Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

qetinka
19. jan 2009

ahojte..kto vie poradte...prosim 🙂 zvazujem kupu kocika PT e3... aky je ???kritika,nedostatky... to ma velmi zaujima...a Ena prosim ta ak vies aky je rozdiel medzi SP a e3?

zuuzuu
19. jan 2009

ena dakujem velmi pekne za fotecky, je nejake forum, alebo stránka kde si mozem pozriet vsetky doplnky k PT? to vyzera, ze tam mozem dat akukolvek autosedacku...

ena
19. jan 2009

jamik: vy ste mali tu tasku na 6 mesiacov? ja som v 4roch tam chcela narvat nasho krpca a uz sa tam nezmestil 🙂 Sice, mate dievcatko, tak to asi nie je take slonica ako nas 🙂))

zuuzuu: neveim, skus napr toto http://www.dmartstores.com/philteds.html
a tu http://www.dmartstores.com/phate20spsps.html ako mas YOU MIGHT ALSO LIKE mas nejake moznosti doplnkov.. skus pogooglit nieco , ja mam par obrazkov ulozenych v PC, tak sem mozem hodit, ale nemam k nim popisky.

qetinka; rozdiel, viem akurat, ze e3 je starsi model.. a medzi e3 a SP je este classic, ten viem, ze mal inu rukovat kocika, nepolohovala sa cez taky ten klb ale mala len dve polohy, a menili sa tak, ze sa ta rukovat vytiahla z konstrukcie, otocila a nasadila naspat a mala si ju pootm bud vyssie alebo nizsie..
SP je tusim uzsi, ma nejake zmeny na strieske, inak sa asi pripina prsiplast- na cvoky, ma blatniky ( inak, tie su fajn, ochrana aj pred tym , aby zadne dieta nestrcilo ruky do kolies- tie myslim e3 nema) .. ked ma este nieco napadne, tak dopisem 🙂
samozrejme su tam rozdielne potahy..
este aj to 5 bodove zapinanie je trocha rozdielne.

sophie1981 : nemas skusenosti s nosicmi P&T?
tu http://predeti.sk/?idmenu=199 maju nejake Escape a Metro. V obchode som pozerala len chicco a to ma hmotnost 6.3 kg a nosnost 15 kil a P&T maju uvedenu hmotnost nositka 2 kg a nosnost az 20 kil..

ena
19. jan 2009

qetnka

e3
Perfektné predné otočné koleso spôsobuje, že kočík je dokonale ovládateľný. Má nízku váhu aj napriek tomu, že nie je z hliníka, ale zo zliatiny. Všetko je práve zo zliatin, na kočíku nenájdete ani jeden kúsok plastu. Jedná sa o kočík, ktorý má najdlhšiu chrbtovú opierku, ktorá obsahuje matrac a tým je prispôsobený pre dieťa po narodení. Chrbtovú opierku je možné dať do vodorovnej polohy. Okienka sú prispôsobené tak, že prepúšťajú minimálne množstvo UV žiarenia. Jedinečný je taktiež v tom, že sa jedná o kočík pre dve deti a po zložení má len 10 cm na výšku. Kolieska sa dajú jednoducho oddeliť. je vyrobený z nepremokavej a prateľnej látky.Pláštenka je pevná a dokonale priliehavá, ľahko sa dá prichytiť.

Výnimočný kočík pre mladých ľudí, ktorí cestujú a zároveň chcú luxus pre svoje dieťa.

4 varianty použitia:
1. Hlboký kočík pre novorodenca
2. Športový kočík pre batoľa
3. Kombinovaný kočík pre batoľa a novorodenca
4. Kombinovaný kočík pre 2 batoľatá

• jednoduchou úpravou získate kočík pre 2 deti
• veľmi ľahká konštrukcia
• otočné predné koleso okolo zvislej osy
• odnímateľné madlo
• nastaviteľná ergonomická rukoväť
• brzdy na zadných kolesách ovládané jedným stlačením
• vodorovné lôžko pre novorodenca

Poťah: pevný, odnímateľný, prací, vodeodolný
Rám: Odľahčená zliatina

Max. zaťaženie:
25 kg pre jedno dieťa
40 kg pre dve deti (15 kg na zadné sedadlo)

Hmotnosť kočíka: 11 kg
Šírka kočíka: 62 cm
Rozmery zloženého kočíka: 91×58×27 cmi

