Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

garzonka
11. dec 2011

@mataharyy ja jsem uz parkrat jela (mam teda VIBE), ale nic moc, sice se vesel ,ale je to kocarek prostornejsi, tak zabiral dost mista uvnitr busu.... tak jsem si pro cestovani busem poridila Quinny Zapp 😀 😀

mataharyy
11. dec 2011

@garzonka Když ono tady je potíž že i s většíma golfáčema se nedostanu, buď jsou úzké dveře, nebo zaberu celou uličku 🙄

garzonka
11. dec 2011

@mataharyy mne se ale zdá ze ten Sport je uzsi trosicku od Vibe (aspoň si myslím), ja jsem se dostala i přes ty dveře do autobusu normálně...jen teda uvitř to bylo horší a to jsem měla jen jedno dítě, s dvěma bych nejela určitě . ty golfky využívám minimálně, ale právě proto že s Vibe se mi nechtělo cestovat, tak jsem si je pořídila. a kdysi jsme měli i Mothercare, klasické golfky ale s nimi to šlo úplně v pohodě 🙂

dana3262
15. dec 2011

holky prosim vas, do kolika jste meli mimina v prostoru na lezeni? my koupili P&T verve a to spodni dite tam nema vubec misto na nohy. U vibe jdou nohy prostrcit pod doublekitem, ktery je nahore nebo taky ne? Tohle mi prijde divny.

tinika
15. dec 2011

@dana3262 ja mam vibe a davam DK na tie horne dierky a dole je dost velky otvor

tinika
15. dec 2011

kočky mate niektora na vibe aj vajičko? je vobec nejake vibe vajičko alebo pasuje tam ine? vdaka

tinika
15. dec 2011

a ked tam dam vajičko da sa dat opierka uplne hore aby DK bolo dole a bolo tam dost miesta? vdaka

tinika
16. dec 2011

tak nasla som niečo http://www.predeti.sk/autosedacka-bebe-high-sid... a s adaptermi by to malo ist ale este mi nie je jasne, či ta sportova čast moze ostat alebo sa musi dat preč, lebo som videla dvojake obrazky http://www.babydracek.com/zbozi/4827-phil---ted...
http://www.babydracek.com/zbozi/4402-phil---ted...

a hlavne či to operadlo zo sportovej časti sa da dat do sedu, aby som dala DK dole a mal tam maly dost miesta teraz v zime hm? pouziva to niekto takto? vdakaaa

magimary
16. dec 2011

@tinika ja síce nemám P&T, ale možno ti to pomôže
my sme teraz v tejto verzii s vajíčkom:

/a máme tam teda PPautosedu a sedadlo nemôže byť sklopené úplne do pravého uhla/

tinika
16. dec 2011

@magimary ja ze len ja buntosim :D dakujem, no ale vidim ze tvoj maly sa tam zmesti aj tak, kolko ma? moj mal dva roky, ako vačšinou uz ide sam, ale ak budem potrebovat ist dalej tak dobre mat moznost aby si sadol a kedze mladsi dlho nepospi a je stale hladny, lepsie mi je ho krmit vo vajičku ako ked je dole a DK hore a vyberat ho von tak som uvazovala ze dokupim vajko :D

dana3262
16. dec 2011

@tinika ony jsou ruzne moznosti jak DK přidělat? Nevim, co jsou home dírky ☹ A ma to spodni dite nohy tak, že couhaji ve predu? Nebo konci za zadkem toho horniho? A jak velke dite davas dospod na lezeni?

tinika
16. dec 2011

@dana3262 ja zatial pouzivam tak ze v kočiari je na lezaco maly 1,5mesacny a nad nim v DK je starsi 2r.

magimary
16. dec 2011

@tinika tini, môj starší má (práve dnes 😀) tri roky 😉
a hej, zmestí sa tam aj tak 😉

tinika
16. dec 2011

@magimary gratulujem, no ja ked mam DK hore a tam posadim maleho vo vetrovke tak mam pocit ze vyzera ze tam nema miesto, na tej foto to asi nevidno ale nemam inu a tu mal este prechodnu vetrovku ne zimnu

magimary
16. dec 2011

@tinika no a presne preto som ho dala takto dolu...
lebo hore vyzeral ako sloník v porceláne (aj keď Drobátko, ale už tam "nepasoval" 😉)

a ďakujem 🙂

tinika
16. dec 2011

@magimary :D no len moj mladsi nesedi takze nemozem ho dat do sedu aby bolo DK dole, jedina sanca je mat to vajičko :D takze idem sa pytat do predajne ako sa da polohovat sportova čast a kolko miesta ostane dole pri DK

magimary
16. dec 2011

@tinika no, presne preto, že ani mne malinký ešte nesedí, musí byť vo vajci 😎 😉

janka2110
16. dec 2011

@magimary tak Vsetko najlepsie syncekovi 🙂 😉 😵

tinika
16. dec 2011

pisala som do predajne, tak mi odpisali, ze operadlo sa da dat do sedu a DK dole, len otazka kolko tam bude miesta :D

magimary
16. dec 2011

@janka2110 Ďakujem-e! 😵

tinika
16. dec 2011

no ale u nas tu sedačku nemaju :( len v blave a inde takze nevyskusam si to :(

sophie1981
17. dec 2011

@dana3262 nemas tam dieru??...na nohy?...lebu na sp sa pomestia aj velke nohy popod dk
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sophie1981/a...

