Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

kacena4
30. jún 2014

Prosim vas viete poradit moze a da sa drziak na autosedacku a autosedacka nakliknut aj na spodne sedadlo? Pri starsich verziach nie vipe. Vdaka

sophie1981
3. júl 2014

@kacena4 urcite nie.... 😉

kacena4
3. júl 2014

@sophie1981 skoda lebo potrebujem dat aj druhu sedacku niekde 😉 vdaka za info

letycia
18. júl 2014

Dobry vecer prisla som po radu. Mohli by ste mi poradit ako ste spokojne s kocikom PT navigator trojkolka? Mam syna 2 a pol rocneho ale stale nosime kocik aspon na spinkanie poobede a na zimu sa mi zda super. Mala som stokke xplory ktory som milovala ale maly uz bol nan velky a potom som kupila bugaboo bee plus ale je maly a aj uzky tak poskulujem po tomto. Poprosila by som o radu lebo uz som zufala ja chcem PT a manzel zase urbo mamas A papas prosim poradte az nekupim zase blud. Velmi pekne Vam dakujem vopred 🙂

praverita
23. júl 2014

@letycia ahoj. ja mam PT navigator2 aj Bgb Bee+ a hoci som ich nemerala, zdaju sa mi byt rovnako siroke, resp.uzke, ako sa to vezme, zalezi od dietatka. Myslim, ze pre mojho 3-rocneho by nebol na spanie velmi pohodlny ani jeden. Ako vacsi rad spaval v golfkach TFK Buggster S air. Mam ich v bazare, ak chces, nakukni. Podla mna pre vacsie dietatko, co sa este rado vozi aj spinka v kociku, je to idealne riesenie.

praverita
23. júl 2014

@letycia fotky z webu

letycia
25. júl 2014

Praverita dakujem pekne za radu. Okkuknem to a co poviete na PH vibe 2 ? Je to vacsi kocik ?

praverita
30. júl 2014

@letycia vibe2 som nazivo nevidela, ale myslim, ze PaT sa vseobecne orientuju na uzsie kociky s vyhodou, ze sa vsade vmestite, ale vibe-ku skutocne neviem zhodnotit

letycia
30. júl 2014

Dakujem za radu, je rozhodnute 😉 na zimu concord fusion,viem nie je nejak krasny ale je velky a pohodlny a natakdm behacky mame maclaren quest denim. Dakujem ujelmi pekne za rady 😉

fantagiro29
1. aug 2014

Pekny den potrebovala by som poradit......Sama mam PT Vibe spokojna nadovsetko...
Kamaratka si kupila ako druhy kocik PT E3 pod rukou pouzivany.....mysleli sme ze tie vyhrkane kolesa sa budu dat dako opravit no mylili sme sa....Neviete mi prosim poradit z ktoreho PT by tam mohli este sediet budeme musiet zohnat cele kolesa bo tie loziska maju uz lepsie casy za sebou.....🙂 dakujem

tanaja
4. aug 2014

Ahojte, chcem sa spytat na vanicku pre typ sport😀 Mam tento kocar,ale pouzivat ho budem len s jednym dietatom. Videla som,ako vozili dietatko v zime a mali ho v tej taske,no nepacilo sa mi,zena cely kocar museli natiahnut plastenku,aby nefukalo do kocara..rozmyslam nad vanickou. Ak mate niekto na predaj,tak sa mi ozvite, ak ma niekto fotku,ako to vyzera s vanickou,poslite mi,vdaka:-P alebo ine riesenie,sem s nim

janka2232
15. aug 2014

Zienky mate skusenot aj s P&t smart?

iffka85
18. aug 2014

ahojte, surne by som potrebovala madlo na P&T VIBE, nemate niekto? alebo neviete kde by som ho kupila? dakujem

hemetre
18. aug 2014

@iffka85 nasla som len jedalensky pult, nestacil by? http://www.predeti.sk/produkt/vibe-jedalny-pult...

