Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

katkabac
10. apr 2013

Baby co mate uz tieto kociky.Potrebujem surne a rychlo pomoc- ktory si vybrat DASH alebo EXPLORER.Dakujem za kazdu radu

amabilis
10. apr 2013

@katkabac U exploreru nejde polohovat přídatné sedátko. Jinak je explorer vychytanější. Jak je to s délkou sedadel, ale netuším.

hemetre
10. apr 2013

@katkabac ja mam Explorera chces nieco pomerat?

hu.hu
10. apr 2013

@julien ahoj, my mame Vibe 2 a ten spodok s babom sa nijako neklepe 😉 on sa sice mierne hybe sem a tam, ale nijako prudko, skor ten pohyb to babo uspinka ... urcite je to ine naprazdno a ked tam babo lezi. takze netreba sa bat, zeby to nejak trmacalo... my sme spokojni 😵

katkabac
10. apr 2013

hemetre. jej dakujem.Asi tu opierku chrbta pridavneho sedadla-aka je dlha.A ci by tam v pripade nudze dieta aj pospalo.Nie je sedadlo v pravom uhle-takze by aj mohlo.Ta strieska na kociku- ked fuka vietor drzi dobre,neprevracia ju alebo tak.Kedze sa da dat az k madlu pred dieta.A este otazocka ci ma dieta sediace v zadu dost miesta.(vzdialenost dieta od opierky chrbta pred nim)dakujem

chiarra8
11. apr 2013

Ahojte, potrebovala by som poradit. Neviete, kde by som zohnala nahradne diely na starsi model kocika Phil&Teds Sport. Mam moznost kupit ho z druhej ruky, no chybaju blatniky.. V obchode predeti.sk ho mi zial nevedia pomoct :( Dakujem

garzonka
11. apr 2013

@chiarra8 Nie som si ista na 100% ale zda sa mi ze tie starsie kociky PT Sport nemali blatniky.

chiarra8
11. apr 2013

@garzonka - Dakujem, ale mali. Predavajuca mi povedala, ze ona odbila jeden blatnik, takze jeden jej chyba. Len bez blatnika ho nechcem vziat, tak zhanam nahradny 😒

garzonka
11. apr 2013

@chiarra8 Aha, tak skus este napisat sem, je to kontakt na dovozcu nahrad. dielov na SK : jana.basnarova@ags92.com , napis jej presne o aky typ kocika ide, z akeho roku. Snad budes mat stastie...

chiarra8
11. apr 2013

@garzonka oki, dakujem moc 🙂

amabilis
12. apr 2013

@chiarra8 Já mám blatníky sundané a ničemu to nevadí. Vpodstatě jsme je tam měla jen na začátku, pak jsme nějak kočárek rozdělávali (někomu jsem ukazovali, jak se dá rozložit na díly 😀 ) a nějak tam zapomněli blatníky zpátky nandat. Od té doby jezdím bez nich. Jen se musí dávat pozor, aby se o to dítě neušpinilo, když si o to opře ruce, ale malé dítě tam nedosáhne a většímu to vysvětlíš.

zuzi26
15. apr 2013

Predavam svoj Phil and Teds sport cierny v plnej vybave, pozrite inzerat pre viac info 🙂

fida04
22. apr 2013

Ahojte, mam na predaj Explorer ak by mal niekto zaujem piste mi do spravy. diky

oranzada
30. apr 2013

nepredava niekto madlo na Vibe??

oranzada
30. apr 2013

alebo kfde kupim?? byvam v Prahe

tinkalinka
30. apr 2013

Ahoj holčinky, jdu si pro radu máme phil teds sport starší už chodí do školky tak ho využívá jen mladší.Na dovolenou ho určitě chci vzít s sebou, ale pro staršího bych místo sedátka raději skejtík.Nevíte který skejtík na kočárek pasuje?

