Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

silesias
12. feb 2016

Ahojte,chcem sa Vas zienky opytat.planujem kupit Vibe,len chcem vediet jednu vec a nikde to nemozem najst.ked mam v kociku novorodenca v taske musi byt pridavna sedacka nakliknuta ken na vrchu? Nemoze byt prazdna nakliknuta aj v zadu? dakujem za odpoved

uzovicka
12. feb 2016

@silesias moze, jasne

anez9
12. feb 2016

@silesias lenze potom je novorodenec mierne sikmo, spodna sedacka brani tomu, aby bol uplny lah.ja ked idem tak mam babo dole, vacsie dieta hore a babo je dobre kryte, alebo som to par x mala tak, ze vanicka hore a vacsie dieta dole. ( starsieho v spodnej sedacke necakane par m pred domom odvalilo 😀 ) ale dal sa pekne vybrat a dospal v posteli 🙂

silesias
12. feb 2016

@anez9 a myslus ze ked je to tak sikmo ze to moc vadi? ja totiz nebudem mat vanicku len novorodenecku tasku a nechcem mat stale sedacku nakliknutu hore ak sa mala rozhodne ze ide napr k starkym a ja domov 😉

anez9
12. feb 2016

@silesias vyskusas, uvidis.ja som uz sla aj s prazdnou hornou sedackou, ked muz vzal starsieho autom, ako hovorim, apson bol maldsi krytý a o vanicku namáš zaujem? uz ju predávam.

silesias
12. feb 2016

Ani nie,ale uz som ju kukala,sa bojim ze ju nevyuzijem. Male sa mi ma narodit v juny a na prazdniny pojde mala na striedacku k starkym a zacnem fungovat az od septembra. Mne sa mala nechce vozit v kociku,najradsej by som nic nekupovala a nechala si svoj ken rozdiel medzi detmi bude 16mesiacov tak radsej kupujem surodenecky kocik

silesias
12. feb 2016

@anez9 inak ako si spokojna s kocikom? nevahas ze si nekupila nieco ine?

anez9
12. feb 2016

@silesias no, nie som s nim na 100% spokojojna, smejem sa, ze ho isto navrhoval muz, pride mi nedomysleny, ale na prevoz 2 deti ok. ja zatial pouzivam hlavne hlboky jane + skejtik, ale to preto, ze vanicku mame zatial ako autosedacku, ked sa mi nezmesti do vanicky budem vibe asi viac vyuzivat. ale byavme na kopci, deti maju dokopy cca 20 kil + kocik + pripadny naklad a mam dost a volam muzovi, ze to domov z mesta ani nedam, nech po nas dojde 😀 a teraz k tym nedomyslenym detajlom: pridavne sedadlo je do 14kil (tusim) takze sa pocita s tym, ze mensie dieta pojde casom don a vacsie do kocika avsak sedadlo sa neda polohovat, cize ma dieta spat v polosede, sedacia cast je mala a na chrbat kratka, kosik sice posobi velko, ale ked dole sedi dieta nie je tam miesto uz na nic ine a ked dieta lezi tak sa don takmer neda dostat, predne koleso sa sucha o kosik. viac by sa mi pozdaval kocik, kde by boli vedla seba, ze by som mala vanicku a sportovu cast, ale s takym kocikom by som sa uz fakt nikam nedostala. mne syn tiez uz vela beha, ale vzdy ocenim, ked ho mam kam priputat, ked nespolupracuje 😀 ale uz sa tesim, na moj baby jogger, len sa obavam, ze starsi sa bude domahat "svojho" kocika. a ci vaham? mozno nad typom, mala som moznost este kupit navigator ale baba sa ozvala ked som uz mala vibe ☹ uvidim ake to bude v lete, ked pojdeme na nejaku dlhsiu prechadzku.

silesias
12. feb 2016

@anez9 a aky je rozdiel medzi vibe a navigator? dik mooooc

anez9
13. feb 2016

@silesias na rychlo som hladala, babu u kt. som nasla porovnanie http://maminator.cz/2013/09/17/kocarek-phil-and...

hu.hu
13. feb 2016

Ahojte, mam Vibe v top stave ak by mal niekto zaujem 🙂

silesias
13. feb 2016

@hu.hu ahoj a v akej cene?