iffka85
19. aug 2014

ten som objednala a ked to prislo strasne som sa zasmiala 🙂 je to iba "navlek" na madlo, ktory ked navleciete tak sa z toho stane jedalensky pultik 🙂
som sa pobavila.... 🙂 hned sa mi nezdalo, ze to bude stat cca 8 eur 🙂

ale dakujem krasne

hemetre
19. aug 2014

@iffka85 no tak to ti uz len to madlo chyba 🙂 , nepozarala som co je k tomu pisane, ale za tu cenu- dobra kupa 😉 😉 😉

iffka85
20. aug 2014

Naaaa a nekup to 😄😄😄

alakapo
23. aug 2014

Ahojte baby,ja sice nemam PT ale nieco podobne mountain buggy terrain. Moj maly ma 6 mesiacov. Mam otazky: 1.pouzivate v zime len fusak,alebo davate este aj nanoznik. Ak ano aka znacka nanozniku vam sadla ? 2.Nevadi vasim deckam ze im zo sportaku visia nozicky? Existuje externa podlozka na nozicky tusim od hartanu. Kupit,ci?Vdaka.

sasyk
15. sep 2014

Ahojte, vedeli by ste mi prosim poradit predajnu v BA alebo okoli, kde by som si mohla tento kocik omrknut? dakujem

sisika
15. sep 2014

Ahojte,prave som mala druhe Vianoce-dostala som nadherny P&T Navigator-cisto novy,waaauuuuu!
Tesim sa ako malá 🙂. Do Phila som za zalubila,je to perfektny kocik a pre mojho synceka ako stvoreny.
Doma mam starsi model P&T e3,dokonca aj s polohovacim double kitom-v dobrom stave.
Takze teraz caka na inu mamicku-mam ho v bazariku pofoteny 🙂.
Maaam radost a ked si ho dostatocne poobzeram,prihodim foto v novom "bouráku"...
Tymto srdecne zdravim aj @sophie1981 ,zaregistrovala som ze cakas treti poklad-tak prajem veeela veeela hlavne zdravia - a este raz vdaka za pomoc. Ved vies 🙂.

sophie1981
15. sep 2014

@sisika gratulujem k navigatoru...cakam na info, ked uz budes vediet tie najvacsie rozdiely medzi E3 a nim, co je lepsie a co horsie...ja si musim poradit s mojim sportom...ku tretiemu uz nekupujem nic nove ale verim ze vydrzi este to co vydrzal pri dvoch malch zlobroch.....a dakujem za gratulku..ano cakame cislo tri.....uvidime co to bude az to bude... 😉

sisika
15. sep 2014

@sophie1981 dakujem dakujem,vsak ho budem horlivo zabehavat a sledovat-zatial som stastna ze ho mam 🙂.
Urcite napisem aj sem do fóra-nezabudnem ako mne pomohli skusenosti a nazory vas ostatnych -a rozhodla som sa dobre.
Sophie-hlavne nech sa narodi zdrave a pohodove babatko a co bude-to bude,no nie 😉.
Mne sa nechce verit ze dcerke dokoncujem tortu na 9.narodeniny a syncek mal v lete uz 3roky!
Leti to ako blesk 🙂.
Krasny vecer ti prajem,S

