Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

aurra
13. máj 2011

@joohana tak to je dobry napad, musim tiez nad niecim porozmyslat,
inak sa chcem pochvalit, dnes mi dosiel PT vibe, kupovany akoze jazdeny, ale absolutne na nom nevidno, je super, sa tesim na zajtra pojdem ho s Ellinkou vyskusat, a neskor aj s malickym 🙂

aurra
13. máj 2011

este sa chcem spytat, chodite s nim aj vo vytahu? zmesti sa donho? sa mi ta sirka kolies zda dost siroka

antchea
14. máj 2011

@aurra ahoj nevim jak máte široký výtah,nám ho v paneláku předělávali tak máme nový a vejdeme se uplně v klidu a to i když je starší na motorce vedle kočárku.

lucosko
14. máj 2011

@aurra zmestis sa aj do maleho vytahu, akurat mozno budes musit odmontovat zadne sedadlo pre starsieho. my sme minule takto isli v nemocnici v starom vytahu a v pohodke 🙂

tinika
15. máj 2011

@aurra a kde sa ti podarilo kupit? ja hladala po nete a nič som nenasla .( jedine jeden a ten bol hned predany 🙂 ale uz čakame na ten naš, mal by prist do konca maja .) tiez vibe ale 2 .)

aurra
15. máj 2011

@tinika tu na konikovy 🙂 uz sa tesim, ked ho pojdem vyskusat

tinika
15. máj 2011

@aurra fakt? ja ked pozerala nič tu PaT nebolo :( tak nech sluzi ja sa tesim na nas do konca maja snad dojde 🙂

spetra
15. máj 2011

@aurra my máme snad ten nejmenší výtah světa a já mám phil teds dash a vejde se na šířku a dokonce i na dýlku když je double kit vzadu.... 😉

aurra
16. máj 2011

@spetra dash je troska uzsi, no musim to len vyskusat, ale mala som pozicany xlander a ten sa nevopchal, nastastie byvame v rod. dome, vytahom chodim len u mamy

hest
16. máj 2011

ahoj, chtela jsem se zeptat, pokud nektera vozite batole a miminecko v Pa T, ta vlozna taska se tam nejak pridelava, nebo je tam jen tak polozena? Koupili jsme kocarek pouzity, ale v prima stavu, jen mu chybi plastenka na dve deti a ta vlozna taska, tak resim, jeslti staci do toho dat nejakou noname, nebo musi byt od PaT. JInak do výtahu se vejde líp, než náš Xlander Xrun co zatím mám na malého, ten musím trochu nadzvihnout abych nezavazela v té cloně co pak staví výtah-)))

aurra
16. máj 2011

@hest ja som si kupovala tu vloznu tasku, pouzivanu, tu na bazare od PT, ona sa tam len vlozi, nicim sa neisti

spetra
16. máj 2011

@hest jen se vloží... ta originál je malá... zaleží podle velikosti mimča tak do 4 měsíců.... já měla neoriginál.... a používala jsem ji jen v chladnejší dny....

dagmarkaaa
16. máj 2011

@spetra a nevíš od jakého výrobce je ta taška co máte? nechci právě origoš kvůli tomu že je malá.
a holky v létě jste to řešili jak s tím novorozencem? Taky v tašce nebo to jen něším vystlat? Přeci jen ty kšíry aby netlačily tak asi něčím pevnějším tak nevím....

paulie
16. máj 2011

@dagmarkaaa já mám tašku od Emitexu a jsem spokojená 😉 Občas ji ještě použiju, ale spíš v případech, že mi malá v tašce usne a nechci ji budit přendáváním (teď už ji mám otevřenou a mám tam jen tetra plenu). Jinak jezdím bez ní - malou mám ustrojenou dle počasí a spí celá položená na té zádové opěrce (je tak ke mně blíž, než kdyby měla zadeček na sedací části). Kšíry ji zřejmě nijak nevadí 😉

hest
16. máj 2011

@spetra
@paulie
díky za názory-) půjčím si tedy od kamarádky nějakou neznačkovou a pak se uvidí-)
jinak nemáte někdo k tomu korbičku? ten peanut? my jsme to k tomu dostali, ale má to mylsím ulomený ten jeden šlahoun u té boudičky..tak by mě zajímalo, pokud to máte, zda jde ta boudička oddělat, nebo jak to tam drží..jestli bychom to nějak mohli opravit..pochybuju, že by u PaT měli náhradní díly? Netušíte?
Protože kdyby se mi to zadařilo zprovoznit, zbavila bych se starého Quinnyho..neb máme teď doma 3 kočárky..což je teda jako mazec na to jak máme prťavý byt-))

