Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

sophie1981
3. mar 2009

zuuzuu, som rada, ze to doslo v poriadku....ja tiez cakam este na nejake veci, maju priviezt, aloe nestihla som posledny zber, tak az na mesiac.....mam tam aj monitor dychu.....tak nejako vydrzime.... 😉 ....
takze uz viberujes ako vereska.... 😀 😀 😀

dakujem za podporu, uz mam pocit, ze sa rozpadavam postupne....no snad sa dozijem aj porodu... 😀

ena
3. mar 2009

sophie1981: ked bude raz behat, raz v fo fusaku, to mas jedno akej je farby, aj tak bude zasvineny od blata a ktovie do coho este prcek stupi 🙂)))))

ena
3. mar 2009

ja som si dnes zmyslela, ze je nacase vycistit poriadne kocik, no, ale fuska rozobrat, kopa skrutiek, hadam ho aj posklaldame potom 🙂 trocha ma vyrobcovia nastvali tym, ze tie vystuze co su vnutri potahu, su vsite a nie nejako na zips, aby sa to dalo rozsipsovat, tie tvrde casti a vystuze povyberat a supnut cely potah do pracky, takto som sa s tym natahovala vo vani, A est ekym to vyschne... ale mame aj quinny 3kolku, tak medzi tym budme jazdit na nej 🙂

tinka08
6. mar 2009

ahojte, máme PT SP a na zimu zatiaľ fusak. chcem sa spýtať, či existuje nánožník na tento kočík. budúci rok tento fusačik posunieme mladšej ale staršiemu aj keby sme kúpili ďalší, tak mu je už malý. ☹ nič takéako nánožník som v ponuke nevidela... 😒
prosím poraďte.

ena
6. mar 2009

uz neviem kto pisal o vajicku - autosedacke na phila, som nasla na netovom obchode v bocianikovi, ze maju aj autosedacky P&T http://www.bocianik.sk/index.php?zenid=vqsg8jac...

tinka08: nanoznik som nikde nevidela.. ja Filipovi davam len deku na nohy, davam ho sadnut dozadu, lebo on casto beha popri kociku, tak nechcem mat mladsieho vzadu, aby sa mi potom kocik neprevazil, ak by prednbe sedatko bolo prazdne.

tinka08
7. mar 2009

ena to som bola ja s tou autosedačkou. nakoniec z časového dôvodu som to vyriešila Gracom, ktoré mi ponúkali v predajni Pre deti na Košickej...
nie je to problém pri častom vystupovaní z kočíka zo zadného sedadla? je to pre dieťa nepohodlné alebo to ani nevníma? my sme ešte nedospeli do tohto štádia, máme len 14 a 3 mesiace 😎 .

baby, skúste poradiť ako riešite nánožník 😕 ďakujem.

zuuzuu
7. mar 2009

sophie: tak citam, ze uz mas kocendu. Blahozelaaam 🙂 😵 ako si uzivas prve dnicky s prckom, po porode vsetko v poriadku?
inak s tou vereskou je to vazna haluz, u nas v meste som vibe este nevidela, ale kopec kamaratiek- najma bezdetnych ma oslovilo to mas ten co ma vereska? ty kokso som ani nevedela ze vereska a jej kocik je taka in tema ze zaujima i nemamicky 😀

ena
7. mar 2009

sophie1981 -aj mi gratulujeme ku Katarinke, napis potom ako sa jej paci v kociku 🙂

sophie1981
11. mar 2009

ahoj, dakujem za gratulacie, s drobcom sme v poriadku, dnes sme dosli domov, sme lezali na nedonosenom, leb bola v 35tt...ale je krasna...no vonku sa chystam najskor v nedelu....tak otestujeme kociark....porod risiel velmi rychlo...prskla voda a o 12 hodin bola Katarinka.... 😵

