Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

etuska
11. nov 2011

inac ma zaujima aj ake verzie PT mate?Oplati sa vobec este pozerat na PT Classic,alebo radsej investovat napr. do Explorer?
Tiez mam uplny hokej zo vsetkych tych doplnkov 😝
my budeme mat rozdiel medzi drobcami cca 20mes.,3.babo sa narodi v januari-co teda budem musiet dokupit k zakl. vybave a co naopak sa neoplati kupovat?
dakujem za rady 😵 😵 😵

petruska86
12. nov 2011

@etuska ahoj...ano, mam zeleny...a ano dost sa spini, ale az teraz ked uz su obe deti vacsie....kym bol syn malicky, do takeho roka, tak nebol problem....ale teraz ked uz chodi, zbiera kadeco zo zeme, tak po 3mesiacoch vyzera ten kocik ako nepraty rok 😀 problemove casti su strieska-to je moja chyba, lebo si tam velakrat nieco vozim, potom boky v oblasti hlavy-tie maly oslintaval,okusoval, a stupienok na nohy....... 🙂
a co dokupit? urcite prsiplast, ale odporucam pre 2 deti - ten vies pouzivat aj ked mas v kociku len jedno dieta a prekryje ti komplet cely kocik......inak original asi nic....i ked ja som dost pouzivala aj slnecnu clonu od P&T, ale tu istu sluzbu ti spravi aj hocijaka univerzalna, alebo ak kupis explorer/vibe/verve, tak tam je pekne polohovatelna hl.strieska....inak fakt vsetko univerzalne sa da do kocika dokupit, a podla mna vela veci , ak mas odlozenych po predoslom dietatku, tak vyuzijes(fusak, nanoznik,podlozka na sedadlo atd.)...a este ma napadlo, vela som v lete, ked mensie babetko iba lezalo vyuzivala namiesto toho krycie igelitu, clonu urcenu na to miesto, ale ak si sikovna alebo mas moznost, tak je celkom jednoduche si to aj usit a vyjde to lacnejsie...

etuska
12. nov 2011

@petruska86
dakujem 😉
no ja sa prave toho obavam ze Simon cely kociar zababre 😀 kedze uz ma 1.5 roka a je teda fakt typicky chalan 😀
kamoska ma cierno-cerveny a nestazuje sa-tak asi sa skor poobzeram po tomto,alebo potom "navy" ten tm. modry je celkom fajn.
Uvidime-lebo sa mi pozdava Baby Jogger-ale ten je teda drahsi

petruska86
12. nov 2011

@etuska no ten Baby Jogger sa aj mne paci, hlavne to, ze je moznost vyuzivat ho aj ako monokocik a polohovanie a natocenie oboch sedadiel ako chces...ale ked som ho videla nazivo, tak sportove sedacky mi prisli velmi male-kratke....tak ak mas moznost a zvazujes tento kocik, tak urcite ho chodte vyskusat aj s Mackom 🙂

dzudka
13. nov 2011

@kacena4 a kde v tom tescu ho maju ako v hypermarkete?
alebo kde tam?

kacena4
14. nov 2011

@dzudka na zlatych pieskoch v tesco medzi babatovskymi vecami obleckom je v prostriedku vyvyseny kruh (aj s pididetskym kutikom) a na nom su kociky´, tak jeden z nich je OBaby cierny s cervenymi vlozkami + je na nom na ukazku cierno biela kolieskova deka (krasna)

kacena4
14. nov 2011

@etuska Baby Jogger by som nebrala ma male predne kolieska, ak planujes chodit casto pesi - najma v zime, zapadnes do snehu a sak pozname..... 😒

etuska
14. nov 2011

@kacena4
dik za tip

katwind
16. nov 2011

Ahojky, tak já mám za sebou první procházku s Vibe2🙂 Jako je krásnej, mám černej, je dost vychytanej, ale jelikož mám první kočár Teutonku, tak teda Teutonky jízdní vlastnosti jsou nedostižitelné🙂 Vibe jezdí dobře, ale nesmíte mít srovnání právě s Teutonkou🙂 Zatím jsme jeli jen s dvouleťákem, double kit bych měla mít až příští týden.

