Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

petapi
1. feb 2010

lucosko, taky máme vibe a žádný vibrace jsem nezaznamenala, tak teda nevím 😕

lucosko
1. feb 2010

Petapi ahoj. Dakujem za info. Ja som kocar testovala len s malym, lebo druheho spunta cakame v marci. Len ked maly bezi a ja chcem s prazdnym kocarom bezat za nim, tak to nejde 🙂 Snad, ked ho zatazime, bude to lepsie... Pouzivas kocar prosim s koleckom na volno alebo zaaretovane? Dakujem. ps
Inac mame podobny vekovy rozdiel medzi detmi 🙂 Drzim palce. Lucosko

petapi
2. feb 2010

používám ho na volno, ale je teda fakt, že jsem ještě s prázdným kočárem na barunkou neběžela 😅 tak možná budu pak překvapená, že to nejde.

juliagregor
2. feb 2010

ahoj,
aj nezaťažený kočík by mal ísť pekne a kolečko by nemalo skákať...
ja by som ešte raz reklamovala, kým nemáš bábätko ...

mufinka1
2. feb 2010

souhlasim,ze kocik by mel jet dobre bez skakani/vibrovani. My ho pouzivame zatim s jednim ditkem ( prcka cekame v breznu) a zadne problemy s koleckem nejsou, urcite bych to zkusila reklamovat, ono v servisu se to kolikrat snazi odbyt aby se tim nemuseli zabyvat, ale neznamena to, ze tam problem vazne neni...

jakkie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sophie1981
9. feb 2010

nasla som este nieco k ty nakupom.....tiez nie zle.....samozrejme, nie na 100 kilovy nakup...ale igelitku by to malo zniest... 😀

http://cgi.ebay.co.uk/2-HOOK-N-STROLL-BABY-PUSH...

meggi
15. feb 2010

Ahojte,
ja som tento kočík používala od narodenia druhej dcérky - medzi nimi bol 22 mesačný rozdiel a bola som maximálne spokojná - je veľmi ľahučký a zmestí sa mi do výťahu... Mám ho v červenej farbe a mám k nemu aj prídavné sedadko pre druhé a fusakotašku pre malé babenko...

Plánujem ho predavať - ak by niektorá mala záujem za viac ako polovičnú cenu ho posuniem (som z TN)... Viac info cez IP...

goldfish
26. feb 2010

Ahoj baby, mam problem s rain coverom (plastenka proti dazdu), dufam ze mi pomozete. Na tom rain coveri kde je ta cierna cast, ktorou sa prikryvaju nozky mam taky cierny plast. Ten plast sa neda odopnut a ja neviem kde ho mam pripevnit, pretoze ked ho prevleciem cez predne koleso tak ak niekam idem tak sa mi ten plast o to koleso trie a vydava to taky raplavy zvuk. pozerala som vsade na nete ale nikde som nic o tom nenasla. tak sa obraciam na vas s pomocou, ze ako to robite vy. dakujem

danu
28. feb 2010

miriamirka • Dnes o 19:45
prosím máte zkušenost s kočárky Phil & Teds DASH: pro sourozence dva děkuji

maartinkaa
1. mar 2010

ahojte baby, nikde som sa nedocitala, ci to pridavne sedadlo ma aj striesku, alebo nie ☹

krista
1. mar 2010

Ahojky 🙂

Goldfish já pláštěnku nemám originál tak nepomůžu 😒 ☹

Miriamirka já mám Classic tak taky nepomůžu 😀

Maartinkaa to přídavné sedátko stříšku nemá, bohužel 😉

maartinkaa
1. mar 2010

fuha a ja som si v kutiku duse myslela, ze ma ☹ mam dvojicky akurat chcem predat moje kociky a zadovazit si vibe, lebo som sa do neho zamilovala, ale to druhe miminko tam bude chuda ako vo vyhnanstve 😨 nicim nechranene, ale aj tak mam on zaujem, ak niektora budete posuvat dalej tak na mna myslite 😉

krista
1. mar 2010

Maartinkaa tak to nechci kecat, ten Vibe je nejdražší verze, tam si teda nejsem jistá, abych pravdu řekla, ale myslím si, že stříšku nemá žádný 😖

