Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

brugi
22. jún 2010

toto je ten kocik Strider Plus stroller wheel - http://www.striderplus.com.au/html/s02_article/...

sophie1981
22. jún 2010

@brugi tiez zaujimavy kocik...len neviem, ci by som sa nebala o to male, keby lezalo dole, ci nan nieco nepadne...predsa, v P&T je ten novorodenec viac chraneny....... 😕 ....

sophie1981
22. jún 2010

co sa tyka defektov, tak ja mozem povedat ze ano.....mali sme ich par... 😀 ....ale ked byvas na NZ, nemas problem zohnat nahradne diely....co my na svk musime cakat dlho a za nekrestanske peniaze.... 😝 🙄 .....

brugi
22. jún 2010

No uz som rozhodnuta pre PT Vibe 🙂 lebo ten co som poslala tak to sedadlo sa neda sklopit uplne na lezato to je taka sedanka a len ta sa polohuje. No je pravda ze na NZ su diely v pohode, daju sa kupit vsade. Ak by ste chceli nieco poslat z NZ tak vam mozem zistit kolko by to stalo ale postovne je nehorazne drahe :(

krista
22. jún 2010

@brugi tak tenhle kočárek je taky fešák teda 😵

krista
22. jún 2010

@brugi a na kolik tak vyjde ta pošta, čistě ze zvědavosti?? Je mi jasný že to asi bude pěkná drahota ☹

sophie1981
22. jún 2010

no verim ze posta nechutne vela...mozno kurier by bol este ako tak dostupny.....ja som z Londyna posielala len kurierom baliky...postou by som sa nedoplatila.... 😝

brugi
22. jún 2010

tu je link na PT stranku kde su ceny spare parts - napriklad guma na Vibe koleso je NZD30 co je asi 15EUR.
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/skusenosti-s-kocikom-phil-teds/
postovne som len tak zhruba pozrela na stranke posty a je to $51 (asi 25 EUR) za 2kg a krabica rozmer 470 x 365 x 240mm. Ale ked sa veci posielaju v obalke je to vzdy ovela lacnejsie..

Sophie1981 no vidis musim zistit kuriera aj ja, ja som vzdy myslkela ze kurierom je to ovela drahsie.

brugi
22. jún 2010

sorry ten link som zle skopirovala 🙂 tu je ten spravny:
http://shop.philandteds.com/index.cfm?tmpl=buti...

krista
23. jún 2010

@sophie1981 já jsem hodně uvažovala nad kočárkem z Ebay, ale nikoho tam v UK nemám, tak mě to přešlo... 😅 ale byly ty ceny v těch aukcích hodně lákavý , mě se dřív strašně líbil Powertwin, ale teď teda nelituju 🙂

sophie1981
23. jún 2010

brugi, pozri...nas vyslo kurierom kilo 99 centov....balik, jedno ci obalka....a cim viac, tym sa da dohodnut este na zlave....

vidim, ze v tych nahradnych dieloch na tej stranke je aj backflap mesh......co u nas ani v ponuke nieje, dokonca ani v UK som to nevidela..... 😅 ...

sophie1981
23. jún 2010

@brugi to dobre vidim?...u vas stoji smart 199 ˘dolarov?...... 😕 ....to je na eura nieci cez stovku???....

brugi
23. jún 2010

@sophie1981 no ja som na ten backflap mash tiez pozerala 🙂 je to vlastne to co je tam ten igelit tak miesto toho ze? to by som ti mohla poslat v pohode v obalke to je malicke bolo by to ako list.
Smart som nasla na PT stranke za NZD299 to je asi 150 EUR http://shop.philandteds.com/index.cfm?tmpl=buti...
Preco je to vela ci malo?

sophie1981
23. jún 2010

@brugi keby som vedela, ze existuje ten backflap, tak po nom iden, aLE SOM SI UZ USILA...A VYSLO TO O DOST LACNEJSIE,,,a je to aj veselsie, kedze som kupila cervenu latku s drobnymi konikmi po nej, kociarik ozije detsky.... 😉 ...musim hodit foto, snad sa niekto inspiruje... 😉

na smart som pozerala uz na anglickej stranke...sa mi veeelmi paci, ale odrazala ma ta cena.....myslim ze do 299 eur.....prehnane,..pozeram ze u vas sa to este oplati... 😉

brugi
23. jún 2010

@sophie1981 vy ste tu take sikovne, hod foto aj ja si mozno nieco usijem. Len musim stroj pozicat od kamosky. V sobotu ideme kupit PT Vibe 🙂 jupiiiii tesim sa jak male decko.... Popredavala som veci take stare z bytu co nepouzivame lebo sa stahujeme a to som si nasterila na Vibe 🙂 nie cele ale skoro 🙂

sophie1981
24. jún 2010

ahoj,

vcera som prvy krat rozobrala a oprala kocik......som sa bala, ze to uz neposkladam dokopy....nastastie sa podarilo, dokonca sa ani sruobiky nezvysili.... 😀

lubomira364
24. jún 2010

@brugi Ahoj, kočík od Phil and Teds vrele odporúčam. Ja som si ho kúpila v predajni Predeti na Košickej. Som s ním neskutočne spokojná a nemenila by som ho za žiadny iný.

