Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

littlebubu
13. sep 2012

maminky, toto je vibe 1, či vibe 2 ?
ď.

amabilis
13. sep 2012

@littlebubu To bude dvojka, jednička nemá stříšku.

littlebubu
13. sep 2012

@amabilis ďakujem 🙂

maxi.smile
16. sep 2012

Ahoj maminky, už jsem se jedno ptala, ale nemůžu dohledat odpověď..prosím!!! Kde bych mohla objednat takovou jako slídu, co bych přidělala ke stříšce, aby nefoukalo?? Nemyslím tu ,,igelitovou - průhlednou" pláštěnku, ale ze šusťáku ...jestli mi někdo rozumí??? DĚKUJU MOC!!!!!! Jo, odkdy tak vozíte děti na double kitu, ty menší? Zatím vozím mrňouse vepředu a vzadu občas starší a když mladší vepředu usne, tak double kit vycvaknu, prcka položím do lehu, double kit nacvaknu nahoru a dcera si sedne...Jen by mě zajímalo, kdy ty menší můžou do double kitu..díky!!

maxi.smile
16. sep 2012

@maxi.smile zapomněla jsem napsat, že máme PT Vibe 😀

maxi.smile
16. sep 2012

@littlebubu vypadá to jako dvojka...my máme, jen double kit máme jedničkový bez stříšky..

littlebubu
16. sep 2012

@maxi.smile
@maxi.smile a dá sa k tomu tá strieška zohnať? je originál na to? ďakujem

maxi.smile
16. sep 2012

@littlebubu to myslím, že nedá, originál..jen zn. Emitex, česká, dělá nějaké univerzální stínící slony, to by na to možná šlo..

littlebubu
17. sep 2012

@madamecrazy prosím vás, sú to tieto adapetry?

babula
23. sep 2012

Kocky prosim vas aky mate nanoznik ak nejaky mate,myslim na hlavnu sedacku,ked je DK dolu.dakujem

henushka
25. sep 2012

@babula Ahoj, my mame Emitex na trojkolku. Kuk: http://www.maderna.sk/katalog/product/2813/ Link som vygooglila nahodne, ale mal by to byt on. Kupovali sme ho uz sice pred dvoma rokmi, ale vyzera, ze je to ten isty model. Kocik mame Vibe.

babula
25. sep 2012

@henushka dakujem,my mame sice phil&teds clasic,uplne prvu verziu a ten je mensi aj uzsi

madamecrazy
25. sep 2012

nahoře na fotce je učitě Vibe 2, jelikož Vibe 1 má na konstrukci nápis Vibe a dvojka má už nápis celé firmy ;)

hoogy
26. sep 2012

@littlebubu toto je urcite vibe 2 mam 1 a vidim tam urcite rozdieli. 🙂

mysiatkoo
26. sep 2012

tym, co sa rozhoduju pre vibe - ponukam na predaj vibe 2 komplet - aj s vajickom maxi-cosi, s pridavnym sedatkom, s taskou na novorodenca - kupovany v januari 2011...info cez IP

littlebubu
1. okt 2012

@zlatik pozdravujem Vás, to graco-vajo pasuje všeobecne na Pt kočíky, teda aj Vibe2? Kde ste to "vygooglila"? na zahraničných stránkach? ďakujem 🙂

garzonka
1. okt 2012

@littlebubu
Pre marcove mimi by mala stacit ta vlozna taska. Nas maly sa narodil na jesen a tiez sme pouzivali len tasku, aj s fusakom vo vnutri a bolo mu teplucko. Taska je z nepremokaveho materialu, odolna, pevna, takze stacilo.
DK na Vibe 1 ma 2 polohy, jedna so zapnutym zipsom, druha viac do pololahu ked sa zipsy odopnu. Ale nie je to az taky rozdiel.....
Strieska na DK sa samostatne neda dokupit, ale ak je sikovna mamicka ,moze si aj sama nieco take vyrobit 😉 . Da sa kupit len DK so strieskou, to pasuje na Vibe 2 ( nie som si ista ci aj na Vibe 1, to by mohli ostatne kocky poradit).