paulie
16. máj 2011

@hest Korbičku mám - jaký šlahoun myslíš? Tu "zarážku" na korbičce nebo ten "adaptér", který se strká do konstrukce (uf, to je popis 😅)? Zkusila bych tu boudičku nasadit a pak uvidíte, jak moc to drží 😉

hest
16. máj 2011

@paulie na kočárek jsem to hezky nasadila, s tím jsem neměla problém, ale tu boudicku jsem se snazila nasadit, ale prijde mi ze to prave moc nesedi..díky té jedné tyčce, má se to nějak zacvaknout, nebo jak je v těch tyčkách dírka tak to začne držet když se to napruží..
přikládám obrázek, snažila jsem se dát šipku v místě co mám na mysli-)

pryfish
16. máj 2011

Ahoj holky, mam otazecku ohledne explorera a hammerhead... proc tu ctyrkolku tady tak zamitate, vcem je spatny? 🙂
diky moc! 🙂

paulie
16. máj 2011

@hest po několikátém přečtení už asi začínám chápat 😀 Mluvíme obě o těch dvou přídavných "tyčkách", které se strkají do kontrukce v místě, kam se dá zaklapnout i madlo nebo DK? 😅

paulie
16. máj 2011

@pryfish já bych brala spíš 4kolku ... s 3kolkou mi to občas moc nejde 😅 Ale místo Hammerheada bych brala Verve ... bohužel jsem jukla min. týden na web PaT a viděla jsem tam ten skvost 😅

pryfish
16. máj 2011

no, ale proc? 🙂) me se ten verve moc nelibi, pripada mi ze je stejnej jako vibe akorat na 4rech kolech, ktery do terenu nebudou uplne ideal

dagmarkaaa
16. máj 2011

@paulie díky za tip na tu tašku už jsem na ni koukla
jééé teď vidím ty čtyřkolky Phila, no škoda že už máme toho Dashe, hned bych šla do 4kolky, se 3kolkou jsem se nedokázala zkamarádit... 😖 neumím prostě jezdit z odaretovaným předním kolem, lítá mi to kam nechci... tak ho mám zaaretované a to je šíleně těžké na manipulaci. Nemáte někdo takový problém? Já byla předtím zvklá na 4kolku tak nevim....

pryfish
16. máj 2011

dagmar: a na ctyrkolku s otocnymi koly nebo klasickou ctyrkolku ?

dagmarkaaa
16. máj 2011

@pryfish právěže na klasickou pevnou Inglesinu... tak je to šok, ale i ta s otočnýma kolama by mohl být něco mezi, co se týče manipulace. Ale zas esteticky nic moc ty Philovské čtyřkolky i když bych s nima asi kamarádila víc...

paulie
16. máj 2011

@pryfish já myslím, že jsou všechny PaT kočárky plus mínus stejné, jen mají rozdílný počet koleček a drobné nuance ve výbavě a vzhledu 😅 Do terénu je podle mě PaT celkem ok (mám tu kolem na ulicích samé kostky a rozbité chodníky 😀) - s mimčem to nehází, ale spíš ho to houpe ze strany na stranu 😀
A Verve vypadá, že má dokonce už odpružení koleček 🙂

@dagmarkaaa mám podobný problém, ale už jsem se naučila na chodníky najíždět tak, aby mi to někam neujelo 😀 Každopádně 4kolku bych brala fakt víc 😅

pryfish
16. máj 2011

@dagmarkaaa ... hm mě se prave ta čtyřkolka docela i líbí, proto fakt váhám, já se snad nikdy nerozhodnu 😀

hest
17. máj 2011

@paulie já se omlouvám, mám už po roce mateřské uplně asi mozek mimo provoz-) Měla jsem na mysli prostě tuboudičku, zda je normálně odendavatelná..nebo je to jen naše vada na kráse, že je těžké ji přimět aby držela...-)

pryfish
17. máj 2011

Me by jeste zajimalo, jak se to veze s tema dvema deetma, linda ma ted asi 11 kilo, k tomu mimino a nez trochu odroste predpokladam, ze linda uz bude behat na plno nekde kdyz pujde maly do sportaku treba....
Je to tezky s tema dvema detma...a prave ty obrubníky?
Já měla předtim 25kg kočár a ani mi to s dětskem k tomu nepřislo tak těžký, časem sem ho stejně vyměnila 🙂)))

janulqa07
17. máj 2011

ahojte... planujem predat Vibe1 s cervenymi podlozkami ak by mal niekto zaujem

holis84
17. máj 2011

holky prosim jakej do toho mate fusak???

@janulqa07 jani ty mas originalni fusak do kocarku nebo jiny?