Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

zlatusa24
20. jún 2016

@mirka_st Miri a ten sport sa v com lici od Vibu napr? s cim si bola viac spokojnejsia ked hovoris ,ze si mala aj aj ,,teda pises 🙂

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eviko25
27. jún 2016

Predávam kočík Phil&Teds Explorer. Kupovaný v r. 2013 vo veľmi dobrom stave. https://deti.bazos.sk/inzerat/62801513/PhilTeds...

tinushka13
28. jún 2016

@eviko25 nahodou nepredavate aj tie bocne tasky na kocik? pripadne dvojplastenku a sietku? dakujem 😀

zuzkakuli
29. jún 2016

Nepredáváte prosím někdo náhradné kolečko na Vibe (duši i plášť)? Naše se nám prodrelo. Dakujem pekne

katka_1
29. jún 2016

@tinushka13 Dobry den, sietku potrebujete prednu aj zadnu? mam nejake, nam na navigator nepasuje, mozem vam poslat foto a miery.

silesias
29. jún 2016

@katka_1 a nahodou zadnu zastenu nemate? alebo neviete kde by som kupila? dakujem

eviko25
29. jún 2016

@tinushka13 bočné tašky nemám. Plastenku jen na jedno dieťa a sieťku som mala univerzálnu z DMky.

tinushka13
30. jún 2016

@katka_1 budem rada ak mi poslete tie foto dakujem

tinushka13
30. jún 2016

@silesias ja som kupila zadnu stenu (plastenku) v predeti.sk ale cakala som 2 mesiace. a latkovu som si dala usit podla tej zadnej sietky co je. a je to super vec pretozeked dam maleho do spodneho sedadla tak ta sita zadna stena mu vytvori sukromie a tien. super v lete.

tinushka13
30. jún 2016

@silesias ono je to v podstate site na hlavne sedadlo ked mi maly spinka v nom. ale super to sedí aj na spodne sedadlo. dolu je nasita gumicka, hore suchy zips . po bokoch su gumicky na uchytenie. super vec. vrelo odporucam.

tinushka13
30. jún 2016

@silesias pripájam ešte jednu foto. tu je to žiaľ vidieť iba tak na polovicu. jedna je uchytena a druhá už dolu. vyberala som malého

tinushka13
30. jún 2016

@katka_1 Katka teraz mi napadlo. ja mam tiez navigator takze ani mne pasovat nebude. jednu som si kupila tu na MK ale zial zips mam iny ako na sietke ☹

tinushka13
30. jún 2016

@evitaa777 ahoj este tu podlozku mas? to je predna zi zadna ? ja zhanam na pridavne sedadlo ☹

silesias
30. jún 2016

@tinushka13 jeej to je super,presne to idem takto poriesit.dakujem za napad. 😉

tinushka13
30. jún 2016

@silesias urcite najdes vyuzitie a spokojnost. ci ty ci drobci. ja som dala taku hrubsiu bavlnenu latku dvojko. nevyjde to draho a nie je to nic zlozite. potom pridaj foto

katka_1
30. jún 2016

@tinushka13 a ked mas navigator, nebola ta zadna zastena resp.je to slnecna clona k nemu?lebo ja som ju mala,ale tusim ze k druhemu typu navigatoru bola priesvitna zastena proti dažďu. Ja mam ten navigator co ma brzdu na rucke

tinushka13
30. jún 2016

@katka_1 ten isty mam aj ja. s tou brzdou. NavigatorV2. ano bola tam zadna stena taka sietka cierna. Len ja hladam este sietku taku klasicku co sa zipsuje. tu plastenku zadnu som si dokupovala

andy1909
21. júl 2016

Mam na predaj moj milovany Phil&Teds Explorer, moj dvojrocny sa v kociariku uz vobec vozit nechce tak som ho po troch mesiacoch nepouzivania oprasila a idem posunit dalej https://www.modrykonik.sk/market/kociky/49tvp2/...

miaa19
24. júl 2016

Dobrý deň, kúpim prídavné sedadlo na kočík Phil teds DOT. Ďakujem veľmi pekne 🙂 🙂

rafi789
21. aug 2016

Pridavam skusenost s prepichnutou dusou a plastom na VIBE - dusa nebola az taky problem, ako plast - pochodili sme vsetky cykloshopy, opravovne kocikov a nikde nic. Nakoniec sme sa rozhodli objednat original plast, ktory 1ks stoji 30eur. Pri tejto cene mi prislo zle... Zo srandy sme skusili nahodit plast z kocika X lander a sadol ako uliaty, cena 9eur 😵
http://www.kocikyluna.sk/nahradne-diely-do-koli...

keysi22
14. sep 2016

dobry den nepredava nahodou v blizkej buducnosti Smart buggy mala by som zaujem kupit

lenulik13
22. sep 2016

Prosim vas,neviete mi niekto poradit kde by som zohnala nanoznik na phil and teds vibe?resp kto sije nanozniky? Dakujem

silesias
22. sep 2016

@lenulik13 ja mam od pinki normalne univerzalny na trojkolieskovy kocik

lenulik13
24. sep 2016

@silesias dakujem

ajusssa
2. okt 2016

@mirka_st Ešte máte ten kočiarik???

ajusssa
2. okt 2016

@tinushka13 máte ešt kočiarik??

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinushka13
3. okt 2016

@ajusssa ano mame ho

ajusssa
3. okt 2016

@tinushka13 a nepredávate ho? 🙂