Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

dejnas
25. jún 2010

ja mám doma momentálne 3 kočíky 😝 pôvodný - casualplay S4, golfáč casualplay downtown a teraz vibe.... S4 sme sa rozhodli, že predáme, ale akosi sa mi do toho ani nechce 😀 ja ten kočík milujem, pre mňa je stále favoritom, len škoda, že sa v našom meste nejak rozmohli a už ho má takmer každá druhá maminka, napriek tomu, že nie je najlacnejší 😒

sophie1981
26. jún 2010

brugi....tak si uzi nakupovanie, vybalovanie, skladane.... 😉

baby, mne nejako nevadi, ze ludia maju rovnaky kocik ako mam ja, kedze viem, ze ked som ja s nim spokojna, tak asi aj ostatny....skor sa pozastavim nad tym, ked vidim v meste len jeden kocik...tam uz je na tom, ze je bud nekrestansky drahy, alebo tak zly, ze nikto viac ho nechce.... 😀 ...lebo myslim, ze uz je pristup ku kazdej znacke....

maartinkaa
26. jún 2010

ahojte, aj ja som zvedava na bruginu spokojnost-nespokojnost 😵

sophie1981
26. jún 2010

myslim ze brugi bola spokojna este pred tam ako mala kocik kupeny... 😀

brugi
26. jún 2010

babenkyyyyy tak uz mam kocik ;) Nakoniec som skoncila s Dash, aj ked som bola 99% rozhodnuta pre Vibe po jazde s dvoma detmi mi padol do ruky lepsie Dash. Ta brzda na rucke ze sa musi sklopit dole je taka divna ale uz si pomaly zvykam 🙂. Vibe sa mi zdal horsie manipulovatelny jednou rukou, asi preto lebo ta brzda je v strede a bol taky nejaky tvrdsi. Boli sme v tom obchode asi 1.5 hodiny. Nakoniec mi Tomas zaspal v kociku co mali vystaveny tak tam spal v strede miestnosti. Potom sa ma pytala teta ze ako zaplatim ze ci kreditkou a ja ze mam hotovosti a vybalila som jej moju zavaraninovu sklenku s peniazmi (co som si setrila a predavala stare kociky a veci) tak sa tam smiali zo mna. Zadarmo som dostala aj proti slnku na double kit. A manzel mi este kupil aj krasnu nappy bag 😉 jupiiiiii lebo som vlastne ziadnu nemala. Vcera sme kocar poskladali a pritom sme staihli 1l vina tak sme potom boli veseli 😀 😀 😀

Inak je dash uplne super az na to keby tu striesku mal taku ako Vibe to je super ze ta je taka velka a da sa posuvat hore dole. Ale zase v Dash vyzera ze je tam viac miesta pre ten double kit. No dnes pojdeme do nakupneho centra. Inak ja ich skusim dat do kocara Tomasa (7.5kg) hore Matusa (10.8kg) dole lebo on chodi a potom sa trochu zvezie. Len hovoria ze tazsie ma byt hore kvoli stabilite.

A asi si kupim aj ten spaci vak do toho nasla som na inzerate pouzivany za dobru cenu. Vyfotim potom kocar aj s detmi a dam foto. Ja som jak male decko jak sa tesim. 😎

a este jedna vec Dash sa mi zdal ze sa lahsie sklada ako Vibe aj ked to je asi len moj pocit.

brugi
27. jún 2010

Tak uz sme boli aj na vylete po obchodoch akurat sme ho zabudli nafukat 🙂 dala som par foto do albumu.

ena
27. jún 2010

@brugi: aj jasom ich davala naopak do kocika, mas medzi nimi len 3 kilovy rozdiel, tak by ti to kocik nemalo prevazit...

