Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

janulqa07
17. máj 2011

@holis84 mam emitex 🙂

holis84
17. máj 2011

@janulqa07 a pasuje tam v pohode, mas ten emitex 3v 1 neco takoveho http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz... ja jsem cetla ze ty popruhy tam moc nepasuji, prave nevim ja fusak jeste nemam 😅

janulqa07
17. máj 2011

@holis84 ano ten no nesedio to presne ale mne stacilo 😉

gucci
17. máj 2011

my máme Lodger fusak, ten sedí všude 😉

holis84
17. máj 2011

@gucci ten je taky pekny ale on je fleesovy, neprofoukne?? 😕
@janulqa07 diky moc

gucci
17. máj 2011

@holis84 jj ten BUNKER, je fakt super, Lea v něm i moc hezky spí jak je taková zakuklená, neprofoukne ani nepromokne 😉 , fakt se za ty prachy vyplatí

holis84
17. máj 2011

@gucci no ja jako neplanuju chodit ven za deste bez plastenky 😅 ale tak me to napadlo, chtela jsem hrozne nejaky ruzovy fusak 🙂 a prave na trhu jich moc neni, jeste jsem objevila krasnej od quinny ruzovej ale nevim zda tam pasuje 🙄 jinak gratuluju k chlapeckovi, koukam ze budete mit podobny vekovy rozdil jako ja 🙂

gucci
17. máj 2011

@holis84 já taky bez pláštěnky nechodím 😀 , ale hned poprvé, co jsme s Lodgerem vyjely začalo trochu pršet a měla jsem to kousek domů a nechtělo se mi vytahovat pláštěnku na pár metrů, tak to mám vyzkoušené 😀 😉
jo jo bude to kluk, ze začátku to bude asi sranda, jak přežijeme zimu tak to pak už bude v poho 😀

holis84
17. máj 2011

holky a mate na tom ty batuzky nebo proste tasku?

antchea
17. máj 2011

@pryfish 🙂Míša má 14kg a malej 3,5 zatim jedeto supr trochu kopce ale zase schodíš kila🙂

paulie
17. máj 2011

@hest já jsem doma dva roky a evidentně jsem totálně vykojená 😀 Fakt jsem si už několikrát poposedla a prostě se mi to nespojilo 😅
Vezmu to podle našeho SP - korbičku mám na něm upevněnou pomocí takových "výstupků" na té korbičce (ty "obepínají" konstrukci) plus zafixovanou v konstrukci pomocí dvou adaptérů (takové dvě tyčky 😅). I přesto se mi ta korbička mírně viklá, ale jinak to bezpečně drží (synek v DK v poloze u nákupního košíku testoval 😉).
Boudičku nandávám i sundávám bez problémů, jezdila jsem s ní i na "ostro" (😀 tj. bez potahu sportovní verze ... viz obrázek na str. 59 😉).

zuzi26
17. máj 2011

Tak my sme nas sport super vyuzivali prvych 5 mesiacov a teraz nastal zlom:(mala uz velmi nechce byt pod DK, pozera sa na mna do zadu,co mi vadi. Skusala som uz dat DK dolu,ale ona este nesedi tak to neprichadza do uvahy,tak som opat presedlala na nas klasicky hlboky kocik.ako ste to riesili v tomto obdobi okolo 6 mesiacov? Ako ma mala spat po sediacky?

gucci
18. máj 2011

Holky, ta Cocoon taška má fakt jen 60cm? Máte někdo ve VIBE tu Emitex vložnou tašku? Díky

hest
18. máj 2011

@paulie ano já bych o sobě taky ráda řekla že jsem vykojená..nicméně s tím kojením mi to minule moc nešlo..tak moc doufám, že teď to půjde, na dnešní kontrole mi řekli, že se stále ještě neotvírám (jsem 40+3) takže to je taková beznaděj..
http://static1.asmira.com/photo/51/89851/forum/... tos měla na mysli? dneska jsem nad tím přemýšlela jeslti by to takhle šlo vozit-))) jj tu stříšku řešit nebudu, teď drží, jediné co se bojím, aby se to neuvolnilo a nešvihlo to pak mimi do obličeje..no uvidíme-)))))

