Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

myounghee
6. máj 2011

@tinika malu som citila uz v 18 tyzdni, no mala som mensie brusko. A druhe az neskor . Tak to bude asi chlapcek 😀

myounghee
6. máj 2011

nas PT sport a nase slniecko najkrajsie v nom 😵

tiguik
6. máj 2011

@myounghee Ja mam chlapceka rovnako stareho, nechce sa ti pridat sem fotku malej, ked je hore v DK? Uvazujem totiz u kupe P&T, kedze sa nam teraz narodilo 2. babo. Dakujem 🙂

antchea
6. máj 2011

@fida04 no já ho kupovala přes ebay v usa,ale přes známého takže to vyšlo s dk na 8tis.kč. Jinak u nás jsem ho našla jenom na http://www.kocarky-lucianek.cz/kocarkylucianek/.... ptala jsem se i u výhradního dovozce a ten říkal že to chvilku potrvá než ho budou mít že náš trh pro ně není tak atraktivní .

sophie1981
6. máj 2011

@myounghee gratulka k sp, nech sluzi tak dobre ako nam..... 😉 ...

tinika
6. máj 2011

@antchea som kukla tvoj link a som sa pobavila .) ze povodna cena 17500 nova 17500 🙂) ale este som na nete explorer nevidela, ten čierno zeleny pekny

myounghee
6. máj 2011

@tiguik - zajtra odfotim 😉

myounghee
9. máj 2011

@tiguik ahoj. prepac ze takto neskoro sem davam fotku 😖 . stale nam do toho nieco voslo a nemala som tak moznost.
paci foto ked je DK hore

tiguik
9. máj 2011

@myounghee dakujem 🙂

paulie
10. máj 2011

Ahojky, pro ty, co nemáte stříšku na DK ... dneska jsem na něj zkusila připevnit tu sluneční clonu od Emitexu a bylo to super - nevím, jak ostatní verze, ale u Sporta to na té kovové konstrukci skvěle drželo (dokonce i bez problému obsáhla ten 10cm prostor po napolohování DK 😉)
Ještě mě napadlo - nešije někdo (třeba na MMB) "sluneční" clony ve velikosti toho igelitu, co je pod madlem? Asi by to neměl být problém ušít doma, ale nejsem tak zručná 😅

joohana
10. máj 2011

@paulie To by mě taky zajímalo, mám tam teda plínu (hezkou, z Ikea proužkovanou), ale taky bych užila něco stálejšího. Jenže nemám šicí stroj ☹. Ale podržte se, chtěla jsem si na to koupit olivky (knoflíky) jako jsou na tom igelitu a v galanterce chtěli za jeden takový 30,-Kč. A je jich potřeba 9. Dost síla, ne? Vzdala jsem to a přidělala tu plínu spínacíma špendlíkama, ale není to žádná krása.

petruska86
10. máj 2011

@joohana
@paulie
baby, ak mate doma stroj, tak si to fakt skuste same - mne sij. stroj tieto vianoce priniesol jezisko 😀 a po mesiaci som si na ten zadny kryt trufla - obkreslila som si tvar podla igelitu, vystrihla, v rovnakych miestach ako na igelite nasila gombiky, suchy zips, dookola obsila lemovkou a na koniec presila este tie "puky", aby pekne drzal tvar ako original.....akurat latka bola dost draha, skoro 10e meter 😠 .....pridavam aj foto 🙂

maartinkaa
11. máj 2011

@petruska86 ty si riadna sikulka 😉
ja som slubila, ze sem raz dam fotku mojho kocika s dokupenou strieskou 😉

maartinkaa
11. máj 2011

dokonca moji mali sa este stale zmestia aj do sklopeneho DK, a to uz budu mat dva rocky 😀

aurra
11. máj 2011

@petruska86 tak to sa mi paci, kazdym dnom cakam na svoj PT a potom nakazem mame nech mi toto usije. a co je to za latku? dakujem

petruska86
11. máj 2011

@maartinkaa juj dakujem pekne 🙂 ale ked to ma clovek v ruke, z blizka, tak vidno, ze to sil amater 😀 ale hlavne, ze sluzi

