Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

krista
21. nov 2009

Mufinka Petapi ti to vysvětlila dobře, je to prakticky taková deka která se upíná na kočárek, vprostřed může mít zip, prostě lépe kryje ještě to dítě 😉 Pro příklad koukni sem:
http://img.mimibazar.cz/foto/2/090828/15/b25869...
http://img.mimibazar.cz/foto/2/090722/15/b25008...
http://img.mimibazar.cz/foto/2/091116/22/b28547...

mufinka1
21. nov 2009

aaa, tak to ja ani nevedela, ze se neco takoveho prodava, ja vzdycky myslela, ze se delaji jen fusaky... 😅

Holky tak jsem se rozhodla, ze do PTecka poridim ten Emitex combi fusak, koukala jsem na ebay a ty original fusaky se i tam prodavaji desne draho, tak si radeji poridim novy Emitex a bude to, delaji ho fakt v krasnych barvach..

Kristul ty jsi Lukyho davala dospod od zacatku jen do fusaku nebo jsi tu vloznou tasku pouzivala?

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krista
22. nov 2009

Mufinka já jsem se bála abych mu neničila zádíčka když nekoupím tu vložnou tašku, ale je to tam dost pevné a někdo mi tady taky psal, že používám jen fusak (navíc my tam trávíme tak max. 2h denně 😝 dýl mi nespí 😉) takže jsem tu vložnou tašku nekupovala a je tam bez ní, jediná nevýhoda je, že se mi tam těžko dává a těžko vyndavá a stejně jsem zvědavá ja dlouho se mi tam vejde, přijde mi to někdy už dost natěsno 😖

mufinka1
22. nov 2009

no ja o te vlozne tasce porad uvazuju, ale novou bych nekoupila, jen kdyz se neco naskytne na ebayi..manze ted rika, ze by se nam asi lip ted "vyplatila" ta taska, protoze mimi se narodi konec brezna a to uz bude na fusak skoro moc teplo a tak mozna vyuzijeme vic tu tasku....Stejne ted pres zimu pouzivame golfky a P&Tecko si jeste chvilku posedi ve skrini..

petapi
22. nov 2009

já jsem fakt ráda, že tu tašku mám půjčenou a nemusela jsem tohle dilema, jestli ji pořídit nebo ne, řešit no. taky bych váhala, ale budeme mít mimi v únoru a to bývá většinou dost kosa, tak jsem ráda.
a už budeme jezdit v novým i teď, prtž naše golfky moc nezvládají sníh a mají blbě přístupnej košík, tak se těším na větší pohodlí 🙂

mufinka1
22. nov 2009

Peti: nase mala se taky narodila v unoru (konec)treba tady byla desna zima, takze byla v kocaru v kombinezkach a zababusena v dece a nakonec nam jeste 6.dubna snezilo, takze tasku urcite vyuzijeme, fusak muzeme nahradit treba spanelskou dekou nebo tak, ale tasku asi urcite jeste vyuziju...takze koupim nejakou z druhe ruky po novem roce..

zdenkaradek
22. nov 2009

Ahoj holky,
koukám, že řešíte vložnou tašku do PT. Já mám tedy PT SP a vložnou tašku jsme do něj koupili taky. Bylo to tedy dost o nervy, kočárek byl objednaný od června, s tím problém nebyl, ale taška tady nebyla žádná, když pominu červenou (máme modrý maskáč). Dovozce totiž zrovna čekal zásilku z Nového Zélandu. Nakonec přišla za minutu dvanáct, v září a já jsem den na to porodila (37+0) 😉 . Ta taška mi vyhovuje, používám jí i doma, hlavně na přenášení po domě, když chodíme po schodech, protože druhé dítko ty schody ne vždy chce zvládnout samo. Takže mimi v tašce v jedné ruce a batole za druhou ruku maže po schodech 😉 .
no není moc velká, jsem zvědavá, jak dlouho nám vydrží, Šimon při porodu vážil 3110g a měřil 48 cm, teď má 5120 g a měří asi 57 cm. Dávám ho do ní v zavinovačce - peřince, kterou mám ještě po mě a moc místa tam už nemá, ale když změníme zavinku, tak to snad bude lepší.

