Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

tinika
8. aug 2011

@julcek a to je cena uz s DK? keby teraz kupujem tak asi nie 3kolku ale ten verve .)

julcek
8. aug 2011

@tinika no vyzera ze hej, ale asi pre istotu by bolo dobre sa opytat, no zatial najlepsia cena co som nasla

tinika
8. aug 2011

ja mam trojkolku so vsetkym za 650cca takze ta cena je fajn na to ze to je najnovsi

julcek
8. aug 2011

@tinika a ktory mas VIBE ???

tinika
8. aug 2011
julcek
8. aug 2011

@tinika a si s nim spokojna aj ked nepruzi ??? alebo si este neskusala

tinika
8. aug 2011

@julcek skusala a som spoko aj ked nepruzi, na to si zvykam, bo teraz mam taky čo pruzi 🙂 ale vadi mi aj to ze ked idem z vchodu alebo obchodu tak t jedno kolečko vpredu sa skruti či ako to povedat a zle sa mi ide, ked sa da kolko na smer jazdy, či ako to opisat, to sa pri 4 kolke nestava tak často

tinika
8. aug 2011

@julcek pozeram ze mate riška 🙂 aj my budeme mať

julcek
8. aug 2011

@tinika no tiez som pozerala, takze budes mat dvoch chalanov, tak veselo na teba 🙂 ale pozeram ze sa ti to pomaly krati

tinika
8. aug 2011

@julcek jojo bude veselo, este ze mam havu aspon jedna baba do partie 🙂

julcek
8. aug 2011

@tinika 🙂 tak aspon tak

orchidie
11. aug 2011

@eriana22m Jestli se ti libi Vibe, ale pripada ti DK kratky, tak jdete do toho noveho Verve, ten ma stejne dlouhe to pridavne sedatko jako starsi Explorer a tusim Sport:

Toto jsem nasla k Verve:

Double kit sedatko (rozmery):
operadlo zad: 49cm
delka sedaku po strisku: 50cm
sirka: 32cm
hloubka sedatka: 20cm

My se chystame Verve pristi tyden objednat 😵

innes
14. aug 2011

Ahoj holky, neuvažujete některá o prodeji kočárku Phil and Teds v dobrém stavu? Odběr nejlépe zima nebo i dříve 🙂

myounghee
14. aug 2011

@sophie1981 , @tinika - kupujete tu prenosnu tasku pre babo? Ja stale rozmyslam ci nam bude na zimu treba dalsi fusak,,, alebo ta taska pre mimi. Dnes som naklikla hore DK a pridala Emitex zimny fusak a krasne zakrilo tu medzeru pod zadkom dietata. Neviem si predstavit, ze malu zakrijem len dekou. Tak som nerozhodna ci dalsi fusak Emitex alebo tu tasku. hm?? dakujem

myounghee
14. aug 2011

Inak predavam uplne novyyy PEANUT na Sport, Dash. ak by ste mali niektora zaujem prosim napiste mi IP.
Je uplne novy ani raz nepouzity!!!!!!!!!

sophie1981
14. aug 2011

@myounghee ja tu tasku mam uz od starsej dcerky....ja ju urcite budem vyuzovat co najdlhsie aj s fusakom...mam original pt, ked sa Katka narodila, bol marec veli chladny, dokonca aj sneh napadal , edks me dosli s porodnice....nosila som ju v taske a do nej som dala fusak a malu....

myounghee
14. aug 2011

@sophie1981 dakujem za odpoved! 😵
Tak asi kupim tiez tu tasku. Len ja chcem od Emitexu, ta je vatsia ako original PT asi. Drzim palceky k porodu, uz sa nam to poriadne krati 😉 😵

tinika
14. aug 2011

@myounghee ahoj, ja určite aj tasku, lebo budem ako som pisala chodit na 3.p bez vytahu, tak aspon zo začiatku mi to bude lahsie 🙂 kym budem nosit v manduce a do toho fusak mam tiez emitex ale ten asi budem pouzivat pre starsieho a malemu asi ten čo som mala na začiatku pre starsieho taky este po mne nech zbytočne nekupujem dalsi

tinika
14. aug 2011

joj kočky, ktora ste mi nukala tu tasku do VIBE? som zabudla nick :((((

aurra
15. aug 2011

@tinika asi ja 🙂

tinika
15. aug 2011

kočky nemate problem s tym, ze vam akoby kolečko o niečo čuchalo? na vibe mi tak čucha lave a netusim prečo ale vydava to take čuchave zvuky

eriana22m
16. aug 2011

baby, aj ja mam jednu otazku. mate niektora skusenost, ked je babatko este malicke v tej taske a vacsie sedi v double kite, ktore je nakliknute spredu. zmesti sa tam v pohode, ked ma byt nad nim este strieska? dakujem za skusenosti

myounghee
16. aug 2011

ja by som sa chcela tiez spitat.... tie ktore mate tu prenosnu tasku od Emitex (pre babo)... ako sa tam zmesti pod DK? Citala som ze sa da nastavovat aj sirka... lebo PT Sport ma napr. sirku 30cm a ta taska 40cm. Tak neviem ci si mam kupit PT tasku prenosnu alebo radsej vatsiu Emitex... poradte prosim. Babo sa nam ma narodit v septembri. Dakujem

myounghee
16. aug 2011

@sophie1981 ako dlho sa ti zmestila dcerka do tej tasky?? neviem ci mam kupit PT tasku ci Emitex vatsiu. 😒

magimary
16. aug 2011

@myounghee ak môžem odpoviem aj ja 😉 ,
ja práve používam tú P&T tašku (tú menšiu!) a malý má dva mesiace a má v nej miesta a miesta (aj na dĺžku, aj na šírku) a to je v nej komplet zabalený ešte aj v perinke...
tipujem, že ešte dobré tri mesiace poslúži, ak nie aj viac, ale do polroka myslím, že v pohodke 😉

myounghee
18. aug 2011

@magimary dakujem 😉
uz zhanam Emitex tasku. Predsa sa nam mala narodi v septembri, tak aby bola dobra dlhsie.

magdusska
18. aug 2011

ahojte,
mohla by som len poprosit, premyslam, ze kupim tento kocik, kedze druhe babo sa nam ma narodit uz o dva mesiace, len hutam, ci sa s nim zmestime do vytahu 😖
prosim prosim mozete mi napisat aku dlzku ma kocik od predneho kolesa az po koniec sedadla pre druhe babo a tiez sirku kočíka (zadné kolesa)
...dakujem, velmi by mi to pomohlo 🙂

myounghee
18. aug 2011

@magdusska ahoj..
my mame PT Sport verziu a do vytahu sa kraaaaaasne zmesti. Este aj ja s bruskom vedla kocika 😉 . Mame klasicky este ten stary komunisticky vytah (bez vnutornych dvier). Dokonca som skusala uz aj dat hlavne sedadlo do lahu a hore DK a ajtak som sa do vytahu zmestila 😉 . Viem ze Vibe je o nieco sirsi ako Sport. Neviem snad ti nejaka majitelka Vibe-u poradi lepsie.

magdusska
19. aug 2011

dakujem Ti velmi pekne, uz som merala vytah :D tiez mame tie stare, malinke. trosku sa este obavam, ze ako to bude, ked bude starsi sediet v predu a mladsi vzadu (to az na jar-leto), ale uz aj to som vyriesila 🙂 ja s om pokukovala po phil and teds explorer double. Este sa v tych verziach tak nevyznam...ale paci sa mi aj sport.

maartinkaa
19. aug 2011

baby, budem predavat VIBE,,,,,,