Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

penelopa
24. mar 2009

Sophie máš vibe graffiti alebo aký typ?Vďakaaaaa a malá je ZLATULINKA 🙂 .

sophie1981
24. mar 2009

penelopa, ja mam sp......nie vibe 🙂 ....a nemyslim ze taska je zla pre novorodenca...spodok je vytvrdeny, tak chrbatik je rovno....a je uzsia, takze pri manipulacii ti babo nelieta zo strany na stranu... 😉

penelopa
24. mar 2009

Jáááj 😀 a nevies kto má vibe?Náhodou xixix.Ale si spokojná aj s sp,že???

sophie1981
25. mar 2009

penelopa, ja som velmi spokojna, uz v uk ked som sa starala o deti som pracovala s sp.....a nemohla som si vynachvalit, preto som si aj aj kupila, aj ked zatial mame len jedno babulo...snad si druhe coskorodorobime... 😀

sophie1981
25. mar 2009

a vibe ma zzuuzuu 😉

penelopa
25. mar 2009

Sophi
Ak je spokojnosť,to je fajn.Stále premýšľam nad tým,či mimi nie je chladno,keď kočiar je dosť nízko pri zemi 🙂 .A asi je dosť priestranný,že?

penelopa
25. mar 2009

zuuzuu
Mohla by si mi presne popísať vibe-moc sa mi páči,je fakt trieda.Aj ten graffit 😝 .

caira
27. mar 2009

ahoj holky, mam dotaz ohledne p&t SP - kdo mel jarni/letni miminko, davali jste ho dovnitr i v te tasce nebo jak? ja si porad neumim predstavit jak by se tam to mimi dalo, jestli staci to jen sklopit nebo je potreba na novorozence ta taska? a nebude mu tam pres leto moc teplo? DIky za odpoved 🙂

sophie1981
28. mar 2009

penelopa, ja malu balim do deky, fusak, a davam ju do tasky.....a sup do kociarika...ked ju vybalujem tak je stale krasne teplucka a to sme brazdili ulice minuly tyzden, ked boli tie vetriska a chladno...mne ani nepride ze je nizko....myslim, ze tie nove kociare su vsetke take nizsie ako tie klasicke hojdacie hlboke....

caira, ja mam marcove babatko...a stale pouzivam tasku....v lete ked bude horco,tak jasne ze bez tasky pojdeme, dam len na spodok nejaku deku, malicku a mam slnecnu clonu, nech tam ma chladok...a hajde von... 😉

a penelopa.tan graffit, nieje to nahodou sp, ale ten novy farebny dizajn??...kedze vibe je len v cierno-cervenej farbe..

penelopa
28. mar 2009

Zdravím:O))).
ten grafitt má ten nový dizajn-vnútro je červeno-biele.Je peknučký a predáva sa za dobrú cenu s prídavným sedadlom + cestovná postieľka cca 20.000.- ešte v prepočte.
A ďakujem za odpoveď SOPHI. 😵

qetinka
29. mar 2009

sophie ahoj gratulujem k malinkej...je krasna...
chcem sa ta opytat na tu clonu slnecnu co tu spominas...to mas original?alebo nejaku inu kupenu...?a do predu na strechu sa dava alebo do zadu kde mimi lezi???dik

sophie1981
29. mar 2009

ahoj qetinka, dakujem, je to taky uzasny balicek, tak moja katka....stale plna prekvapeni.... 😀

tu clonu nemam original, viem ze su aj originalp&t, ale jasom dostala jednu od znamej, je to outlook, je to univerzal na trojkolky, len na philovy je tolen na single zostavu...double kit to uz nezakryje....ale zase o starsie dieta mi sediet cely cas v kociaiku nebude, urcite bude behat von a dnu...tak asi by ma urvalo vkuse tu clonu dvihat...uvidim azsi porodim druhe dieta a dam vediet ako to dopadlo.... 😀 ...ale to treba pockat este aspon rok.... 😀 😀

zuuzuu
30. mar 2009

ahoj penelope, ako som uz par krat pisala - som s vibe doposial velmi spokojna, je lahunky, ale stabilny zaroven- vmesti sa mi do vytahu.Vystelka je dostatocne pevna, povrchova latka velmi odolna, kolieska dost velke- takze aj do zimy vhodne. zatial ho pouzivam iba pri jednom dietatku- 8 mesacnom, manipulacia je super- vymanevrujem aj obchody v nakupnych centrach. ako to bude s dvomi detickami, to ti napisem az v auguste 😉 . ten grafiti je hezky- je to v podstate len estetickejsia verzia a ked dieta sedka tak rozdiel je nebadatelny... pozerala som tu akciu a je to suepr cena - na slovensko- ak si precitas historiu tejto temy, zistis ze vacsina z nas si zohnala kocik v zahranici- vyjde o moc lacnejsie. co momentalne riesim je nejaka ta slnecna clona-original pt je otrasna, neviem sophie porad, dal by sa tam primontovat nejaky slnecnik?
staci penelope- akmas nejaku konkretnu otazku- spytaj sa.