tepka
25. sep 2014

Baby kde zozeniem nanoznik a aky sadne?diki

sisika
25. sep 2014

@sophie1981 ahoj,tak som nieco zosmolila-otazky vítané 🙂
Phil&Teds Navigator 1
Pokusim sa o kratku recenziu tohto uzasneho kocika-mozno niektorej mamine pomoze pri vybere.
Minuly rok som pouzivala P&T e3,je to starsi model,jeden z prvych.
Preto si dovolim porovnavat.
##Rozmery sedenia su prakticky rovnake,sirka,dlzka chrbatika,hlbka sedu. Rozdiel je v tom ze e3 ma ten sed taky hlbsi,kolienka mal syncek skoro pod bradou. Navigator ma sed pevnejsi,myslim ze pohodlnejsi.
##Polohovanie do lahu/sedu je pri Navigatorovi podobne,na dve pracky po bokoch. Ale chrbat je tvoreny pevnou umelinou,takze staci si podopriet kolenom a pohodlne mozem zdvihnut operadlo znovu do sedu,pripadne jemne spustit do lahu. E3 ma celu zadnu cast látkovú,len jemne vystuzenu,takze tam na to treba cvik.
##Obrovska vyhoda Navigatora je polohovacia rúčka ergonomicky tvarovana-je to prijemne. E3 ma rucku rovnu a len do dvoch poloh.
##Navigator ma uzsie kolesa vzadu,lahsie sa zmestim aj do maleho vytahu.
##Kosik dole pod kocikom je priestranny u oboch,lahko dostupny a napcham tam toho vela.
##super extra dobre je riesena búda na Navigator,okrem toho ze je dostatocne velka a ochrani aj pred nahlym dazdom-po bokoch ma hlboke vrecka kam strcim flasu s vodou,nedojedene keksiky,kluce,auticka atd atd-a nevypadnu ani ked budu zavriem.
Material je nepremokavy.
##Do obidvoch kocikov sa pohodlne zmesti aj moj skoro 3,5rocny syncek,110cm a 14kg.
##trosku nevyhodu vidim v rieseni zadnej casti budy kde je priesvitny igelitovy kryt-ked je slnko,treba tocit kocik aby nepalilo rovno na spiace dieta-ale vdaka @sophie1981 mam do zadu usity super kryt(pasuje na obidva kociky) 😉
##jazda s obidvoma P&T je pohodlna,prijemne sa tocia a aj po nerovnom terene idu lahko aj plne nalozene.
##oba kociky sa skladaju podobne,po uvolneni poistky sa daju zlozit prakticky na placku a vojdu aj do bezneho kufra auta bez odmontovania kolies. Navigator ma aj blatniky.
Potah sa da cely dat dole a oprat.

Celkovo som nadmieru spokojna,pre velke dieta si asi ani iny kocik nedokazem predstavit a keby som vedela ako dlho budem kocik vyuzivat-kupim P&T hned od narodenia.

sisika
25. sep 2014

Tak este dve 😜

sophie1981
30. sep 2014

@sisika ta zadna clona bude pasovat hadam na vsetky ptecka... 😀 ...len teraz ti farba neladi.....by to chcelo nieco cierne hm??... 😉 ...budem sit pre seba, tak ak chces, kludne pod jednym usijem aj tebe.... 😉 ....ked to este vyuzijes v zime...

sophie1981
30. sep 2014

@sisika no po precitani popisu, som dosla k zaveru ze je to skoro ako sp, len je uzsi a jedno obrovske plus a ovela lepsie riesenie ma striska..na sporte mi pride strasne "kratka" a chybaju mi tam tie vrecka, to musim byt obrovska pomoc, hlavne v lete ked clovek len tak "na lahko" ide von...tesim sa ze si spokojna a ze si to s malym uzivate...dufam, ze sa mate stale dobre a ze drobec pocuva... 😉 😉

ejuska79
30. sep 2014

@jankalac aj ja som takto chodila, ale pred 2,5 rokmi 🙂

sisika
30. sep 2014

@sophie1981 Ty si zazracna,vsak?! Uplne mi citas myslienky,o tej zadnej clone-nevadi mi to az tak ze je cervena-ved mam na nu nadherne spomienky-ale s ciernou by to bolo dokonale 🙂. A tu cervenu by som mohla poslat dalej s povodnym cervenym kocikom...
Tak ak by ti to nevadilo,velmi rada prijmem tvoju ponuku ..... DAKUJEM!

Co sa tyka popisu-dufam ze som spomenula vsetko. A ano,skoro ziadne zmeny-ale ta strieska je fakt skvela-vrecka velmi pomozu a je to pohodlne,najviac na flasu s vodou-nemusim sa sklanat,hladat...
Je uzky,dobre sa s nim manevruje-to naozaj.
Drobec sa ma ovela lepsie,chvalabohu sa zda ze sa splnila ta najoptimistickejsia varianta vyvoja a "vyrastie z toho"... Este to chce vela casu,ale pokroky k lepsiemu su. Stale ale spava v kociku 3-4hod denne,takze PT mi nahradza auto 🙂.
Dakujem ti ,@sophie1981 qa budem rada ked mi napises ako sa mate vy,aj do ip... Pekny den ti prajem,S