Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

majaelka
19. jan 2012

@aurra starsi ted vazi 17-18kg a kdyz sedi vzadu nic se s kocarkem nedeje, dokonce se lepe ridi jednou rukou kdyz vzadu sedi starsi (tezsi). Pri najizdeni na obrubnik nebo nastupu do nizkopodlazniho autobusu kocarek jde snadneji naklonit, kdyz mam vzadu starsi dceru, ale pak je prave trochu tezsi dotahnout tu zadni cast kocarku nahoru, zas kdyz starsi dcera sedi vepredu, tak se hur nakloni, ale pak lehce dotahne.

majaelka
19. jan 2012

@etuska jj mas pravdu, cely cerveny Explorer asi neexistuje, jen v kombinaci s cernou. Taky jsem videla zive cely cerveny Dash, barva se mi libila, ale pokud jde o celkovy vzhled tak pro me je hezci Explorer 🙂

etuska
19. jan 2012

@majaelka
aj mne sa viac paci Explorer.Dash je az priliz cerveny,jedine ze by som dokupila cierne doplnky 😀 ale Explorer sa mi zda lepsi konstrukcne ako Dash.No ak ten Sport do par dni nenajdem,tak objedname Explorer. 😝

magimary
19. jan 2012

explorer je TOP 😅 😎 😵

majaelka
19. jan 2012

@etuska Explorer je super, ze ma u DK strisku a taky je ten DK prostornejsi a dite nema nad hlavou tu kovovou cast konstrukce, kterou ma Sport a Dash, ale to si myslim malemu diteti nevadi, spise starsimu. My jsme ten kocarek porizovali, kdyz starsi dceri byly uz 3 roky, proto jsem potrebovala neco vetsiho, hlavne vetsi Doublekit, aby se mohly stridat 🙂 a stridaji se do dnes.

sophie1981
19. jan 2012

@carrie84 ja by som tiez brala explorer.....skoda ze ked ja som vyberala kocik, explorer este kamziky v horach pasol.... 😀 😀 😀 ...urcite neolutujes.... 😉 ...uz je fakt vymakany......ked porovnam len moje sp so starou E3, co som pred sebou tlacila pred 7 rokmi 😝 ...ale uz vtedy som vedela, ze ak raz budem riesit kocik, tak jedine pt 😉

carrie84
19. jan 2012

@majaelka - vdaka 🙂 Dnes chcem uz objednavat - kym je este v akcii 😉 Ja budem mat medzi detmi 20m rozdiel, tak myslim, ze toto bude pre nas ideal kocik.
@etuska - kamoska mala dash a vravela, ze je pohodlnejsi pre deti ako sport - a najma ma plastove stupatko na nohy. To je pre mna tiez dolezita vec - neviem si predstavit to zakazdym umyvat. Ja napr. aj niekolko dni kocik z auta ani nevyberiem (teda do domu nedam - len ked niekam ideme, vyberiem a potom zase nalozim)

dana3262
19. jan 2012

Tady je jedna VERVE s autosedackou. Starsimu budou 2roky

magimary
19. jan 2012

@dana3262 to je nejaký supernový model Verve 😅 😀

miracle
19. jan 2012

Ahojte, vterknem sa vam tu, nepotrebujete niektora vloznu tasku - mame sivu k Sportu.

dana3262
19. jan 2012

Hahaha! Prominte! Delam to jen z mobilu, tak jsem se sekla!

dana3262
19. jan 2012

Dalsi foto vyrobim a dodam. 😀

dana3262
19. jan 2012

Prosim, napsala byste mi nektera rozmery doublekitu u exploreru? Je vetsi nez u vibe? To by me nenapadlo.. Prijde mi, ze tam je hrozne malo mista.

majaelka
20. jan 2012

@dana3262 Doublekit explorer: h: 23 cm, š: 30 cm, v: 48 cm. DK vibe je kratší, má v: 45 cm. Měla jsem Vibe, ted mám explorer a u explorera vzadu je víc místa.

zuzu205
20. jan 2012

@majaelka ahoj chcem sa spytat cakame druhe babo maly bude mat cca ked sa drobec narodi a kedze byvame daleko a kocikom chodim casto na prechadzky potrebujem nieco pre dve deti......nasla som PT VIBE ktory sa mi velmi paci ale pozeram na Vasu diskusiu tu na konikovi a prezentujete XExplorer alebo Sport...nevyznam sa v tychto modeloch.......Vibe nie je dobry??? Vlastne chcem ho uz kupit teraz aby som zatial vyuzivala iab jedno sedadlo a ked sa mimi narodi tak tam budu dve deti...dakujem za odpoved ktory kocik jPT je najlepsi.....Ako pisem mne osobne sa paci dizajnovo VIBE...Zuzana

zuzu205
20. jan 2012

@dana3262 ta autosedacka je maxi cosi??? da sa dat aj na VIBE???dakujem.........neviem ktory si mam vybrat...Vibe nema dolu striesku????

aurra
20. jan 2012

@zuzu205 ja mam vibe, som maximalne spokojna 🙂 a tiez sa mi dizajnovo najviac paci, nema dolu striesku, ja si ju idem kupovat dodatocne

zuzu205
20. jan 2012

@aurra Ak sa da dokupit to je super...ale tak ci tak nevidela som ziadny na zivo iba podla fotiek sa mi Vibe paci a pocula som ze je najvacsi pre dieta myslim ked sedi vpredu...neviem iba som to pocula............

