Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

mufinka1
25. nov 2009

Peta: Nase mala v nem doma sedet

Jinak holky potrebuju poradit - mala desne miluje koupani, vzdycky byla uplne vpohode, kdyz jsem ji potrebovala namocit vlasy tak jsem ji polozila na tu penovou podlozku a nikdy problem a poslednich par dni se odmita polozit a kdyz se snazim ji polozit treba jen abych ji namocila vlasy tak bude rvat jako tur - takze cele koupani uz probiha jen v sede, coz neni problem, jen nevim cim to je, myslite, ze se najednou vody boji? jinak je ve vane jako kachna, hrala by si tam treba hodinu, ale jako by mi najednou neverila, ze ji neutopim nebo tak..?

petapi
25. nov 2009

podle mě se může začít bát, i když jí nikdo nedal důvod, barunka se zase začala takhle bát v postýlce, asi jsou v takovým období nebo nevím no. jestli to zvládáte v sedě (my koupem i hlavu zase ve stoje 😅 ), tak bych to neřešila a časem si určitě zase sama lehne 😉

mufinka1
25. nov 2009

jinak predtim tam melo byt, ze nase mala v nem doma sedet nechce 🙂 porad chce dolu dolu 🙂

Jinak koupani v sede zvladame, ona nerve dokud se ji nesnazime polozit, v sede, kdyz si muze jen hrat tak je spokojena, ona uz bude v sest hodin drzet rucnicek a stat u dveri koupelny a cpat se dovnitr, takze do vany vylozene chce, ale asi proste chce jen mit legrandu a hrat si tam 😅 Dneska koupal manza a byl to uplne stejny scenar, byla vpohode dokud se ji nesnazil polozit. Sprchovani vlasu sprchou se ji teda nelibi, ale jakz takz si to nechala libit, tak to holt budeme resit koupackou v sede.. 😉

sophie1981
11. jan 2010

ahoj....

vidim, ze riesite tasku do kedy vydrzi.....ja som malu nosila do 3-4 mesiaca v taske.....potom bez ako skoro 5 mesacnu som ju zacala vozit v double kite , kocik som zlozila na trojkolku, odzipsovala som dk na pololah a malej sa tam naramne pacilo...bola vysoko, vsetko videla....ale to sme chodili von na kratsie prechadzky, lebo nechat ju v tej polohe spat nejako extra dlho sa neda....

mufinka....mne tiez ta strieska plapotala na nervy...stale som sa cudovala, ako pekne to je na obrazkoch...az som raz odkukala od jednej pani v starbucks, ze sa v tom vnutry schovava este jeden drot, ktory treba vo vnutri striesky stiahnut na doraz az ku hrane...snad som to dobre opisala....potom je latka napnuta a aj pri sklopeni striesky to neplava kade-tade ale sa to pekne zlozi.....aj cvoky sa jednoduchsie zapnu.... 😉 ...

silvia.t
14. jan 2010

ahojte baby,zvazujem ze kupim ten kocíar ake mate skusenosti? mne sa velmi pasi vibe ,ale je az prehnane drahy ☹ tak uvazujem nad Sp...odkila ste kociar kupovali?

mufinka1
16. jan 2010

ahoj kocky, chtela bych se zeptat, myslite, ze do P&T Dash muzu pouzit P&T Sport vloznou tasku? koukam na ebay a dash tasky se tam vubec ani neprodavaji a nechce se mi ji kupovat novou, kdyz nevydrzi vic jak par tydnu a SP taska se tam da sehnat docela levne....Nebo myslite, ze mam poridit treba jen fusak? maly se narodi na konci brezna..? nevim jestli tu tasku musim mit nebo ne..? 😒

krista
16. jan 2010

Mufi já bych koupila jenom fusak, mám to tak i teď. Na konci března už nebude zima tak dlouho, za chvilku budete drandit bez 😉

Silvia já mám výborné zkušenosti, mám tu nejlevnější verzi Classic, nevím co konkrétně by tě zajímalo, asi by si radši info o Vibe, mě se strašně líbil, ale peníze opravdu nehorázný, navíc když nevíš jak moc ho užiješ... třeba se ti starší "zblázní" a nebude chtít být v kočárku vůbec 🙂

mufinka1
16. jan 2010

silvia: doporucuju Phil and teds DASH, je to vylepsena verze SP a je naprosto uzasny 😵 hlavne ten double kit ( to sedatko pro starsi ditko) je lepe vyresene nez na SP, ta kovova konstrukce je cela vypolstrovana - narozdil od SP, kde se vyssi ditko mlati o konstrukci do hlavy.