SP
http://www.dmartstores.com/phte20spspsi1.html

ked pozeram foto- ina rucka, strieska, bez blatnikov
..najlepsie by asi bolo oba kociky pozriet a vyskusat nazivo.. na tom predeti.sk maju na nete e3, realne v obchode mali SP, classic, vibe aj dash tusim, e3 si nepamatm, ale my sm euz boli davnejsie.. tak skus napr v tom trencine mrk.. ale ja by som , ak by som sa tam sla pozriet, asi zavolala, ci ho maju vystaveny a hlavne, ci maju v predajni aj pridavne sedatko, lebo v BA ho nemali, dalo sa len objednat.
Inak, niekedy je to "sranda: skusanie kocika v obchode.. v jednom nemali sedatko, v inom nemali dofukane kolesa, takze sa potom tazko hodnoti kocik 😖

ena
19. jan 2009

nasla som este aj v slovencine nieco k SP v mojom PC

• vhodný od narodenia
• vylepšený
• mnoho vychytávok
Perfektné predné otočné koleso spôsobuje, že kočík je dokonale ovládateľný. Má nízku váhu aj napriek tomu že nie je z hliníka ale zo zlatiny. Všetko je práve zo zliatin, na kočíku nenájdete ani jeden kúsok plastu. Jedná sa o kočík, ktorý má najdlhšiu chrbtovú opierku, ktorá obsahuje matrac a tým je prispôsobený pre dieťa po narodení. Chrbtovú opierku je možné dať do vodorovnej polohy. Okienka sú prispôsobené tak, že prepúšťajú minimálne množstvo UV žiarenia. Jedinečný je tiež v tom, že sa jedná o kočík pre dve deti a po zložení má iba 10 cm na výšku. Kolieska sa dajú jednoducho oddeliť. Je vyrobený z nepremokavej látky, látku je možno prať. Pláštenka je pevná a dokonale sedí a veľmi ľahko sa dá prichytiť.

Jedinečný kočík práve pre mladých ľudí, ktorý cestujú a zároveň chcú luxus pre svoje dieťa.

4 variácie použitia:
1. Hlboký kočík pre novorodenca.
2. Športový kočík pre batoľa.
3. Kombinovaný kočík pre batoľa a novorodenca /možnosť dokúpiť prídavné sedadlo/.
4. Kombinovaný kočík pre 2 batoľatá /možnosť dokúpiť prídavné sedadlo/.

- jednoduchou úpravou získate kočík pre 2 deti
- veľmi ľahká konštrukcia
- otočné predné koleso okolo zvislej osi
- odnímateľné madlo
- nastaviteľná ergonomická rukoväť
- brzdy na zadných kolesách ovládané jedným stisknutím
- vodorovné lôžko pre novorodenca

- nový jednoduchý spôsob nastavenia rukoväte
- zahnutý profil rukoväte výborne kopíruje tvar striešky
- penový poťah rukoväte je dlhší, zakrýva tak celú rukoväť, ktorá je teraz z ocele

- nová vylepšená strieška so zabudovanou oporou pevne drží požadovaný tvar
- ľahká kontrola dieťaťa behom chodze vďaka inovovanému okienku na strieške

- nové háčiky na konštrukcii pevne držia striešku, sedadlo a poťahy
- poťahová látka je pevne pripevnená na 14 miestach
- jednoduchšie nastavenie popruhov
- bočné spony sú odstránené

- zúžený látkový poťah okolo H konštrukcie
(odstranila sa tak možnosť zachytenia látky behom manipulácie s kočíkom)

- zakončenie opierky rúk je teraz plastové (ľahšia manipulácia)
- oblejší tvar
- dlhší penový poťah opierky
- vynovená je opierka z ocele

- nové zabezpečovacie pásky na každej strane sedadla (pre pevnejšie pripevnenie k rámu)
- 2 nové plastové zámky (blízko autozámkov)

- ľahké odnímanie zadného kolieska
(stačí potlačiť iba 1 centrálne tlačítko)

- každý kočík má blatníky na kolesách vrátane príslušenstva pre ich inštaláciu

- na zadnom sedadle môžete vytvoriť pomocou zipsu úložný priestor, bez toho aby ste rušili dieťa behom spánku

