Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

wodana
8. júl 2010

@krista prosim ta trieska na kit - e je kupena specialne na to, alebo si ju mala?

krista
8. júl 2010

@wodana je to trapný 😅 ale našla jsem jí 😀 obvykle nejsem nějakej kentusák co sebere co najde, ale tohle byl osud 😀

wodana
8. júl 2010

@brugi jeeej, tento kocik vyzera byt tiez dost sikovny 🙂 a mozu byt v pololahu obidvaja cestujuci 🙂

wodana
8. júl 2010

@krista a čože - fajne sa ti podarilo 🙂 a hlavne ze suži dobre 🙂

petapi
8. júl 2010

@krista tak to je dobrý, žes ji našla 😀 to se hodilo akorát, taky bych ji vzala 😅
@wodana nene oba dva cestující být vleže nemůžou.

krista
8. júl 2010

No holky šla jsem kolem, viděla ji a říkám si nééé... a šla jsem dál do obchodu a pak mi to vrtalo hlavou, říkám si, jsem blbá, ta by se parádně hodila, cestou zpátky tam už nebude 😖 ale když jsem ji cestou zpátky viděla, už jsem neváhala, sebral by to někdo jinej 😀 akorát ten co ji ztratil asi zrovna nadšenej nebyl 😅

petruska86
9. júl 2010

@wodana ahoj..ja som ju kupila v obchode s detskymi vecami - som si nasla na nete, ci ju maju a zasla tam....
ono je to z takej tenuckej latky, takze neviem ci by to splnalo funkciu striesky....tvarom sa podoba velkej clone do auta, je to taky oval, ktory si potom takto ohnes a pristipcujes, takze sa da pouzit aj na predlzenie normalnej striesky na kociku, ale ci by sluzila aj ako strieska - mozno len pri mensom dietku, lebo ked ju davam na doblekit dcere (ma 97cm) tak uz je mezi kitom a tou clonou zo zadu medzera, takze napr v zime by jej cez to tahalo na krk....dufam, ze som pomohla a dostatocne popisala 😉 🙂

wodana
9. júl 2010

Nuž baby, ja mam doma P&T e3 z druhej ruky od milej baby z vychodu. Chcela som sice vibe, alebo aspon Dash, nuz ale toto bolo jedine v ramci nasich moznosti. (230,-) mam k nemu aj plastenku pre obidva sedadla, vaky na nakup, organizer - malu tasticku na rucku kocika, fusak aj prenosnu tasku na babatko. L-profilky na uchytenie sedatka navrch funguju. Chyba mi k nemu este nieco? Manzel bol uz aktivny a vymenil uz duse a dokonca aj plaste na kolesach - aby boli nove (skoda ze nove nemaju ten elegantny biely pruh) a ide dat vyrobit aj nove hriadele na uchytenie zadnych koliesok (spevnene). Male sa prihlasi na prelome novembra a decembra . az vtedy ho zacneme pouzivat na 100%. A do leta nejako vyriesim aj druhu striesku, alebo slnecnu clonu na pridavne sedatko, aby tam babetku nefucalo na hlavicku.

krista
9. júl 2010

@wodana kočárek vypadá super, myslím si, že jsi komplet vybavená 🙂 víc než já 😀 a kolečka bych s tebou klidně vyměnila, protože mě se ten bílý pruh právě nelíbí 😀 ale kupovala jsem ho kvůli praktičnosti tak tohle šlo stranou 😀

sophie1981
9. júl 2010

@wodana vybava poriadna...ani ja taku nemam.... 😀 ...a super cena...nech vam sluzi.... 😉

wodana
9. júl 2010

@sophie1981 dakujem. napisem rozhodne ako sluzi ..... ale asi az po vianociach 🙂

petruska86
10. júl 2010

@wodana no tak toto bola podla mna tiez velmi vyhodna kupa 🙂 super, tak nech ociarik sluzi a ste spokojni 😎

wodana
10. júl 2010

este pridavam par detailov... Myslim ale, ze ten organizer potrebovat nebudem, takze keby ste niektora chcela, predam za par penazi - nech niekomu posluzi. Ja mam tasky na rucku kocika na ktore som zvyknuta z mojho terajsieho Jane Powertrack.

petruska86
10. júl 2010

@wodana keby bol zeleny, tak by som ho brala 🙂
inak to co su za gumy? ste kupili nove original, alebo niekde v cyklo ? a nie su aj sirsie ako povodne?