Kristul: ja se porad bojim, ze to nebude dobry na zada davat jen do fusaku? ja myslela, ze ta vlozna taska neni ani tak kvuli zime jako spis prave kvuli tomu, ze to je dobre na zada?

henushka
18. jan 2010

ahojte, mozno ste to tu uz rozoberali. mame VIBE. co pouzivate proti vetru? my ten igelit. existuje aj nieco ine?

naco su tam hore tie zipsove zubky?

mozno sa pytam blbo, ale fakt na to neviem prist, ani ked cumim na stranku vyrobcu.

vopred dik 🙂

petapi
18. jan 2010

mě podle obrázků přijde přijde, že na ten zip na boudičce se připne pláštěnka nebo moskytiéra pro 1 dítě 😉

henushka
18. jan 2010

a kde najdem take obrazky?

henushka
18. jan 2010

ahaa,super, dik 🙂

krista
18. jan 2010

Mufi mě to na ta záda přišla OK, je to fakt tvrdý, ne jako beton ale nijak se to nepodlamuje, jde asi o to jak kdo ten kočík používá, my jsme teď furt doma, chcípnutý, tak jsme ho moc neužili 😒 ani malej nemá kočárek moc rád, takže fakt málo, kdyby mi tam dítě spalo hodiny, tak bych možná přemýšlela jinak, fakt nevím 🙂

Henushka tak to bohužel nevím co proti větru, zatím jsem to neřešila.

henushka
18. jan 2010

krista, uz mi poradila petapi 🙂 my mame totizto ten igelit, ale double a ten sa dava cez cely kocik, tak som nechapala, naco je tam ten polovicny zips a teraz uz viem. len keby to nebolo vsetko take drahe 😖

mufinka1
18. jan 2010

henuska: ten zip je tam opravdu na pripnuti plastenky pro 1 dite - tak to ted pouzivame my 😉

Kristul, ja to budu muset poradne ocihnout, se bojim,ze mi z toho malej bez tasky treba "vypadne" nebo tak...
O vikendu vezmeme kocar do mesta a uvidime v mothercare jestli tam budou mit ty vlozny tasky do SPcka a fusaky tak bych to tam zkusila dat at vidim jak to vypada a kdyztak koupit vloznou tasku z druhe ruky na ebayi, pro klid duse a fusak asi koupim novy, vsak on se uzije na pristi zimu..
Jsem blba, ze jsem prodala nas Quinny fusak, protoze ten by tam pasoval uplne perfektne.... 😒

krista
19. jan 2010

Henusha já si to právě moc neumím představit jak tam nic nemáme na tom Classicovi, ale jinak jsou to pálky za všechno to jo 😒

Mufinka no je to škoda s tím fusakem, ale co teď naděláš že 😖 tak vyzkoušíte a uvidíte 🙂 jinak já to tam mám dost vysoký (to máš určitě i ty) takže i když kolikrát malýho dost naklápím 😅 tak mi ještě naštěstí nehrozilo aby nějak vypadával, fuj, to by bylo strašný!!! 😲

goldfish
23. jan 2010

Ahoj holky, aj ja som jedna z tych ktore uvazuju nad kupou kocika Phil&Teds. Chcela by som sa opytat vas, ktore uz kocik mate, ze ako to funguje pri nakupovani ak v kociari sedia dve deti. Nerozumiem tomu ako sa do kosika vkladaju a vopchaju nakupne tasky ak tam sedi druhe dieta 😕 Ja chodim na nakup kazdy den a kupim minimalne dve plne tasky, tak naozaj si neviem predstavit ako to tam pod to dieta napcham. Dakujem

juliagregor
23. jan 2010

ahoj, má ho moja kamoška, kúpila si ho aby mohla voziť dve deti )(súrodencov) a najradšej by ho... 🤐
k bábätku mala zlý prístup, taška zavesená pod rúčkou a teraž už mladšie dieťa môže ísť do šporťáka a staršie do príavného sedadla - sedí skoro na zemi a nič nevidí, vôbec nie je spokojná

petapi
23. jan 2010

tak samozřejmě každej musí kočárek nejdřív pořádně prostudovat a vidět hlavně naživo, je jasný, že takovej kočár, aby byl pro dvě děti a nebyl širokej a pod, tak je otázkou spousty kompromisů, že ani jedno dítě nebude mít komfort, jako kdyby bylo v kočárku samo, to si potom rovnou musíte koupit širokej kočárek pro dvojčata.
já to beru tak, že prostě je to improvizace a druhý dítě, který bude potom sedět vzadu, tak je to jenom na jeho chvilkový odpočinutí, ne aby tam trávilo hodiny, samozřejmě že nic nevidí, je horší přístup do košíku atak no.
prostě předtím, než si něco koupíte, tak pořádně prostudujte v obchodě, jak to vypadá, abyste potom nebyly zbytečně zklamaný 😉

mufinka1
23. jan 2010

petapi naprosto souhlasim, clovek proste musi brat v potaz, ze kupuje kocik, ktery je tandemovy,neni siroky jako dvojcatovy a ze vsech podobnych je tenhle proste nejlepsi na trhu.

