Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

pepies
18. máj 2009

vladka diky ... 😉

verca
21. máj 2009

Ahojte, hlasim sa k mamickam, co maju p&t vibe, som s nim strasne spokojna, mala sa mi narodila v septembri a kubko mal rok aj tri mesiace, dlho sme uvazovali ako to poriesit a nakoniec vyhral vibe, je s tych p&T najsirsi na sedkanie a kedze mala bola na zimu, tak som chcela aby mala vela miesta, tie ostatne su trosku zuzene. Teraz stale chodim s vibom, ked ideme von, tak maly sedi hore a mala dole, lebo maly ju hore nechce pustit, ale ked ho pustim behat, tak mala sedka hore a tam ju mozem dat aj lazkat, aj ked dole je double kit a potom ked ideme uz domkov, tak maleho zase posadim dole. Ja riesim slniecko tak, ze na vibe, ked tam neni ta plastenka zo zadu, tak sa da strieska pohybovat a tak malej tienim tak, riesim to tak aj ked fuka napr. Zatial som nic negativne na nom nenasla, kazdy mi ho obdivuje, ze ake je to skvele riesenie a je fakt lahky. Tak to je asi take male zhrnutie z naseho 8 mesacneho pouzivania :D

smardik
30. máj 2009

ahoj holky, ted jsem našla tuhle diskusi tak hned čtu a chtěla jsem se zeptat jak jste spokojené co v něm vozíte 2 děti? čekáme druhé mimi, rozdíll bude 15měsíců a tohle je kočár který se mi nejvíc líbí prostě favorit tak bych ráda věděla jak jste spokojené hlavně s tím přídavným sedátkem, pro jak staré dítko to je vhodné? moc díky

qetinka
30. máj 2009

smardik..gratulujem k tehu 🙂 😉 ja mam tiez 15mes.rozdiel ako budes mat ty...
mam PT sp..a som spokojna...velmi spokojna..kupit tento kocik bolo pre mna nutnostou..chcela som nieco lahke ,a s cim sa zmestim do vytahu...a.t.d...ODPORUCAM!

smardik
30. máj 2009

getinka dík jsi mě potěšila 🙂 já právě chci něco lehkého a něco čím s vlezu do dveří apod a i se mi líbí jak vypadá 🙂 takže na 99 jsem rozhodnut. nemáš nějaké fotečky?

qetinka
30. máj 2009

SMARDIK pozri na tretej strane ma lamia nafoteny PT vibe..ma tam linky na album..aj ine kocky maju kocik nafoteny... 😉

zdenkaradek
7. jún 2009

ahoj holky, tak jsem pročetla celou vaší diskusi, taky diskusi na Baby café a jsem čím dál tím víc nalomená, pořídit druhému dítku PT SP. Doma máme Jane Slalom Pro a jsem s ním moc spokojená, teda klepy klep, takže jsem i přemýšlela o Jané Twin Two (v té délce tříkolce moc nevěřím), jde o to, že mám doma komplet výbavu - hluboká korba, matrix a tak. ALe PT se mi nějak moc líbí a když jsem to i spočítala tak by nás vyšel i levněji než to Jané (a to u nich máme slevu ☹), obzvlášť, pokud bychom ještě stihli tu akci DK zdarma. Jinak Vibe je taky moc hezký, ale říkám si, že ho budeme potřebovat jen na nějakou přechodnou dobu, tak že by i SP za ty peníze stačilo. No budu muset tento týden to všechno vyjet okouknout a vyzkoušet. Pak to nějak rozseknem 🙂

qetinka
7. jún 2009

🙂 zdenka... no ja som spokojna.. SP je uzasny model..odporucam.. 😉

zdenkaradek
8. jún 2009

tak SPčko už je objednaný 🙂 . Dneska jsem se stavila v Anně a Victorii podívat se na něj naživo, tak jsem do něj hned šoupla malého na vyzkoušení a super. Je tedy trochu jiný než Slalom, ale asi půjde o zvyk, zatím se mi s ním manipulovalo dobře. Jsem zvědavá, kdy dorazí a moc se na něj těším 😉 . Jen jsem se ještě chtěla zeptat, jaké k němu máte doplňky - pláštěnku (mám vzít origoš nebo jsem někde četla, že univerzál emitex je lepší, skladnější a je na sucháče) a co taška na věci pro mimi, co by jste mi doporučily? Díky moc