zuzu205
20. jan 2012

@aurra a to sa da original dokupit strecha na kit dolu????

aurra
20. jan 2012

@zuzu205 ano, link mi dala tu jedna kocka, tak to idem asi odtial kupit

majaelka
20. jan 2012

@zuzu205 Ahoj Zuzano, to je jenom muj nazor a osobni zkusenost s kocarkem Vibe a Explorer a nechci nic nikomu vnucovat ani premlouvat, je mi jasny, ze kazde z nas vyhovuje neco jineho 🙂 Jako prvni jsme koupili kocarek Vibe, protoze se mi prave na fotkach nejvic libil dizajnove, jenze jsme koupili pouzity (predchozi majitele ho pouzivali cca rok) no a po tydnu jsem ho vystavila na prodej, protoze nas strasne zklamal. Vibe ma na tom hlavnim sedadle, vlastne na operadle 2 zipy, ktere drzi, aby dite sedelo a ne treba pololezelo, tak ze kdyz se ty zipy povoli, tak dite uz nesedi rovne, vypada jako by trochu lezelo. Po dvou prochazkach se nam jeden zip uplne rozbil, tak ze neslo tam uz normalne rovne sedet. Doublekit u Vibe se trosku jinak montuje nez u Sportu, Explorera nebo Dashe. Mne ten system u Vibe prisel takovy nejisty, ze se taky mozna za chvili rozbije jako ten zip a uz ho tam nenamontujem a dalsi vec, ze moje tehdy 14 mesicni dcera se do toho DK vesla jen tak tak, hlavicku uz mela u te kovove konstrukce a starsi dcera (tehdy 3 leta) uz si tam nesedla vubec, protoze jsem mela strach, ze ten DK s ni nevydrzi a podruhe mela tam strasne malo mista. Pak ma jeste Vibe brzdu uprostred rukojeti - takovy maly cudlik - nefungoval uplne lehce, ale horsi bylo to, ze jsem casto potrebovala tlacit kocar jen jednou rukou a kvuli brzde, ze byla uprostred to neslo, protoze jsem si ten kocar nechtene brzdila. Pak jsem koupila Explorer, tentokrat uz novy a nejsou tam zadne zipy u operadla, takze dcera muze sedet uplne rovne. Doublekit namontuju rychle a jednoduse, je tam take vic mista a jezdi dole i moje ted uz 4 leta dcera a muze tam i spat (oprit si hlavicku). Ja muzu tlacit kocar jednou rukou a brzda je dole mezi zadnima koleckama, strasne jednoducha. Je pravda, ze Vibe ma trochu vetsi to hlavni sedadlo, ale u Explorera je starsi dcera taky v pohode. Pouzivam ho uz skoro rok a je stale jako novy, funguje a vypada skvele. Tak to je moje zkusenost, ale jak pise Aurra, ta je s Vibem moc spokojena a urcite maminek spokojenych s Vibem je mnohem vic 🙂

tinika
20. jan 2012

@majaelka skoda je ze som taky nevidlea na zivo, videla som asi dash a to sa mi zdal uzky oproti vibe a ako pises aj mna dostal najma dizajn a ine skladanie vibu orpoti ostatnym, jednou rukou ho viem tlačijt jedine rovno, lebo ide tazko, takze telefon a kočikovanie mozem zabudunut a DK sa mi tiez zda maly, moj 2r syn tam sedi akoby mal kazdu chvilu vypadnut

tinika
20. jan 2012

@zuzu205 ja mam original PaT sedačku na VIBE aj adaptery

tinika
20. jan 2012

@dana3262 tu to vyzera super, ked som mala ja vajco na kočiku sa mi zdal vysoky a neveim taky zvlastny asi musim viackrat vyskusat vy ste dali preč sportovu čast? lebo ja to mam inac ked tam je vajco, manzel fotil tak ked nezabudnem večer hodim foto z mobilu

tinika
20. jan 2012

@dana3262 aha to je verve a ja mam vibe

tinika
20. jan 2012

inac kocky ak osa da na VIBE polohovat DK? sak ja mam pocit ze nie konstrukcia cela ale len to operadlo a kedze mam uz starsieho syna je mu to zbytočne bo hlavku ma pomaly vyssie ako DK

tinika
20. jan 2012

@dana3262 verve ma aj odpruzenie kolies?

tinika
20. jan 2012

kocky co mate explorer hodte foto ako vyzera ked su tam vačšie deti a pohacte vsetky čo sa vam chce nech sa pokocham, ja vam dam zatial jednu čo mam v pc, prvykrat sme skusali s oboma detmi, tam vidno ako starsi je uz "maly" do dk, hlavku si nema o čo opriet

tinika
20. jan 2012

@majaelka tak to je asi DK fakt vačši ako u VIBE tvoja mala tam ma kopu miesta, len u nas take kočiky mali len chvilu v jednom obchode, inac len z netu a to sa neda vyskusat

tinika
20. jan 2012

@julcek tak za ten kočik čo si dala link bola cena aj s DK?