brugi
24. jún 2010

@lubomira364 diky 🙂 tak teraz sa uz neviem dockat soboty 🙂

sophie1981
24. jún 2010

@brugi ...este jeden den, potom pride vikend....lalalala......a bude vibe..... 😉

majka291
25. jún 2010

@lubomira364 Díky lubomira364 za radu. Presvedčila si ma o kočíku Vibe. Aj ja si ho kúpim. Hlavne sa mi páči, že to je trojkolka. Koľko máš detičiek? Vyskúšala si aj prídavné sedadlo?

brugi
25. jún 2010

dnes je piatok a zase som bola v predajni skusat Vibe 🙂 ti sa tam zo mna uz smeju 🙂ale zajtra rano bereme oboch chlapcov a ideme este raz skusit. Peniazky uz su nachystane.jupiiiiii. Potom hodim foto chalanov v kociku

maartinkaa
25. jún 2010

@brugi je naozaj perfektny, to mi ver......budes spokojna 😉

ja nemam nan plastenku, neviete nahodou, ci sa tam hodi aj z nejakeho ineho kocika, nejaka lacnejsia verzia 🙂

baby, tesim sa na fotky 😉

brugi
25. jún 2010

@maartinkaa ja som ukazovala tvoje foto muzovi lebo on si to nejako nevedel predstavit a presvedcila som ho. Uz sa so mna smeje co nad tym stale spekulujem. Keby sme ho kupili hned prvemu nemusela by som teraz mat 4 kociky 🙂 a predavat vsetky. Takze bude nakoniec len PT a maly golfac. Ja tiez zatial plastenku kupovat nebudem. Tiez som zistovala ci nepasuje nejaka univerzalna lacnejsia

maartinkaa
25. jún 2010

@brugi ani moj si ho zo zaciatku nevedel predstavit a teraz ho ani nepusti z ruky 😀 😀 ja som popozerala vsetky dostupne videa na nete, kym som ho kupila, lebo na zivo by som ho u nas zbytocne hladala, tak si viete predstavit ako po nas ludia cumeli 😀 😀 😀, ale on je laska na prvy pohlad 😀 😀 😀

brugi
25. jún 2010

@maartinkaa no ja som tiez pozerala vsetky videa 🙂. Tu je v obchodoch skoro vsade, uplne vsetky modely lebo oni su Novozelandska firma takze je to parada si to vsetko vyskusat. Rozmyslala som ze kupim aj ten spacak do toho lebo tu je teraz zima ale je dost drahy tak skusim zistit ci tam nepasuje nieco lacnejsie

petruska86
25. jún 2010

tak ahojte baby...po dlhsej odmlke sa hlasim: Aj my uz mame P&T Sport!...inak dakujem za odpovede, co ste mi vtedy poodpisovali, hlavne ten odkaz na tu polsku stranku, kde boli vsetky udaje o vsetkych modeloch dokopy...
povodne som chcela novy vibe (stale sa mi viac paci), no drahemu sa hlava zakrutila, ked som mu povedala cenu 🙂 a nikto nepredaval pouzivany za rozumnu cenu.... ale potom som natrafila na sport-a aj s vybavou (double kit, prsiplast, sl.clona, spacak, cocoon, 2panier bags) za 377,-Eur vratane postovneho, tak som to riskla....dnes nam dosiel, poskladali sme ho, boli aj na prechadzke a zatial velka spokojnost...jedine co, tak uz miestami na nom vidno, ze bol pouzivany, ale tak to hadam prezijeme 🙂)) dufam, ze nam najblizsie dva roky vydrzi!

a este, aj vam sa tak prehyba ta opierka, ked dieta spi? lebo maly ma 9 kil a zda sa mi, ze by to mohlo byt pevnejsie...

a este jedna otazka...k tym strieskam na double kit, neskusali ste niektora tuto slnecnu clonu, ci sa tam neda pripevnit?
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

maartinkaa
25. jún 2010

@petruska86, no ta clona je perfektna a za rozumnu cenu 😉

zuzu1807
25. jún 2010

Nedávno sme kúpili Vibe a je to najlepší kočík,vrelo odporúčam!!!!!s ABC 3tec co som mala predtým sa to nedá porovnať.Je ľahučký a dobre sa skladá.

brugi
25. jún 2010

sobotaaaaa 🙂 to znamena obchod a kupa Vibe. jupiiiii

brugi
25. jún 2010

@zuzu1807 jeejjj zuzu ty mas tiez Matuska 🙂 ja som mala ABC Design Tandem Plus, bol super ale este som potrebovala jeden ked idem len s jednym a ankoniec boli v garazi 3 kociky, tak som ich predala a bude len Vibe a golfac taky uplne najlacnejsi.