Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

janulqa07
15. apr 2011

ahojte... pridam sa do radu majiteliek P&T vlastnime vibe a som nadmieru spokojna 😀
hned vas prosim o radu ako sa dostat ku strieske na DK 😲 nemam vela casu behat po nete a dost sa bojim objednavat zo zahranicnej stranky este som to nerobila 😒 vie mi niekto pomoct?

luti
15. apr 2011

@janulqa07 ahojky🙂,my ji koupili v zahranici, zijeme tady...zkus se zeptat v prodejne kde jste ji koupili, jestli si to uz neudelala🙂,preji hodne stesti🙂

sophie1981
15. apr 2011

@paulie 😵 😵 😵 ...super, super.......dobre to vyzera, sikulka.... 😉

vierka82
15. apr 2011

Milé mamicky, rada by som kupila kočík phil and teds za rozumnú cenu. ak o niekom viete tak sa prosim ozvite 🙂

myounghee
16. apr 2011

Ahojte 🙂
Nebude nahodou niektora predavat kocik phil and teds v lete??? Druhe mimi cakame koncom septembra 😵 😉. Prosim napiste mi IP. Ani som netusila ako tazko sa tento kocik zhana z druhej ruky 😕 Dakujem


myounghee
16. apr 2011

http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t=103438 - kuk tu jedna predava, len neviem ktoru verziu. Snad som niekomu pomohla 😉

gucci
17. apr 2011

ahoj holky, máte některá na kočárku VIBE tyto batůžky?
http://www.olik.cz/detail.php?zbozi=1621935
Mám je možnost ted koupit z druhé ruky a nevím, jestli na VIBE "pasují". Díky moc 😉

janka2110
17. apr 2011

Ahojte dievcata 🙂
Citam,ze mate zaujem kupit kocik..
Ja mam na predaj Phil&Teds VIBE
Pouzivany asi 5krat...kupoval ho mm,lebo sa mu hrozne pacil 🙂
ale Chiara dcera uz bola velka a mne sa viacej paci iny kocik,ktory mam
takze tento som nepouzivala.
Ak by ste mali zaujem niektora napiste mi IP.

gucci
19. apr 2011

hoj ženy, pro ty které mají VIBE:
když mimi leží a starší je nad ním v DK, tak u toho mimi se nedá nijak uzavřít ten prostor u hlavy k madlu? že je to tam takové otevřené a u Sporta apod. je myslím nějaký igelit ne?

maartinkaa
19. apr 2011

@gucci Vibe ma igelit vo vybave, takze ovor mozes uzavriet a vznikne ti tzv. okienko 😉 , ale myslim, ze baby to pouzivali len v zime a cez leto to ani nema vyznam pouzivat, lebo by nemal kadial prudit vzduch 😉

gucci
19. apr 2011

@maartinkaa no v létě je to jasný, ale my čekáme mimi v říjnu. A ten igelit je někde schovaný nebo jak? Já ho nikde na tom kočáru nemůžu najít 😕

maartinkaa
19. apr 2011

@gucci a kupovala si ho novy, lebo spod ruky??? ja som ho mala normalne pribaleny v krabici spolu s kocikom 😨

gucci
19. apr 2011

@maartinkaa aha, no kupovala jsem ho z druhé ruky, tak to já jim pisnu maila, jestli mi to zapomněli dát či co 🙄 , díky moc

maartinkaa
19. apr 2011

@gucci ano napis im, mozno to len zabudli prilozit ku kociku, ved uvidis co ti povedia 😉

vierka82
19. apr 2011

ahojte. Kupili sme si Phil&Teds trojkolka Sport. Chceli by sme si dokupit aj pridavne sedadlo. Bude mi do tohto typu kocika pasovat Prídavné sedadlo pre druhé dieťa na kočík SP? Dakujem Vam velmi moc za odpoved

tinika
19. apr 2011

kočky čo mate vibe, ked je dole novorodenec a hre na pridavnom starsie dieta, sa mi zda ze strieska je dost nizko, mate s tym skusenosti? Je tam dost miesta?