maxi.smile
18. nov 2011

@katwind ahoj..taky máme čerstvě Vibe 2. Můžu se zeptat? Nedávno jsem tady na sídlišti potkala maminku se starším Vibe a když starší sedělo vepředu na double kitu a mladší klasicky v ,,kapse", tak mladšího měla zakrytýho jakoby takovou síťkou..jakoby byla prodloužená střecha..my máme jen takovou tu ochranou celtu proti větru - průhlednou...Vibe 2 asi teda tu síťku nemá? Nebo dá se dokoupit, nevíš? Jinak my srovnání s Teutonií nemáme, jen s X-Landeram, takže jsme spokojený, jen jsem se pár dní učila jezdit s trojkolkou..ale Vibe miluju 😵

cigaretka5
19. nov 2011

@martinex v tescu na zlatych ho maju za 300 novy

katwind
19. nov 2011

@maxi.smile - nene, asi fakt nemá☹ Taky mám jen tu průhlednou pláštěnku jakoby. Jinak já bohužel mám nzatím njen kočár, na příslušenství čekám, včetně double kitu☹

petruska86
19. nov 2011

@katwind
@maxi.smile
baby ten kryt co myslite sa vola vibe backflap mesh....pouziva sa to viac-menej v lete, lebo prudi cez to vzduch a zaroven to sluzi ako slnecna clona.....je to prislusenstvo, ktore sa dokupuje zvlast... 🙂

tu si to mozete pozriet.....je to tusim v 5.tom riadku
http://shop.philandteds.com/parts/vibe

maxi.smile
19. nov 2011

@katwind takže tak, hm, škoda :-/ No já jsem ho koupila i s double kitem a pláštěnkama, jen jsem dokupovala neoriginální vložnou tašku - Emitex jsem vzala....ještě jsem dostala od paní adaptéry na autosedačku a tu by nám měla ještě na jaře dodat. Je super, že může jít malá dolů double kitu a mimčo nacvaknout v autosedačce nahoru. Překvapilo mě to, viděla jsem to až u ní na fotkách a je to super...tak snad to pak bude v pohodě se 2 dětma..

maxi.smile
19. nov 2011

@petruska86 wow!!! Tak díky moc!!!!!! Super!!!!

maxi.smile
19. nov 2011

@petruska86 týjo, nemůžu ho najít nikde na českých stránkách 😠

petruska86
19. nov 2011

@maxi.smile no to bude trochu problem vramci SR a CR....treba sa na to popytat mailom obchodnikov co predavaju P&T ci by to vobec vedeli zohnat, a potom za kolko.....

ejuska79
22. nov 2011

@katwind ahoj, prosim ta, uz si skusala ist aj s dvomi detmi? a mas aj tu samostatnu vanicku k tomu VIBE? ja zvazujem kupu PT, bud tento VIBE alebo este cakame na novy model PT promenade, ma prist na trh v januari, videla som ho len na nete, tam sa mi paci, ze dieta nie je v tej taske ale vo vanicke....tiez mame teutoniu, neviem si vynachvalit..ako sa ti tam malinka vklada do tej casti pre babinka? mas tu prenosnu tasku? trosku moc otazok, dakujem pekne

dzudka
22. nov 2011

Baby bola som pozriet ten kocik v tom hypermateke tesco Obaby ci ako sa vola a je super je priestranny a pripada mi lepsi ako Dash alebo sport porovnavam ho ako VIBE lebo predtym sme boli pozriet vsetky tie kociky...
je lepsi ale bohuzial ani jeden z tych kocikov sa nezmesti do vytahu nasho tak vobec neviem co bude asi ziaden kocik...
a to fakt ten Obaby je pekny cierny a aj cena pekna ze 300eur aj zaruka dva roky na vsetko prosto super...
jedine ze to pridavne sedadlo sa nepolohuje ale to by nam nevadilo a inak je priestrannejsie vsetko aj to pridavne aj hlavne sedadlo....