zuuzuu
30. mar 2009

keiko: rado sa stalo

zuuzuu
30. mar 2009

inak este jedna vec sa mi paci na vibe, ktoru maju asi vsetky PaT- ta "snura", ktora mi zo zaciatku lietala kade tade- je to vlastne taky popruh na rucke- fixne upevneny a cca 80cm dlhy- sluziaci ako poistka aby kociarik nezutekal, alebo ked si chce mamina trochu poklabosit s kamoskami a posediet na lavicke- moze si pomocou neho hybat kocikom- super vyuzila som ho tento vikend- je to taka blbosticka, ale premyslena.

zuuzuu
30. mar 2009

penelope: pozri tutok: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums... tam jedna holka kupila grafiti, tak sa v tom trosku poobzeraj

penelopa
31. mar 2009

zuuzuu
Si veľmi zlatučká 🙂 .Dosť vyčerpávajúca odpoveď.Ďakujem zaň,ak má niečo ešte napadne určite sa ťa opýtam.
Zatiaľ sa maj pekne.

sophie1981
31. mar 2009

zuuzuu, ten slnecnik sa da primontovat na bocnu konstrukci, ale mne ten slnecnik by asi riadne na nervy liezol.... 😝 ..ja take veci moc nemusi.....skusim pohladat tu univerzalnu clonu co mam ja da hodim link...ono to posobi takstrasne cierno, ale dietato ma chladkok...a je ak s uv faktorom... 😉

ena
31. mar 2009

baby, my mame tuto clonu, origos na P&T s druhym sedatkom ( lebo je aj mensia) https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a hoci to vyzera troska strasidelne 🙂 .. tak zvnutra deti vidia v pohode, len na nich zvonka velmi nevidno 🙂

romankav
12. apr 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné skládat P&T SP i s nasazeným double kitem. Jezdíte některá s kočárkem na brusle? Díky

qetinka
13. apr 2009

romankav ja ani neviem... 😕 mi mame auto kde kocik nepotrebujem ani skladat... 😎

romankav
14. apr 2009

qetinka: a nemohla bys to prosím jen zkusit složit? Díky 🙂

qetinka
14. apr 2009

romankav...skusim zajtra snad nezabudnem 😕 🙂 alebo ešte teraz vecer ak nazaspim pri malom 😉

sophie1981
21. apr 2009

romanka a preco chces skladat aj s double kitom?...ved on sa jednoducho odobera.....a ked zlozis spat, tak kita len nastoknes na kolicky.....a ja som chdila na korcule s kociarom ale este v uk....s p&t som chdila aj behavat do parkov... 😉

janah.
27. apr 2009

Romanka, s DK kočárek skládat jde, ale musí být nahoře (tzn. ležící mimi). Pokud je dole a máš SP tak to nejde. 😖 Jinak já bych také byla raději, pokud by to šlo. Sice to jde snadno nasadit, ale je to pěkná zdržovačka, musíš někam extra pokládat DK apod. Prostě vopruz 😅

grenadinka
6. máj 2009

kocky tiez si chcem kupit PaT ale skutocne si neviem predstavit ako to asi bude vizerat.
nemohli by ste mi poslat fotku, kde mate obe dietky?

pepies
16. máj 2009

ahojte,
neviete mi povedat, ci na tieto kociky da dokupit nanoznik?
dakujem.

keiko
16. máj 2009

Originál nánožník nie je, ale dá sa zohnať myslím, že jedna pani čo šije aj vnútro do kočíkov, šije aj nánožníky...

pepies
17. máj 2009

keiko to je prave to, ze mam Quinny Speedy a je k nemu len fusak, tiez zevraj Quinny nanozniky nesije ........
Vyhliadnem si dalsi kocik a tiez bez nanoznika.........
Praveze ho potrebujeme na jesen - zimu.................... ☹

Nahodou nemate niekto kontakt na pani, co sije nanozniky? nie nahodou na Ceskom Mimibazare?

vladkaz1
17. máj 2009

pepies mrkni do temi ako usit podlozku do kocika tam je priamo adresa na tu pani 😉