Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

tinika
16. jún 2011

a mam hned par otazočiek? Kam si vešiate tu tašku na plaštenku? zmesti sa vam vobec do tej tašky? neviem ju spat poskladat 🙂))) A mam pocit ze DK je bez striesky :((

tinika
16. jún 2011

Plus ako dat vklad do DK? Neviem odopnut tie popruhy a na DK su take capliky este na operadle, na čo sluzia? Take ako keby sa cez ne malo niečo prevliect

tinika
16. jún 2011

tak vklad uz mam dany do DK aj blatniky som uz nad kolesa akrat neviem aku tasku budem pouzivat ked bude uz aj male a pato sediet dole bo mu to bude po hlave buchat

gucci
16. jún 2011

@tinika no to já taky nevím, asi batoh na záda 😉

tinika
16. jún 2011

@gucci no si viem predstavit .) ze jaky mokry budem mat furt chrbat .)) bo ani do košika toho vela nedam kedze maly tam bud e mat nohy a foliu sice muz zlozil do tej tasky ale v pivnici sa mi to tak nepodari jedine ze ju domov vynesiem furt a zlozim na zemi 🙂 inac bude aj ta v košiku

gucci
16. jún 2011

oni ještě dělaj takové postranní batůžky na konstrukci...taky nad tím doma uvažujem

tinika
16. jún 2011

@gucci to viem ale to velmi nechem, sa mi zda potom taky ovesany kočik neviem no, uvidim, v najhorsom si budem nosit ten ruksak, alebo mensiu tasku

gucci
17. jún 2011

no to by mě ale fakt zajímalo od mamin, co už Phily mají, jak to s tou přebalovací taškou řeší...

tinika
17. jún 2011

tak mame za sebou prvu jazdu, az na to ze som zvyknuta ze kočik ma perovanie a necitim kazdu nerovnost na chodniku, zatial nemam vyhrady 🙂

gucci
17. jún 2011

@tinika a cos měla doted za kočár? Já Teutonii a je to taky nezvyk jak prase 😀
mě dneska přišla vložná taška od Emitexu, je super velká, jsem fakt spokojená

tinika
17. jún 2011

@gucci ja som mala Tako Jumper X 🙂 pozeram ze vam vysiel parik 🙂

tinika
17. jún 2011

@gucci ja som mala Tako Jumper X 🙂 pozeram ze vam vysiel parik 🙂 a kolko ta stala taška? bo uvazujem ze predsa kupim aj ja

gucci
17. jún 2011

@tinika já jsem kupovala na MMB za 500+poštovné, černou, je jak nová 😉 a hlavně má cca 80cm na délku

myounghee
17. jún 2011

@tinika gratulujem ku kociku 🙂!! nech vam dobre sluzi!!!! Minule som u nas vo fore postrehla tvoj nick 🙂 . Ani som nevedela ze si "bola" nasa 😵 😉 z vianocnej edicie 2009. Zuzitka ta spominala, ze cakas babenko. My ideme dnes na 4D tak uz hadam nevyrastol odvtedy aj pipik 😉 .pekny dnik: Ozaj a tu tasku s plastenkou som dala dole na bok kocika - z vnutornej strany kosika 😉

myounghee
17. jún 2011

vloznu tasku kupovat nebudem! mam fusak emitex a ten nam v pohode staci

tinika
17. jún 2011

@myounghee 🙂 no vidis, tak si to spolu zopakujeme 🙂 a vy dve baby 🙂) my zase chalanov 🙂) takze aj tym as VIBE? a ja mam tiez emitex preto som myslela ze postači, jedineprečo o tom uvazujem ze sme bez vytahu na 4p. a sa mi lepsie bude male nosit v taske, pripade ju viem dat na zem ked druhy bude vymyslat a take male do manduky nechce este davat

tinika
17. jún 2011

tak prave mi dosiel mail, ze striesku na DK mi poslu postou 🙂) ale prečo som mala pocit ze k VIBE2 je DK s pevnou strieskou?

