Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

gucci
5. apr 2011

Ahoj holky, včera se nám podařilo koupit za super cenu jetý VIBE.
A chci se zeptat:
1. Existuje k VIBE nějaký nánožník? na netu jsem nic nenašla, máte zkušenosti s nějakým jiným?
2. K čemu je na boudičce ten zip?
3. Dá se ten potah sundat a vyprat?
Díky moc

vlcicaa
5. apr 2011

ahojte mamicky chcem si kupit kocik phil and teds vibe 2 a chcem vediet ci to pridavne sedatko je stou budickou .

kloranebb
5. apr 2011

@vlcicaa ak myslis tu striesku tak ano, vibe 2 ju ma automaticky.

Trochu ma mrzi ze ked si das pridavne sedadlo do recline position tak sa skrati chrbtova opierka. Cize to velkostne vyhovuje len mensim detom. Chcelo by to vylepsit :-/

kloranebb
5. apr 2011

@gucci
1. Origos nie je, ale jedna mamicka tu na fore si ho dala usit
2. Na pripevnenie slnecnej clony a prsiplasta
3. Ano ide to dat uplne dole.

gucci
5. apr 2011

@kloranebb vďaka 😉

vlcicaa
5. apr 2011

moc dakujem 🙂

kloranebb
5. apr 2011

Jedna mamicka tu spominala, ze ta taska na dieta cocoon je dost mala a tepla, ze na leto to vobec netreba. Lenze potom vznika problem, co s tymi popruhmi? Ked do nich take male babo nepriputam tak budu riadne zavadzat. Ako to poriesit? Nebudem mesacne mimi priputavat predsa, i ked ktovie ci ho nevytrasiem chuda, bude sa v tom sirokom kociku kolembat zo strany na stranu... Ako ste s tym fungovali? Poradte.

kloranebb
5. apr 2011

Ja som velky detailista, pytam sa aj na to co snad nikoho vo sne ani nenapadlo. Ale tak uznajte ze kupovat cocoon dlhy 60 cm je trochu nahlavu ked moje prve babo sa narodilo 55 cm dlhe. To tam kolko vydrzi to mimco? Dva mesiace?

petruska86
6. apr 2011

ahojte baby, po dlhom case som zabludila na stranku P&T, a co tam nevidim, uz maju dalsi model 😀 a aha, uz zacinaju riesit odpruzenie kolies, huraaa, i ked nam to uz moze byt jedno 😉
http://philandteds.com/products/push/verve#_verve

gucci
6. apr 2011

@kloranebb no to je fakt s tou taškou v létě, naštěstí to řešit nemusím...jinak mě napadá koupit si nějaký lehký fusak - letní a dávat ho místo té tašky na léto

sophie1981
6. apr 2011

@kloranebb ja som mala taku kozusinku z ovcej vlny original do kocikov a autosedaciek, v zime to hreje, v lete chladi, je to makucke, pekne mi to zapasovalo do kocika a mala si tam lezala na volno a vetrala v horucavach..... 😉 .....ja som kocik pouzivala ako single, cize som jej davala tu slnecku ciernu clonu na kocik, v zadu mala otvor......a myslim, ze to bolo uplne v poriadku....

kloranebb
6. apr 2011

@sophie1981 cize bez priputavania babatka to bolo ok? nemykala sa ti velmi pri kocikovani po hrbolcoch?

sophie1981
6. apr 2011

@kloranebb ja som ju od marca do aprila mala v taske, potom som ju mala uz len na volno na kozusinke.....ked som sla na prechadzku do mesta, bola uplne v pohode, ked sme sli do lesa a vedela som, ze nas caka narocny teren, tak som dala do kocika zavinovacku a na nu som polozila malu, cize mala bola oblozena a nevadilo ani, ze nieje priputana......ale zasa jasne, ze nebudes 2 mesacne dieta trmacat cele dni po lesnych chodnikoch....ci??.... 😕 😅

krista
7. apr 2011

Holky kdyby někdo měl zájem, spolehlivé osobě jsem ochotná ho i poslat poštou:
https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/qijy/pr...

ywette
8. apr 2011

@krista
Ahoj, už si ho predala?

