Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

aniska
15. sep 2011

Ahoj holky, urcite si chceme kupit pt, ale dumam, ci vibe alebo sport... Je tu niekto kto chvilu pouzival oba? Je to vobec nejaky rozdiel? Alebo neviete kde v Hradci Kralove by sa to dalo odskusat?
A potom teda dumam nad farbou ale to je uz ten najmensi problem...

aniska
15. sep 2011

spis mam na mysli, zda je neco jineho zasadniho, jinak jsem tu cetla kde co.. mne jde pouze o ovladatelnost, aby bylo detem pohodlne atd, to jesstli to ma brzdu nahoru nebo u kol, moc neresim

gucci
15. sep 2011

@eriana22m já mám ve VIBE přenosnou tašku EMITEX a super, má 80cm na délku a taky mám Lodger fusak pro dceru, ale pro syna jsem koupila Lodger Wrapper zavinku, ta mu bude na zimu stačit, v té tašce mu bude vedro až až 😉

aniska
16. sep 2011

Holky, jak je to s tema barvama ve skutecnosti? kuokam na netu, a prijdou mi hooodne kriklavi a uchylni.. Teda kdyz uz delali tak uzasnej kocar, mohli lip vyresit ii tu barevu

paulie
16. sep 2011

@aniska Babiez u Hypertesca 😉 Mají tam Sport, Vibe, Verve, spoustu příslušenství a spolupracují s dovozcem AGS Sport 🙂 Classic ani Dash jsem už hooodně dlouho nikde neviděla ...

myounghee
16. sep 2011

ahojte

chcem sa spytat na vas nazor. Ci staci fusak emitex 3v1 pre babo v zime?? alebo do nej mam este dokupit zavinovacku fleecovu Lodger wrapper? Kazda tu pisete ze mate prenosne tasky.... tak ako to riesite? do tasky uz len oblecene babo davate?

tinika
17. sep 2011

@myounghee do tasky fusak 🙂 a ja som pri prvom tasku nemala tak do fusaka este deku

aniska
17. sep 2011

paulie diiiik moc!!!!!!! nikto mi nevedel poradit, ani sa mi nepodarilo vygooglit!!

jo a dnes som na otocku sla do Prahy po PT, mame modry Sport, ale pockam si, ci sa neukaze jety vibe v lepsej cene, a tento by som strelila za mierne nizsie ako som ho kupila, strasne ma stve ta strieska.... ale vibe som nazivo nevidela, tak ktovie ci by ma zas ten niecim nestval.. napriklad nema myslim tie blatnicky a to mi potencialne moze tiez dost vadit... alebo ta samozacvakavacia brzda...

aniska
17. sep 2011

jo a ta modra je nakoniec krasna, neviem sa vynadivat... cervena sa mi nepaci vobec, to uz som v meste videla na pt od znamej

dzudka
23. sep 2011

Baby nebude niektora z vas predavat kocik phill teds v BA a v okoli?

arrett
27. sep 2011

@dzudka bude, ale asi ay na buduci rok...

aniska
2. okt 2011

budem predavat modreho sporta, tak za 250 e, ak by mal niekto zaujem...

kloranebb
3. okt 2011

Som sklamana z vibe, moj mladsi syn ma len 4 mesiace a uz sa mi nevojde do dk v recline position. A ked dam do kosika base bag tak babo sediace v dk ma malo miesta na nohy.
Zacinam mat stresy ako tam napcham mladsieho vo fusaku??? Ved to je priam nemozne. Lezat sa mu uz len tak nechce. Ked ho dam na brucho a vidi tak je spokojny. Ale v zime ho nebudem moct obracat na brucho v overaly a vo fusaku ☹ to sa da len teraz ked lezka tak na lahko.

majca424
4. okt 2011

Ahojte
Môžem sa spýtať, neviete či sa dá kupiť ten double kit aj s tou strieškou? na Vibe... dakujem...

aniska
5. okt 2011

@kloranebb cez vikend si mam ist po vibe-a, tak som zvedava, ako sadne nam. sport zatial sluzi super, stve ma uz len ta brzda, inak som si i na tu striesku zvykla

kloranebb
5. okt 2011

@majca424 ano da sa. Na vibe je dk automaticky so strieskoubale radsej over u predajcu. Ked sa ti narodi mimco nepotrebujes mat na dk striesku lebo budes pouzivat tu na hlavnej casti kocika. Bolo by zvlastne mat nakliknuty dk hore so strieskou a este nad tym mat striesku z hlavneho sedadla.

kloranebb
5. okt 2011

Opravujem sa. Nie som sklamana z vibe ale z velkosti dk na vibe.

majca424
5. okt 2011

@kloranebb hej hej, ked sa narodí pôjde dopredu ale tak hádam sa ta strieška dá dať aj dolu a ked ten DK dám dozadu tak si striešku môžem nasadiť, nie?
Mne tiež ako športový slúži super, dúfam, že s ním budem spokojná aj ked bude ako surodenecky lebo inak neviem neviem 😀 😅

majca424
5. okt 2011

@kloranebb a odkedy ho dávaš do toho DK toho mladšieho? môže už aj 3-mesačný myslíš?