myounghee
17. jún 2011

@tinika my mame Sport. ale velka spokojnost. Byvame na 1 poschodi a mame aj vytah. alel mas pravdu, pre teba bude asi vazne lepsie ked si kupis tu tasku. Predsa sa ti vnom bude lepsie prenasat babatko.

pazhitka
18. jún 2011

@tinika taky bydlime ve 4. patre bez vytahu a taska byla naprosto super! presne jak rikas, muzes si ji polozit, dobre se nese a male se v tasce libilo (meli jsme origos, mame SPORT)...

tinika
18. jún 2011

@pazhitka 🙂 kupim si som sa rozhodla .)

jitulisek
20. jún 2011

Ahojky, pravděpodobně se nám lednu 2012 narodí druhé mimi, ještě nevím přesně termín,ale bude to určitě v zimě a naší malé bude cca 20 měsíců a tak jsem přemýšlela,zda podířit jen skejtík anebo nějaký takovýhle kočárek jako je Phil and Ted. Vím, že bych se musela případně podívat někam do obchodu,ale halvně mě zajímá, jestli máte zkušenost s malým mimčem dole v zimě. Přijde mi, že mu u země musí být zima,ale zase nahoru ho dát, jak jsem pochopila, nemůžu, protože to nepůjde položit, když by dole sedělo starší dítě. Dejte mi, prosím, info, jestli máte nějaké zkušnosti a rady. 🙂 Díky moc.

pazhitka
21. jún 2011

@jitulisek mladsi dite se mi narodilo 6.2., maji od sebe taky necelych 20 mesicu a PaT byl uzasny, dokonce se mi zda, ze je lepsi pro zimni dite. Malou jsem mela v tasce, v ni fusak a prave je tam mnohem krytejsi nez v klasickem kocaru, vubec tam nefouka a ji se tam moc libilo... Starsi sedel v doublekitu nahore a mala byla v "troube" a opravdu muzu doporucit...

tinika
21. jún 2011

@jitulisek phil and teds ma tu vyhodu, ze babatko das v lezme do tej sportovej časti a to pridavne sedadlo čo sa dava dole, sa da pripnut namiesto madla nad babatko, takze v pohode .) aj ja to tak budem mat ked sa druhe narodi 🙂

gucci
21. jún 2011

holky, kdo máte VIBE, můžete mi prosím vyfotit jak vypadá a jak je připevněný ten igelit u hlavičky miminka, když leží, díky moc

tinika
21. jún 2011

@gucci ja teraz nemam ako ho pofotit som sama doma a kočik v pivnici ale pripevnuje sa os triesku a konstrukciu ak das sportovu čast do lahu tak medzi streiskou a konstrukcou je taky priestor kam to das, asi som ti velmi nepomohla

gucci
21. jún 2011

@tinika jj díky, akorát to jsou všechno Sporty ne VIBE...já si to jako dovedu představit, jen jsem to chtěla vidět na fotce nebo obrázku, páč mi ta folie má teprve přijít, díky moc

tinika
21. jún 2011

@gucci je to ten isty system ja mam vibe a su tam take gombičky na folii a take gumičky či čo na kočiku kde to prichytis 🙂

tinika
22. jún 2011

tak prave mi dosla strieska na DK, kamoska si az z UK objednavala a nakoniec sa da aj v ČR, hoci stale si myslim, ze DK ku VIBE2 mala mat uz striesku original pripevnenu nie? kočky neviete poradit? Bo ja kupovala VIBE2 a stale mam pocit ze mi dali DK1

gucci
22. jún 2011

@tinika já mám právě VIBE 1 a tam ty cvočky nejsou, jsou tam háčky, tak proto se ptám 😉
jj u VIBE 2 je stříška u DK, zavolej si do toho krámu a zeptej se