Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

dana3262
27. jan 2012

a takhle jsme oveseny

magimary
27. jan 2012

@dana3262 môžem sa spýtať,
akosi nikdy neviem na týchto tvojich fotkách prísť na to, čo to tam vpredu je na kočíku to prúžkové, akoby nejaký vankúš (polštář), alebo čo to tam je? 😕 😅
prepáč mi moju zvedavosť, ale už som nad tým viackrát rozmýšľala a stále som neprišla na to, čo to je a ani načo to je 😅 , dík za odpoveď 😉

dana3262
27. jan 2012

@magimary 😀 😀 😀 je to vankúš 😀 Nemohla jsem se dívat, jak mu ty nožičky visí dolů. Navíc se pořád jakoby prohýbal do mostu a sjížděl dolů a měl kšíry zařezané mezi nohama. Takhle si ty nohy muze aspon trosku opřit.
Jsem hrozna, co? 😀 😅

magimary
27. jan 2012

@dana3262 nieeeeeeeeee, čosi!!! 😀 😀 😀
iba vynaliezavá, ako každá mama 😅 😀
ideálna kombinácia mamy-keď je ako McGyver a v každej situácii si vie poradiť a zaimprovizovať 😅 😉 😀

dana3262
27. jan 2012

@magimary mame jeste easy walker duo a ten vyuzivam, ze ho ruzne obvesim vsemoznejma kramama, podklad pod nozicky taky, a motorka a organizer na rukojet a drzak na piti atd atd.. a manzel rika, ze je to bezdomoveckej povoz 🙂 dovrsila jsem to tim, ze jsem v drzaku na piti mela lahvace 😀 a vcera mi rikal, ze uz delam bezdomoveckej povoz i z phila (kvuli polstarku) 😀

magimary
27. jan 2012

@dana3262 😀 😀 😀

henushka
27. jan 2012

Ahojte, ja mam tu tasku diddie 🙂 Ten maly ruksak som v zasade nevyuzila, ale ta taska je taka klasicka prebalovacia. Ked uz sme si kupili Vibe graffiti, tak som to chcela mat komplet 😀
Neviem, ako su velke tie bocne, ale ja som s touto spokojna (akurat ta cena 😝 ), prebalovacia podlozka je super, v tych sietovych vreckach mavam penazenku, kremiky a podobne male zenske blbosti. Do toho vzadu na zips dam v pohode zopar plienok, aj dake nahradne bodyno napriklad. No a tym, ze je cela makka, do nej napcham v zasade vsetko co potrebujem (nahradne oblecko, prezuvky ked ideme do MC, nieco male pod zub).
Ked to zhrniem, ja som spokojna, ale je na zvazenie, hlavne pre tu cenu, ci je potrebne mat konkretne tuto tasku. Na kocik sa nijako zvlast neupina, len sa prevesi cez rucku. A s DK to zatial odskusane nemam.
Tak snad som niekomu pomohla.

henushka
27. jan 2012

A mimochodom, predne koleso na Vibe nam vibruje tiez 😝 Este by som im vytkla pri tomto modeli trochu nestastne umiestnenu brzdu, asi nebudeme jedini, co do nej obcas narazime 😖 Inak spokojnost a po dvoch rokoch pouzivania v uplne super technickom stave 😎

henushka
27. jan 2012

@gucci Ahoj, nevadi malej (velkej 😀 ), ked jej trci v DK hlavicka? Ja som na jesen skusala tam tu moju slecnu dat, ale predsa uz len trosku vytrca. Vahovo sme v pohode. Rada by som DK casom vyuzila.

gucci
28. jan 2012

@henushka na tu brzdu manžel nadává taky, mě to neva, ale on, když s Vibe jede, tak brzdí furt 😀 ...Lea je v DK spokojená hodně 😉 ,a to se v něm najezdí, když vidí, že se veze Max, tak musí hned do kočáru taky 😉

dana3262
29. jan 2012

Tak uz jsem na to prisla asi.. Maminka sousedka ma Vibe (nevim kolikatku) a ma dvoje diry na DK. Jedny vys a jedny niz. Rikala, ze stejne DK nemuze vozit vys (uz nevim proc) a ze tam mimino tam ma malo mista na nohy a ze kdyz je tam dyl, ze place. Jako ja mu je predevcirem uplne rvala zpatky, aby mu je starsi v DK uplne nerozmackal.. Dost me to stve teda..to je dost zasadni nedostatek..

