Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

jankohrasko
10. dec 2012

@sophie1981 :( nevadi, aj tak dakujem za infosky, mam velky sportak, no postrebujem nieco spratne do auta/mhd.. takze si to necham prelezat v hlave tyzden a potom sa rozhodnem, co dalej.. Ale ak si ho kupis, tak daj urcite vediet 🙂 🙂 🙂

hu.hu
14. dec 2012

ahojte baby ! 🙂 najde sa tu niekto kto ma navigator 2012 al. 2013 ? mne prisiel tento tyzden a trosku som sklamana z toho priestoru pre babätko v tej cocoon taske. zda sa mi, ze tam ma babo malo miesta na nozky (ked bude trosku väcsie, cca. 5-6 mes.). teraz nenarazam na dlzku, ale vysku tej vloznej tasky v mieste DK vpredu. tym ze väcsie dietatko sadne do DK, DK trosku poklesne a mam pocit, ze dietatku dole bude tlacit na nozky. ako je to u vas ? pouzivali ste v zime v tej taske aj fusak ? lebo sa to tam tusim nevojde, je nejaka uzka a volaju ju ze XL 😅

je to aj pri inych modeloch P&T podobne ?
dakujem

hu.hu
17. dec 2012

ahoj @zdeniii , mozem sa spytat ako si spokojna s Vibe ? hlavne s tou plochou pre mensie dietatko ked spinka na zlozenom hlavnom sedatku? aka velka je ta plocha? ma dietatko miesto aj na pohyb/zdvihanie noziciek ? rozmyslam totiz ze navigator vratim a vezmem Vibe...

dakujem

garzonka
18. dec 2012

@hu.hu ahoj, neviem odpovedat ako je to s nozickami, ked dieta spi na tej hlavnej sedacke, ale pridavam foto s rozmermi toho lozka (dlzka) 😉

zdeniii
18. dec 2012

@hu.hu ahjky, nevim jak to má navigator ale místa tam je akorát, spíš méně. Já bych si Vibe už nepořídila, má opravdu hodně malý DK. Syn ve 3 měsících už nechtěl být v hlavním sedátku a ležet, tak byl v DK ae v 5ti měsících se mi tam nevešel... Mám děti o 2 roky od sebe. a počítala jsem s tím, že ho využijeme tak půl roku což se povedlo a pak jsem ho dala dál protože přestal vyhovovat. Jako hlavní kočár bych si ho nepořídila...

hu.hu
19. dec 2012

ahoj @garzonka si super ! tie tvoje detailne foto aj s popismi a mierami 😨 ja cumim 😕 zda sa, ze ma viac placu ako navigator. v piatok si pridu pon a dovezu mi vibe 😵 tak som zvedava, ci bude vyhovovat. sak napisem . dakujem

hu.hu
19. dec 2012

dakujem za nazor @zdeniii . mojho mm phil tiez nepresvedcil, uvidime co povie na vibe. vcera dosiel britax b-dual, ale ten sa znova nelubi mne. uvidime, ktory si nechame. ty mas nejaky surodenecky kocik ? ak ano aky ? sem s tipmi, lebo uz ma to hladanie nebavi! potrebujem vybehnut do terenu a s manducou+kocik sa dost zapotim 🙄

zdeniii
19. dec 2012

@hu.hu to chápu, taky u nás manduca frčí 🙂)
Kolik máš od sebe děti?? Než Vibe bych volila raději typ sport nebo explorer...

sourozenecký už nemáme, mám jen pro malého a starší chodí nebo je na skejtíku. Máme baby jogger a je skvělý, dá se z něho taky udělat dvojkočár ale neviděla jsem to naživo... kouni sem http://www.euro-trade.nazwa.pl/uploads/dad_cz/f... hned na první stránce je obrázek

hu.hu
19. dec 2012

@zdeniii 16 mes. odstup. takze surodenecky kocik este vyuzijem. dcera nechce po snehu moc behat. manduca je fajn, len sa dost spotime zababuseni v obchode 😅 baby jogger city select som videla v obchode, ten mal tiez nejaku chybu, len si nespomeniem co to bolo 😅 tusim sa nedali dat oba sportove sedatka smerom dopredu...