lusinta
11. mar 2009

holky,mám velkou rposbu.koupila jsem tento kočár už v létě přes mimibazar.ženská mi tam ale nedala díl (L-ko) na nasazení sedačky,když je miminko v tašce a starší nahoře v sedačce...neodpovídá mi teď na maily..a u nás v brně už jejich prodej zrušili..
pokud někdo máte tento kočár k prodjei blízko,nemohla byste mi tam ten náhradní díl koupit???zaplatila bych vám za to 200,-+za díl+poštovné...
mimčo už má 4měsíce a pořád ho nemůžem používat☹

tinka08
14. mar 2009

lusinta, je to veľmi dôležitá súčiastka, neviem, či sa ti niekto ozve 🙄 . skús kontaktovať dovozcov.

www.predeti.sk
http://www.e-broucek.cz/sk/scripts/hledej.php?r...

držím palčeky

tinka08
14. mar 2009

lusinta, ešte kukni sem

http://www.agssport.com/

sophie1981
14. mar 2009

caute, dnes sme mali prvu jazdu s drobcom v kociariku....si to uzivala spanim.... 😀 😀

zuuzuu
17. mar 2009

ahojte, sophie mala je krasnucka, taky spuntetik malicky, ja uz si ani nepamatam, zeby maly bol taky malucky- no ale ved za 4 mesiace budem mat zase tu cest prezit si to. Sophie mas na kocik aj tu clonu proti slnku,alebo nejaku striesku? mne sa moc nepacila ta original cierna na cely kocik vypada to jak v truhle, ale nieco proti slnku budeme potrebovat- mas nejaku radu? diki

sophie1981
17. mar 2009

ahoj zuuzuu, mala je stale robunka, ale na tvaricke sa uz pekne zaokruhluje....joj aj ti zavidim ze si pojdes porodit dalsie drobciatko do porodnice....ja sa stale nemozem spamatat s toho uzasneho zazitku, ked som ju prvy krat stretla.....uz sa tesim na dalsie babo....po lete chcem zacat snazilkovat opat...tak uvidim ci sa podari... 😅

ja mam clonu tu ciernu ale nie original p&d....je to znackoa outlook alebo take nieco..je cierna ale nieje double ale len single, takze to nevyzera az tak truhlacky ako pises.... 😀 😀 😀 ..tiez som rozmyslala nad niecim,kym to slnko nebude este take silne, aby som s tou clonou nechodila uz od aaprila.... 😕 ...uz som kazal aj mame vymyslat nieco, ona je sikula, tak ked dojde konecne s navrhom urcite dam vediet...onavie sit, tak urcite nieco usije.... 😀

boabou
17. mar 2009

Prosím Vás babulky, neviem či som mimo alebo čo, ale neviem nájsť rozdiel medzi SP a Dash-om. 😒 Rozmýšlame nad kúpou P&T kočíka, ale neviem ktorý máme vybrať. Dávnejšie som videla Dash na živo a veľmi sa mi páčil. Viete mi niektorá napísať aké rozdiely sú medzi jednotlivými druhmi kočíkov P&T? Budem Vám veeeeeľmi vďačná 😵

zuuzuu
18. mar 2009

boabou: vo phil and teds rade kocikov je to tak, ze cim novsi model tym nieco vylepsenejsie a zmenene, no ak si pozries forum spatne tak holky su dost za SP. ja mam osobne Vibe a som spokojna- my sme sa rozhodli v predajni, kde sme vozili vsetky druhy a rozmyslali sme medzi dashom a vibom. vibe ma pevnejsiu konstrukciu to u nas rozhodlo, ale viem , ze holky tu spominali, ze sa im nezda taky stabilny. Ja som zatial v pouzivani vibe bez vyhrad- a co je fajn -ak das kocik do polohy lezmo je najvysie od zeme zo vsetkych. V predajni predavacky vraveli ze ich manager si vybral dasha, tak ho velmi odporucali- ten ma lepsiu rucku- takuakurat do ruky- vibe ju ma o cosi sirsiu, musela som si zo zaciatku zvykat, ale teraz to uz ani nevnimam. Nam sa zo vsetkych zdalo vnutro viba najpevnejsie. Ak vsak u teba rozhoduje farba, dash je v krajsich prevedeniach. vibe len cierny. no a co sa tyka SP, musis si pockat kym ti odpovie niektora z holiek. neviem, ci som ti pomohla, no ako vidim, nik sa zatial nechytil. drzim palce pri vybere.

