Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

tinika
23. apr 2011

@sophie1981 ja uvazujem aj o tom ale vadi mi ze nema pogumovany ten system na nozky, ani ten moj teraz nema a stale to musim čistit a DK sa neda polohovat ze? strieska na sportovej časti sa da dat vyssie ked tam das DK pre starsie a dole je novorodena?

myounghee
23. apr 2011

ahojte
@tinika toto som dnes nasla. Super cena vsak? len ci posiela aj do inych statov a bohvie kolko by pytala za kuriera. http://dublincity.olx.ie/phil-and-teds-vibe-bra...

myounghee
23. apr 2011

este sa chcem spytat, ci mi neviete poradit, kde by som si mohla pozriet na zivo PT Explorer. Alebo kde ho objednat,novy???? dakujem

myounghee
23. apr 2011

@arrett ahoj
prepac ze ta otravujem. Len sa chcem spytat ci nemas skusenost s kocikom PT Explorer ci sa zmesti do mensieho vytahu.?
Dakujem

arrett
23. apr 2011

@myounghee No tak práve s tým ti nepomôže🙂 byvam v bytovke, kde nie je výťah a kociar nechávam v kocikarni... Takze je mi tibaozaj ľúto ☹

sophie1981
23. apr 2011

@tinika ja mam cerveny sp a nema problem s tou latkou pri nohach, nakolko je tmavo siva a spinu a blato az tak nevidiet....a to sme von v kazdom pocasi.... 😉 .....dk na sp sa da polohovat, strieska sa neda vyskovo nastavit.......ale moja dcera ma dva roky, je priemer a ked sedi v dk, tu pod striesku sa zmesti bez problemov.......aj ked v dk hore sedi len ked je veterno, ze ju neofukne..... 😉

sophie1981
23. apr 2011

@myounghee sp sa zmesti nakriz v pohode(predne koliesko v jednom rohu, zadna cast v druhom).....samozrejme vytah bez vnutornych dvierok......mam tam este rezervu nejakych cca 10 CM,

tinika
23. apr 2011

@sophie1981 takze hore ked sedi pod strieskou na DK tak tiez v pohode? NO ja mam tiez teraz na kočiku to na nozky čierne ale tak dost vidno prach a spinu. No ja este uvidim ake najdem na nete kočiky resp. ten SP aj novy stoji podstatne menej ako VIBE, ale u nas v obchode asi maju Dash

tinika
23. apr 2011

@myounghee no super len fakt či aj tu posielaju, hoci kamoska si dala poslat z anglicka a dosiel v pohode za 470eur aj s postovnym a je ako novy

myounghee
24. apr 2011

@tinika kuk na tento link....
Ja som sa uz asi rozhodla pre ten cerveny SP. V cene je uz aj DK a aj peanut . Este pockam ci mi to schvali mm.
@sophie1981 ty mas tento typ vsak? Tak dufam, ze sa do vytahu zmestime, ked ho objednam uz. Nemozem ta poprosit zmerat kocik? dlzku a sirku?? dakujem ti moc moc mo

myounghee
24. apr 2011

@tinika http://www.petto.cz/kategorie/kocarky&start=120 😉 nad 10tis KC posielaju zadarmo aj na SK

myounghee
24. apr 2011

Uz je objednany 😉 😉 . Takze my budeme mat tiez SP. chcela som vibe, no je najdrahsi. Takto dieta dam do peanutu a druhe bude v DK dole. Len dufam, ze mi ho aj poslu tak ako bol objednavany 😅 .

sophie1981
24. apr 2011

@myounghee ano mam cerveny SP....verim, ze budes spokojna....ja som velmi.... 😉 ....ja peanut nemam, tiez som uvazovala nad dokupenim pre drobca, ale nakoniec som sa rozhodla to nechat tak, male bude na zime a myslim, ze viac bude chranene pred vetrom pod nasimi Tatrami pod DK......mne by sa mala uz aj tak asi nezmestila pod nastopknuty peanut, kedze bude mat uz 2?5 ked drobec pride...takze u nas bude PT nutnost na prevoz do skolky.......aby sme nemuseli tu 10 minutovu prechadzat cez 60 minut...lebvo ona je velke motovidlo......inac bude asi slapat vedla kocika... 😉 a zmeriam...ale vecer, ked malu uspim......lebo teraz je extrem, kedze nespala cely den.....ale my mame maly vytah a zmestime sa aj my dvaja s mm aj pt s dk vzadu....a este aj pes... 😀