- nášlapná časť brzdy je skrátená
- všetky bezpečnostné upozornenia sú teraz na zápästnom popruhu a na jasne červenej páske pri Double kite
- košík má teraz vrecko, kde je možné si uložiť návod pre prípadnú potrebu
- nové istenie pomocou šróbov
- pri skladaní kočíka je nutné zámok otočiť o 180°C

sophie1981
20. jan 2009

getinka, tak ako pise ena, tie rozdiely, mna este napadlo ze sedisko na e3 je dost hlboko...myslim na kociariku nie na pridavnom sedadle....mala som aj e3, ale decka, kym boli mensie tam sediet moc nechceli, som im tam davala vankusik, nech su vyssie.....v sp je to sedisko uz vyssie, dieta ti nezpadne zadockom nadol ale sei v normalnej polohe..... 😉

ena, s nosicomsom sa stretla v jednej rodine.....nikdy som ho nepouzivala, dizajn je neuveritelny tak ako vacsina vaci z pt......ale ta rodina bola z Edinburgu, strasne casto chodili na tury, ten nosic stale vliekli so sebou a naposledy sme boli na turu od poprezia k pobreziu, a otec mal dcerku v tom a niesol ju...podotykam mala ma 4 roky.....takze vazi urcite dost.....nositka su lahucke a pohodlne....mas tam aj maly priestor pod sediskom na veci....dieta ti sedi az na vrchu ma dobry vyhlad, opierka je tvrda, takze aj ked mensie dieta zaspi, ma si kde opriet hlavicku.... 😉

eldzina
20. jan 2009

Ahojte.

tiez ma zaujima PT, tak som sem nakukla.
Ena,k tym nosicom, ja osobne som ho nemala, len som mala moznost vidiet a skusit si ho v obchode. my mame tento, http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

len este vtedy bol pod inou znackou. No a nevyhody pri pouzivani su:
- ze malemu buchali nozky do tej ocelovej konstrukcie - PT Escape tam ma take okoby "papuce", kde si da dieta nozky a uz mu tak nelietaju.
- Ked zaspal, hlavka mu lietala kade tade, nemal sa kde opriet - PT ma tie take opierky naboku
- sedadlo je nizsie polozene ako ma PT, takze maly, ked chcel vidiet, naklonil sa na jednu stranu, tak si vies predstavit to "rovnomerne" rozlozenie vahy 😉

Vyhodou oboch je ten ulozny priestor.

My sme pouzivali ten nosic do mesta aj na tury, kym mal maly tak 1 - 1,5. Potom uz dost presiel sam, tak toto leto, ked mal skoro 2 roky sa mi viac osvedcila manduca. Kym maly vladal, tak siel, potom sa vytiahla manduca a bolo. nezabrala vela miesta, nosila som ju pripnutu na vaku a bola kedykolvek k dispozicii.

sophie1981
20. jan 2009

baby, ja som ani netusila, ze tolko bab miluje pt ako ja.... 😵 😵 ....no raz budeme musiet zrbit velke stretko a la phil and teds..... 😀 .......

ked som ukazala mojej mame aky kociar chcem, tak mi vravela ze to nemyslim vazne ze od novorodenca, ze babulo bude mat malo miesta, ze potrebujem poriadny hlboky...no ved viete maminy a tie stare hlboke kociare velke ako vana...no dufam ze si zvykne....osobne si myslim, ze prestoru pre novorodenca je dost...vej aj tak ked ma niekto vanicku, dieta zviaze do zvinovacky a realny priestor je ako v pt..... 😉 ...verim ze ked ho vyskusa "nazivo", ze hned zmeni nazor....ake boli reakcie okolia na kociarik???..kedze ich po svk este vela nebeha....aspon u nas na vychode som este nevidela....

caira
20. jan 2009

Phil&Teds je moje srdcovka, porad si rikam, ze jestli se rozhodneme zapracovat na dalsim prirustku uz letos tak, ze bysme ho pak poridili, v Mothercare na nej maji ted super akci takze se da sehnat se vsim vsudy cca kolem 400 liber, coz je supr trupr cena.. ale uvidime, zatim porad zvazujeme, jestli mam nervy na to zvladnou dve male deti, nebo jestli pockame a odlozime to o rok.. v tom pripade uz by bylo Phoebe tak 3 roky kdyz by se nam narodilo druhe a to uz dvoukocar zase nebude potreba..tak nevim nevim 🙂

kacici
20. jan 2009

Ahoj holky,mela bych zajem o tento kocarek,ale ted tu vidim,ze existuji ruzne pt - vibe,SP,e3 😕
Poradite mi jaky mate vy,nebo ktery si budete kupovat?Ja chci urcite koupit tento kocarek,dlouho jsem zvazovala zda to neni zbytecne,male budou presne dva roky,kdyz se mimi narodi,ale Terezka je docela lina a ja chci mit klid,kdyz bude venku mrzuta a bude chtit spinkat 🙂
Bohuzel ho v mem okoli nikdo nema ☹
Jeste dotaz - myslite,ze si mi tento kocarek vejde do vytahu - toho malickeho v panelaku?