janah.
21. mar 2009

Jen jsem zavítala, v Čechách snad Dash přestaly prodávat, kvůli častným reklamacím 😖

sophie1981
23. mar 2009

boabou, ja ti nepomozem, ja som sa o dash nikdy nezaujimala, som velmi spokojna s sp....aj mala....len baby dofrasa, ako sa odblokuvava to predne koliesko..ja ho odblokujem a stale ked prejdem nieco traslavejsie sa mi zablokuje, a uz som obzerala ci tam neni nejaka poistka...no nic nevidim.... 😕 😠

penelopa
23. mar 2009

Ahojky!
Ja premýšľam,že taky cyklovozík je viac funkčný skoro ako phil A tads a je aj lepší.Ja premýšľam nad philom a cyklovozíkom.

penelopa
23. mar 2009

Aj mne sa paci vibe a máš k tomu aj adaptér a vaničku zuuzuu???

keiko
23. mar 2009

Teda ja mám vibe, ale ked to tu čítam tak moooc o nom neviem 😕 aký adaptér, a akú vaničku????

penelopa
23. mar 2009

No,dá sa to dokúpiť-vanička sa volá tuším v preklade burský oriešok.A adaptér to je akože vajíčko:O))):

zuuzuu
23. mar 2009

ahoj penelopa, nemam vanicku, tu som vtedy v ponuke toho obchodu nenasla- ono su to vsetko novinky- aj to vajicko- vidim to akurat v letaku, ktory bol pribaleny ku kociku. ale ta vanicka nema striesku a vyzera doslova jak bursky oriesok- nepaci sa mi to. vacsina holiek napr. aj sophie vozi novorodeniatko bez vanicky, teda aspon myslim. nad tou autosedackou rozmyslam len tu ktora sa hodi prave na vibe som ani na nete zatial nenasla na predaj, len v tom katalogu.

keiko
23. mar 2009

Penelopa-dakujem za odpoved,síce googlim ale vaničku som nenašla 😵
Ja budem vozit novorodeniatko v tej taške

zuuzuu
23. mar 2009

keiko: pozri tento link- je tam ta vanicka : http://www.philandteds.com/peanut_index.htm

sophie1981
24. mar 2009

ahojte, ja malu vozim v tej taske...teraz je este chladno, ona je malinka, tak som do tej tasky vtrepala este aj fusak p&t.....a este sa tam zmesti aj moja katka v zavinovacke a v deke zabalena.....take velke dieta ja mam..... 😀 ...zimka jej nieje a manipulacia s taskou je velmi jednoducha.....a aj do vytahu sazmestime v pohode....som vam zabudla napisat, lebo som nevedela ci sa vtrepeme alebo nie, ale uplne v pohode, ani rucku nemusim sklapat.... 😀

penelopa
24. mar 2009

Ak objavim adres-určite vám dám.Nech sa pozriete na tenadaptér resp.sedačku a vaničku.Je fakt bez striešky:O((.
A vy vozíte mimi v taške?Aj novorodeniatka?Je to bezpečné pre ich vývin?
Ďakujem.

penelopa
24. mar 2009

Pozerám,že už je tu tá good stránka,ohľadom príslušenstva pre phila.Je to tá,čo ju uviedla zuuzuu 😉.

keiko
24. mar 2009

Jeeej zuuzuu ďakujem pekne, to som ani netušila, ale aj tak zostanem len pri tej taške 😵 , neviem ako by to bolo s vaničkou a druhé dietko...Idem pozriet niaku tašku a sedačku