krista
23. nov 2009

No já jsem holky taky zvědavá jak přečkáme zimu, jestli se mi tam celou zimu vejde 😖 teď máme 58cm a 5320g zhruba a už máme občas co dělat 😝 ale utěšuju se tím že jinak to vyřešit nešlo, lepší kočárek pro nás opravdu není 🙂

petapi
23. nov 2009

mufi, takové věci se z druhé ruky nemůže vůbec nic stát a funkci to krásně splní než fakt nová drahá, takže přeju úspěšnej lov 😉
kristi, přesně tak, je to kompromis pro obě děti, ani jedno tam nebude mít tolik prostoru, jako kdyby mělo kočárek samo pro sebe, ale pro danou situaci je to prostě fakt nejlepší kočárek, co jsem viděla. i když babičky na něj koukají trošku skepticky 😅

krista
23. nov 2009

Petapi no u nás nejen babičky 😝 kdykoliv jdeme na prochajdu, tak na nás lidi divně koukají, kolikrát jsem slyšela jak si šuškají: "Proč je tam to dítě tak vysoko" "Ježiš oni tam maji ještě miminko 😅" u nás teda rodina čučela pořádně co to je 😀 no a až mi malej z toho vyroste tak Kristýnka bude muset prostě ťapkat a prckovi to předěláme na mono 😅 velká je na to dost, jen je prostě občas líná a já jsem taky líná honit ji po obchodech, tak ji prdnu na kočárek je klid 🙂

petapi
23. nov 2009

tak to nás asi čeká až vyjedem s miminkem no 😅

krista
23. nov 2009

To jo lidi nejsou na takový nadčasový vozítka zvyklý 😀

mufinka1
23. nov 2009

Krista, ja si rikam, ze nastesti tady je P&T tak bezny, ze na nas nebudou lidi koukat jako na exoty,ale hadam, ze v CR asi jo, je fakt, ze ja dokud jsem ten kocar nevidela tady v UK tak jsem o nem vubec v CR neslysela ( nebo to je tim, ze po nem proste clovek nekouka) ja jsem fakt rada, ze malej se nam narodi na jare a na zimu uz bude v double kitu, nevim jak bych ho rvala treba ve trech mesicich dolu jeste ve fusaku a v tasce v zimnim obleceni...takhle pujde pekne pristi zimu bud nahodu nebo dolu ve fusaku ( zalezi jestli uz madam bude jen chodit - doufam, ze skoro ve trech letech uz jo 😀 )

JInak porad si nemuzu zvyknout mluvit o miminu jako o "nem" nejak mi porad hlava nebere, ze je to kluk..ja fakt mela za to, ze to bude zase holka 😀

mufinka1
23. nov 2009

jo kristi, jeste jak jsi rikala,ze kdyz vezes oba prcky, ze strisku nedavas- jak to teda delas, kdyz prsi? protoze si rikam, ze kdyz bude hezky a sucho, tak strisku taky stahnu aby mala mela prostor ( fakt necekam, ze se mi tam hlavou vejde, uz ted ( a to bez cepice nebo tepleho obleceni) je hlavou tip top u strisky) takze nevim co bych jako delala, kdyz treba zacne prset?????

petapi
23. nov 2009

jé mufi, budete mít chlapečka? gratuluju 😵 my teda tentokrát nechcem vědět, ale já prostě tuším kluka, tak jsem zvědavá, co potom vyleze 😅
stříška mě asi, myslím, netrápí, vibe ji má celkem zvednutou, ale zase mi přijde podle obrázků, že má menší double kit

mufinka1
23. nov 2009

peti ono na dashi se da taky zvednout,ale pak uz tam nepasuje plastenka tak jak ma...🙄 je fakt, ze proste nic nebude idealni...ale proste prijde mi, ze P&T je pro dve deti i tak nejlepsi kocar...