sophie1981
17. dec 2011

@tinika ja malu vozim dole v dk a hore autosedacka a zmesti sa v pohode, tak myslim ze by to aj u vibe malo byt ok

dana3262
17. dec 2011

@sophie1981 tak tohle jsem presne potrebovala videt!! Diky moc! Ja jsem to zkousela a Eda se u toho teda pekne vrtel a nespolupracoval, ale prislo mi, ze by se tam nevesly. Nejuzsi misto je tam, kde tlaci spoj DK zadove operky se sedatkem. Jsme vsichni doma nemocni a dnes jsme poprve zkusili vyrazit s kocarkem jen na rychly nakup do billy. Starsi celou dobu na DK rval. Dolu z kocarku nechtel, ale byl tam jak vosa na bonbonu a mozna mu to bylo nepohodlne. Mel bundu a jeste jsem pod nej dala berani kuzi..ach jo, to je blby. Asi zkusim to s tim vajickem, ale musim koupit ty adaptery. A kdyz je teda DK dole, tak je v nem vic mista jo? Me spis prijde ten DK nahore jako pro starsi. Ze jim nevisi nohy a nejsou tak vystrceni.

sophie1981
17. dec 2011

@dana3262 ked uz ti maly nebude lezat ale bude v dk dole on a starsi v tom zakladnom kociku, tak uz budu uplne v pohode...teda neviem aky velky je tvoj starsi syn, ale moja dcera ma skoro 3 roky, vazi 13 kil a sedi v dk hore, ked sa mi treba niekde rychlo presunut a zatial v pohode.....ale mozno preto, ze ona je naucena na ten kocik od narodenia...ona v nom do 2,5 roka aj spavala poobede doma....potom sa maly narodil, tak som to musela zrusit...odvtedy nespi vobec... 😝 .....

dana3262
17. dec 2011

@sophie1981 starsimu je 22mes a ma tak 13kg. Mladsimu jsou teprve 2mes. Starsi je prave taky zvykly spat v kocarku. Spi tam i 3hod. Tak mam jeste easy walker duo. Tam to ma celkem pohodlny. Ten DK je polohovatelny, takze tam mladsiho muzu dat i driv, ale myslela jsem, ze by tam byl spis starsi. Ze mladsi, ktery z kocarku nevyleze by mel byt na tom plnohodnotnym sezeni.

sophie1981
17. dec 2011

@dana3262 popravde ja som v uk starsie dietko vozila v dk, lebo to stale skakalo von a dnu....mensie, nechodiace bolo v hlavnom sedeni......a myslim, ze ked Vratko podrastie tiez budem praktizovat tuto verziu, aj ked uz len fakt v nutnom pripade, kedze slecna uz prebehne sama...len skoda ze okrem prebehnutia stale odbieha aj so psom... 🙄

lucy_lu
20. dec 2011

Ahojte maminky, chcela by som sa s vami poradit ohladne PT. Na jar sa ho chystáme kupit kedze v juli sa nam narodi druhe baby. Medzi mladsim a starsim bude rozdiel 17 mesiacov. Starsi je dost velky, ma 10 mes. a 10kg. Chcem sa spytat ktory tip by ste mi odporucili s ohladom na to, ze vlastne tu zimu 2012 bude este strasi urcite vacsinou v kociku. Uvazujeme nad Vibe alebo Verve. Zaujimalo by ma, ci aj na vibe sa da DK polohovat a ma striesku, dalej ci sa vam na DK zmesti dieta aj s fusakom a tiez ci sa mi zmesti maly na dk umiestneny hore, kym bude mladsi v tej casti na lezanie. Dakujem moc za odpovede. 🙂

tinika
21. dec 2011

hura baby, včera dosli adaptery a do konca tyzdna bude aj vajičko na Vibe sa tesiiim
@lucy_lu moj v DK bol bez fusaku bo uz vačšinou chodi tak v tom ti neporadim ale ak bysom kupovala este raz určite verve, lebo to predne koleso na VIBE sa dakedy vzprieči a nepohnem sa dalej napr. ked vychadzam z obchodu alebo vchodu, dokonca v obchode ak je smyklavejsia podlaha sa nepohnem ked sa to kolečko osali :D a DK sa polohuje ale zalezi ake velke babo leto ma taky ram to by si musela vidiet si neviem predstavit ako tam spi vačšie babo :D

aurra
21. dec 2011

@lucy_lu ahoj tak to budes mat presne ako my, tiez sa mi syn narodil v juli a rozdiel mame 17mesiacov a 3 tyzdne, mala je v dk aj s fusakom a maly lezi pod nou. je to v pohode. Mam vibe, ale na dk nemam striesku, skusim dokupit nejaku neskor pre samka, ked uz bude v dk