wodana
11. júl 2010

@petruska86 ved ja som cely cas pozerala len po zelenych kocikoch, lebo cerveno-tmavo sedy mam teraz 😉 . A gumy kupil v cykloobchode, nejake vraj velmi kvalitne (on sa v tomto dobre vyzna) a sedia tam dobre. Teraz uz len cakam na tie spevnene hriadele na kolieska.

petruska86
11. júl 2010

@wodana a nevies mi povedat na kolko vas vysli - 3xgumy+duse? mne by uz trebalo pre istotu mat doma rezervu, tak sa o to zacinam zaujimat 🙂 a to mas pravdu, ze ten biely pas posobi tak stylovo, tiez sa mi to velmi paci 🙂

sophie1981
11. júl 2010

@wodana ja som bola v cyklo obchode, kupovala som plaste c.12 1/4 ci ake to ma pecko, ale mne nepasovali lebo boli vyssie a predne kolecko sa mo suchalo o tu cast, co drzi kolo.....tak teraz uvidim asi skocik kuknut do obchodu, ci ta znacka co mas ty zapasuje, a ked nie, v auguste letime do Londyna, tak kupin nahradne origos.....bo tu nekrestansky drahe.... 😝

inac ja mam cerveny pecko...za kolko by si dala ten organizer??-...

beruthiel
12. júl 2010

Tak jsme se vrátili z prodlouženého víkendu. Kočárek sloužil výborně. Jen nějak musím vymyslet jak zastínit Šímu aby na něj nepařilo sluníčko.
Miminko bylo posazené jen na chvilku, dole se bohužel trochu nudí, nevidí pořádně ven.

wodana
12. júl 2010

@beruthiel http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... tu je slnecna clona, co si kupila odtialto jedna kocka na zadne sedadlo, ja si ju idem kupit tiez.

wodana
12. júl 2010

@sophie1981 tie plaste sa volaju LONGUS a ja pomedzi plast a kovovy ohyb prestrcim prst - takze je tam vola asi 1 cm. a to uplne staci. 5 eur. mam ti ho este viac pofotit?

petruska86
12. júl 2010

@wodana to ja som si ju kupila....inak, aby si vedela, tak original su tam zo zadu len dva stipce - ked velmi nefuka tak to celkom staci, ale pri silnejsom vetre ju deformuje....tak mam v plane prisit tam este zhora po bokoch karabinky, aby sa to dalo este zacvaknut zhora......len tolko, aby si nebola prekvapena 🙂

wodana
14. júl 2010

@petruska86 prosim, ak budes mat cas, nafot to a ukaz aj nam ostatnym 😉

petruska86
14. júl 2010

@wodana ospravedlnte kvalitu, kedze to bolo fotene teraz vecer.... 😅

dufam, ze to fotky neprehadze:
foto c.1 - upevnenie na doublekite
foto c.2 - detailnejsi pohlad n aupevnenie
foto c.3 - takto sa da poskladat, ked ju prave nepotrebujem (priemer 28cm)
foto c.4 - rozlozena clona (101x34cm)
foto c.5 - pohlad na stipec
foto c.6 - clona upevnena na kite, pohlad zo zadu
foto c.7 - pohlad zboku
foto c.8 - pohlad zhora

wodana
15. júl 2010

@petruska86 dakujem! uz mi je to jasnejsie. celkom dobre to z fotiek vidno.

sophie1981
16. júl 2010

sestra polamala nohu...tak vyuzivam kocik naplno konecne aj ja...... 😀

petruska86
17. júl 2010

kockyyy 😉 normalne uplne inak vyzera ten kocik v cervenej farbe 🙂 ....a to co mas tam dole zboku na kosiku - ten biely pruh?

sophie1981
17. júl 2010

@petruska86 ...fesak a kocica.... 😀 ....hore je Samko.....vzadu Katka.... 😉

tie pasy su reflexne pasiky....v dedine, kde staviame dom, nemaju este celkom doriesene chodniky a v zime podvecer aby sme boli videne.... 😅 .....kedze tych reflexnych casti je na tom kociku pomenej..... 😒

wodana
21. júl 2010

@sophie1981 joj, krasni su!!! uz sa tesim ako budem takto vozit mojich na buduce leto. a s tymi reflexnymi pruhmi mas pravdu - su tam len take tenucke - treba to trochu zvyraznit, nech nas vodici vidia.

wodana
22. júl 2010

http://www.emimino.cz/diskuse/phill-teds-foto-3...

tu som nasla uplne perfektnu diskusiu aj s mnozstvom fotiek PT v mamickovskej praxi 🙂

petruska86
22. júl 2010

@wodana fuuuuuu tak ta jedna baba tam veru na dobru cenu narazila - ze vibe za 13.000,-korun - to by som ho tiez bez vahania brala.... 😉