tinika
19. apr 2011

@vierka82 a doteraz si pouzivala aky kočik?

gucci
19. apr 2011

@tinika ta stříška jde na té konstrukci posouvat podle potřeby

tinika
19. apr 2011

@gucci super, tak to som rada, lebo ja prv budem mat starsieho hore a dole male tak som uvazovala či to bude ok .) vdaka

vierka82
19. apr 2011

@tinika športový kočík (zopa) - tam bol starsi a mladsieho som nosila v nosici 🙂

tinika
19. apr 2011

@vierka82 aha,stretavam jednu maminu čo tak tiez chodi

arrett
20. apr 2011

Mojej malej sa v kociku tiež moc nepáči. Takze staršieho tlacim na trojkolke a mladú mám v šatke 😀 ináč mi to celkom aj vyhovuje. Keby bola v kociku, tak ju musím furt hojdat, takto je pri mne a spinka. Starší sa vyblazni, môžem za ním behať, dvihat ho na smykacku, hojdáku a nemusím aspoň strážiť kociar a dieťa v ňom🙂

dagmarkaaa
20. apr 2011

@arrett to máš dobře zorganizované 😉 taky to plánuju jako alternativu mimino v šátku a batole jakkoli mu to bude vyhovovat, kdyby miminko nebylo kočárkový typ.... i když doufám že bude, prostě se uvidí 🙂 holt spokojenost děcek nadevše

tinika
21. apr 2011

Kočky, ktore mate iny phil and teds ako vibe ste spokojne? neviem presne o čo maju menej funkcii ale zatial som na nete nasla pouzite len ine ako vibe. Maju len latkovy ten system na nozky? alebo ako vibe pogumovany?

myounghee
21. apr 2011

@tinika ahoj 🙂
Neviem sice preco si bola v nemocnici, no dufam, ze uz to je ok a bude az do konca!
Uz ste si kupili PT kocik? ci sa stale nevies rozhodnut? Mne sa pozdava Vibe alebo sport. A na nete som nenasla skoro ziadne inzeraty 😒 . Tazko sa zhana

tinika
21. apr 2011

@myounghee no ja som chcela vibe aj som ho mala moznost vyskusat, ale ako pises, na nete su len dash a ine a tie nemam vyskusane ani som nevidela na zivo a nechcem zase hladat a porovnavat o čo su horsie. Zatial som sa rozhodla, ze nebudem čakat do oktobra, ale kupim skor .) a medzi SP a vibe je aky rozdiel? bo na nete par inzeratov mam po 400 a 500eur ale nie je pisany druh pri kazdom

tinika
21. apr 2011

@myounghee a aj ja verim ze uz bude vsetko ok 🙂

myounghee
21. apr 2011

@tinika neviem ake su tam rozdieli, jedine potah pri nozicke je bud svetly alebo sivy a skor sa spinia. No daju sa prat. A mozno je dlhsia do dlzky ako Vibe. Tiez sa vtom nevyznam 😅 😒 . Ja pockam pokial nenajdem dobru a rozumnu ponuku pre Vibe. Teraz mame Peg perego Uno (tiez skvely kocik) a manzel uz ajtak frfle 😀 ze naco dalsi. Ved tento PP uno predam ked kupim PT.

tinika
21. apr 2011

@myounghee ved ja mam tako jumper a este pier cardin sportak a predam obe tiez 🙂

sophie1981
23. apr 2011

@tinika ja mam sp a som velmi spokojna...ja by som ho za ziaden vibe nevymenila..... 😀 .....mozno explorer....mne vyhovuje ten starsi dizajn, kocik sice trosku mensi ale kedze aj ja som mensia, tak mi uplne vyhovuje 😎 ....no a myslim aj dcere, nakolko ona v nom este stale cez den spi, nikde inde zaspat nevie....