paulie
18. máj 2011

@hest Ach můj bože - já jsem taaaaaaaaaak natvrdlá 😅 Ty celou dobu myslíš tu látkovou boudičku a já pořád mluvím o korbě 😅 😅 😅 Fakt se omlouvám 😅 Neboj, když se cokoli na boudičce uvolní, tak první směr, kam poletí, je pryč od kočárku 😉 Mimčo to fakt neohrozí 😉 A jak jsem to teď zkoušela, tak ta boudička solidně drží i na dvou "šlahounech" 🙂
Fíha, to je už hezky pokročilé těhu ... tak ať brzy zdárně (a po krátké námaze) skončí 😉 Kojo buď půjde nebo ne ... nejhorší je se z toho psychicky stresovat už předem 😉 S prvním prevítkem jsem si užila opravdu každou kojící chuťovku a dostkrát jsem s tím chtěla praštit, teď mám u dcerky savce za odměnu 😀

hest
18. máj 2011

@paulie hlavně že jsme si porozuměly-))))))

tinika
19. máj 2011

@hest
@paulie ja som si pri patovi tiez toho kojenia velmi neuzila , tak snad pri druhom to bude lepsie, svagrina kojila starsiu dcerku len par tyzdnov a teraz ma mala 7m a este v pohode koji 🙂)

@paulie tak sa drzi, mas to za par 🙂 ja som uz v takom čase bola aj doma s malym 🙂 rodila som v 38+5tt som strasne zvedava ako to dopadne teraz 🙂) no aspon vies ze sa s bruchom nebudes parit v lete ako ja 🙂

myounghee
19. máj 2011

@tinika ahoj 🙂
uz vam prisiel kocik? My sme nanho cakali 2tyzdne.

tinika
19. máj 2011

@myounghee ahoj, este nie, lebo nemali en červeny ze musia objednat a ze do 4tt pride, tak čakam do konca maja ze dojde 🙂 keby chcem čierny tak ho mam za 5 dni

hest
20. máj 2011

Ahoj, tak zdravime z porodnice, mame Karolinku, 3.44kg 50cm;)

tinika
20. máj 2011

@hest gratulujem, prajem pevne zdravičko, veľa mliečka a spokojny spanok 😵

paulie
20. máj 2011

@hest No vida, a děvčátko už zavítalo mezi nás! 😀 Tak ať se jí daří a má se jen nej nej nej (lépe!) 😀

gucci
21. máj 2011

@hest gratuluju ;)

garzonka
23. máj 2011

@hest tu vložnou tašku COCOON do P&T Vibe lze upevnit!! Uvnitř na potahu jsou 4 kroužky a ta vložná taška má zase 4 suché zipy (v každém rohu)..takže se sucháč převleče přez kroužek a drží to.

garzonka
23. máj 2011

@holis84 Fusak mám originál (je to takový spacáček), ale malému je už malý v roce a půl...takže na zimu pořizuji nánožník 🙂

hest
24. máj 2011

@garzonka díky za info-) a holky díky za gratulace, snažím se najet nějaký rytmus..jsem s nima hned sama, tatínek si nemohl vzít volno kvůli projektu-(

dagmarkaaa
24. máj 2011

@hest gratulace k miminku, teda to je malý rozdíl mezi dětma, tak ať zvládáš oba prcky jak to jde 😉

vlcicaa
24. máj 2011

@hest prajem vela zdravia , a urcite mas toho vela ja mam rozdiel 15 mesiacou nedzi krpcami a niekedy uz nevladzem ☹ tak drzim palceky 😅

garzonka
24. máj 2011

Prosím, nevíte kde sehnat náhradní pláště na kola P&T Vibe? Díky...

tiguik
25. máj 2011

@garzonka Tie plášte zisťujem aj ja, našla som, no nemám skúsenosti s objednávaním cez ebay:
http://cgi.ebay.com/New-inner-tube-baby-pram-va...
Volala som do "predeti" v BA, tam čakajú na tovar 4-5 mesiacov, v TN možno týždeň, no ten pán mi to ešte zisťuje.