sophie1981
27. jún 2010

@brugi neverim....dalsi clovek, ktory dal prednost inej verzii ako vibe.....juchu, ty budes moja krvna skupina..... 😀 😀 ...je super....tak si uzivaj kocikovanie....a to ze mas tazsie dietko vzadu nevadi.....kedze to mensie asi stale sedi...len bacha, ked budes vyberat mladeho, aby si si starsieho neprevratila....(mne sa to par krat s anglickymi detmi stalo)...inac, kedze v uk som neuzivala moj p&t, tak som aj testovala....skuste typnut, kolko deto v pohode odveziete so skoly na jednom kociku v double zostave?.....deti mali 3 roky...

brugi
27. jún 2010

@ena
@sophie1981
No neprevazilo mi kocik s Matusom (starsim) vzadu ale musim davat pozor presne aby starsieho neprevratilo. Ked pojdem na dlhsiu vychadzku tak dam Matusa do double kitu hore aby mohol Tomas spat. Zatial ten kocar milujem 🙂

ena
27. jún 2010

@sophie1981, zeby 4? 2 hore a 2 dole ?🙂

sophie1981
27. jún 2010

@brugi brugi aj budes nadalej..... 😀
@ena no 5 deti som viezla.... 😀 ...prve sedelo tak kde sa davaju nohy, dve sa vtrebali na sedacku s nohami vylozenymi jedno okolo drieku toho sediaceho na nanozniku, druhe(najmensie) sedelo na kolenach s nohami cez madlo, stvrte v double kite a piate sedelo na strieske.....ale ledva som to odtisla...nastastie to bolo len na 10 minut od domu...ale sranda pre decka neskutocna..... 😝

hviezda22
28. jún 2010

@brugi blahoželam 😉 , mame presne ten isty, som tiez velmi spokojna az na tu brzdu, ako píšeš........mohli to inak vymysliet, ja mavam na ručke tašku, či ladvinku 😒 , taška potom pristane na hlave malého/malej. Ja ich mam rovnako tažkych tak ich striedam 😀 , aby nežiarlili
uz som tu raz davala foto vylepšenej striešky, ale pridavam znova, pre inšpiraciu 😉
teraz už nesvieti ani jednému
na konci striešky je zips, podarilo sa mi kupit uplne rovnaky, material je šuštiak, alebo vyskušaj clonu sunshine, tu mam tiez doma, ale na iny kočík 😉

petruska86
1. júl 2010

tak som nakoniec kupila tu clonu sunshine kids a na kite to vyzera takto

ena
1. júl 2010

@petruska86: mas tie original P&T tasky/tasku na boky kocika? Ako si spokojna?

petruska86
2. júl 2010

@ena ahoj...ano to su tie...velmi som spokojna....v pohode do nich natrepem velky tazky nakup a drzia, akurat, ked su takto plne tak su sirsie ako kocik, takze napr. ked idem k rodicom, oni maju maly vytah, tak ich musim dat dole, lebo s nimi neprejdem, ale inak dvere dobre, niekedy sice na tesnotku, ale prejdem....a tie rucky na nich su pri prenasani vyborna vec
a zo zaciatku sa mi zdalo, ze to pripevnenie mohli nejak lepsie poriesit, ale ako vravim, ja ich poriadne zatazujem a i ked sa pripinaju len na 2putka zalepene na suchy zips, tak drzia pevne na mieste
a este jedna vec, ked mi takto visia tie snurky az na zem (ako zhodou okolnosti vidno jednu na foto) tak ich musim omotat, lebo uz raz som si ju presla kolesom a tym padom sa mi kocik zasekol 🙂))
ale inak spokojnost

ena
2. júl 2010

@petruska86: ja lutujem, ze sme aj tie nekupili, namiesto toho mame tu "tasku", co sa dava do kosika pod kocik a ani raz som ju nepouzila... 😖

beruthiel
2. júl 2010

Ahoj, tak bych se měla od příštího týdne stát hrdou majitelkou Phil a teds Dash včetně korbičky peanut. A na tu bych se vás, milé dámy, ráda zeptala. Bude mi k něčemu když malému už jsou skoro tři měsíce? Vejde se do ní?