84matulik
22. nov 2011

Dievčatá môžem sa pridať????🙂)))čakáme dvojičky,ešte sme síce na začiatku, ale už si vopred robím prieskum kočárov a fakt neviem že aký???? Nemáte niektorá skúsenosť s dvojičkovým???? Sú kvalitné??? ako ste spokojné??? ďakujem veľmi pekne.... 😀 😀 😀

petruska86
22. nov 2011

@84matulik ahoj u nas v Ke som v lete parkrat stretla maminu s p&t dvojickovym (sedenie vedla seba)....mala tam nalozenych asi 10mes drobcov (uz si presne nepamatam)...no kvalitny kocik to je, sedadlo posobi sice uzko, ale dietatko tam ma miesta dost...... ale uprimne, kedze tento kocik nie je odpruzeny, tak si neviem celkom predstavit manipulaciu s nim - dvihanie na obrubnik a tak....nemala som moznost si s nim "zajazdit", to len na zaklade jazdenia s klasickym p&t-ckom si domyslam 😀 .....mozno sa ozve niekto kto ma aj skusenosti s nim 🙂 a povie opak....tak vela stastia pri vybere 🙂

84matulik
22. nov 2011

@petruska86 ďakujem veľmi pekne za reakciu.....mám ešte dosť času, ale neviem aký je dobrý, tak preto tu pozerám všetko čo sa dá...mne sa celkom pozdáva tento...
http://www.bambini.sk/sk/1882/120/firstwheels-t...

tinika
22. nov 2011

@84matulik kamoska mala nejaky za sebou, mala som čest ho potlačit dva metre a mala som dost, deti mali niečo cez pol roka a neviem si predstavit s nim ist na obrubnik alebo točit a menit smer, des, skor asi ten vedla seba, hoci zase tym ze je siroky tazsie sa dostanes niekam, dalsia baba čo so mnou bola v nemocke ma dvojky a ma taky za sebou ale niečo ako surodenecky, čo sa da pouzit aj ako pre jedno aj pre dve, a ten vyzeral ze sa lepsie bude ovladat lebo je kratsi ale teraz netusim značku myslim ze niečo take http://www.bambini.sk/sk/5003/120/hauck-duett-b... ale nie som si ista či prave ten, lebo tam bolo viac variant dve vaničky, vanička a vajco atd

tinika
22. nov 2011
etuska
22. nov 2011

@84matulik
mne sa pozdava aj tento
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...
na to ze je pre dvojky-ma len 12,8kg,ale zase sedadla su vedla seba -pise sa tam ze sirku ma 76,5 cm a prejde cez standardne dvere

tinkalinka
23. nov 2011

Dobrý večer,
chtěla bych poprosit maminky co už jezdí s Phil teds Verve o nějaké reference🙂Zvažuji jestli nemám prodat Vibe a pořídit Verve, moc mě láká to polohovací přídavné sedátko.

sophie1981
24. nov 2011

no pozrela som ten promenade....no ale tento pt ma vobec ale vobec neoslovil......konstrokciou mi pripomina graco kocik....a celkovo...uz to nieje to PTcko.. 😒 ....a pride mi, ze to bude len pre male deti...moju dceru by som do toho pidisedatka uz asi nenarvala.... 😀 .....

@84matulik ja som este v uk tlacila pt dvojkovy.....urcite tazsia manipulaci ako klasicky pt, ale zasa porovnatelne lahsia ako niektore dvojickovske kociky.....nejlepsie by ti bolo omakat ako sadne tebe do ruk...ale to bude asi problem,....kedze tu na svk asi vystaveny nieje... 😒

84matulik
24. nov 2011

@sophie1981 ďakujem.....no nikde väčšinov dvojkové nemajú, že sa im to neoplatí...zajtra idem pozrieť ABC design zoom, tak uvidím..... 😀 😀

aurra
24. nov 2011

@84matulik ja by som ako dvojickovy kupila asi bumbleride, videla som ho na zivo a je najsuper

katwind
24. nov 2011

Ahoj děvčata, dnes mi konečně dorazil Double kit, tak můžu vyrazit s oběma dětma... jen jsme asi debil, ale prosím vás, nahoru dám pro batole Dkit a sedadlo klasicky rozložím a tím tam dám miminko ve fusaku, ale ona tam je jakoby díra na zezadu, že mu jako fouká na hlavu? tam přijde ta pvc pláštěnka? Já ji tam neumím nanadt sakra... nemáte někdo fotku please??