Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

maartinkaa
16. mar 2011

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=14994393...
@kloranebb da sa to, tento kocik ma vela moznosti,,,,, 😉 😉 😉

kloranebb
16. mar 2011

@maartinkaa ty si poklad!!! Nic lepsie si mi nemohla napisat. Toto uplne idealne poriesi moju situaciu. Aj ked to vyrobca nepovolil vidim ze to ide a je to krasa. Teraz sa uz skutocne tesim na moj vibe. Dufam ze aj na nom to pojde lebo je to vibe 2.

dagmarkaaa
16. mar 2011

@maartinkaa jé to je super to jsem nevěděla že by to šlo i takhle použít ta korbička zároveň s DK...
Koupili jsme o víkendu Dash, zatím si zvykám na to že je to tříkolka ale zatím spokojenost, používám jako sporťák pro dceru zatím. A v akci nám dali tuhle korbičku tak jsem si říkala k čemu nám jako bude že si ji mohli nechat, ale jestli to jde použít i se sedátkem DK dole tak je to bomba 🙂

maartinkaa
16. mar 2011

@kloranebb len ju musis nastoknut do tych nizsich dierok, su tam dve polohy dierok na nasadenie DK alebo madla 😉
@dagmarkaaa ci to funguje aj s DASHOm, to neviem, vedela som len o VIBE, ale vyskusaj 😉

antchea
16. mar 2011

@dagmarkaaa No to by mě taky zajímalo ale obávám se že to nepůjde ☹ .Docela by mě to zajímalo u exploreru 🙂 nemám možnost kde to vyzkoušet tak kdyby se někdo našel bylo by to moc fajn

dagmarkaaa
17. mar 2011

@antchea zkouším to dám vědět 🙂

helenkablazenka
21. mar 2011

@krista Můžete mi pradit? Chtěla bych tento kočárek pro sourozence 2 a 3 roky na výlety, ale nevím který typ je asi největší a pohodlný pro tak už velké děti. Díky Hela.

krista
21. mar 2011

@helenkablazenka nevím jestli budu nejlepší rádce, Phila už prakticky nemám 😅 ale holky ti určitě poradí 🙂

helenkablazenka
21. mar 2011

@krista kéž by, jsem úplně bezradná ☹

dagmarkaaa
21. mar 2011

@antchea hm tak to asi na ten Dash nepůjde, technicky se mi totiž nepovedlo oddělat to hlavní sedátko, jakoby celý ten potah aby mi zůstala jen kostra. Vše šlo v pohodě odepnout, odcvaknout až na jednu poslední věc - zezadu kočátu to drží takové kšíry - ty by šly teoreticky odšroubovat aby zbyla jena kostra ale do toho jsem fakt nechtěla jít, nejsem zrovna dobrý kutil 😅

sophie1981
22. mar 2011

@dagmarkaaa a ked davas peanut na dash, akym sposobom to naklikavas?....tiez tym palickovym sposobom ako dk?......a ak mas ten peanut na kociku, tak ta cast v kociku sa opiera o tu latku z hlavneho sedadla ale je to vo vzduchu?.....ak sa to neopiera, tak by to teoreticky malo fungovat......tych srubiek na rukovati sa nebj, kludne odsrubuj vsetky 4 a potah ti krasne zlezie dole.......raz to aj tak urobis, ved budes chciet oprat kocik.... 😉

sophie1981
22. mar 2011

@helenkablazenka vibe je najsirsi.....je to v par cm......skus pozriet dozadu, niekolko krat tu bol polsky link na rozmery jednotlivych kocikov.

helenkablazenka
22. mar 2011

@sophie1981 Díky moc, ono zase nejde ani tak o šířku, spíš o délku a ten prostor pro nožičky nahoře, slyšela jsem, že z některých padají nožky dolů.

puvak
22. mar 2011

@keiko ja ho mam tiez ...skveeeely 😀 Ja mam PT Sport a vozila som v nom 2 deti. A budeme vozit aj tretie. Podla mna je genialny. po troch odskusanych kocikoch je tento najlepsi. Urcite v nom nedrga aj ked nie je odpruzeny. tie nafukovacie kolesa pruzia dobre. a to mame riadne rozbite chodniky. ja som si ho nechala dopravit z UK (bolo to lacnejsie) a mali to kopec doplnkov, ktore som u nas nevidela. moje 2 svagrinky si ho uz tiez zadovazili. ja ho mozem len a len odporucat 😵 😵 😵

helenkablazenka
22. mar 2011

Holky a máte některá zkušenost s PT Explorer?

