Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

tinika
9. nov 2011

kočky dnes som si zase vsimla ze mi lave kolečko zadne nejako rapka abo ako to nazvat, neviete z čoho? mate aj vy taky problem?

aurra
10. nov 2011

ahojte aky fusak pouzivate do dk? dakujem

petruska86
10. nov 2011

@tinika mne rapkali zadne kolesa len ked bol trochu pritlaceny blatnik..napr. ze deti tam vykladali nohy alebo si nan sadli....stacilo nim iba trochu pokyvat, vyhnut smerom ku konstrukcii do hora....
alebo skus odobrat koleso ci tam nie je niekde kamienok v strbinach...inak ti neviem poradit, problemy sme s tym nemali

petruska86
10. nov 2011

@aurra jeden mam original P&T a druhy Kaiser....podla potreby som pouzivala bud hore alebo na DK, pasuje aj tam aj tam....a co viem, baby zvyknu mat fusak od emitexu - podla mna ked pasuje fusak na hlavne sedadlo, tak bude aj na DK...

aurra
10. nov 2011

@petruska86 ale na dk su tie pasi blizko pri sebe, preto neviem ci bude hociaky pasovat, aky je original fusak na PT to som nikde nenasla, ja kukam po lodgery, ale nemam moznost ho vidiet nazivo a vyskusat

petruska86
10. nov 2011

@nella2010 ahoj no v Ke neviem ci niekde maju vystavene P&Tcka..ja ked som ho pred 2rokmi chcela kupit, obehala som tu v Ke vsetky obchody, popripade sa pytala mailom a bolo mi povedane, ze ak ho aj maju, tak je dostupny len na objednavku, ze je to pre nich drahy kocik, aby ho mali vystaveny...trupici...tak neviem ci pochodis...skus mailovat predajne...
a v presove neviem vobec....

drobec33
10. nov 2011

@aurra myslim si, ze ked by si aj kupila Lodger a otvory by nahodou boli dalej, maximalne sa na chrbate trochu nazbiera fusak. Ale Lodger je velmi makky, nemalo by to vadit. 😉 Ja tiez nemam origos P@T a v poho 😎

petruska86
10. nov 2011

@aurra http://shop.philandteds.com/index.cfm?tmpl=buti... ...alebo aj sophie1981 ma v albume fotky ;)...ale tento fusak nie je velmi teply...a sirku otvorov som neriesila, iba ci sedia vyskovo...

tinika
10. nov 2011

@petruska86 vdaka, manzel uz parkat odoberal kolečko či tam nie je nejaka spinka tak uvidime či terza pomoze

petruska86
10. nov 2011

@zuzanky
@sophie1981
baby, vidim, ze riesite vytah.....my to mame vyriesene tak, ze vytahar namontoval do vytahu zamok na klucik, ktory ked sa odomkne, tak vytah ide aj s otvorenymi dvierkami....klucik dostali len ti co maju kociky, plus jeden je stale u predsedu/zastupcu vlastnikov bytov, a ked niekto napr. stahoval nabytok alebo nieco vacsie, tak si ho prisiel pozicat....podla mna by stalo za to hodit rec u vas v bytovke ci sa to neda takto riesit, i ked viem, ze vsetko je o ochote ludi....

aurra
10. nov 2011

@drobec33 a ty mas aky? tak prave som to skusala, co mam fusak pre maleho a normalne to pasuje, tiez ma to mohla napadnut skor 🙂 tak ako druhy pozriem asi ten emitex, lodger je predsa dost drahy

drobec33
10. nov 2011

@aurra dobra otazka, musim pozriet 😀 Keby som mala na Lodger, kupila by som ho. Su podla mna naj. Ale ako sama pises, su strasne drahe. ☹

aurra
10. nov 2011

@drobec33 hej ale take krasne 🙂

sophie1981
10. nov 2011

@aurra ja mam origos pt fusak a ked je tu sestra, tak ona si doniesla jej emitex....teraz bude mat katka klasika ovcie runo.....ale pasoval mi aj najobycajnejsi fusak co som kupila v uk v argose....tie pasy aj ked su blizko seba na dk, su dost dlhe na to aby si ich mohla natiahnut do sirsich dierok a este aj cez dieta.....aj ked nasa priputana v dk uz nebola, je uz dost velka aby sa tam udrzala.....a ked chcela vyskocit zajazdy, zazipsovany fusaka v nom zaseknute cizmy jej to aj tak nedovolili... 😀

kacena4
10. nov 2011

babenky, skocim vam do diskusie, dnes som bola na zlatych pieskoch v tesco (v BA) a nasla som tam repliku P&T znacku OBABY tandem, niekto asi poznate, vacsinou sa dovaza z nemecka, alebo UK a v tesco stoji NOVY 299€ aj spridavnym sedadlom a nanoznikom. voci P&T je to neporovnatelny rozdiel a je aj priestrannejsi