krista
2. júl 2010

@beruthiel ahojky já jsem se bez korbičky plně obešla, hlavně nevím jak bych tam dala korbičku tak aby se tam dalo vozit ještě batole... 😉

@petruska86 super stříška 😵

petapi
3. júl 2010

@beruthiel taky bez korbičky, taky si myslím, že korbička jde, když vozíš jenom miminko.

a ta stříška je super, to vypadá, že k tomu i patří jako originál 😉

sophie1981
3. júl 2010

@beruthiel my sme tiez bez korbicky, vozim len jedno dieta od narodenia...iny kocik sme nemali..... 😅 .....

beruthiel
3. júl 2010

Ta korbička by byla ke kočárku zdarma...Nový Dash + double kit + korbička za bratru 12500,-, jenže mám možnost koupit i Sport z druhé ruky starý cca 2 roky, za 8000,-, samozřejmě bez korbičky....přiznám že ty 4000,- rozdíl je dost, ale mám je. Tak nevím pro který se rozhodnou. :(

sophie1981
3. júl 2010

@beruthiel pokial budes vozit dve deti, korbicka ti bude len doma zavadzat. Ja ma sport, je super, ale je pravda, ze dash ma jednu pre mna velku vyhodu pred sp, a to v sposobe skladania opierky do sedu-lahu. Ta brzda mi zasa na dash nejako nesedela. Ale zasa mas super cenu za ten sp...som ti pomohla co? 😀 😀 😀 😀

a mas v tej cene dashu aj plastenku do dazda na double?....

beruthiel
4. júl 2010

@sophie1981 Naopak, pomohla jsi velmi 🙂 díky. Asi půjdu do toho Sportu. Jaký je problém s tím skládáním opěrky?
Pláštěnka k dashi není.

krista
4. júl 2010

@beruthiel taky bych šla do toho sportu, ta korbička si myslím, že je opravdu nevyužitelná a 4tis. jsou pro mě taky dost 🤐

beruthiel
4. júl 2010

@krista Myslím že máš pravdu, navíc Šimon má už teď 6kg, a dlouhý je, že do x-landera už se málem nevejde, tak pochybuji že by tahle korbička byla větší.

krista
4. júl 2010

@beruthiel tak se potom pochlub s fotem až se rozhodneš a budeš mít kočárek doma 🙂

petruska86
4. júl 2010

to by aj mna zaujimalo, ze aky je rozdiel medzi sportom a dash v tej opierke...som myslela, ze sa lisia len opierkou pod nohami, brzdou, polstrovanim a trosku rozmermi...ale aj sposobom polohovania opierky chrbta?
asi by bodlo aj foto, ako vyzera dash zo zadu 😅 🙂

krista
4. júl 2010

To foto bych prosila taky, taky by mě to zajímalo 😀 mě zase z toho pohledu, že mám Classica 🙂

sophie1981
4. júl 2010

takze ti je rozdiel.....prvy je dash...ak si kliknete na cisla pod obrazkom, ukaze vam polohy sedadla, a je to systemim snurka a utahovaci knoflik, ci co to je.....

http://philandteds.com/products/push/dash

a ti je sp, system skladania a dva klipsy...

http://philandteds.com/products/push/sport

co u mna na sp trebalo dost treningu mna aj dietata, ze sa ma drzat v sede, lebo inac som ju z lahu do sedu dvihala dost tazko.....nedalo sa mi pekne prelozit tie bocne casti a zaklipsnut, ked bola vaha chrbatika na opierke...

snad rozumiete mojej reci..... 😀
@beruthiel
takze si k tej cene este prirataj niekolko stovak za plstenku....to sa ti asi vazne skor oplati ten sp....teda ak vies v akom je stave.... 😉 ...

sophie1981
4. júl 2010

teraz pozeram, ze nohodilo link na tie pozicie sedadla...tak treba kliknut na pravo seat positions.... 😉 ...a klikat....