krista
23. nov 2009

Mufinka já chtěla další dítě taky dřív na to jaro/léto 😅 ale holt se nedařilo tak rychle 😉
Já tam stříšku mám, jen jí nemám úplně sklopenou 😉 když začne pršet - sklopím a nasadím pláštěnku, máme už vyzkoušeno 🙂

mufinka1
23. nov 2009

a se sklopenou se ti tam Kristynka vpohode vejde ( i treba ted, kdyz je zima - cepice atd?} u toho naseho kdyz ji sklopis tak jsou tam po strane takove cvocky za ktere se ta striska zacvakne ke kocarku, ale aby se mi tam mala vesla tak to nemuzu zacvaknout, ale jen nasadim plastenku ( takze ta striska neni tak vypnuta)

krista
23. nov 2009

Jo ty cvočky tam máme taky, dokonce mám nahoře dvě volby jak vysoko chci stříšku upevnit 😉
Vejde se mi tam tak tak a čepice jí leze do očí 😝 ale úplně to nezacvakávám a takovej ten "kšilt" nebo jak to říct 😅 ten mám ohrnutej dovnitř aby viděla, jestli se chápeme 😅

mufinka1
23. nov 2009

tak to mas dobry, u nas se striska nasazuje jakoby takovym "dratem", ze se zasadi do der postrane konstrukce a kdyz to tam nezatlacim az na doraz tak bych ty cvocky uz nedopla a bude mi ta striska plapolat jako rusky prapor 😖

krista
24. nov 2009

Mufinka tak u mě se to taky zasrkává drátem, ale drží dobře, nijak neplápolá, tak nevím no 😅

beranek
24. nov 2009

Ahoj, nánožník jsem koupila na MMB nějaký univerzální, tak uvidíme. Jinak náš Jáchymek už teď váží asi 5kg a měří taky dost, tak jsem zvědavá, jak dlouho se mi do tašky vejde 😕 Naše starší dítě vypadá zase větší a starší, tak lidi kolem se vždy diví, že tak velké dítě jede v kočárku a navíc je pod ním miminko 😅 Jezdím občas jen s miminkem a nechávám nahoře tu sedačku a to se na mě dívají dost divně 😀 Vypadám asi jako nějaká vyšinutá ženská co jezdí po okolí v prázdným kočárkem 😀

caira
24. nov 2009

beranek: me dost pobavila ta predstava jezdeni po meste s prazdnym kocarkem. 😀 Je fakt, ze to tak asi lidem fakt pripada, kdyz vidi jen to horni sedatko a nevi, ze je vespodu miminko... 😀

caira
24. nov 2009

jinak mam jeste dotaz kocky, co tak vubec delate, kdyz je venku hnusne a ven se neda jit? ja uz nevim jak malou zabavit...venku porad leje a fuci vitr, takze se ani na prochazku neda jit a mala uz je z toho na palici, hodne si treba kreslime nebo tak, ale zjistuju, ze cim dal tim vic koukame na pohadky protoze uz ji proste nebavi delat porad to same 😒

Jo a mate nekdo predstavu jak to ma vypadat v cechach o vanocich se snehem? jestli to vypada, ze budou bile nebo blatene vanoce?

zdenkaradek
24. nov 2009

beranek, taky si tak přijdu, když jedu jen s prckem. Prostě, když je tam DK, tak je mimčo v troubě víc chráněné, tak jsem taky vyšinutá. 😉

zdenkaradek
24. nov 2009

Caira,
jaké bude počasí o Vánocích nemám vůbec tušení. Jinak tady je taky hnusně, dneska dopo ještě svítilo, ale teď už taky prší 😒 a ještě jak je brzo tma, tak to stojí za nic 😠 , malý než se vyspí, nají a vyhrabeme se ven, tak už je zase tma.
U nás se nejvíc osvědčí, když k nám někdo přijde na návštěvu nejlépe s dětmi nebo někam jdeme my. To se děti vyřádí a hned ten čas utíká líp 😉 .

susy
25. nov 2009

nepredávate náhodou niektorá tento kočík? pošlite mi IP

mufinka1
25. nov 2009

susy pokud mas pristup na ebay tak tam se prodavaji fakt ve velkem a nekteri prodavajici zasilaji i do ciziny :0)

Jinak my s nasim P&Tckem porad jeste nevyjeli...je hnusne a ja si nechci zamazat kolecka 😀 😀 ale alespon obden ho rozlozim a obdivuju jak je krasnej 😀 😀

petapi
25. nov 2009

my jsme taky ještě nevyjeli, prtž jsme pořád nemocní, ale stojí v bytě a barunka si v něm trůní jak královna 😀