Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

hemetre
2. dec 2013

@upam Ja mam explorer,a maly sa vozil od narodenia - november - celu zimu vo vloznej taske, a nefukalo mu, bol tam krasne zababuseny 🙂

upam
2. dec 2013

@hemetre ako sa riesi to ked vyklopis sedadlo do polohy lezmo lebo pri exploreri ostane vlastne na tej strane vzadu pod ruckou kde ma male hlavu otvor? das tam nejaku plastenku?

garzonka
2. dec 2013

@upam ty tam nemas ten plastenkovy priehladny kryt?

upam
2. dec 2013

@garzonka ja ho este nemam len sa chystam kupit a ten novy model nie je kde okukat preto zistujem ako to je lebo vyrobca to az tak do detailu neuvadza na stranke nehovoriac o webshopoch 🙂 videla som nazivo jeden starsi model ale ten nebol vtedy sklopeny

hemetre
2. dec 2013

@upam ano je tam priehladny kryt, ktrory sa upevní horena streche na suchy zips a po bokoch mas take tri zapinaciky , kt. prevlecies cez gunicky.

hemetre
2. dec 2013
sisika
8. dec 2013

Ahojte,mam prosbu-nemate niektora maminka takuto "striesku"-bud original alebo usitu;alebo nie ste ochotna mi ju usit? Dostala som starsi P&T e3,ale nema tento diel a potrebujem ho pre 2,5roc syna na spanie-spava 4hod denne... Ma epilepsiu,takze ten spanok je pre neho dolezity-a spi len v kociku....
Vdaka,SF

sisika
9. dec 2013

Ešte mám otázku-ked som kocik oprala,treba ho niecim naimpregnovat,aby si zachoval nepremokavost? Ak ano,tak cim?

garzonka
11. dec 2013

@sisika Ja som nic take nerobila, normalne to vyschlo a funknost na 100%. Je to nepremokavy material.

sisika
11. dec 2013

@garzonka dakujem,ja sa tiez nechystam nejak extra behat po dazdi-len kym nemam plastenku,chcela som aspon nastriekat ten nanoznik a striesku....
Citala som niekde ze mamicky pouzili spray na impregnaciu textilu,no neviem aky a kde ho hladat...

garzonka
11. dec 2013

@sisika Ja som mala Vibe, ten kocik som pouzivala 2,5 roka, casto aj na dazdi, snehu a nikdy mi nepremokla strieska. Pokial vyrobca udava ze material je nepremokavy, tak by som sa nebala.

sisika
12. dec 2013

@garzonka tak dufam ze nieco vydrzi,len ja ma starsiu e3,tie potahy uz nieco zazili,je osuchana...
Ale naozaj mozem povedat ze taky uzasny kocik som este nemala.
Vojde sa aj do maleho vytahu,je lahky ale hlavne priestranny...
Som nadsena

sisika
12. dec 2013

Ozaj-plastenku uz nezhanam,jedna velmi mila mamicka mi ju daruje!!!! Tymto ju zdravim a prajem vsetko dobre 🙂.

sisika
12. dec 2013

Pardon-2x

sisika
13. dec 2013

Double 😉

sophie1981
13. dec 2013

@sisika 😀

sisika
13. dec 2013

@sophie1981 😃😃😃kočík fakt pre celú rodinu 👍👍👍

sisika
17. dec 2013
sisika
17. dec 2013

@sophie1981 ❤️❤️❤️😃😃😃🎄🎄🎄

danirei
4. feb 2014

ahoj, chtěla bych se zeptat, na váš názor. Mám dceru a v létě se nám narodí 2. dítko. Malé bude 20 měsíců. Velice se mi líbí kočárek Phil and teds Vibe, ale vůbec nevím, jestli do něj mám vrážet peníze. Malá se zatím v kočárku ráda vozí. A ještě otázka, je velký rozdíl mezi Vibe 1 a Vibe 2??? A nebudete ho náhodou někdo během jara prodávat i s double kitem??? Díky moc

kacena85
17. feb 2014

@sisika prosim ta na foto mas maleho vofusaku,ako sa vola alebo typ??dakujem

sisika
17. feb 2014

@kacena85 to je Lodger Bunker-asi najlepsi fusak aky som kedy mala... Uz ho ma druhu sezonu,stale je uzasne makky a hlavne-zmesti sa do neho a cely je teplucky,aj ked spinka 4hod denne v kociku,za kazdeho pocasia ...

kacena85
17. feb 2014

@sisika dakujem 😉

orovka
25. mar 2014

Ahojte. Neviete či ešte v nejakom tescu predávajú kočík obaby xi tandem? (Podobný phil&teds)

sashie
9. apr 2014

@paulie ahoj, čítam si vaše príspevky ohľadne prania poťahu na kočík. Prosím Vás, poraďte mi, to sa musí odskrutkovať, aby sa dal dať poťah dole? ja mám starý typ SPORT, ešte z roku 2007 a neviem, či aj tam sa dá dať dole poťah - športová časť. pozerám na to, a zdá sa mi, že je to tam prinitované. Ďakujem za radu.

sashie
9. apr 2014

Ešte sa chcem niekoho spýtať, nemáte skúsenosť s výmenou košíka pod kočíkom? mám ho už aj zašívaný a momentálne je dosť predraný zospodu. predávajú náhradné diely, len sa bojím, že to nebudem vedieť spraviť doma.
A ešte jedna vec, neviete, či sedí strecha (búda) z Explorera, alebo dash (tá bez sieťky) na verziu Sport? nasadzuje sa to tým istým systémom?

Ďakujem.

sophie1981
16. apr 2014

@sashie ja mam sport kupovany v r. 2008 a potah sa da dat dole....mas tam srubiky a pod nimi take cierne plastove podlozky....len to normalne odskrutkuj, podlozka sa uvolni spolu so srubou...odmontuj striesku, najprv odsrubuj hlavne madlo, tam mas po bokoch 2 ks, vytiahni cele madlo von, uvolni sa ti vela cast a len ju vysun z konstrukcie....a hotovo...a este....pri kosiku budes mat o tie bocne tyce prisrubovane tie dve "uchytkavacie snurky", tie len normalne odsrubuj....

sophie1981
16. apr 2014

@sashie ten nahradny kosik vymenis uplne v pohode..ako das dole stary tak das aj novy nazad....ziadna veda to nieje, neboj....no a so strieskou to nepomozem...v tomto nemam prehlad...

magdalenkami
17. apr 2014

@sophie1981 citam,ze mate skusenosti s phil&teds,mozem vas poprosit o radu-ktore autosedacky pasuju na pt sport,dakujem velmi

sophie1981
17. apr 2014

@magdalenkami urcite viem ze maxicosi.....zvysok netusim, ked som kupovala ja, tak bolo pisane toto ale samozrejme s nadstavcom....ja som autosedacku nepouzivala casto s kocikom...a mala som dumbo od babydis. a tu som tam zalozila na madlo....na tu chvilu mi to uplne stacilo, kedze to bolo len na preun z auta domov alebo do obchodu....