ywette
8. apr 2011

Ak sa nájde medzi vami mamička, ktorá už kočík Phil and teds double nepotrebuje, ozvi sa mi. Rada by som ho kupila. Dakujem

krista
8. apr 2011

@ywette ano, omlouvám se, už je z domu, byla to rychlovka, včera jsem dala inzerát ráno do pár hodin jsem měla 5 zájemců, večer se pani přijela podívat, dneska ho odvezli, mazec teda! Kéž by to takhle šlo vždycky 🙂 Držím palce ať seženeš! 🙂

paulie
12. apr 2011

Ahojky, mám dotaz (opět 😀) - koupila jsem na Sporta pláštěnku (pro 1 dítě) a jak bych to řekla ... kudy jde k tomu dítku vzduch? 😅 Přijde mi, že tam nemá nikde možnost průduchu ... 😅

fida
13. apr 2011

Ahojte, potrebovala by som poradit, kde na SK dostanem kupit tento kociar typ Explorer? Vsade kde som bola my ponukaju len VIbe. Nema ho niekto nahodou na predaj? Ide mi hlavne o o ze na Vibe sa neda pripevnit DK hore (namiesto madla) a male babo by spalo vlastne v pôvodnej sportovej casti. Alebo to ide takto nasadit aj na Sporte? Dakujem vam.

arrett
13. apr 2011

@fida Explorer nikde. My sme kúpili cez e-bay

paulie
13. apr 2011

Pro majitelky Sporta ... a pak, že to nejde 😉

tinika
13. apr 2011
tinkalinka
13. apr 2011

ahoj holky, taky pokukuji po philovi nejvice se mi pozdává vibe, ale řeším autosedačku, vím že tam jde ta jejich phil teds, pak maxi cosi, ale já mám doma römer po prvním prckoj nemáte někdo zkušenost jestli by tam pasovala?

aurra
14. apr 2011

@paulie jej to sa mi paci, a islo by to aj na dash?

aurra
14. apr 2011

@paulie a maly ma dole dost miesta? nebucha sa o korbicku?

paulie
14. apr 2011

@aurra to nevím, já mám Sporta 😅 Ale předpokládám, že pokud jde na Dashi sundat potah, tak se tam dá ta korbička taky nandat samostatně ...
Jinak malý má dole relativně slušný prostor - na DK mám rozepnuté zipy, takže je ještě o 10cm níže, a bez problémů ho tam soukám horem 🙂 Samozřejmě tuhle verzi používám pro místní procházky, když se mu už nechce chodit nebo jezdit na motorce ... když jedeme někam na výlet, jedu s klasickým "sporťákem", abych mohla DK nakliknout nahoru nad dcerku (zvl. s MHD se mi tak jezdí líp) 🙂

dagmarkaaa
14. apr 2011

@aurra asi to na dash půjde když to jde na Sport, já to na něj nedávno zkoušela ale nechtěla jsem komplet sundávat celý potah, musela bych vzít šroubovák a odšroubovat 2 šrouby. jinak ten systém korbičky na Dash je stejný jako Sport, musí se tam dát ty pacičky šedé navíc.....

@paulie předpokládám že jsi taky musela šroubovat? 😕 😉 nebo jak to má ten Sport ten potah? Jinakt se mi taky tohle líbí jak je to zkombinované, snad využijem uvidíme 🙂

paulie
14. apr 2011

@dagmarkaaa Jj, bez šroubování to nešlo 😅 Oddělala jsem ty dva šroubky zespodu potahu a pak 2x2 šroubky na madle. S korbičkou jezdím fakt jen na místní procházky a do obchodu, na větší cestování zbaběle navlékám "sporťák",abych DK případně naklikla nahoru 🙂
Chtěla jsem si aspoň pár dní užít jízdu s korbičkou, když malý už víceméně chodí a malá ještě nechce tak moc koukat 😀 Myslím, že tak za měsíc už se definitivně vrátím ke sporťáku 🙂

dagmarkaaa
14. apr 2011

@paulie u Dashe by to byly jen 2 šroubky co drží ty popruhy... u madla nic. ale i tak jsem srab, jakožto antikutil jsem se bála že když to odšroubuju tak to už nedám dohromady 😅 😀 , vypadají tak nestandartně ty šrouby 😅 ... ale dodala jsi mi odvahy a až to bude aktuální to zkusím 🙂 🙂 taky bych si potom chtěla užít alespoň chvilinku miminko v korbičce když už ji mám 😉

paulie
14. apr 2011

@dagmarkaaa Naprosto rozumím 😀 Já měla u prvního Boldera a věděla jsem o funkci každého šroubku, tak teď mi to prostě taky nedalo 😀