Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

amabilis
16. sep 2013

@mary939 Prosím tě a kde se to "drbe", abych to taky prohlídla. Já si zatím ničeho nevšimla?

@niccolla Samotnej kočár za 6500 tisíce bych nekoupila, když si k tomu přikoupíš zbytek, tak se vyšplháš na docela vysokou částku 🙄 Jinak pláštěnku na jedno dítě využiješ celou dobu, co bude dítě v troubě. Já chtěla na obě děti, ale v krámu to nějak poletli a já to zjistila až devět měsíců po koupi kočárku, kdy jsem přendavala dítě z trouby do DK. Kdybys měla přes celé pláštěnku, tak by ses na miminko hůř dostávala, takhle máš tu single pláštěnku a přes troubu slídu. Samozřejmě, že to s pláštěnkkou přes celý kočárek jde, ale tohle mi přišlo docela pohodlné. Akorát teď už jí nevyužívám. Sice vozím jen jedno dítě, ale pořád tam mám DK, protože se tam toho hodně vejde, takže na nákup a cesty dobrý 😅

niccolla
16. sep 2013

@amabilis Tak to mě nenapdalo, že to bude lepší, tak to je fajn. Zjistila jsem, že je paní nějakých 100km od chaty manželových rodičů, tak si možná vyjedem na chatu, a kouknem na kočárek.
Ty máš Sport? Od kolika měsíců jsi do DK dala mladší dítko? Starší seděl v nějakých 6-7 měsících, ale mladší lozil, stál, ale sedět sám neseděl, jako s nohama dopředu, když tak byl v kleče, a sedět začal až kolem roku. A stačí ti ten sklon když se to sklopí?
Zatím podle fotek vypadá moc pěkně. Paní měla nejprve Sport, a později ho vyměnila za Eplorer, prý je málo ježděný

amabilis
16. sep 2013

@niccolla Já přendava do DK někdy mezi 8. - 9. měsícem. Malá si sedla až na přelomu 9. a 10. měsíce, ale jeli jsme pryč a prostě to pro mě takhle bylo výhodnější, ael bylo to dobré. Protože když to sedátko sklopí, tak jak je to dítě ještě krátké, tak má trošku výš i nožičky, takže je vlastně do V a je to OK. Ale je to už takový skoro sed. Pak už se nenechala přendat zpátky, tak pozor na to - jakmile se jednou dítě přendá, není návratu zpátky 🙂

tepka
16. sep 2013

@ena maskačovy???hej???to som nevidela

tepka
16. sep 2013

Nemáte ho niekto na predaj za dobru cenu???🙂dakujeeem!

hemetre
16. sep 2013

@niccolla ahoj, ja mam Explorera, zatial jazdim 10 mesiacov,a spokojnost velka, boli sme teraz na dovolenke,a predtym na celodennych vyletoch, a super kocik, to ze nie je polohovatelny DK, mi nevadi, mladsi ked tam zaspi - tak to je fakt len v nevyhnutnom pripade, takto spat len raz, ale pekne sa vyspal jeden a druhy v kociku 😉 Na to sitie by som si dala poslat podrobne fotky, neviem co sa tam da pozasivat, inak len drobne oskretia na konstrukcii,a sem tam blatnik mam uz poskrkany.

hemetre
16. sep 2013

A este mi napiste babenky ako ste si cistili kocik? Mam okvapkane striesky , a potrebujem aj tu farebnu vlozku oprat. dik.

mary939
16. sep 2013

@amabilis na DK navrchu. latka sa tam trie o konstrukciu

niccolla
17. sep 2013

@amabilis Tak to si musím zapamatovat, nepřendávat pokud nechci už natrvalo 🙂

@hemetre Nakonec jsme se s manželem rozhodli, že se pojedem na kočárek kouknout. Sice je to dost daleko, ale nerada bych koupila zajíce v pytli. Tak aspoň okouknu ten DK.

Všem díky za rady 🙂

hemetre
17. sep 2013

@niccolla Tak sa preveziete, ale aspon ho uvidis, a uistis sa ci ano alebo nie, potom daj vediet. 😉

sophie1981
18. sep 2013

@hemetre ja periem cely kocik v pracke

hemetre
18. sep 2013

@sophie1981 A davas normalne praci prasok ci nieco ine?Ja chcem len tie obe striesky vyprat, a tu vlozku, inak madlo a po bokoch som si uz s kefickou vycistila,maly mi to liže ked papa chrumky alebo tak, uz to bolo hrozne a pekne to slo dolu.

sophie1981
18. sep 2013

@hemetre pouzivam klasicky praci prasok co mam doma, povacsine tekuty ariel a periem na kratkom programe 40 st...

hemetre
18. sep 2013

@sophie1981 tak kupim gel a vyskusam, a nevylezie to z pracky pokrcene?ci?