sophie1981
10. nov 2011

@kacena4 super, konecne dosiel aj na svk, myslim, ze bude velmi napomocny pre mamicky, co si financne musia strazit co kupia a za kolko..(nebyt toho, ze PT dostanem ako dar medzi ne jednoznacne patrim aj ja 😝 )..ja som O baby osahavala v uk.....hlavna cast je ozaj priestrannejsia ale dk je ovela mensi, neda sa polohovat a je dost vzpriamene sedenie.....ale inac nemam vobec vyhrady ani voci tomuto kociku.... 😉 ...ma dost dobrych vychytavok ako napr, "bocnice" na dk proti vetru, sikovne vrecka a najhlavnejsie, co pt nema je super nanoznik......a samozrejme cena je uzasna

zsuzsuka
10. nov 2011

Ahojte maminky, chcela by som sa vas opytat, rozmyslam na pat verve, medzi detickami budem mat dvojrocny rozdiel..aky matenazor na tento kociarik? je pohodlny aj pre babatko? a este mala otyzka, vacsie dieta moze byt aj vzadu, alebo iba hore v predu...dakujem krasne za odpoved velmi mi to pomoze....

magimary
10. nov 2011

@sophie1981 ja som sa minule inšpirovala Tvojou vychytávkou a teraz už som nahodila na mojom O´baby aj ja podobnú verziu 😉 🙂 :

sophie1981
10. nov 2011

@magimary super, super...som rada, ze som ta inspirovala...ako fici tvoj obaby??.....verim ze spokojnost.....on vyzera tak teplo ten kocik, ako stvoreny do zimy....

magimary
10. nov 2011

@sophie1981 spokojnosť maximálna 😉 🙂 😎
nemá chybičku... a aj v minulej zime sa veru hooooodne osvedčil... (megafusaky, superteplo)
náš starší "kočíkar" už má tri roky (teda o mesiac) a stále je maximálne pohodlný aj pre neho...
stále by sa vozil len v ňom... (mám ešte aj solo kočíky, ale tie nechce) 😅

sophie1981
10. nov 2011

@magimary ked budem cakat tretie babo, tak si kupim o baby kocik urcite... 😉 ....lebo ci nas pt prezije aj tretie dieta pri nasom vysokom zatazovom stupni netusim.... 😀 ....

sophie1981
10. nov 2011

@magimary a je nieco co by si na nom menila???...

magimary
10. nov 2011

@sophie1981 len tú jednu jedinú vec, čo si spomenula aj ty-
a to je dĺžka (výška) dubblekit-u...
ale to je fakt jediné, ale v prípade väčšieho (vekom väčšieho) dieťaťa ani to nieje problémom (ako vidno na fotke), lebo jemu už hlava "nelieta" zo strany na stranu, ako malým babatkám...

sophie1981
10. nov 2011

@magimary jej, pozeram, ze mas nove dietatko... 😉 ....tebe sa ta tvoja rodinka krasne "rozrasta"....

magimary
10. nov 2011

@sophie1981 no, už také "staro"-nové 😅 😵 ,
už je to veľký 4,5 mesačný veľkáčik 😅 😵

a ďakujem!
aj vy ste sa krásne rozrástli...hneď ako som zistila, že už máš Maľucha na svete som si povedala, že si sa konečne dočkala "plného zaťaženia" P&Tčka 😅 😀 😵

sophie1981
10. nov 2011

@magimary tak nech velkacik robi radost.....no a aj my sa rozrastame...konecne sme sa nastahovali do nasho domu, tak sa snazime priestor zaplnit...bo dajak vela ho teraz mame..po tom, co sme mali v byte... 😀

magimary
10. nov 2011

@sophie1981 😀
ďakujem! aj ten váš nech vám robí radosť vo veľkom priestore! 🙂

nella2010
10. nov 2011

@petruska86 ahoj, tak dakujem za info, aj mne sa zda ze velmi nepochodim, aj ked si myslim, ze Ke nie je az take male mesto, aby ho nemohli mat niekde, ludia by urcite mali zaujem. No uvidime. Ty si mala tiez zaujem, aky ste nakoniec kupili.

petruska86
11. nov 2011

@nella2010 ahoj, tiez som bola vtedy sklamana a nahnevana, ze predsa Kosice a nic tu poriadne nemame 😠 ...zhodou okolnosti som vtedy narazila na mimibazare na inzerat, jedna pani predavala s komplet vybavou za velmi dobru cenu pouzivany, tak som to riskla a kupila....a nelutujem, jazdime dodnes, sice uz len s ako mono kocikom, ale stale funguje ako ma 🙂 a mame P&T Sport

etuska
11. nov 2011

@petruska86
ahoj,pozeram ze mas zeleny PT.Rozhodujem sa medzi zelenym ,cervenym a ciernym,tak som sa chcela opytat ci sa zeleny velmi nespini.dik 😉