Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

krista
22. mar 2010

Minitrouble tady u nás měli jen tu SP verzi za 18tis. a já koupila ten můj za 9,6tis., takže dalších 9tis. jen kvůli reklamaci se mi jaksi dávat nechtělo 😅 to máš fakt dobrý že ti holky v něm chrupkaji 😵 já ho koupila především proto, abych mohla v klidu nakoupit, aniž by mi starší rozhazovala věci z regálů po obchodě nebo visela na rukách 😀

minitrouble
22. mar 2010

anise- hej je to v spreji to WD40 ..skusime to dnes prestriekat tym a dufam ze pomoze
krista - no nas vysiel drahsie cca o 5tis (170euro) ...je to dost velky rozdiel ale zase pri tej cene za Vibe to neni take hrozne ako to co ty pises ze u vas pytali za SP 😖
no my do obchodu s tou starsou ani nemozeme chodit 😎 😀 ..ona by nam asi vytrhla aj tie popruhy na kociku aby mohla vyskocit a "nakupovat" a uz by sme asi mali detsku zapratanu az po strop 😝 😅

maartinkaa
22. mar 2010

ahojte, aj my uz kocikame a zatial bez problemov, a dobre mi v nom chalani hajaju 😀
mini, tak dufam, ze to bude naozaj len treba premazat, myslim, ze sa tam ani nema co take pokazit, tak skus a daj vediet....
ja som zatial nadsena 😀 😀 😀

krista
22. mar 2010

Mini taky mám co dělat ji v tom kočárku udržet a když jdeme s košíkem nakoupit tak to taky stojí za to 🤐 v obchodech bývá veselo, kolikrát já už nadávala: "To bylo naposledy co jsem s tebou vlezla do obchodu" 😀

Maartinkaa to je fajn, že jste spokojení 😵

hviezda22
22. mar 2010

baby, tiez si ho chcem kupit, alebo Britax B-dual, čo je velmi podobny kočík, dufam ze do mesiaca budeme man 🙂 , musím si ich pozriet naživo.....ked vidím tie real fotky nového Vibe 😵 , je nádherný 😀

krista
22. mar 2010

Hviezda koukala jsem na ten Britax a ten funguje taky pro novorozence/batole jako sourozenecký? Asi ne viď 🙂 Moc jsem to nepochopila 🙂 ale jinak je to fešák 😵

hviezda22
23. mar 2010

krista, asi tak isto ako Vibe, ten druhy link je na prídavné sedadlo, a tam píšu že je vhodny od narodenia
http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-309389-k...
http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-309427-b...
neviem, trošku sa mi zda "velky", som nan velmi zvedava 🙂
neviem či si niekto všimol, ale aj PP prišlo s novinkou, videla som ho uz aj v čiernom na stranke Mamas a Papas
http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-310078-p...
ale uz mam skusenost s GT3 a na mna to bol velmi mohutny kočík, takže po nom netužim 😝

maartinkaa
23. mar 2010

ahojte, tie kociky su pekne,ale nejako sa s nimi roztrhlo vrece 😠 , sa mi pacila predstava, ze taketo kociky bezne nevidiet,a teraz ich bude mat myslim kazdy 😖

spetra
23. mar 2010

matrtinka: myslím že to tak horké nebude s tím že těch kočárků bude hodně.... 😉
GT3 vypadají pěkně ale jsou hodně těžské - píšou 16,3 kg...
zatím se mi zdá stále nejlepší PT... 😉

krista
23. mar 2010

Hviezda já jsem natvrdlá 😅 já pořád nechápu jak bych tam dala to miminko + batole... víš já to teďka mám takhle u Phila 😅

Páni nic těžšího bych si nedovedla představit, tohle mi max. vyhovuje, 11kg je boží 😵 a vůbec nepoznám že vezu dvě děti 🙂 😵

Martinka to víš všechno se kopíruje a dobré nápady dvojnásob 😅 počkejte co bude za pár let, budeme slintat 😀

minitrouble
23. mar 2010

ahojte - kolecko nastriekane a zase sa toci 😵 😵 dakujem za rady 🙂
no ten Peg Perego co som pocula je sam o sebe tazky jak fras a vraj uplne neskladny takze podla mna ho nebudu moc ludia kupovat - aj ked ma dobre nizku cenu
ten druhy ten vobec nepoznam ani tu znacku aj ked vyzera pekne

ja by som este brala kebyze urobia Quinny nieco taketo 😝 to by som asi aj vymenila 😎 😀

a mne nevadi ked ich aj bude viac ...podla mna si to aj tak vela mamiciek nebude moct dovolit takze nikdy to nebude taky boom ako s pegperegom napriklad u nas ..kde v nasom meste kazdy 3ti kocik je pegperego 😎 potom nasleduje v tesnom zavese Jane a casual play a xlander ..potom quinny a obcas bugaboo a stoke 😉

minitrouble
23. mar 2010

hviezda ...no po pravde tiez nevidim ze by to islo aj pre babatko ...jedine s tou autosedackou - tak to by asi bolo dobre zistit ze ako to mysleli - lebo mne to takto pride ze variante pre babo je s tou autosedackou 😉 🙂

spetra
23. mar 2010

a já myslela ýe x-lander je největší favorit všude... 😀 u nás určitě....
hlavně nemají moc maminky děti blízko sebe, tak proto nebudou mit dvojkočáry... 😉