zdeniii
19. dec 2012

@hu.hu jjo tak to kočár využijete hodně ještě 🙂) myslela jsem jen city elite, dá se k němu dát sedátko. Ale vám by se hodilo něco pohodlnějšího aby mohlo i starší dítko spát. Proč navigator nvyhovuje?

hu.hu
19. dec 2012

@zdeniii hlavne kvoli tomu priestoru na nozky. tam dietatko ani nemoze zdvihnut nozky, co pri babätku ked je malicke neni problem ale väcsie dietatko sa uz chce pohybovat a nema kde. to je hlavny dovod.

hu.hu
19. dec 2012

@zdeniii dcerka sa dokedy vozila v kociku ?

amabilis
19. dec 2012

Ahoj! Tak mě právě napadla jedna věc. Jak to tu tak pár let čtu, tak mi přijde, že zatím každý, kdo měl něco jiného, než Sport, používal tandem chvilku a zbavil se ho. Docela jsem zvědavá, jak to bude s Dotem a Navigátorem, jestli to byla konečně změna k lepšímu. Já mám Sport už dva roky a kousek a pořád ho občas využiju pro oba. Jasně, že jsem ho zatím neprodala ze zištných důvodů, ale i tak bych se ho zbavovala asi až někdy teď, protože to popojíždění, když se snažím něco stíhat (vlak, autobus) nebo v případě celodenních výletů a nebo převážení nemocných dětí, je ten kočárek pořád ještě k nezaplacení...

gucci
20. dec 2012

@amabilis My jsme měli Explorer 14m. Dcera začala v září chodit do školky a pak prohlásila, že už je velká holka a v kočárku už jezdit nebude, proto ho ted prodávám Jinak jsem si taky myslela, že ho přes zimu budu mít určitě. Ale mám k dispozici svoje auto, zastávku na bus blízko a jinak Lea jezdí všude na Firstbiku, i v zimě 😉

ciernavila
29. dec 2012

myslite ze ma zmysel kupovat surodenecky kocik ked starsi syn 20 mes uz chodi bez kocika, ten bravame len ked ideme raz dva krat mesacne do Prahy /pol hodina vlakom, lebo poobede este spava v nom ak je vonku/..vsetky obchody mam po ruke, MHD nepouzivam, auto nemame. Este mam manducu a satku. K tomu stupatko lascal buggy ale este sme ho nevysusali.

garzonka
2. jan 2013

@ciernavila Ja si myslim ze to zmysel nema.....pokial (ako pises) syn vyuziva kocik minimalne.

ifkael
2. jan 2013

@ciernavila pre mna by to malo vyznam

sasrnka
3. jan 2013

@ciernavila neviem, ci to ma zmysel u vas, sama si poznas deticky, ale napisem ti, ako u nas. Dcerka ma 4,5 roka, ale je mensia, hadaju jej ovela menej. Prestahovali sme sa a do mesta to mame dost daleko, k mojim rodicom skoro 4km, co je peso pre mna v pohodicke, ale pre malu to je na dlhoooo. Cesta, ktoru prejdem za 15 minut s nou trva viac ako hodinu. Vsade stoji, vsetko musi vyskusat... Proste, ked potrebujem sa presunut, tak jedine autom a to ma teda prestalo bavit. Tiez potrebujem pohyb... Takze som kupila P&T explorer a si trieskam hlavum, ze som to neurobila uz pred polrokom.

romanecka
4. jan 2013

Ahojte, dosť uvažujeme nad kúpou Phil and teds SPORT. Teda ja, nie muž 🙂 Chcem sa opýtať- hore sedí staršie a dole malé mimi- ked mimi leží (čo bude 6 mesiacov...) nezavadzia to pri chôdzi? nekope do toho mamička, ked tlačí kočík? zdá sa mi to tam trošku natesno...