najjulinka
20. jan 2009

Ja som v KE videla taký určite... určite červený som videla a tento weekend som videla ružový a možno som ich videla už aj viac, ale ako športová trojkolka mna moc neuputal phil&teds, ale ako surodenecký kočík ma strááášne uputal... Len vdaka tomu, že je to trojkolka je to dlhý kočík sam o sebe a aj ked to dieťa dole tam je také zastrčené, tak má rozmery porovnatelné s pohodlným tandemom 😉 Ale má tu výhodu, že je to aj jeno aj dvoj kočík hned prerobitelný... Nie ako iné kočíky, ktoré sice su tiež jedno aj dvoj, ale musí sa všeličo poprehadzovať a tak. Pri tomto sa mi zdá toto jednoduchšie 😉
Ja sa dosť obzerám po kočíkoch a je ich dosť vidno aj také, čo sa v KE kupiť nedajú 😉

lamia
20. jan 2009

Holky tak píšu jak jsme spokojení s PT Vibe pro dvě děti - super,čekala jsem,že bude nutných víc kompromisů 🙂 používání naprosto bez problémů,obě děti maximálně spokojené,vejdeme se všude,sjezdy pro kočáry v pohodě, teď na náledí jsem poprvé použila i ten pásek na ruku 😀 😀 navíc pokud mám boudu nasazenou úplně nahoře tak mezi DK nahoře a sklopenou boudou je super prostor pro mimi na koukání ven,malá je nadšená,nejradši okukuje v krámě 😀 Napíšu víc,ale momentálně mi děti boří dům,mizím....

keiko
20. jan 2009

Ahojte, tak aj ja napíšem ako som spokojná s PT vibe, teda zatial používame len pre jedno dietatko a nemam vyhrady, akurat že stale stlačam brzdu čo je na rúčke...dúfam že budem spokojná aj ked bude pre dve deti, dost sa toho obávam.

ena
20. jan 2009

baby, dik za info o nosicoch, este porozmysalm a urcite este budu nejake otazky, eldzina, asi aj o manduce 🙂

kacici: my mame vytah velky a maly, s tymi vnutornymi dverami a ked mam vzadu druhe sedatko, tusim sa nedaju potom dvere zatvorit, ale mozem to este vyskusat, ked bude maly vytah fungovat 🙂)
Ale u kamosky, kde mali maly vytah (mensi ako ten nas) a tusim ani vnutorne dvere nbvoli som sa nezmestila s kocikom urcite., iba ak by som dala dole sedatko.. ale to neviem, ci by som sa potom ja zmestila 🙂 sme uz neskusali, lebo som s nim z vytahu hned vycuvala ;)

lamia, keiko: ked vas tu uz mame, ma teda ten vibe vzdau ten kryt, aby nebol vzadu otovreny prisetor , ked sa spusti opierka, alebo je to iba na dash?

najjulinka: pre teba som videla vo svajciarsku este lepsi kocik 🙂 tri deti za sebou, tusim PP je to; a maxi co som videla na nete, bolo pre 6 deti, 3 rady po dve deti 🙂 Ale tebe by sa mozno zislo fakt nieco na styl PT, ked by sa ti menili pocty deti, uz len tym, ze to moze byt single aj double kocik.

ena
20. jan 2009

sophie1981 tu je ta srandovna slnecna clona 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sophie1981
20. jan 2009

kacici, pokial mate vytach bez vnutornych dveri, tak v pohode sa zmesti kociarik a ty sa vtisnes na bok...sice o nervy, ale da sa....ja momentalne ked idem s malou na plavanie, tam maju taky maly vytah, ale teraz uz neriskujem trepat sa do vytahu s pt, pretoze mi brusko nedovoli vtisnut sa na bok...vtisnut by som sa vtisla, ale mam strach aby som sa neudrela, tak teraz uz chodim von s buginou maclaran...ale je to o nervy, lebo sa zase tazko tiska.....ale pointa...do vytahu bez vnut. dveri sa zmestis...LTT.... 😀