tinika
24. apr 2011

@myounghee idem pozriet a čo je peanut? ta vanička? to je super za tu cenu aj vanička, lebo ked bude uplne male babo tak lepsia vanička nie? a videla som tu foto s vaničkou a DK a v pohode 🙂 no este si pojdem omrknut do obchodu na zivo ak to je SP a uvidime

tinika
24. apr 2011

@myounghee tak pozeram ze dash ma aj pogumovane to na nozky ale je drahsi o 1000cz a asi aj uzsi. No a nevies či sa da polohovat DK pri SP?

myounghee
24. apr 2011

@sophie1981 dakujem ti velmi pekne 😵 🙂 . My tiez cakame 2 baby koncom septembra, no mala bude mat len 21 mesiacov, dufam, ze sa mi pod ten peanut este zmesti dalsich par mesiacov aj s fusakom 😝 - vidis na toto som ani nemyslela. A nevies ci davaju k SP ten kryt pod DK? (myslim na ochranu leziaceho babatka).
Este raz ti dakujem 😵 si poklad!!!!

tinika
24. apr 2011

@sophie1981 prosim tak ked budes merat, zmeras mi sirku kočika? a hlavne sirku zadnych kolies? lebo mame uzke dvere do pivnice či sa mi tam vobec zmesti, nerada by som ho davat do kočikarne kde su dvere sirsie ale tam moze ktokolvek prist

myounghee
24. apr 2011

@tinika pri sp sa da vuklopit o nejakych 10cm operadlo (ale to vyuzijes tak od 6.mes dietata do takeho 1roka, lebo je tam pevny kovovy ram, pod ktory sa mu musi vojst hlavicka ----- toto pisala jedna baba tu na fore. Inak neviem ci sa da polohovat, mam taky pocit ze nie 😝

myounghee
24. apr 2011

@tinika a peanut je v podstate vanicka. Presne ako davala foto jedna mamicka. DK v zadu a male babo vo vanicke. Ved nasi krpci budu v kociku len ked sa unavia. Aspon si myslim, ze tam uz neposedia hodiny. Hlavne v zime, v snehu a tak. No vyuzijem to hlavne ked pojdeme na poradnu s babom alebo niekde kde sa musime rychlo dostat a nie ist pol hodinu. Aspon takto si to zatial predstavujem. A ta cena je fakt dobra podla mna. Radsej dam za novy SP set necelych 500eur ako za zakladnu vybavu Vibe (pouzity). A doprava je vazne zadarmo!

tinika
24. apr 2011

@myounghee ano ved preto aj ja začinam zvazovat, ze ozeliem tu čast na nozky negumovu a budem čistit ako doteraz 🙂) hoci dash ma gumovu ale SP vyzeral lepsie. ale som nepochopila ako myslis ten kovovy ram, pod ktory musi ist hlavička, vysvetliš mi to este raz? vdaka a to si zistila na tej stranke čo si dala link ze posielaju zadarmo nad 10tis? to v prepočte kolko eur vyjde ten SP? fakt s vaničkou ktora stoji inač cca 5000CZ a este aj DK ktory stoji cca2000cz ved 7000 cz na chodniku nenajdeme ze? akurat si prikupime prsiplast 🙂 bude kupovat na 2deti aj na 1? a ja tiez myslim ze moj bude viac chodit ale občas ideme so sidliska peso az do mesta a spat a to myslim nezvladne ani v 2r a navyse to druhe by asi hladom umrelo kym dojdeme domov 🙂) takze na rychly presun super 🙂

tinika
24. apr 2011

skoda ne SP nie je na tej stranke phil and teds na porovnanie. Akurat pozeram, ze ma iny system skladania ako VIBE kde sa da zlozit aj s DK čo sa mi velmi pačilo a tiez striesku ma myslim kratsiu a neda sa dat vyssie