littlebubu
2. okt 2012

@garzonka ďakujem veľmi pekne 🙂

zlatik
2. okt 2012

@littlebubu Ano, vygooglila som to na zahranicnych strankach a potom som si nasla Graco autosedacku tu v bazari na MK a poprosila som tu mamicku, ci by mi to nevyskusala na PT sport, lebo nahodou jej kamoska mala tento kocik.
Vyskusala, poslala mi este aj fotky, takze som nemala co riesit. A autosedacka je super, lebo ma Isofix, ktory perfektne vyuzijem.

littlebubu
2. okt 2012

@zlatik ďakujem za odpoveď 🙂, asi pôjdem do obchodu s kočíkmi a nasadím graco na vibe a bude 🙂

mnaulink
10. okt 2012

Ahoj, včera jsem měnila pláště na VIBE, je to ATYP. 12 a 1/2 a normálně v cyklo servisech ani v kočárkách se to nedá sehnat, holt výrobce z Nového Zélandu chce prachy..takže jsem obvolala republiku, dají se objednat na BABIEZ.CZ internet obchod Praha Letňany, ale já jsem je potřebovala hned, tak jsem si tam zajela a pán mi to hned vyměnil a oproti internetovým cenám 680kč za ks, jsem platila 800kč za dva i s výměnou, ta je zadarmo. Každopádně tento obchod vřele doporučuju a pro maminky co mají typ VERVE..je to ten samý rozměr a typ koleček a plášťů co je na Vibe.

henushka
10. okt 2012

Ahojte, uz sa to tu viackrat pretriasalo, mame problem s prednym koleckom na Vibe (1). Svojho casu som aj ja prispela do diskusie s tym, ze rozobrat, vycistit, namazat, dofukat... Lenze to teraz u nas nezabera ☹ Kedysi vibrovalo, ked som sla prilis rychlo a nabehla som na nejaku nerovnost, ale teraz sa s tym musim doslova vliect, inak vibruje stale 😠 Teda s vynimkou, ked veziem decka obe a predne kolecko sa zatazi inak.

Mate niektora skusenosti so servisom? Vraj kdesi v Senici je servis. Respektive, mate niektora este dake ine odskusane riesenie? Kazda rada dobra!

Vopred dik!

littlebubu
16. okt 2012

maminky, aké má rozmery originál balenie kočíka vibe 2 komplet, aj s doublekitom , cooconom, ...známy mi má dopraviť kočík z Uk, tak aby som mu vedela povedať, koľko miesta rezervovať, ďakujem 🙂

mnaulink
19. okt 2012

tak metr na metr dvacet v krabici, cocoon má tak 80 cm, ten není v krabici.

sophie1981
19. okt 2012

pravidelne prechadzame lesnou cestou z Durkovca na Cingov v Slovenskom Raji.....tak davam foto, aky teren v pohode prejdeme... 😉

zuzkakach
19. okt 2012

@jankalac uz ai ten plast mas, ale v Pre deti kupis cele nove koleso za 20 €

littlebubu
21. okt 2012

@zlatik možem sa ešte spýtať? 🙂 to vajíčko tam bez tých adapterov drží pevne? ďakujem 🙂

zlatik
21. okt 2012

@littlebubu Ano, drzi pevne aj bez adapterov, pripada mi to presne ako ked nasadis vajicko na nakupny kos v nejakom obchode, tiez zapadne len do tych spodnych vysekov a je to v pohode.

veronikaka
24. okt 2012

Maminky, měla bych na Vás prosbu. Přemýšlím o koupi PT Explorer nový s tímto příslušenstvím: kočárek, cocoon, double kid, double pláštěnka. Co mi není jasný je, zda ten kočárek obsahuje madlo, takový ten igelit na boudičku pro miminko ze zadu, když leží a adaptéry na double kid dopředu. Dále jsem se chtěla zeptat, zda je možné použít madlo k double kidu, když povezu miminko a double kid bude vepředu. Děkuju za radu.

dana3262
24. okt 2012

@veronikaka ano, kočárek obsahuje madlo, adaptéry na dk jsou u dk, ta slida je u kocarku. U dk je ještě striska. A madlo na dk kdyz je nahoře použít nejde. Kupovala jsem ted ještě nějaký univerzální madlo a taky tam nejde. Jezdí se bez madla. Hodilo by se tam.. ☹