Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

helenkablazenka
23. mar 2011

@arrett prosím tě a jak je to tedy s tou podnožkou? Je tam žlábek s látkou a na něm plast jsko u SP? Díky.

arrett
23. mar 2011

@helenkablazenka ano 😀 😀 😀

helenkablazenka
23. mar 2011

@arrett Díky arett, vzala jsem ho, mám možnost ho mít za 12500,-. měsíc starý, tak to si myslím, že bych asi měla co? Kdyby něco, tak ho určitě zase dobře prodám. 🙂

arrett
23. mar 2011

@helenkablazenka super cena!!! urcite neolutujes!! je super aj ako mono kocik

helenkablazenka
23. mar 2011

@arrett No to věřím, měla jsem ho koupit hned. Máme prcky o 11 měsíců, Káju jsme si přivezli z kojeňáků když měl štěpán 2,5 roku. Koupila jsem hned sporťák od TFK pro dvojky, jezdí super, ale přeci jenom je to kára. Máme ještě dva dospělé kluky, takže jako mono kočár už ho asi neužiju. Na další prcky už nemám nervy 😅

antchea
23. mar 2011

@helenkablazenka kde bydlíš jestli v praze mohla bych ti ho ukázat kdyby jsi chtěla. zatím teda vozím jen jedno ale i tak.

helenkablazenka
23. mar 2011

@antchea Díky moc, to by bylo super, bydlím ale 25 km na východ od Prahy. Z které části jsi?

antchea
24. mar 2011

@helenkablazenka já bydlím v hostivaři ale myslim že nebude problém když se domluvíme se někde sejít

helenkablazenka
24. mar 2011

@antchea no tak mi paní od které jsem měla Exp. mít mi dnes psala, že ještě není stoprocentně rozhodnutá ho prodat, řekne mi prý v neděli, tak ani nevím jestli bude. Pokud ne, koupím SP.
Jinak jezdím do Štěrbohol do špáru, na Čerňák nebo vláčkem do centra, takže není problém se domluvit kam to bude pro tebe nejlepší. Možná že to ani nebude potřeba ☹

vikuska.
24. mar 2011

Maminky, viete mi povedat ako je to s tymito kocikmi v zime? Uvazujeme nad smartom, ale strieska mi pride uplne jemnucka, lahko prefukatelna. Viete do toho kupit nanoznik alebo nejaky fusak? Ako to viete zaizolovat? Pripadne, je to kocik vobec vhodny na zimne mesiace na vonku, alebo je ok len do obchodnych domov? 🙂
Vdaka!

kloranebb
24. mar 2011

Ahojte baby. Dnes mi dorazil Vibe 2. Ak budete potrebovat nejake info tak sa ozvite. Manzel je z neho nadseny 😉 Moj najvacsi kritik 😀

pazhitka
25. mar 2011

@vikuska. v zime jsme pouzivali denne- ba se mi zda, ze kdyz mas male mimino v te sklopene poloze, ze je tam lip chranene nez v normalnim kocarku... v poloze za sebou je to trochu horsi, ale taky jsme jezdili- mam SPORT...Nanoznik jsem si nechala usit na mmbazaru a fusak normalni emitex- dozadu ve zkracene verzi... ta striska je opravdu spis slabina...

dagmarkaaa
25. mar 2011

ahoj holky,
prosím která máte Dashe nepříjde vám tam blbá ta stříška? mě přijde nějaká krátká, navíc mezi sedátkem a stříškou je mezera, fakt divné tak to profoukne.... není na to nějaká prodlužovací stříška proti slunci nebo tak? nikde v příslušenství to nemůžu najít tak možná nějaká univerzál by šla, nevíte?

helenkablazenka
25. mar 2011

Holky prosím vás, ktrerá máte Sport a double kitem, změříte mi opěrku zad toho přídavného sedátka? Díky moc. 🙂

helenkablazenka
26. mar 2011

Holky tak mi ten super kup Exp. padl, paní si to rozmyslela a neprodá. ☹ Jdu objednat SP.

gucci
28. mar 2011

@kloranebb jéééé se máš, my to furt doma řešíme, jestli koupit jetý VIBE nebo nový VIBE2. Máme ještě čas, tak možná do té doby bude někdo VIBE2 prodávat 😉

sophie1981
28. mar 2011

aj male princezny sa vozia na PT.... 😀

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1370240...

samila
28. mar 2011

ahojte vsetky 🙂 hladam kocik VIBE z druhej ruky... nepredavate nahodou niektora? alebo neviete poradit kde kupit? nejak nie su teraz inzeraty na nete, alebo ich nevidim 😝 dik

kloranebb
28. mar 2011

@gucci ja som sa bala kupovat stary vibe kvoli problemom s brzdou a prednym kolesom. Predstava ze potrebujem odbrzdit v buse a vystupit a brzda je zaseknuta.... to by som nechcela zazit. Preto som kupila rovno novy Vibe. Sranda ze dnes sa mi skoro nieco take stalo aj ked mam novy vibe. Ale po tretom stisnuti brzdy to uz slo. Tak snad to bol slabo vyvinuty tlak na brzdu z mojej strany 😉