romanecka
4. jan 2013

@sasrnka Ahoj, chcem sa opýtať, ten P&T explorer je novšia verzia typu P&T sport? má nafukovacie kolieska, pravda? A kde sa dá pozrieť naživo? Alebo len objednať cez net?

sasrnka
4. jan 2013

@romanecka ohladom druhov P&T ti velmi neporadim. Nemala som sancu porovnavat nazivo, objednala som cez net, podla recenzii a financnych moznosti... Takze netusim, kde nazivo by si ho mohla vidiet. Keby si byvala blizsie, tak ta kludne zavolam k nam 😉
Jaaj a kolieska su nafukovacie.

romanecka
4. jan 2013

@sasrnka a môžem ešte pár vecí? nekopeš do toho menšieho dole, zdá sa mi to natesno... a čítala som názor, že v zime je dosť pri zemi- bude mu chladno a v lete sa zase na bábo práši... 😖 A do koľkých mesiacov sa vmestí dieťatko dole?

sasrnka
4. jan 2013

@romanecka ja si zavesim este tasku na rucku(co sa teda nema) a je to natesno. Jasne, ze tam nemas miesta na dlhe kroky, ale v ramci moznosti je to fajn. Mala som dost kocikov a niektore monokociky to mali horsie 😉 Ja mavam dolu v tom druhom sedatku dcerku, ona je drobnucka, takze aj ked ma 4,5 roka, tak sa tam zmesti a ona si z toho robi srandu, sa tam schovava a vymysla 😎 Zima jej nikdy nebola doteraz, je dobre oblecena a ma tam aj podlozku a taky dekovinovy fusak. Si myslim, ze mensie dieta tam moze byt kludne vo fusaku a v pohode. Som rozmyslala tam kupit podlozku z ovcej vlny a to urvite dobre zahreje... Ak mas starsie dieta hore a mensie lezi pod nim, tak s tym skusenosti nemam, ale uz tu kocky o tom pisali.

ivik9
4. jan 2013

@romanecka ahoj, ja mam P&T Sport, maly sa mi narodil v maji, .....z mojej skusenosti: predtym nez som kupila tento kocik, tiez som sa obavala, ze budem do toho dietatka, ktore lezka, kopat.....no realita - nestalo sa mi to ani raz, kocikuje sa to v pohode......malinkemu dietatku je tam velmi dobre, lebo je v uzsom krytom priestore, moj maly tam velmi dobre spinkal a aj sa tam dobre citi.......dokonca, ked tam lezkal a dcera mi sedela v double kite, tak nikto ani len netusil, ze ja mam dole dietatko, ho tam vobec nebolo vidno, co mi aj vyhovovalo, lebo ho ludia "neocumovali".....

garzonka
5. jan 2013

@romanecka skus si zavolat do predajne "Pre deti" v Banskej Bystrici, ci ho tam nemaju 0911 799 343

ivik9
5. jan 2013

@garzonka a @romanecka ....my sme tam boli pozriet zaciatkom decembra a vtedy ho tam mali

romanecka
5. jan 2013

@garzonka
@ivik9 Volala som, majú aj Explorer aj Vibe, tak sa určite pôjdeme mrknúť. Som rada, že len do BB :D

dzejnysek
7. jan 2013

Je tu někdo, kdo má P&T Verve nebo Promenade???
Čekám druhé mimi na květen a nemůžu se rozhodnout. Jaký je mezi nimi rozdíl? A kde se dají koupit nejlevněji?
Předem všem děkuji za odpověď!!

littlebubu
8. jan 2013

@garzonka to sa dá takto zložiť dolu? a ja že to tam je na pevno, mám tento istý kočík, akurát vibe 2... ako na to? ?🙂

garzonka
8. jan 2013

@littlebubu kuk sem 😉 mam k tomuto kociku album, tak snad to bude dost podobne aj s vibe 2

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/garzonka/alb...