hu.hu
13. feb 2016

@silesias napisem IP

silesias
13. feb 2016

@hu.hu o.k

gabcika
13. feb 2016

@zlatik nemas ho na predaj.dakujem

anez9
14. feb 2016

fotku som objavila,co som v lete fotila, tak prispevam 🙂 peanut vibe

silesias
14. feb 2016

Ahoj neviete poradit ci sedi redukcia na vajicko zo sport na vibe? dakujem

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noemikatka
14. feb 2016

Dobry vecer vie mi tu niekto poradit kde v na sa da kupit kocik easy go nitro alebo niaku predjnu cez net kde dorucia do 2dni domoi dakjjem moc momozete

gabcika
14. feb 2016

@hu.hu môžem poprosiť foto na gabikakobronova@gmail.com. ďakujem a cena

silesias
15. feb 2016

Maminky tie co ste mali novorodeniatko v kociku P&T cez leto,nepotili sa deticky moc v tej novorodeneckej tazke,alebo je tam chrbatik pevny a staci len tensie decka? dakujem

maartinkaa
15. feb 2016

@silesias ak budes mat babatko v lete, tak ti netreba ziadna taska, a v zime ho das normalne len do fusaku 😉

silesias
15. feb 2016

@maartinkaa a neviete mo poradit vajicko na vibe? Zevraj sedi aj maxicosi ale je jedno aky typ? dakujem

maartinkaa
16. feb 2016

@silesias juj, to neviem, ja som nepouzivala vajce na tento kocik 😅

amabilis
18. feb 2016

@silesias Z technického hlediska je pohodlnější ta vložná taška, protože je pevná a dítě spící přeneseš, kam chceš. Ale zas by se v tom to dítě mohlo potit. Já to vyřešila tak, že jsem pořídila tašku od Emitexu, která má zcela odepínací tu horní část, čímž se to vyřešilo. Je teda o trošu delší, ale já zkrátila tu vnitřní desku (výztuhu) na délku zádové opěrky a bylo. Ale to bylo řešení u druhého dítěte. Třetí dítě se narodilo v létě ve vedrech, takže to jsem vozila v korbičce a to prostřední v přídatném sedátku dole. Vešlo se to k sobě jen tak tak, ale vešlo. Co se týče autosedačky, tak jako takové řešení pro případ nouze (takže pokud to chceš používat pořád, pořídila bych radši adaptéry) je to, že tu autosedačku normálně položíš do hlavního sedátka a přídatné dáš dolu. Ono to tam krásně drží zaražené za to madlo. Mně to hezky zapadlo to takového toho "výřezu", či jak to nazvat, co je na autosedačce. Ne výřez, ale prostě to vytvarování té autosedačky. nevím, jak to mám popsat. Takže na krátké úseky, kdy bylo potřeba to nějak rychle vyřešit, je to dobré, ale třeba po schodech a v terénu bych s tím nejezdila.

silesias
18. feb 2016

@amabilis dakujem pekne, objednala som aj adaptery, predsa len je to istejsie. Male sa narodi cez leto tak snad to zvladneme. Pravda je ze ta taska je prakticka na prenasanie mimina, ale pravda aj v rom ze to babo sa v tom musi potit. Uz som sa rozhodla kocik kupim, snad sa mi bude dat chodit aj ked babo bude spat a prazdne pridavne sedatko bude v zadu. Nemam to kde poriadne obzriet, tak len budem dufat, ze to dako dame,,,,, dakujem krasne za odpoved

silesias
26. feb 2016

Maminky je nejaka stranka na nahradne diely?

zuuzka
27. feb 2016

Kocky prosim poradite mi. Aky fusak pouzivate v tychto kocikoch. My sme kupili Mountain Buggy a nie som si ista, ci sa da objednat aj fusak PT. Alebo celkovo, ako riesite zimu napriklad vo Vibe? Su aj vacsie fusaky na cca 1,5 rocne dieta? Teraz este pouzivame stokke a tam je ten zimny system celkom dobre vymysleny aj co sa tyka vetra a tiez zimy...

tinushka13
27. feb 2016

JA mam eisbarchen a elodie details. 🙂

Inak baby.. bol by záujem o NAVIGATOR 2.0 s tou brzdou na rúčke? kupovaný 15.1.2016. zatiaľ len tak informatívne. používaný bol fakt pár krát. stále ako nový.