katkabac
3. máj 2013

potrebujem pomoct....od dnes som hrdou majitelkouP&t explorer🙂Kamoska mi ho zohnala z poza hranic ale neposlali jej k tomu adaptery( namiesto madla )na nasademieDK a tu plasteku co zakryva vzadu babo.Kde by sa to dalo co najrychlejsie zohnat.A asi aka je cena .Mozte mi niektora poradit.A este sa opytam-to stupatko pri nozkach z umelej hmoty sa da vybrat?-vymenit?

jankalac
4. máj 2013
mellani28
4. máj 2013

Mamicky chcela by som sa s vami poradit,zvazujem kupit jeden s tychto 3 kociarikov P&T http://www.amazon.co.uk/Phil-And-Teds-Classic-B...
Obaby Xi Tandem Pushchair
Mountain Buggy 2011 Swift Stroller in Black Flint
Neviete mi poradit v com su rozdielne,popripade nedostatky-plusy,v com je ktory lepsi
Pre mna dost dolezite je,aby strieska v spanku zakrila co najvatsiu cast dietatka,aby malo vela miesta-lebo uz teraz je drobec dost vysoky a hlavne aby nam co najdlhsie vydrzal 🙂.Dakujem za kazdu radu

katkabac
5. máj 2013

@jankalac dakujem pekne.Ja som tam nikdy nenakupovala....skusim cez kamaratku....ale presne tieto adaptery to su 😉

katkabac
5. máj 2013

@mellani28 na str.97magimary pekne opisuje kocik Obaby Xi Tandem....si precitaj.P&T som si teraz kupila z druhej ruky a mozem povedat ze je dostatocne velky.Sice ja nemam velke deti ale mne sa zmesti vsade 4,5rocna dcera a ma dost miesta(explorer).Ten treti kocik neviem co je zac.Snad sa Ti este niekto ozve kto ma skusenost.Ja som tiez zvazovala Obaby lebo je o dost lacnejsi a je vo vybave vsetko.Ale predsa som sa rozhodla pre PT(aj kvoli vahe a hlavne pridavnemu sedalu)

katkabac
6. máj 2013

@jankalac tak som dnes skusila zavolat do predeti.sk a tie uchytky (adaptery)na double kit tam maju.Tak som hned aj objednala.Kamoska mi pozerala tak by to vyslo aj s postovnym15e.Tu s postovnym na dobierku 11e s dodanim do 24hod.Niet co vahat a este mi ma pozriet ten kryt dozadu aka cena.Sa tesim.

mellani28
6. máj 2013

@katkabac Dakujem za info,hned som to bola aj pozriet a po tej recenzii som dost na Obaby nalomena,ale stale uvazujem aj nad PT,kedze tam je to pridavne sedadlo o cosi vatsie...ta vaha kocika by mi asi ani tak moc nevadila 🙂 to zmaknem 🙂🙂.Potrebovala by som tie dva kociky vidiet vedla seba a hned by sa mi lahsie rozhodovalo.Ja by som hlavne chcela,zeby ta strieska zakryla maleho co najviac v polohe lahu,lebo co mame teraz maxi cosi,tak tam je malinkata strieska a malo miesta.Nemas prosim ta fotku tvojho kocika ako vyzera zo strieskou nadol?A ten link co som dala hore vyssie na PT,tak to je ten isty co mas ty?Lebo sa v nich este dost dobre nevyznam?A este by ma zaujmalo,ze ked je kociar v polohe lahu,tak je tam otvoreny ten priestor,alebo je tam cez to nejaka plastenka?Pozerala som jedno video a tam bola len velka diera,tak som si neni ista...vopred Dakujem 🙂