sashie
7. okt 2011

podelím sa s vami o moje skúsenosti s prenosnou taškou a jej použitím v zime pri PT Sport. Dcéra sa narodila zač. augusta a koncom decembra mala 64 cm a 5,5 kg (ona je taká drobnejšia). Tašku sme používali do konca decembra, čiže do konca 5 mesiaca. V zime som jej dala do kočíka tašku, ona bola oblečená v dvoch vrstvách bodičiek a v hrubom zimnom overale. V taške som mala ešte fusák - ale taký klasický vyše 30 ročný. (Píšem, preto starý, že teraz robia tie fusaky také hrubšie a teplejšie. Na fusak som jej dala ľahšiu deku a tašku zazipsovala. Zač. januára sme už tašku nenosili, pretože sa mi zdala dosť tesná. Riešiala som to tak, že som poskladala hrubšiu deku (larysu) na spodok kočíka, ďalšiu deku som rozložila, na to som dala fusak (starý), dcéra bola oblečená ako píšem vyššie a nakoniec som ju tou rozloženou dekou ešte zakryla (ako zavinovačka). A bolo jej v pohode teplo, ba sa až potila - hlavne na hlavičke. A to boli riadne zimy, pod nulou až do polovice marca a von sme chodili stále, aj keď bola snehová víchrica, fučalo a bolo - 5, lebo doma nechela spať. Navyše kočík je veľmi ľahko ovladateľný - jednou rukou na bežnom teréne (asfalt, vychodené lesné cesty) a tiež v zime - v tú zimu snežilo dosť a my sme vyrážali von ešte o 9,00 keď nebolo nič odhrnuté, čiže aj po neodhrnutom snehu asi do polovice lýtok, alebo po úzkom zasneženom chodníku (len pešími vyšlapanom) prejde kočík v pohode. Pri druhom dieťati nebudem už tašku asi ani používať, dám rovno len fusak.

kloranebb
7. okt 2011

@majca424 nemoze. Vyrobca uvadza od pol roka. Ale ked mi starsi zaspal tak som ich uz 2x vymenila. Teraz som chcela ist von a skusit ich dat za sebou a zistila som ze sa tam uz Beni na dlzku nezmesti a to ma len 4 mesiace ☹

joohana
8. okt 2011

Ahoj holky, nemáte náhodou některá na prodej pláštěnku na PT Dash pro jedno dítě? Mám univerzální pro 2 děti, ale starší (2,5) už moc na sedátku nejezdí, spíš se sveze na kole aby mohla pořád nalézat a vylézat a pláštěnka je roztržená, takže stejně potřebuju novou... Kdyžtak IP. Díky!

joohana
8. okt 2011

@aurra Neměla bys náhodou fotku kočárku s tou krytkou? A když je mimi naopak položené? Já si to nedovedu moc představit, vždyť ten spodek není rovný?

Jo a mám tu jednu korbičku Peanuts, nepoužitou, kdyby měl někdo zájem, prodám levně!

dejnas
10. okt 2011

kočky aký fusak máte do vibe? neviete, či tam pasuje aj kaiser? nemám ho odskúšaný, ale chcem ho objednať, len bude na dve veci, ak tam nebude sedieť...

aniska
11. okt 2011

@kloranebb ja taky. nechala som si koli tomu sporta. proste mi to prislo strasne male oproti tomu co mame na sporte. i ked vibe
bol teda kraaasny, to sa musi nechat...

sophie1981
14. okt 2011

tak z radostou hlasim, ze uz vo velkom vyuzivame nasho phila s dvoma deckami, sice len na ranny odvoz do skolky, lebo inac uz starsia slape po svojich, ale tak rano si neviem predstavit svoj zivot bez PT-cka.... 😕 ...to by sme do skolky museli vyrazat o 6 rano, aby sme sa tam s mojim motovidlom dostavili do pol osmej... 😀

petruska86
15. okt 2011

@dejnas ahoj...ja mam aj kaiser....v podstate tam pasuje - teda pre dietatko do takych 2rokov vyrezy na pasy sedia presne, no starsie dieta od takych 2,5-3 rokov ak chces aj priputat, tak fusak musis zosunut nizsie, cize ho bude mat od pasa dole alebo potom otvorit spodok, aby trcali cizmy von.....ale predpokladam, ze pre teba je podstatne prave to, ci sedi mensiemu dietatu 🙂 a hreje velmi dobre, normalne do neho netreba dietatko velmi babusit....
nenasla som inu foto, len taku kde mam ten kaiser na DK, takze pasuje aj tam..... 🙂 to mal syn 1rok a 2mesiace ....v predu sedi 3a pol rocna dcera 🙂)) vymrznuti z prechadzky ideme domov 🙂

petruska86
15. okt 2011

@sophie1981 aaa takze ste sa konecne dockali - vyuzivat ho pre dvoch 🙂 ja dokonca este aj teraz obcas tak vyuzivam, ked rano alebo poobede ideme do/zo skolky a leje, tak je to ovela praktickejsie, nalozit ich oboch do kocika, prekryt prsiplastom a ideme 🙂
tak prajem este vela stastnych a spokojnych kilometrov, hlavne teraz v zime 🙂

aurra
17. okt 2011
aurra
17. okt 2011