Ja to beru tak, ze doufam, ze mala uz pak bude vic tapat a do kocarku bude chtit spis na to odpocinuti, nebo kdyz clovek potrebuje rychle na nakup tak aby mu to netrvalo tri dny, neni to na nejake celodenni vylety, ze?

Jinak my mame DASH a zatim jsem celkem spokojena ( i kdyz brzda je teda vyresena naprosto pitome) protoze se musi na rukojeti na obou stranach zmacknout cudlik ( ve stejnou do dobu) a rukojet ohnout smerem dolu, coz je docela makacka, radeji bych brznu co se da zabrzdit nohou..treba s nakupem v ruce to udelat moc nejde, musi clovek polozit tasku a pak zabrzdit...a jeste jedna vec mi vadi a to, ze kdyz je starsi ditko v tom double kitu nahore ( novorzenec lezi pod nim) tak se hlavou vpodstate nevejde pod tu strisku, takze musi byt striska sundana. Nastesti malej se narodi koncem brezna, tak snad pocasi uz nam bude prat a nebude nejak moc hnusne...ale musim to asi vic poresit, i treba kvuli slunicku atd...ta striska by proste mela byt vyskove nastavitelna 😒

goldfish
23. jan 2010

A ako to teda riesite s nakupnymi taskami??Nedostala som odpoved. Dakujem. Ja uz som viac menej rozhodnuta pre tento kociar. Najviac sa mi na nom paci to, ze ak starsie dieta uz nebude chciet vysedavat v kociku, ale zacne chodit popri nom, tak jednoducho mozem ten double kit dat prec a mat znovu kociar len pre jedno dieta. Pri ostatnych kociaroch na ktore som pozerala taka moznost nie je. Potom mi uz len ostava, ze bud budem v kociku pre dve deti vozit len jedno, alebo ho predam a znovu budem kupovat kociar pre jedno dieta.

romcatko
24. jan 2010

Ahj holky, potřeboval bych zkušensot někoho, kdo měl druhé dítko na podzim. pokud vše budu jak má, tak porod druhého začátkem září a dcera v té době dva roky, dva měsíce. kočárek se mi líbí skladností, ale myslím, že mimino zimu v lehátku neodjezdí 😒 nebo to udělat tak, že malé dopředu a větší do double kitu dozadu?

sophie1981
24. jan 2010

goldfish.....ja mam zatial len jedno dieta, ale pocas mojho au-pairstva v Uk om si uzila nakupy s dvoma detmi a aj 6 tasiek.....jednoducho om ich iviazala na rukovat....sice to bolo o drzaku, leno mala co sedela vzdaku v double kit sa rozculovala, ze jej to vadi...no ale nakupit trebalo a tu pol hodinku vydrzala.....zvykla si.....daju sa dokupit aj take univerzalne 'cvoky' na rukovet, je to ako male vesiaciky, ne ktore tasku zavesis.... 😉

moj nazor na tento kociar je ze je super......sice na sp-cku by som akurat zmenila sposob ako zdvihnut dieta z lahu do sedu pri klasickej trojkolke...je dost na prd.....ale ako pisu baby, ked chce matka kociar, doslovne dva v jednom....kde ak chce single, tak ma single, ak double, tak double, bez nejakych predlzenych podvozkov tak kompromis tam musi byt.....jasne ze s kociarikom sa nea na celodenny vylet.......ale ako pomoc pre matku,ktora sa sama stara pocas dna o dve deti a treba aj vybavovat, vyjst trochu von, na ihrisko,je to ideal......ja by som ten kociar nemenila za nic.... 😉

ada22
24. jan 2010
sophie1981
24. jan 2010

ada, to poznam, ale mne to pride potom ten kociar taky siroky......ale je to dobra vec...... 😉

romcatko
24. jan 2010

ada, to vypadá pěkně. ale ta cena 😒

goldfish
24. jan 2010

Tak oddnes uz patrim medzi tie, ktore su vlastnickami tohto kociara 😉 Kupila som ho z ebay, je to sport s double kit, prenosnou taskou, stav 100% a este je k nemu nejaka taska na flasku a plienky. Este treba ponho ist, ale uz sa neviem dockat 😀 Tak dufam ze aj ja s nim budem spokojna, ako ste vy

susy
24. jan 2010

tak ja som si svoj PaT Vibe včera objednala, tak teraz budem len čakat pri okne na kuriera 😉 sa teším ako blcha

lucosko
31. jan 2010

ahojte. prave sme kupili P&T VIBE. Ak nemam kocik zatazeny, tak mi predne kolecko vibruje. V servise mi povedali, ze nase kolecko je v norme a kocik nie je usposobeny na velmm rychlu chodzu (asi nemysleli na to, ze vam dieta uteka...). Mate niekto podobnu skusenost? Ako ste to vyriesili? Dakujem 🙂