Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

dara29
16. feb 2011

@arrett na ich stránke som to nenašla a do BA som sa ešte nedostala

antchea
16. feb 2011

@gucci ahoj ráda ti pomůžu pokud budu moc.dopuručuju zkouknout jejich stránky .philandteds.com,potom pročíst diskuze tady a ještě na emimino.cz/diskuse/phill-teds-foto-36969/.Tak jsem to udělala já.U mě byla jasná volba explorer,pak jsem ale zistila jak je to s dovozem do čr a když už jsem ho našla tak byl až dost drahej.Potom následovala zkouška v obchodě.To už jsem se rozmějšlela mezi sportem a vibe.U dashe mě odradila trochu ta brzda☹tam jsem zjistila že se mi mišan do sportu pod tu štříšku nevejde a vibe jí má posuvnou.Tak bylo nějak jasno.Měla jsem v plánu ho koupit z druhé ruky.Ale do toho všeho mě v obchodě pan majitel tak vychválil explorer(kterej nemaj a viděl ho na veletrhu) že bylo úplně jasno a už nám stojí doma🙂

gucci
16. feb 2011

@antchea díky moc, složitý teda 😀 😉 ...a ten explorer se tady neprodává? a ten stál kolik, jestli to není tajný?

antchea
16. feb 2011

@gucci je to teda trochu opruz to tady pročítat pár večerů jsem nad tím strávila,na youtube nějaký videa,docela mě to bavilo ale pak už mi to lezlo na mozek.
Explorer jsem našla akorát kocarky-lucianek.cz/kocarkylucianek/eshop/1-1-Kocarky/2-2-Kocarky-Phil-Teds, výhradní dovozce ho ještě nedováží.Prý je to na dlouhý lokte tak nějak ani neví kdy jim přijde další zásilka a hrozně se divil že ho maj tady. Já jsem ho koupila přes ebay 😉 sice bez záruky ale to bych ojetej měla taky🙂

gucci
16. feb 2011

@antchea jj, youtube jsem už projela, ofiko stránky taky, i na emimino jsem se zaregistrovala 😀 , blázinec tjo, no zatím máme čas

antchea
16. feb 2011

@gucci no to jo každopádně na pročtení máš spoustu času co jsem koukala🙂

arrett
16. feb 2011

@antchea Aj ja som kupovala cez ebay a vôbec nelutujem. Maximálna spokojnosť, a oveľa oveľa lacnejšie. U mna vyhral expo na plnej čiare. Uvidíme čo čas ukáže.

antchea
17. feb 2011

@arrett no to bylo ovela ovela lacnejší🙂já zatim taky nelituju ale ještě jsme tolikrat nevyrazili abych to uplně posoudila.-)

gucci
17. feb 2011

@antchea jj času ještě hafo, ale přemýšlím, že prodám Teutonku dřív, abych za ní dostala co nejlepší penízky a Leu můžu vozit v P&T, ale to začnu řešit až po 1. trimestru 😉 , každopádně moc díky

antchea
17. feb 2011

@gucci neni zač,stejně sem ti moc nepomohla 😕 já už taky jezdim ve Philovi pač jsem před tím měla concord 4kolku a musim říct že pro mě je to docela nezvyk.tak abyhc to natrenovala alespoň s jednym🙂 zatim teda jediný co mi dělá problem tak je nájezd na chodník jde to docela z těžka.

arrett
17. feb 2011

@antchea To máš pravdu, na chodník sa kociar ťažko dvíha. Treba sa zapriet. No musí byt tak "stavaný" kvôli dvom detickam. Ja som predtým mala tiež 3kolku, takze u nás úplne pohodicka.

gucci
17. feb 2011

@antchea tak já mám trojkolku i ted, spíš mi bude dělat problém, že neuvidím na Leu, ted mám sporták otočený k sobě 😉

joohana
18. feb 2011

Holky, poraďte co dát do kočárku pro novorozeně místo vložné tašky ! Pořád řeším jestli ji přece jenom nemám pořídit...Co se vám osvědčilo?