cinderella.
9. jún 2009

Ahojte. Pripajame sa do klubu. Od dnes sme aj my hrdymi majitelmi kocika Phil & Teds, konkretne SP modry graffiti, limitovana edicia. My mame vekovy rozdiel 2 roky aj 7 mesiacov a kupila som najprv klasicky kocik, kde mam hlboku vanicku nasadenu na golfakoch a k tomu sme kupili skejtik, ale hoci je to fakt super a maly tam strasne rad stoji, mam s nim ten problem, ze ked je velmi unaveny tak zacina byt zly. Najhorsie je dostat ho domov z ihriska, vtedy si sadne na zem a v takomto pripade mi skejtik vobec nepomoze, lebo ho tam nedonutim stat, ked sa trepe. I ked ten skejtik je tak super velky, ze tam vzdy aj sedava. No nema tam pohodlie a mne je ho luto, ze je unaveny a aj by si zdriemol, ale nemoze. Preto som to takto vyriesila. Takisto myslim ze na nakupy je to super, v kociku je maly zacvaknuty a nezdrhne mi. Moje mladsie ma teraz 2,5 mesiaca a nekupovala som prenosnu tasku. On je uz teraz velky ako 4-mesacny, takze pochybujem, ze by som ho do toho vobec napchala. A ak aj hej, tak mozno len na mesiac a to sa mi zda zbytocna investicia. Trosku som sa toho sice bala, ale ono sa to lehatko (operadlo) tak super na konci vyhrnie, ze sa z toho urobi vlastne taka vanicka, takze tam dam naspodok deku alebo fusak a bude. Dnes som tam babatko dala na skusku a taky bol stastny, tak sa na mna vyskieral zospodu. 😀 Ale priznam sa, ze som rada, ze bol aspon tie prve 2 mesiace v poriadnej hlbokej korbicke. Este k tej taske. Ono sa neda uplne odzipsovat ten vrch a strasne zuzi miesto v tom kociku, takze by tam bol maly uplne napratany, myslim po bokoch. A ide leto, tak to snad bude fajn aj bez nej. 😉 Inak v zelenej farbe je moja srdcova zalezitost, ale po precitani tejto diskusie, som sa rozhodla pre modry kvoli praktickosti.

Plastenku som kupila original dvojplastenku, ma to aj ten igelitovy kryt na zadnu cast, ked tam lezi babatko. Pri nasom prvom kociku som nekupila original plastenku a doteraz to lutujem. Zakryvala som to sice inou plastenkou a dobre to krylo, ale podla mna to nevyzera dobre. 😒

Este som k tomu dokupila bunny liner, taku tu vlozku do kocika, nech si trosku usanujeme potah + nech je to vystuzenejsie a makksie, pohodlnejsie. Je to original a z jednej strany je fleecova na zimu, z druhej bavlnena na leto. Bolo to lacne, len nejakych 10 libier, tak som to kupila. 😉

cinderella.
9. jún 2009

Pridala som par fotiek do albumu, keby ste mali zaujem ... 🙂

pepies
16. jún 2009

ahojte,
vcera som obzerala Phil a Teds Sport, velmi sa mi pacia tieto sportaky, zdala sa mi lahka manipulacia a tiez sa mi pacila poloha na spinkanie. Hoci maly uz bude mat 10mesiacov, je to poriadny spachtos, a maloktory sportak ma uplne vodorovnu polohu na spinkanie.
Len muzovi sa kocik absolutne nepaci, zda sa mu uzky, mate skusenosti s Phil a Teds Sport? 🙂
My mame teraz Quinny Speedy SX a nie som moc spokojna. On je dost priestranny, preto sa zdal muzovi asi Phil a Teds uzky, neviem .......
Muzovi sa paci Casualplay S4.
Poradte 🙂 🙂 🙂

trpezliva
17. jún 2009

neviete kde maju akciu na Phil and Teds kociky?
nasla som na jednej sranke z USA za 500 dolarov Phil and Teds Buggy aj s double kitom.
len hladam nejaky obchod u nas, alebo v blizkosti..CR, HUN..v pripade reklamacie. dik za tipy.

dankactvrtnikova
17. jún 2009

skus sa pozriet na Liberec, my sme tam hladali a nasli jednu predajnu, kde maju Phil and Teds sport aj s double kitom za 12000

trpezliva
17. jún 2009

jej, dakujem, uz som si to vygooglila..
teraz este poradte ci tento:http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&sekce=&id...
alebo tento: http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&se...

nebudete mat niektora v decembri na predaj autosedacku PhilandTeds alebo tu prenosnu tasku??