ena, dnes som zase cumela na ten vibe...ja tam zadnu clonu nevidim.....tak neviem....mozno je nejaka odobercia... 😀 ..mrkla som foto na tu slnecnu...no vyzera to dost desivo ale decka musia mat super pohodu dnu....asi skocim do obchodu, ci nahodou nemaju a ked nie tak asi objednam 😉 .....stary ma uz zabije. 😝 ..o dva tyzdne ideme domov na svk, budem rodit doma, oddychnem tam a uvidime podla situacie co bude potom....ci ostavame na svk na stalo alebo sa budeme musiet vratit tu, co ja velmi nechce....ale za tie dva tyzdne sa snazim kupit vsetko a uz som zruinovala jeden ucet...utesujem ho len tym, ze na svk by sme za to vsetko dali raz tolko.... 😖

a baby co mate vibe...nezda sa vam ta rucka vysoko...ako pre mojho manzella by to bolo fajn, on je vysoky...ja som s tych nizkokmennych(160cm)....amne sa zdala ta rucka vysoko....a kedze s kociarom budem viac behat ja, tak vyhral sp.... 😀

qetinka
20. jan 2009

ahojte..tak ja som dnes obzerala na nete pt kociky..a teraz sa rozhodujem medzi SP alebo e3... ta e3 je lacnejsia ale nema blatniky ☹ to je asi dost dolezite podla mna..co myslite?a zase klasik ma sice blatniky ale nema madlo... 😒 muzovi sa velmi paci v tej zelenej farbe..svetla ale krasna farba.... 😵 uvidime co budu mat skladom..orange nechcem ten mam teraz...S3..takze oranzovej maem dost... uvazujem aj na cervenym alebo ciernym,...

ena
20. jan 2009

qetinka: baltniky su dobre, ak maz vzadu dieta, lebo je blizko kolies, aby ti tam ruku nestrcilo.

farbu som uz spominala, zeleny je pekny, ale pokial je zelena aj tam, kde bude mat dieta nohy, tak neviem, neviem..
mne sa zdala cervena taka prakticka.. na miestach kde sa moze najvaic uzpinit je cierna, tak je to v poho.. aj trojkolku quinny mame cervenu- skoro ten isty odtien ako PT.

sophie1981
21. jan 2009

getinka...ja by som sla po sp.....tie blatniky su super, male ti nevopcha prsty do koliet a taktiez uz som vyssie pisala e3 ma predne sedisko hlbsie, takze dieta ti tam dost zapadne a kym je male, nieje to velmi pohodlne....sp ma to sedisko uz rovnejsie....klasik ma to sedisko v pohode, ale zase aby ti to madlo ked bude dieta vacsie nechybalo.......a cierny je pekny..ja som sa rozhodovala medzi ciernym a cervenym tiez.....nakoniec vyhral cerveny...je taky vesely, jasna farba.... 🙂 😉

ena ani som nepozerala na sp, viem ze na e3 som ten spodok kde decka maju nohy mohla odobrat a prala som ho....teda ked sa v rodine malo narodit cislo 3, tak ma sefka pytala kociarik ocistit, a ona ma tmavomodry a dalo sa do odobrat...bolo to tam len zacvikovane....ja by som aj pozrela na ten moj, ale je zabaleny v skatuly a pripraveny na stahovanie.....snad, keby sa to dalo odobrat, tak ani ta zelema a orandzova nieje zla...kedze to operies......

😉

sophie1981
21. jan 2009

baby a odkial vlastne s SVK ste??...teda ked sa mozem opytat.... 😉

keiko
21. jan 2009

ena...vibe ma kryt ale len taky z igelitu...mne osobne sa to az tak nepaci, 😠 rozmyslam co by som si tam dala ušiť, aby tam nebol igelit 😝

ena
21. jan 2009

sophie, ved pri kazdom mas mesto v pase, ked kliknes na foto 🙂

keiko: tak potom to bude ten dash, podla toho by sa mozno dal usit ten kryt

ena
21. jan 2009

nieco k vibe

https://www.youtube.com/watch?v=aQWvAO6A2Q8


https://www.youtube.com/watch?v=XD6bInIHyTE

keiko: vas v pohode? lebo som aj na nete nasl apri nejakom net obchodeze prestavaju rpedavat, kvoli castym reklamaciam.