zuzka72
18. feb 2011

Ahoj holky, dnes jsem potkala kočárek Phil and Teds a přesto, že jsem nikdy nebyla jeho zastáncem tak jsem se do něj zamilovala a chci ho 😀 😀 😀 Nemáte někdo na prodej, nebo nevíte o někom, kdo prodává? Děkuji

maartinkaa
19. feb 2011

@zuzka72 jej, ty si na tom dost podobne ako ja 😀 😀 😀 😀 😀
aj ja mam phila pre dvojcata a som spokojna 😉

zuzka72
19. feb 2011

@maartinkaa tak to se máš...a asi neprodáš, co? 😀 😀 😀 😀 😀 😝 máš nějakou fotečku a jakou máš barvu a na kolik tě vyšel...nevíš o nějakém? 😉

maartinkaa
19. feb 2011

@zuzka72 ja ho planujem pouzivat este dlho nic lepsie som nemala a fotky mam aj v albumoch 😉

zuzka72
19. feb 2011

@maartinkaa 😀 😀 😀 omrknu, děkuji 😉 jé a ty máš taky 4 kluky, to je super a nechceš k nám do diskuze na dvojčata? Bych tě tam připojila, máme to uzamčené

janka2110
19. feb 2011

@zuzka72 jej skoda ze si v Cechach...
Ja sa chystam predat VIBE 🙂

zuzka72
19. feb 2011

@janka2110jééé, proč jsi z Itálie???? 😝 a poštou by to nešlo? 😀

janka2110
19. feb 2011

@zuzka72 lebo mam z tadialto muza 😀
Dal by sa dopravit na Sk...a potom neviem ako dalej.
Postou by bola asi drahe postovne...myslim.

zuzka72
19. feb 2011

@janka2110 to je škoda...... já ho tááák moc chci a za kolik ho prodáváš?

janka2110
19. feb 2011

@zuzka72 ja este nemam nikde inzerat.
To sme kupili ked sa narodila Alessandra a
pouzivali asi mesiac....moj muz sa donho zamiloval.
Asi ako ty 😀
Si predstavoval ze sa tam budu vozit obe nase baby,ale Chiara je uz velka a
teraz chodi aj do skolky tak y sa hanbila vozit v kociku 😀
Ale ja som si kupila PP GT3 🙂 a Stokke takze tento stoji zlozeny a nepovsimnuty 😵
Ja neviem okolo 450€...

kloranebb
19. feb 2011

Baby ako sa vam kocikuje vibe v zime po snehu? Nechyba vam nanoznik? Ked je ku kociku pripojene to pridavne sedatko, da sa vam v pohode tlacit kocik? Nekopete do toho sedatka? Ja mam mutsy 4 rider vymakany kocik, ma aj skejtik ale praktickejsie mi pride mat surodenecky kocik tak zvazujem kupu vibe. Len mam obavy ze nie je vhodny do zimy kedze sa vyraba na NZ. Mutsy robia holandania.

petapi
19. feb 2011

@kloranebb já na sněhu v pohodě (teda né že by letos u nás bylo nějaký množství 😀 ) a nánožník jsem koupila Emitex 😉 do sedátka nekopu, ale jsem celkem malá, tak možná to je tím.

kloranebb
19. feb 2011

Da sa na vibe polohovat sportove sedatko az do lahu?

petapi
19. feb 2011

@kloranebb když tam není DK, tak jo.

kloranebb
19. feb 2011

Da sa polohovat DK ked vozim aj novorodenca v uplnom lahu teda v tej prvej verzii ako uvadza vyrobca?

kloranebb
19. feb 2011

Aka je sirka sportovej casti a aka dlzka? Ako je na tom s rozmermi ta novorodenecka cast? A je to pohodlne ked vozite 1 dieta v sportovej casti a chce spat vo vodorovnej polohe a nohy mu visia dole?

antchea
20. feb 2011

@kloranebb http://www.bobowozki.com.pl/pt_porownanie.pdf
je to sice v polštině ale dá se z toho všechno vyčíst🙂