@aurra jj, urcite to zvladne 😎 noooo presne si nepamatam, tusim to mali pod nazvom vetrovkovina (?) proste je to taka ta latka, z ktorej sa siju aj nanozniky...z vnutornej strany som tiez chcela, aby tam bol ten isty material - vetrovkovina/sustiak, ale nezohnala som, tak tam mam nieco ako umela kozusinka + medzi tymito vrstvami je tenka vrstva vatelinu....ja som to totiz sila hlavne na chladne obdobie, kedze na leto clonu mam, ale mozno usijem este nieco tensie ako je plienka 😝 ale to sa mi bude musiet chciet 😀 ...

petruska86
11. máj 2011

@maartinkaa teraz som pozrela fotky detailnejsie - a tie deky su bozske!!!! 😀

aurra
11. máj 2011

@petruska86 ja by som to potrebovala prave na leto, kedze sa ma babo narodit v juli

maartinkaa
11. máj 2011

@petruska86 to su deky z ikei 😉

petruska86
11. máj 2011

@aurra najlepsie bude zajst niekde do "metraze" a nazivo popozerat, pohmatat, ale asi najvhodnejsia bude bavlna ako su plienky....alebo potom som videla aj take sietoviny, teda ked to nebolo presne to, z coho sa siju clony proti slnku/mucham... 😀 tak si urobte vylet 😀

petruska86
11. máj 2011

@maartinkaa faaakt....u nas maju vacsinou len pasikave, ciste alebo poriadne nepozeram 😝

janulqa07
12. máj 2011

prosim vas nkde kupim nahradne koleso na phila vibe???? surne ☹

holis84
12. máj 2011

@janulqa07 zkus ebay www.ebay.co.uk tam jsou urcite

holky prosim o radu co mate do kocarku za fusaky? vim ze existuji originalni phil and teds ale ja bych radeji nejaky barevny 😅

helenky
13. máj 2011

Ahoj,mám prosbu - změříte mi prosím některá DK - délku sedáku a zad a šířku. Mockrát díky! H

maartinkaa
13. máj 2011

@janulqa07 a co sa stalo 😕 ????

janulqa07
13. máj 2011

@maartinkaa podarilo sa mi prerezat celu pneumatiku na kolese 😠 narychlo som chcela z cz alebo sk lebo uk potrva 😒 takze som bez kocika a k tomu po druhy mi v nedelu pride kupec

maartinkaa
13. máj 2011

@janulqa07 a to sa ti ako mohlo podarit 😅 ??? skus ist do nejakeho bicykloveho obchodu a mozno ti tam budu vediet pomoct, myslim, ze uz to tu takto niekto riesil,,,,a potom si zozenies origos, aspon docasne to takto skus poriesit 😉

joohana
13. máj 2011

@petruska86 To máš pěkné! Já právě nešiju, nikdy jsem k tomu neměla sklony a kupovat šicí stroj jen na ušití takovéto ptákoviny mi přijde dost luxus 😵 . Holt tu plenu střihnu a obšiju v ruce, no. Já to chci na léto, v zimě uvidíme, to vyřeším až zima přijde 🙂. To mi možná bude stačit ten igelit, dítko bude ve fusaku...A starší už snad bude výhradně ťapkat.

joohana
13. máj 2011

@aurra Já si koupila tyhle plíny a ušiju to z nich.Půlka jedné stačí,tak buu mít několik kratů na střídačku.
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9013...

petruska86
13. máj 2011

@joohana 🙂 no ja uz viac-menej vyuzivam svojho phila ako mono kocik, tak ked maly spi, tak som mu to tam chcela zutulnit - aby nebol pri spanku presvieteny z kazdej strany 🙂
a tie plienky/uteraciky su uzasne, teda hlavne ta zvieratkova 🙂 a aj vyborna cena!