sophie1981
18. sep 2013

@hemetre este mi to nevyliezlo pokrcene... 😀 😀 .....mam 800 otackovu pracku, tak skus nastavit aj na svojej max. 800.....mne to zatial krasne vypralo, nepokrcilo, nepotrhalo, nevytahalo a krasne prevonalo

amabilis
18. sep 2013

Hlavně pozor, v kočárku jsou výztuže (to je důvod, proč nepotřebuje pevnou konstrukci a sedátka jsou je z látky) a ty se praním můžou přelomit, takže bych to dělala opatrně. Pokud se zlomí výztuž na hlavním sedátku, tak je to nanic. Vyměnit se to dá, ale znamená to rozpárat kočárek a sehnat do toho novou desku. To je to, proč jsem do pračky zatím dávala jen boudu, kterou vyztuženou nemám.

urugu
19. sep 2013

Holky, moc se omlouvám, jestli to tady už někdo zmiňoval. Ale sehnala jsem super káru phil and teds sport, čili starší verze a teď sháním info, jestli se dá sehnat k tomu taky nějaký fajn nánožník. Ten fusak, co všude mají, se mi nelíbí. Chtěla bych jen zateplený nánožník. Holky nevíte? Díky.

urugu
19. sep 2013

A ještě se chci optat na pláštěnku. Holky, kde by se dala sehnat na PT SPv2? Nemáte někdo a neprodáváte? Díky, O.

velvety
20. sep 2013

Ahojte zienky. Isto sa to tu niekde pise,len leniva som ;) ake fusaky mate na p&t ?dakujem

barakr
24. sep 2013

@majaelka ahoj,citam ze si mala PT Explorer,mozem sa ta opytat par otazok?

majaelka
24. sep 2013

@barakr ahoj, jasne, co by jsi chtěla vedet? 🙂

barakr
24. sep 2013

@majaelka ahoj 🙂 dakujem,takze : ked mas dve deti,kam davas to mensie?myslim kam davas vanicku?da sa dat aj hore aj dole?lebo nikde som taky obrazok s vanickou nenasla,len s vajickom a doublekittom ..dakujem 🙂

hemetre
24. sep 2013

@magimary TO je na sporte, da sa aj na explorer?

magimary
24. sep 2013

@hemetre netuším 😉

hemetre
24. sep 2013

@magimary ale napad na 1tku🙂

magimary
24. sep 2013

@hemetre presne kvôli tomu super nápadu som si na to spomenula 😉

hemetre
24. sep 2013

@barakr Ja som vanicku nemala, mladsi bol od malicka v tej vloznej taske P&T, ked z nej vyrastol kupila som vacsiu (mala som zimne babo), Starsi cez zimu behaval popri kociku po snehu , DK sme vyuzivali na jar a hlavne cez leto , na dlhe prechadzky a na dovolenke, ako ktorí sa chcel vozit.

hemetre
24. sep 2013

@magimary tak mat vaniciku to skusim aj ja 😉 ale nam vobec nechybala, vlozna taska bola super.

atinkaa
24. sep 2013

@velvety tak my sme kupovali klasicke Phil fusaky mame zelene http://www.babysachen.com/phil-and-teds-fusssac...{adposition}&jkId=gpt:pt_48486&js=1&jsid=34600&jt=1&jr=http://www.babysachen.com/phil-and-teds-fusssac... ...pardon za dlhy link ale iny mi rychlo nenaslo a tie su vyborne

celorocne pouzivame este pod dupky take kozusinky tiez original ich teraz ako na potvoru link nenachadza ziaden
tie su uplne super, stali dost ale robi to fajne teplo v zime, ked je velka zima a tiez je to super aby deculka nesedeli na tej umelej hmote, ktora tam je...myslim tu klasicku vypln dla farby kociara

potom este mame toto...plan bol na leto ale ako pisem, nechali sme tie kozusinky a bolo to supisko
http://www.babysachen.com/phil-und-teds-sitzauf...
...takze tieto dve vlozky mame zatial nevyuzite...uvidime ci im este neprideme na chut

co mame este to je taka ta kvazi pultikotasticka na predne sedadielko...tomu sa u nas obe velmi potesili a chcu papat len tam...maju tam svoje basty 😉 🙂 http://www.babysachen.com/phil-teds-universal-f...

my inak mame Explorer a som velmi velmi spokojna ja i vsetci co doteraz kocikovali....priestorny velky kociarik, krasne sa tam vojde aj nasa Bianka, ktora mala v maji 3rocky...Mia ma rok a pol a myslim ze este kociar vyuzijeme, teda pre citajuce a rozhodujuce sa velmi doporucujem...teraz ak by som mala moznost, tak by som mozno vahala nad dvojkovym airbuggy kedze s jednotkovym sme boli velmi spokojny....
takze tak
vanicku sme nemali...dlho trvala dodavka,...takze sme zu lezkali bez nej

co by som sa rada opytala ja - mate niektora mamina tasky na Phil ich originalne a ked, tak tie dvojite na obe strany?
aka je spokojnost, vyuzitie, co sa do nich zmesti
ak je i nejaka vacsia fotka tak budem vdacna kludne i len do spravy
a prebalovaciu tasku? predsa len 75 eur je teda celkom dost...ma nejake priehradky alebo ..lebo na to kolko stoji su fotecky na vsetkych strankach online shopov aspon na ktore narazim velmi slabe - dikesko 🙂

ju a tu je ta vlozka vlnena http://www.babysachen.com/phil-teds-wooly-warm-...