maartinkaa
29. mar 2011

ahojte, minule som sem pisala, ze zhanam striesku na DK VIBE a, ze nasi ochotni predajcovaia na SK sa vyhovarali, vraj strieska na stary VIBE nepasuje(udajne im to povedal vyrobca), ale pravda je taka, ze ja uz tu striesku mam vdaka mojej sesternici, ktora zije v UK a druhej sesternici, ktora tam isla na navstevu a doniesla mi ju 😉 😉 ak budem mat cas, tak hodim foto 😉 som spokojna, da sa posuvat, podla vysky hlavky babatka, ako aj strieska na hlavnom sedadle, a hlavne dakujem mamicke @zuzi26, ze mi ju pomahala zhanat, aj ked to nevyslo,,,,,ale bola ochotna aj ked verim, ze toho mala vela popri dvoch detickach 😉 dakujem 😉

gucci
29. mar 2011

@maartinkaa tak to je super, těším se na foto, na kolik na stříška vyšla?

helenkablazenka
29. mar 2011

Tak jsem si dnes přivezla SP, je super. Moji dva velcí draci se vejdou skvěle, výborně se s ním jezdí. Jsem opravdu nadšená. Máte nějaký typ na stříšku na to přídavné sedátko? 🙂

tiguik
30. mar 2011

Ahojte. Kazdu chvilku sa nam narodi druhe babo, medzi detmi bude 16-mesacny rozdiel a ja zvazujem, ci budeme potrebovat surodenecky kocik. Paci sa mi Phil & teds, hlavne jeho "spratnost". Otazkou zostava uz len zvolit ten najvhodnejsi typ. SP nechcem kvoli latkovej a podla mna tazko umyvatelnej podlozke na nohy. Takze zostava Vibe, Dash a Explorer. Vibe je najnovsi, mozno najdokonalejsi, aj najdrahsi, ale pride mi, ze dietatko sediace vpredu ma prilis vysoko nohy v kolenach a malo miesta na chodidla, ta podlozka sa mi zda uzka. Aky je rozdiel medzi Dash a Explorerom? Co viem, maju rozdielne brzdy, ale na tom mi az tak nezalezi. Co strieska? Explorer ma posuvnu striesku, co "ide za slnkom" a Dash to nema? Ma kazdy DK u Explorera striesku? Lebo na viacerych obrazkoch som to videla. No a u Explorera mi najviac vadi, ze sa neda polohovat DK, inak by som volila asi ten. Baby, opravte a doplnte ma, ak sa v niecom mylim.
A este nieco - pouzivali ste aj inu fusakotasku pre novorodenca ako original od Phil & teds? Dakujem 🙂

sophie1981
30. mar 2011

@helenkablazenka skus dokupit striesku z explorer.... 😉 ....niektory zahranicny predajcovia ju ponukaju..... 😉

@tiguik ja mam cerveny sp a dvojrocnu dceru a kocik som zatial prala nie koly tej latke, kde ma mala nohy, ale koly otlacenym keksikom a inym maskrtam, ktore pojeda v kociku pocas jazdy....u nas je ta latka tmavo siva......preventivne povysavam s nasou rowentou a je to ciste..... 😉 ...takze ja osobne v tom problem u sp nevidim......akurat tak pri zelenej a oradzovej farbe, tie maju nanoznik vo svetlej farbe.....zvysok tusim v sedej.... 😉 .....
strieska na DK u explorer je stale.....

zzuzca
31. mar 2011

ahoj baby

mam taky dotaz 😅

videli ste uz niekoho na inlinoch korculiach s tymto kocikom? 😅 budem tam mat oboch prckov a som veelmi zvedava ci sa vobec pohneme 😀 budem tlacit dost velku vahu 🙂 mimco bude dole, kubik bude sediet hore. Planujem ist zajtra 😉 Myslite ze to pojde? 😅

zzuzca
1. apr 2011

tak hlasim ze to slo super 😀

zzuzca
1. apr 2011

este sa chcem opytat, dokedy ste vozili novorodenca v lahu? nas ma 5 mes, ale je straaasne dlhy, v 4.mes mal 70 cm 😅 mam pocit, ze ked tam lezi, hlavu ma akoby nizsie ako nohy, no a nohy mu uz dobreze necuhaju vonku spod DK na ktorom sedi ten vacsi 😀 to je uz druha vec.. 😝 . Pod tu hlavu mu davam este zlozenu deku, nech ju nema tak dolu....ono aj to ze ma plienku, tak aj to robi par mm, ze ma zadocek vyssie...ale mne prijde ze tak celkovo tam nie je rovno, ale trosku z kopca...asi tym, ze je taky dlhy...?

lucosko
1. apr 2011

@tiguik ahoj, ja mam Vibe. Deti mam s dvojrocnym rozdielom a kocar vyuzivam este aj dnes, starsi ma nieco vyse 3rokov a zmesti sa sediet aj pod rucku aj hore je to ok.

kloranebb
1. apr 2011

Mate prosim vas niektora hlboku korbu na vibe? Ak ano, mohla by ste zmerat vnutorny priestor tejto vanicky? Dakujem

madalah
4. apr 2011

Baby, niktorá z Vás nechce predať Vibe? Mala by som záujem. Dík...