arrett
22. mar 2011

@helenkablazenka Ja ho mám 🙂 a dnes mi dosiel aj Hang bag🙂

helenkablazenka
22. mar 2011

@arrett co toje hang bag??? Asi něco pro mimi že? To já užř nepotřebuju, mám dvě 3 a 2 roky. A jak se váms ním jezdí? Mám možnost ho koupit měsíc starý. Potřebovala bych právě pro prcky když jedeme někam výletit an celý den, aby si mohl i druhý dáchnout. Mám dvojčatový vedle sebe, ale přemýšlím ,že udělám změnu. 🙂 Ještě naposled.

helenkablazenka
22. mar 2011

@arrett Už jsem si zjistila, co to je 😀 😀 tak sorry, teď jsem aj debil. 🙂

helenkablazenka
22. mar 2011

@arrett Už jsem si zjistila, co to je 😀 😀 tak sorry, teď jsem jak debil. 🙂

helenkablazenka
23. mar 2011

Holky prosím vás, jaký byste tedy volily pro dvě velké děti 3 a 2 roky na občasné výlety? Sport nebo Explorer? měla bych za stejnou cenu..... 🙂

petruska86
23. mar 2011

@helenkablazenka ahoj, ak mas tu moznost rovnakej ceny, tak jednoznacne explorer....predsalen je to novsi typ, niektore veci su tam uz "premyslenejsie" ako na sporte, a kedze mas uz tak velke dietky, tak ti polohovanie doublekitu chybat nebude... 🙂 (ps.ja mam sport)

maartinkaa
23. mar 2011

@helenkablazenka ja by som to uz pre tak velke deti neriesila, popripade, len jedny golfky a kto nebude vladat, ten si nachvilu sadne 😉 , ale ked by som si mala vybrat, tak suhlasim s petruskou 86, jednoznacne explorer 😉

sophie1981
23. mar 2011

@helenkablazenka ked za rovnaku cenu, tak urcite explorer.... 😉 ..... 😉

arrett
23. mar 2011

@helenkablazenka 😀 😀 😀 Je uzasny a som s nim velmi spokojna..zatial😀 a tiez by som brala ex

helenkablazenka
23. mar 2011

@maartinkaa golfky mám, ale když pojedme sami na celý den, což jezdím, budou unvení oba, i dtarší je zvyklý po o ještě spát. Proto ještě řeším pohodlí jeijich i moje 🙂

helenkablazenka
23. mar 2011

@petruska86 Péti zrovna jsem SP vyzkoušela v Puntanelle, dle mého je líp vyřešený ten žlábek na nožičky, je jako níž a starší tam má nožky líp. Explorer neměli, ale Dash, ten má právě stejnou podnožku jako Exp. tu plastovou a ta je výš, měl kolínka víc skrčený. Tak jsem vážně na vážkách. A double polohování vážně neřeším, ale na Exp je ta stříška a nevím jak vysoko je nad sedátkem, oba mají hlavu zároveň s koncem opěrky, tak aby se pod vůbec vešli. Také je Ex těžší než SP. Kdybych ho tak mohla vidět v reálu. Ale paní od které ho mohu mít bydlí 250,- km ode mne 😒

helenkablazenka
23. mar 2011

@arrett mohu se zeptat, je nad opěrkou DK a tou stříškounějaký prostor nebo je naražená rovnou s ukončením té opěrky? Bojím se aby se mi děti pod ní vešli 🙂

petruska86
23. mar 2011

@helenkablazenka ahoj...sice som explorer nazivo nevidela, ale podla obr. ma tu opierku noh riesenu rovnako ako sport, len ma este na tej latke nacvaknuty ten plast (kedze ta latka je neprakticka, stale spinava, okopana)....dash to ma "uplne" inak - ma len plast, a ten sa sikmo zvazuje od sedadla k prednemu kolesu (to je podobne ako u vibe-u)....
vaha - to viem, ze je rozdiel 1,5kg, ale prednost by u mna hlavne u tak vacsich deti mala polohovatelna strieska, lahsie polohovanie operadla.....ale zasa sportu nahravaju trooosicku vacsie rozmery sedadiel (ale to su rozdiely 1-2cm)...
no neviem, je to na tebe 🙂

arrett
23. mar 2011

@helenkablazenka Mno, tak to ti nepoviem. Ja vozim v predu 16mesacneho a vzadu 2 mesačnú.

helenkablazenka
23. mar 2011

@petruska86 myslíš že je to u EXp. jinak ta podnožka? Mě to právě přišlo stejné jako u Dashe a Viba. To nemůžeme, zkoušeli jsme dnes. Uáááááá, ach jo.
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=341...
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=341...
koukni 😨