minitrouble
1. mar 2010

maartinka - nie ani Vibe nema ziadnu striesku ;) ...akurat ma tu jednu striesku podstatne dlhsiu a lepsiu ako ako tie lacnejsie verzie (mam v albume ak chces pozri ) len ja tam mam novorodenca + 2rocnu slecnu 😉

minitrouble
1. mar 2010

ale inak je uplne super ten Vibe 😵 😵 celkom dobre sa s nim aj chodi (aj ked ja som rozmaznana quinnym 😀 ) a takto pre kojenca a starsie dieta je uplne paradny 🙂

maartinkaa
2. mar 2010

diky baby, idem do toho 😉 moja kmotra mi ho kupi v cechach a potom donesie, takze urcite dam vediet 😉

http://kocarky-postylky-kojeneckezbozi.shop5.cz...

myslim, ze sa oplati 😉

maartinkaa
2. mar 2010

baby, tie ktore mate vibe, mozete mi prosim odmerat vysku sedacej casti double kitu od zeme? dakujem

hipuska
2. mar 2010

Ahojte, uvazujem nad tymto kocikom. Budem v nom vozit novorodenca+16 mes dieta. Celkom mi nie je jasne ako sa tam ten novorodenec vklada....tak zozadu? Je to v pohode? Ja mam termin v lete, takze cez leto tam bude babetko v podstate lezat az do decembra, kedy potom prejdeme na sedenie....

Neviem sa rozhodnut. Este som pozerala kocik casual play-twiner ale neviem najst ziadne referencie..
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

minitrouble
2. mar 2010

maartinka to sa urcite oplati - my sme zan tu v BA v predeti dali cca 800EUR ...takze dost vyrazny rozdiel 😒 😖

maartinkaa
2. mar 2010

no na nase to vychadza 604 eur 😀

maartinkaa
2. mar 2010

maju dobru akciu teraz 😉 a je k tomu aj postielka, uz sa neviem dockat 😉

minitrouble
2. mar 2010

no len pre nas by to znamenalo ist do ciech si to kupit - alebo minimalne si ho stade objednat (prevod v banke, postovne atd atd ...ale aj tak by sme nieco usetrili ...ale aj tak sme si ho chceli nazivo oskusat a chceli sme mat zaruku tu na slovensku ak by sa nieco stalo...ale tak nevadi 😉 🙂

minitrouble
2. mar 2010

no aj my sme mali aj s tou postielkou - inak je super uplne ta postielka ...cize aj s tou postielkou nas to vyslo cca 800 EUR

minitrouble
2. mar 2010

inak si ho rychlo kup lebo ja som mala takto vyhliadnuty jeden v cechach tiez v tejto farbe Graffity a ked som im napisala tak uz nebol....tak sme potom rychlo nabehli sem do BA a hned som ho zobrala 😉

maartinkaa
2. mar 2010

my ho dame poslat do prahy ku kmotre a ona mi ho donesie, takze to bude bez postovneho, ja ho nemam kde vyskusat, tu na okoli ho nema nikto a ani v obchode nie, tak sa spolieham na intuiciu ☹

minitrouble
2. mar 2010

no my sme povodne chceli ten P&T Sport ale ked som ho videla nazivo tak teda som bola dost zdesena z neho - este bol v takej nie moc pritazlivej cerveno-sivej kombinacii a potom tam mali aj tento Vibe a to ma hned zaujalo a super material sa mi to zdalo byt
akurat co sa mi nepaci je system brzdenia a podla mna do roka to pojdeme reklamovat - brzi sa na rucke!!! takym gombickom - no fakt nic moc ...som zvedava kolko to vydrzi 😝

maartinkaa
2. mar 2010

no nejako tu brzdu hadam prezijem 😀

a tebe sa pokazila?

minitrouble
2. mar 2010

maartinka - nie nepokazila - mame ten kocik len 1.5 tyzdna...tak to by bolo trosku skoro....ved pisem ze som zvedava kolko to vydrzi ...lebo podla mna moc dlho nie 😉 😀