Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

dagmarkaaa
17. okt 2011

@aurra jé jak to máš vyřešené na to jedno mimčo? moc to nechápu, hlavně tu boudičku nad hlavou to je odkud|?
nějaký takový systém by se mi hodil když jdu občas jen s miminem, doteď mi jezdí obráceně a nad sebou má DK sedátko ale takto by se mi to líbilo takto abych na něj viděla 🙂 nenašla jsem že bys tu o tom psala dřív, nebo jsem slepá

aurra
17. okt 2011

@dagmarkaaa ved to len striesku prevratim

tinika
17. okt 2011

@aurra jej ty si si ho otačala pekne k sebe nozkami :D ale vtedy si asi DK nemal hore ze? len maleho v kočiku.

dagmarkaaa
17. okt 2011

@aurra aha dík 😀 to musím zkusit, jsem nevěděla že to jde

tinika
17. okt 2011

@aurra a mas aj ten system na vrch tasky čo sa zazipsuje hej?

aurra
17. okt 2011

@tinika ano takto s nim chodim, len ked mam len jeho

aurra
17. okt 2011

@tinika ano pravdaze, len nemam ziadnu foto kde to je zapnute

aurra
17. okt 2011

@dagmarkaaa skus, ja mam vibe a ide to 🙂

aurra
18. okt 2011
tinika
18. okt 2011

@aurra vdakaaa :D dobre vidim ze to ma system taky fajny ze vies stiahnut okolo hlavičky tu tašku aby nefukalo?

maxi.smile
20. okt 2011

Holky, určitě jste to tam někde psaly..ale přesto...chci PT Vibe, můžu se vás zeptat...dá se normálně v zimě použít zimní fusak Emitex - dopředu? Případně pro obě sedátka, když tam jsou dvě děti?? A nánožníky k tomu asi nejsou, že? Dají se koupit nějaké univerzální? Díky za odpověď!

aurra
21. okt 2011

@maxi.smile toto by aj mna zaujimalo? pasuje nejaky fusak na to pridavne sedatko?

dejnas
21. okt 2011

tak mne včera prišiel ten KAISER - teda úplne super je 🙂 dnes večer som vzala v ňom malú von, má už 3 roky a bolo jej v ňom úžasne teplúčko... síce ho mala len tak asi od prsíčok nadol - vlastne ako taký lepší, dlhší a teplejší nánožník 😉
synček má 18 mesiacov, ten je v ňom úplne celý zababušený 😉
a navyše aj veľmi dobre vyzerá na kočíku 😉

@maxi.smile na vibe nepasuje žiadny univerzálny nánožník, my sme to skúšali v obchode, ešte keď sme kupovali kočík...

hoogy
21. okt 2011

@maxi.smile ja som mala emitex fusak dopredu do zadu ti neporadim lebo ja som ho pouzivala len pre jedno dieta. nanoznikom som sa netrapila napacilo sa mi to a ked mas dobry fusak nie je potrebny🙂

tinika
25. okt 2011

Ahojte ake mate skusenosti s tyk ze sw vam predne kolecko zablokuje manzelivi to dost vqdi ked sq otoci kolmo na smer jazdy,pisem z dotyk. Movilu tak pisem jak tatar

katwind
25. okt 2011

Ahoj děvčata, v pátek mám termín porodu a teprve te´d jsem se rozhoupala k tomu, že vlastně "potřebuju" = chci PT kočárek🙂 Ale velmi tápu, jaký? Našla jsem Dash, Vibe a Sport? Je teda dost drahý, za 14 tis a to tuším bez toho přídavného sedáku pro druhé dítko že? Pak vložnou tašku na mímo... Poraďte prosím... prodám ho kdyžtak potom?

aurra
25. okt 2011

@tinika ja mam skor velky problem, ze mi predne koleso vybruje

aurra
25. okt 2011

neviete mi poradit, kde by som mohla zohnat nahradnu pneumatiku, dusu? dostala som defekt, dakujem

tinika
25. okt 2011

@katwind jje js mam terrmin zajtra hehe a uvazujem ze predsm vibe2a kupim verve

katwind
25. okt 2011

@tinika 🙂 verve mě jediné nezaujalo, ale mám dilema mezi vibe a sport. Bohužel vibe je zrovna nejdražší☹

tinika
25. okt 2011

@katwind mne sa tiez cive luvi najviac ale cadi mi to ze je to trojkolka to predne kolecko sa furt cprieci q este sa mi zle .vychadza z vchodu oproti stvorkolke

myounghee
25. okt 2011

@tinika ahoj ... drzim ti palceky.. my uz mame doma malicku Aimée 😵 😵 narodila sa 21.09. Baby z vianocnych deticiek2009 ti drzia palceky.. no musim letiet.. Inak ja mam Sport a som veeeeeeelmi spokojna. Nemenila by som!!!!!!

tinika
25. okt 2011

@myounghee dakujem pekne

katwind
25. okt 2011

Holky a máte ruční brzdu?? Má to i jiná varianta než Vibe?

vlcicaa
25. okt 2011

@tinika ano aj nam to sucha na pravom zistili ste preco? mi nie.

tinika
26. okt 2011

@vlcicaa nie nezistili ☹

dzudka
27. okt 2011

Ahojte,
Bude niekto predavat Phil and Teds kocik v blizkej buducnosti pre dve deti, najlepsie BA a blizke okolie.?

mayaotzin
27. okt 2011

Holky mam Vibe... v troube mimino a starsatko nahore na DK
mam vsak jeden problem... do polohovaciho DK se uz rozepnuteho nevejde...takze musi byt v poloze v sede... coz je v pohode, ale jakmile mi usne /a usne vzdycky/ tak ji padne hlava... docela mi to vadi, ze je to tak blbe vyresene a neni DK delsi a nebo nahore neuzavrene.... jak to holky resite?
dumam o nakrcniku jina moznost asi nebude, co?

mayaotzin
27. okt 2011

@dzudka zahlidla jsme inzerat na Vibe za 10.000 ale v CR kdybys chtela najdu ten inzerat

dzudka
28. okt 2011

@mayaotzin Dakujem ale asi z Ciech nebudem brat.