gucci
2. feb 2012

@dana3262 tak s tímhle problém teda fakt nemám, a to je syn hoooodně dlouhý na svůj věk, ale je ve vložné tašce tak zababušený, že se skoro nehýbe a dcera má nohy položené na kočáru na tom stupátku

hest
2. feb 2012

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda nevítě někde, kdy by se mi koukli na PaT kočárek, nějak mě zlobilo to přední kolečko, když se odaretovalo, furt to zahýbalo jedním směrem, tak jsem s ním jezdila jen zaaretovaný ale je to hrozná makačka s tím zahýbat..@gucci koukala, jsem, že jsi někde volaal do nějakých servisních středisek? Teď čekám, až mi malá doroste do sezení abych je mohla vozit oba. Jinak pozitivum je, že je velmi skladný, vejde se nám do šatní skříně, teď když ho nepoužívám..ale k tomu jsem si jej nepořizovala, že-)

gucci
2. feb 2012

@hest já právě řeším to naše přední kolo v detskagalaxie.cz 😉

hest
2. feb 2012

@gucci a odtamtud ten kočárek máš?

gucci
2. feb 2012

@hest ne ne, my jsme ho kupovali na MMB 😉 , ale tenhle krám je autorizovaný prodejce P&T a dělaj i servis

tinika
2. feb 2012

@gucci a čo mas s kolesom?

maartinkaa
2. feb 2012

@hest vyber ho, namaz a dobre dofukaj!!!!

hest
2. feb 2012

@maartinkaa já se trochu bojím, že už to nepomůže..-) trochu se bojím aby to nebylo malinko ohlé..ale vyzkouším-)

henushka
2. feb 2012

@hest neboj, skus spravit, co ti radi @maartinkaa My sme to tak uz zo dva razy spravili a pomohlo 😎 Ono ako by sa to casom zanieslo, tiez som prvy krat bola nervozna, ze to taha na stranu, dokonca bol problem s tocenim, ked sme napriklad sli do vytahu a tak. Ale spominana procedura urcite pomoze 🙂

tinika
2. feb 2012

@dana3262 to mas hore starsieho v dk polohovaneho na spanie? ze tak vyzera akoby lezal? :D

gucci
2. feb 2012

holky a taky nezapomínejte pravidelně dofoukávat kolečka, to taky hodně udělá 😉 a mazat silikonovým olejem

@tinika když mám obě děti v kočáru, tak je to dobrý, ale když vezu jen mladšího syna a kočár je lehký, tak se mi "třepe" přední kolo

tinika
2. feb 2012

@gucci aha tak to aj mne sa stavalo a mne este aj zadne lave tak akoby suchalo o blatnik ale ten je vyssie a ma to rozculuje

tinika
2. feb 2012

@dana3262 a odkial mas nanoznik? pasuje aj ked mas len sportovu čast?

dana3262
2. feb 2012

@tinika Ano, 2x tam spal. Takhle je to na pevno prave. Ze je hrozne v pololeze?! Me se to taky zda. Nanoznik sila pani z mimibazaru na easy walker duo. Na P&T se neda moc pridelat. Se sport.verzi jsem nezkousela, ale melo by to jit.

tinika
2. feb 2012

@dana3262 ja som pisala jednej z mmb ale sa neozvala ohladne nanoznikov a podloziek do kočika ale uz mam usite podlozky

dana3262
6. feb 2012

@hest ahoj! jaky mas typ p&t?

tinika
6. feb 2012

@dana3262 len ked moj tam sedel sa mi nezdalo ze je tak v poloelzme tak neviem si dala nizsie operadlo? teda polohovala tym zipsom?

hest
6. feb 2012

@dana3262 Ahoj, mám Vibe.

dana3262
6. feb 2012

@tinika ja tam tip nemam, takze takhle tam je napevno, ale na ty fotce to vypada vic nez je to ve skutecnosti. jeste taky kvuli tomu nanozniku.