pepies
17. jún 2009

este raz prosim o radu, ma niekto Phil a Teds Sport???????
Rozhodujem sa medzi nim a Casualplay S4.
Poradte please. 🙂

qetinka
18. jún 2009

pepies,ja mam PT sp,som spokojna 🙂ja odporucam pre mna je ako dvojkocik skvely,lahky ,zmestim sa do vytahu...

pepies
18. jún 2009

mojmu muzovi sa zda moc uzky, qetinka nie je uzky?

qetinka
18. jún 2009

no aj mne sa zdal uzky,ale da sa ak budem mat cas dam si fusak a dam don starsieho syna...ako v nom bude...potom sa ozvem...

pepies
18. jún 2009

qetinka diky moc............ oproti Quinny Speedy SX co mame teraz sa mi zda fakt uzky................. 😖

qetinka
20. jún 2009

pepies je to ok. v pohode som dala do sp fusak...emitex a zapla,je sice pravda ze teraz ma rok apol v zime bude mat uz dva ale urcite sa tam zmesti...
ono naozaj sa zda ze je uzsi...na prvy pohlad..ja mam doma aj S3 chicco je ten kociar vacsi...ale da sa..

no rozhodni sa ako chces potom daj vediet ci si ho kupila 😉 🙂

qetinka
20. jún 2009

otazocka 😀 je sice leto 😀 😀 😀 ale ja by som chcela vediet ...
co mate phillteds pre dve deti..v zime ste davali fusak obom do kocika alebo len mladsej ratolesti?dik

jamik
20. jún 2009

qetinka
kludne fusak pre oboch
nebol nijaky problem

sophie1981
21. jún 2009

cau qetinka...ja mam 2 fusaky aj pre double kit......mne sa pt az taky uzky nezda...prave naopak, skor akurat lepsie ako tie sirsie kociare...jednoducho mi veeelmi vyhovuje......a v Uk som v nom vlacila 4 rocne decko a v pohode si tam sedela.....

co sa tyka fusaka, ked sa mala narodila v marci, bolo dost zle pocasie, tak ked sme sli von, vtrepala som ju do deky fusaka a to vsetko este aj do tasky..... 😀 .....teraz mame skoro 4 mesiace a este stale ked mi treba ist k doktoro abo niekde este sa nosime v taske....alebo ked von fuka a je zima ako dnes.....sup do tasky.....dokonca mame dost problem byt bez.....asi sa v nej citi bezpecnejsie....ale uz tomu davam len par tyzdnov a nevtrepeme sa..... 😲 ...to uz dufam bude poriadne leto a na jesen uz bude sediet.... 😉

pepies
21. jún 2009

qetinka diky moc, ked sa vratime z dovolenky, budem riesit kocik, asi kupim Phil a Teds. Chcela som Casualplay S4, ale Phil sa mi zda pohodlnejsi a nie je ich tak vela ako S4. 🙂

jamik
21. jún 2009

pepies, dobra volba
😀

zuuzuu
21. jún 2009

sophie: fuu kocky tak vy uz mate 4 mesiaciky, ale to leti... no mne ten cas leti tiez za 5 tyzdnov termin a ja stale nemam ready veci pre mimco. chcem sa spytat, viem, ze ty mas tu tasku z anglicka- ale nevies mi poradit, resp. niektora z Vas, aku tasku pre mimco mozem tu na Sk zohnat- za rozumnu cenu? Eventualne nejaku inu alternativu pre pohodlnejsie lezanie novorodenca v PT? dakujem

pepies
22. jún 2009

jamik u mna vedie stale Phil a Teds, nikomu sa nepaci dizajnovo, muz stale ze S4, ale mna stale laka Phil a Teds Sport..........
dam potom vediet, ako som dopadla, co sme nakoniec kupili...... 🙂

qetinka
22. jún 2009

zuzuuu,ja som nicolasa davala par x do fusaku..ked bolo ešte dost chladno a potom som davala deku tenku na spodok a jeho zabaleno v deke...nemala som tasku...a ani nelutujem...stoji okolo 2 tis.,pozri na drobcekovia.sk,ja mam od tej kocky kocik,,,je velmi ochotna,a mila ohlas sa jej..
inac pozerala som budes mat ozaj maly rozdiel medzi detickami...kocik dlho vyuzijes 😉
aku mas farbu?

qetinka
22. jún 2009

pepies nikomu sa tam u vas v okoli nepaci PT? 😕 😲
su cudny 😀 😀 😀 no u nas sa paci kazdemu 😀 😀 😀