dash:

https://www.youtube.com/watch?v=PNeHFxWcCpg

tu je vybalovanie a rozkladanie e3

https://www.youtube.com/watch?v=OSXz9-WbGE4

SP

https://www.youtube.com/watch?v=ArMTtnpdqG4

a je tam kopa dalsich videi

taketo instrukcie by si mali pozriet vsetci predavaci kocikov povinne 🙂

ena
21. jan 2009
ena
21. jan 2009

a pozeram, ze bude novy http://www.philandteds.com/hammerhead_index.htm 4 kolesovy..

keiko
21. jan 2009

Do kelu nejde mi pozriet to video s vibeom, co je to tam za problem???? Dúfam, ze sa nam nepokazí už sme jeden kočík takto menili, nie PT, a ked hej pozitívum, zase bude nový kočík... 😀

lamia
21. jan 2009

Ena kryt je tam silná igelitová folie na připnutí na takové "knoflíčky",dost se mi to teď v zimě osvědčilo,malá tam i v těch velkých mrazech měla jak ve vytopeném pokojíčku. Jiný kryt tam není,na léto plánuju folii sundat a nechat dle ní ušít na tytéž knoflíčky látkový kryt proti sluníčku.

Co se týče nevýhod Vibe,na prvním místě bych podotkla velmi krátké šráky na poutání dětí....nevím jak to mají ostatní PT kočárky,ale naše Anička je celkem štíhlá a v zimních kalhotách,nemluvě o fusaku...paradoxně DK má ty šráky o něco delší,ale taky teda nic moc. Co se týče tašky na mimi - naše Johanka není žádný obr,takže v pohodě,ale u velkého miminka a v zimě - t.j. nutný fusak plus kombinéza - by to mohl být problém.Jinak mě nic důležitého ani nenapadá, z výhod hlavně žeru tu sklápěcí boudu 😀 a brzda na rukojeti - už jsem si úplně zvykla a nehrabu nohou naprázdno 😀 ani si to omylem nezabržďuju 😉 oceňuju a výbornou ovladatelnost,zvládám manévrovat při plném naložení (t.j. 2 děti) jednou rukou a super je i možnost nacvaknutí DK vpředu do 2 poloh nebo nasazení boudy různě vysoko....asi jsme měli fakt štěstí,na netu jsem se taky dočetla jak lidé tenhle kočár hodně reklamují,no nám zatím funguje vše skvěle,musím zaklepat. Snad ještě detail - pokud je bouda nasazená úplně v nejvyšší pozici,nedá se (resp.není pohodlné) mít zároveň rukojeť nahoře - to by mohlo vyšším maminkám vadit,ale není problém dát boudu níž...Osobně by mi nevadilo,kdyby tohle PT vyráběl jako 4kolku (ale chápu že se snaží stlačit hmotnost vlastního kočáru na minimum,to člověk při 2 dětech hodně ocení 😉 ) a s teleskopickou rukojetí,sklápěčky obecně vůbec nemusím 😉 Jestli mě ještě něco napadne napíšu 🙂 Ještě drobnost - pokud vezu jen miminko v tašce,dávám ho víc dopředu na hlavní sedačku aby mělo výhled - potom je ovšem dík sklonu sedačky "spodek" mimča výš než hlavička,takže nechávám zapnuté ty polohovací zipy,miminku to neva,neb taška má pevná záda takže leží na pevné rovině a o to líp vidí 😉

ena
21. jan 2009

keiko- nieco s tym dzindikom na rucke a makke koleso nejake mali a to druhe bolo s nejakym dalsim dzindzikom na konstrukcii.. neviem presne, na sp nic z toho nemame.

ena
21. jan 2009

lamia, mne na sp chyba ta brzda na rucke, hlavne pri ceste dole kopcom, na quinny sme ju mali a to bolo super.
quinny ma tiez vytahovaciu rucku, co je asi sikovnejsie ako sklapacia, ale uz som si zvykla na obe 🙂

kacici
21. jan 2009

Holky strasne moc dekuju za rady - podle Vasich rad zatim vede vibe a sp 😉 . Tak ted uz zalezi jeste na manzelovi,ale on tohle nechava ted na me,tak uvidim. Holky vy jste asi dost spokojeny s SP,ze?Nevite jak na tom jsou ty sraky - Terezka je docela macik 😅 a jelikoz bude mimi srpnove,tak s kocarkem budu jezdit prevazne v zime 😒
My mame vytah jak popisuje Sophie a bohuzel si nedokazu predstavit jit s nakupem,dve deti a kocarek nechat dole ve sklepe - kocarkarnu nemame a v kolarne by kocarek urcite ukradli 😠