hviezda22
23. mar 2010

Baby popravde, ja som nad tym moc nerozmyšlala, no ked som vyberala kočík pred narodením dvojičiek, ani PT Vibe mi neodporučili v predajni Pre deti, takže az od pol roka a asi tak isto bude na tom Britax B-dual. Moje dvojičky maju uz takmer rok a konečne možme poskušat aj iné:o). My sme prvy mali Bumbleride indie twin, potom Jané powertwin a teraz chcem oskušat tento tip kočíka. Je jasné že malinke babetka potrebuju vaničku 😉

petapi
28. apr 2010

ahoj, jsem dneska hrozně naštvaná, prtž mi asi začalo blbnout přední kolečko, nechce se otáčet tak, jak chci já, buď se neotáčí nebo se otáčí ve chvíli, kdy to nepotřebuju, prostě se zasekává, takže jsem z jízdy strašně nadřená 😠 🙄

minitrouble
28. apr 2010

petapi - tak to bude presne ten isty problem ako sme mali my ...staci poriadne namazat/nastriekat ten sprej WD40 ci ako sa vola a mas po probleme 😉 🙂

krista
28. apr 2010

Ahojky holky, nedávno mě to kolečko taky docela zlobilo, tak se divně viklalo ze strany na stranu, kde seženu ten sprej? 🙂

minitrouble
28. apr 2010

na pumpe napriklad - isto to ma kazdy tatino doma kvoli autu 😉 🙂

krista
28. apr 2010

No náš tatino ne 😀 tak na tý pumpě to je dobrý, to mě nenapadlo, já myslela jestli je to nějaký speciálně sprej na kočárky, tak to jsem ráda, to by snad neměl být problém 🙂

petapi
1. máj 2010

no jsem sama na sebe hrdá, ale mě to napadlo a tak to tatino namazal normálním oliváčem (ten speciální nemáme, musíme koupit) a funguje to, jsem fakt ráda, že stačila taková "blbost", prtž jsem ten jeden den byla dost zoufalá, že mi to nejede a jak to budem reklamovat a kdesi cosi 😵
ale každopádně díky za radu, je super, že se sejde víc zkušeností a člověka to nemusí trápit dlouho 😉

krista
1. máj 2010

No vida ten máme doma taky 😵 díky za typ! 🙂

maartinkaa
2. máj 2010

ahojte, tento problem sa stal aj nam a tiez sme to namazali obycajnym olejom a je to dobre 😀 takze nic speci netreba....

spetra
2. máj 2010

my mažem kořárek sádlem... 😉

xxksena
4. máj 2010

wd40 taky neni špatnej 🙂

jaroe
16. máj 2010

ahojte, neviete nahodou aka prenosna taska sa hodi k P&T E3 resp. SP? Nejaku lacnejsiu alternativu k tej original myslim. Dakujem

krista
17. máj 2010

Jaroe nemám to vyzkoušený, ale jedna maminka mi říkala, že má vložnou tašku od Emitexu a že se jí tam vejde dobře (přestože jsem někde jinde četla že je moc dlouhá) to bude asi jedna z nejlevnějších variant 😉

petapi
17. máj 2010

já mám taky emitex a vejde se tam krásně akorát, jak kdyby byla dělaná přímo pro něj, ale mám Vibe a nevím, jestli není přece jenom trošku větší než SP 😒

krista
17. máj 2010

Já mám pocit že mě to zrovna někdo psal u toho SP, ale fakt nevím jestli nekecám 😅

amabilis
18. máj 2010

Ahoj holky!
Mému prckovi byl 19. ledna rok a začátkem prosince čekáme další dítko. Uvažuji tedy, co s kočárkem. Kamarádka mi doporučila PT, ale spousta lidí mě odrazuje, že už bude ten starší velkej a je to zbytečný, že máme radši pořídit nějaký snadno ovladatelný lehký kočárek a k tomu skejtík, či skejtík se sedátkem... Ale nevím, nevím. Dost cestujeme vlakem, ať už do prahy k doktoru (máme to hodinu nízkopodlažákem přímo do centra) nebo k babičce, kdy to máme s jedním přestupem na vlak a pak ještě autobus... Přijde mi, že na skejtíku si tak neodpočine a hlavně to bude přes zimu, to mi na něm zmrzne.

Jinak koukala jsem, co je PT variant. nemáte některá přehled, jaký je v nich rozdíl? Jsou to classic, sport, hammerhead (jediná čtyřkolka), dash a vibe. Taky by mi zajímalo, jestli to má nafukovací kola a jak dobrý je to teréňák. Já jsem zvyklá na tank, tak abych pak děti někde nevyklopila. Díky.

krista
18. máj 2010

Amabilis já bych neřekla že je ten kočárek zbytečný když starší vyroste, ba naopak když z toho jde udělat monokočárek 🙂
Někde tady byly ty rozdíly popsaný pár stran zpět, já mám třeba ten Classic, je to nejlevnější verze, nejde polohovat rukojeť (má jen dvě polohy), nemá okýnko ve stříšce, polostrovaný double kit u hlavy... takový maličkosti, ale mě teda rozhodně nevadí 🙂 svůj účel to splní, když jsem ho kupovala já tak ty ostatní verze byly dost drahý, teď jsem ale koukala že se dá sehnat pomalu za tu samou cenu SP 😉 Nafukovací kola mají podle mě všechny a do terénu tak dobrý, ty kola jsou fakt velký a úzký 🙂 já jsem spokojená maximálně 🙂