myounghee
24. apr 2011

No ved to,,,, tiez si myslim ze ta cast na nozky sa da prezit. Nevadi ak tam nebude guma (ktoru som tiez velmi chcela). Hned ako som poslala objednavku, tak mi spatne poslali kopiu faktury a tam je konecna suma - cena celeho kompletu. A je tam este ze postovne - 0czk (zadarmo). Normalne ako zvyknu byt faktury rozpisane. DPH a pod. veci - no dodanie tovaru je zadarmo (tak ako maju aj na stranke - nad 10tis.czk postovne zdarma). A sposob platby som dala dobierka! Takze to cele vyplatim kurierovi. No a manzel tam v utorok zavola, ci sa neda platit v Eurach. Inak podla najnovsieho kurzu je to menej ako 500Eur. Cca 12090Czk je 500eur
a to stym kovovym ramom netusim. Fakt nemam ani predstavu, to som len skopirovala od jednej mamicky co tu to pisala

myounghee
24. apr 2011

@tinika strieska sa dat vyssie len u explorer a Vibe tusim.

tinika
24. apr 2011

@myounghee aha, tak ja asi prečitam celu temu, lebo o VIBE som zamilovana aj pre system skladania, videla som ho u nas nazivo uz asi u 4 mamičiek ale ta cena ma odradza takze asi pojdem omrknut este ten druhy čo mali v predeti.sk ale neviem či to nebol dash a inac nemam sancu vidiet na zivo taky kočik

myounghee
24. apr 2011

@tinika pekne si to rozmysli, ved este mas cas sa rozhodovat. 😉 .
Vyber si taky, ktory ti najlepsie vyhovuje. Ja som si vybrala SP kvoli praktickosti a pod. Ajked dizajnovo je Vibe krajsi, no ta cena. Skor nech nam pekne sluzi SP, verim ze urcite neolutujem. Ved kazdy centik budeme potrebovat a aj potrebujeme.

tinika
24. apr 2011

@myounghee 🙂 no ja stale som zamilovana do VIBE aj kvoli tomu systemu skladania 🙂 aj kvoli tej strieske polohovacej, este čakam, kamoska mi vie dat zlavu na novy, s tym robi ale zatial viem len cenu bez DK, pisala mail dodavatelom či nemaju nejaky set za dobru cenu tak uvidime, lebo aj manzel sa priklana k VIBE aj ked je drahsi 🙂 a pozeram aj VIBE 2.

a na nete aj tam čo si dala ty link aj este na jednej stranke mozem mat vibe za 620 eur aj s DK a ked vezmem ze ojazdeny predavaju po 500 tak to uz si kupim novy a vime ja predat potom za 500 🙂)

sophie1981
25. apr 2011

@myounghee ahoj, tak premerala som ti ten kocik, prepac, ze pisem az teraz, ale vecer som zaspala spolu s malou.....takze sirka zadnych kolies je 60cm, dlzka (merala som od predneho kolieska po koniec chrbtovej konstrukcie na zadnom dk cca) 116cm
😉

myounghee
25. apr 2011

@sophie1981 dakujem 🙂
dlzku ked si merala, tak bolo koleso v predu? ( myslim otocene smerom von, nie ku kociku)? Ale zadne DK sa da dat dole na tych par sekund. A kliknem spat ked vystupime z vytahu. Uz sa neviem dockat, kedy pride kocik 😵 . Pekna je ta cervena. A ja som na zivo videla len SP 😉 . Verim, ze budem spokojna ako aj ty a ostatne majitelky!

paulie
27. apr 2011

ahojky, máte některá na kočárku některou z PaTtašek? Myslím tím hand-bag, diddie nebo mini diddie? Snažím se sehnat na webu nějaká fota, jak to ve skutečnosti vypadá, ale zatím nic moc ... a nějakou tašku na klíče, apod. (případně i jídlo a pleny) bych na kočárku uvítala 😀

arrett
27. apr 2011

Ja mám hand bag. V strede je zips akurát na kľúče, mobil, peňaženku. Po stranách sú otvori trebárs na fľašu, ale z dole nemajú dno, iba takú gumicku. Nie je to veľké, vmesti sa tam fakt iba fľaša. Osobne by som to už nekupila.