katkabac
6. máj 2013

Ja som zvazovala kupu 2krat.pri prvych dvoch detoch(nakoniec som to nechala tak)A teraz pri druhej tretej som bola rozhodnuta ze urcite suroden.kupim.Este som nestihla pofotit lebo sa susi ale poslem link na moj kocik aj s detmi ako tam sedia.Ja mam explorer a to je iny ako ten co si dala.Novsi typ.Ja som ho vybrala pretoze ma lepsiu(krajsiu pre mna)striesku, ktora sa da polohovat az ku madielku pred dieta(tzv.strieska kt.ide za slnkom).Ine maju napevno odopinaju sa cvokmi.Nema sice poloh.Double kit ale som to prekusla(ma na nom tiez striesku).Zadnu opierku ma taku dierovanu super na leto vzdusne+navrch vlozku.A polohuje sa snurkou do akejkolvek polohy.Ine maju zipsy a take zapinatka na polohovanie-mne sa to nepacilo.Ja som ani jeden kocik nevidela nazivo ani u nas velmi niet kde tak som len cez fotky a skusenosti tychto mamiciek.pozri str.93tam su fotky troch rozdielnych kocikov mozes porovnat.A co sa tyka tej diery vzadu je tam ako pises.Ale da sa dokupit taky kryt na to aby tam ta diera nebola.Je to latka plus igelit aby si vydela babo.Ja to idem teraz tiez dokupit Alebo usit s mamou daco podobne.Este si precitaj str.72 tiguik tam popisuje jednotlive kociky p&t .

https://www.youtube.com/watch?v=ldMjz6aGBgk

a este dodam strieska sa da polohovat vyssie- nizsie

lenkaks
7. máj 2013

Ahojte kocky,cajkame babatko v decembri ,starsi syn bude mat 17mesiacov.Obzeram sa uz teraz po novom kociku (maly by sa v nom vyvazal uz teraz) a rozhodla som sa pre verziu Sport.Tu na MK som nasla pouzity,ale z 3 ruky za 200 e...alebo cito novy http://www.kociky-batola.sk/www-kociky-batola-s... za 460e ...myslite,ze by sa oplatil aj ten z 3 roky? Kupovali ste niektora taky? Dakujem

mellani28
7. máj 2013

@katkabac ano ten explorer je lepsi vymakanejsi,uz vidim ten rozdiel,pozerala som ho uz aj po internete,ale vela som ich nenasla a pouzity sa cenovo priblizuje uz novemu kociaru,dost vaham ci novy,alebo pouzity strasne sa mi lubi aj baby jogger city elite,ale tam je ta nevyhoda ze to je len single.Ten explorer je namakany a napriek tomu,ze vibe je novsi mam pocit,ze ma explorer stale navrch,uz len ta strieska je fak super-velka.A co ta vysiel PT objednany z vonku?Ja som si chcela z Amazonu objednat cisto novy,ale neposielaju na Sk,takze smola.no nic to idem kukat dalej 🙂🙂

mellani28
7. máj 2013

@barboraj Ahoj,citala som si tvoje recenzie na kocik OBABY a dost ma tozaujalo,hore pises,ze sa da zohnat v tescu,myslis zeby sa dal este zohnat,lebo uz je to rok stare,tak len tak pre info aby som sa zbytocne neprehnala 🙂🙂🙂 vopred Dakujem

ifkael
7. máj 2013

@mellani28 obaby mavaju v tescu

barboraj
7. máj 2013

@mellani28 ahoj myslím, že sa dá ešte stále zohnať v tescu ale nie vo všetkých. ja som ho kupovala na zlatých pieskoch a keď som tam bola naposledy tak ho mali ešte vystavený(ale tiež už je to pár mesiacov čo som tam bola). Myslím že by ho tam ešte mali mať ale v iných tescach som ho nevidela. Iba na zlatých pieskoch.

mellani28
7. máj 2013

@barboraj Ja som s Pd tak skúsim pozrieť u nas v tescu i ked silno pochybujem,ze ho tam budú mat a nevieš približne aka je aktuálna cena?A ked tak nevieš kde by sa dal objednať?keby náhodou nezozeniem...v každom prípade Dakujem za info....