan 2011

@angel78 niekde pár strán dozadu sú aj fotečky 🙂
my sa máme 😵 šak vieš-ako vždy...obklopená láskou malých detí (nielen),
tak dobre 🙂 , ako inak 😅 😉 ...
ale zase...sem-tam nejaký mráčik sa vyskytne...ako všade...
často som na vás myslievala (teda myslievam), že čo a ako bojujete 😉

hafa
1. feb 2011

Zdravim vsetky privrzenkyne kocikov Phil&Teds. Mam otazku - nebude niektora z vas nahodou predavat vanicku (peanut - tu pevnu, nie tasku) na Phil&Teds Vibe, resp. nepoznate niekoho, kto by chcel predat len vanicku? Potrebovali by sme ju az od mesiaca 05/2011. Vdaka!

joohana
1. feb 2011

@hafa Máš ode mně IP

hafa
1. feb 2011

@johana Vdaka, poslala som Ti odpoved.

martinex
1. feb 2011

@angel78 mozes mi pls na mail poslat fotky a blizsie info? mail posielam do IP

minitrouble
1. feb 2011

ahojte 🙂 inak uz aj my predavame nas Vibe, tak ak by mal niekto zaujem tak sa urcite dohodneme - uplne idealny najma ak niekto bude mat druhe babatko na jar, leto ze do Vibe ako jedineho nemusite davat tu vloznu tasku ale ma dobry ten chrbatik - dostatocne spevneny na rozdiel od ostatnych 😵 😵
inak aj vaham trosku ze ci ho uz predat ze ci sa nam este v lete nezide, ale momentalne uz dost dlho je odstaveny a nevyuzity, tak som si povedala ze uz asi nema zmysel ho drzat 😒

zuuzuu
2. feb 2011

Ahojte maminky, dlhšie som tu nebola, rpi dvoch spuntoch neeemam čas, s vibe som stále max spokojná!!! ale predsa mám jeden problém - rada by som sa Vás spýtala - hlavne ty sophie si v tom už ako hlavná poradkyňa, kde by som zohnala náhradné kolečká na Vibe- mám ho 2. rok a opotrebovali sa, takže ich musím vymeniť- no to je problém, keďže som kočík nekupovala v SR a dostala som sa až k takým info, že slovenský dovozca nie je ochotný robiť pozáručný servis- vraj potrebujem k pozáručnej reklamácii doklad o kúpe kočíku tu na Slovensku-nonséns!!! Pekne prosím pomôžte niekto!!! ďakujem zuzu

minitrouble
2. feb 2011

@zuuzuu skus kupit niekde na ebay a dat si to poslat na slovensko 😉
inak sa mi vidi ze P&T predava bud bambini alebo aladin a oni ti urcite nebudu robit problem podla mna s objednanim niecoho - tak skus to pozriet a oslovit ich 🙂
presne kvoli inak takymto problemom som si ho kupila na slovensku - sice sme ziadne nemali s nim zatial, ale ak by aj boli tak kedze som ho kupila od vyhradneho distributora tak som si hovorila ze aspon budu ochotni riesit veci a nebudem musiet zhanat kade tade 🙂